home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 06.10.2007 - Brno
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 13:30
1435 Cena společnost Žula Rácov s.r.o. a Karmen Transport s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1900 m, handicap, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 375 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WILDFIRE, 5 52,0 Ingrid Koplíková LEHCE   1 Růžičková Martina  
2. SKARLA(POL), 3 57,5 am. Peter Hodáň 2   6 Piruch Jozef  
3. NICE, 3 53,0 Jiřina Andrésová hlava   3 Uhl Jiří  
4. REDMORISK, 3 62,5 ž. Václav Janáček 10   2 Zachovalová Kamila  
5. IBISA, 6 54,0 Vendula Korečková 5   4 Vymazal Josef  
6. ASCUM, 3 54,0 ž. Jaromír Šafář daleko   5 Hovadová Jana  
Čas: 02:03,00, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 2-hlava-10-5-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (WILDFIRE)Orling

Majitel: Orling, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Skulina Z.,Ing.

2. dostih, start 14:03
1436 CENA SČADJ A PRIMÁŘKY MUDr. JANKY PŘIKRYLOVÉ
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 375 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANGLICKÁ KRÁLOVNA, 4 62,0 am. Leona Hloužková V. LEHCE   9 Audy Renata  
2. LUCYRA, 3 55,5 am. Kateřina Sudová 6   8 Jelínek Zbyněk  
3. DONÁT, 8 57,5 am. Jozef Čekal 5   3 Zajíček Jaroslav  
4. BENAFI, 4 61,5 am. Andrea Suchovská 2   6 Kroutilík Jaroslav  
5. GAY SHALL, 10 61,0 am. Peter Hodáň 6   1 Hanáček Pavel  
6. GARCINIA, 4 56,0 am. Jana Nováková 1/2   2 Novák Antonín  
7. LORI, 5 59,0 am. Lenka Rájová daleko   4 Kantek ml. Miroslav  
8. SANGRIA, 4 56,0 am. Pavlína Honsová daleko   7 Bartoš st. Josef  
Nestartovali: MEXIKO
Čas: 01:45,00, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 6-5-2-6-1/2-daleko-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (ANGLICKÁ KRÁLOVNA)Stáj Filip

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Audy Renata, Chov: Ševčík M.,Ing.

Kůň č.5 MEXIKO neodstartoval, nebyl v moci startéra. DK vyslechla trenéra i jezdce koně č.5 Mexiko, kvůli odmítnutí koně přijít ke startu a vysvětlení vzala na vědomí.


3. dostih, start 14:30
1437 CENA FIRMY MIKROP ČEBÍN a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHAMROCK SPIRIT(BEL), 3 66,0 Josef Dušek BOJ   11 Blecha Jan  
2. SUN RAY, 3 65,0 ž. Dušan Andrés 2   6 Andrés Josef  
3. BORNESIA, 3 67,0 ž. Jaroslav Myška 6   10 Novák Antonín  
4. ARGENTAN, 3 63,0 Bohuslav Mátl 3/4   1 Novák Antonín  
5. SAJMA, 3 64,0 Martin Liška 2   4 Blecha Jan  
6. SAGWAN, 3 66,0 Lukáš Kasl nos   7 Seménka Zdeněk  
7. HUNTER´S RULES, 3 63,0 žk. Ján Mach, MVDr. daleko   2 Foukal Milan  
8. SIRTHA, 3 63,0 Miroslav Korenek 3   5 Holčák Radek  
Z VALLDEMOSO, 3 69,0 ž. Tomáš Hurt     9 Uhl Jiří  
Nestartovali: ASISTENT, DOUAUMONT(POL)
Čas: 03:54,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 2-6-3/4-2-nos-daleko-3-?

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Blecha Jan, Chov: Shamrock Stud

4. dostih, start 15:00
1438 CENA ČESKÉHO SVAZU CHOVATELŮ PLNOKREVNÍKA A MAJITELŮ DOSTIHOVÝCH KONÍ
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CYRIL, 2 57,0 Petr Tůma JISTĚ   12 Syslová Lenka  
2. BALOO, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 1 1/2   10 Andrés Josef  
3. SVŮDNÁ, 2 56,5 Jakub Pavlíček 2   3 Suchánek Martin  
4. HMAT, 2 58,0 ž. Radek Koplík 2 1/2   6 Hurt Jiří  
5. DUX, 2 53,5 Iveta Olšáková 5   9 Blecha Jan  
6. PAN TAU, 2 55,5 Petra Výtisková 3/4   8 Bělka Martin  
7. VARADI, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka hlava   5 Audy Renata  
8. MATT, 2 54,5 Jiřina Andrésová 8   7 Szotková Lenka  
9. PICEA, 2 57,0 ž. Václav Janáček 5   11 Bartoš st. Josef  
10. BESIPKA, 2 52,5 Ingrid Koplíková 2 1/2   2 Seménka Zdeněk  
11. GUERRA, 2 54,0 Vendula Korečková daleko   1 Vymazal Josef  
12. MERBAC, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 12   4 Chaloupka st. Jiří  
Nestartovali: CENTASY, EVELIN
Čas: 01:33,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-2-2 1/2-5-3/4-hlava-8-5-2 1/2-daleko-12
Maj. prémie:
5 000 Kč (CYRIL)Gebauer&Syslová-Ostrava
3 000 Kč (BALOO)Pulec Hř.Mimoň
2 000 Kč (SVŮDNÁ)K-K Metal a.s.

Majitel: Gebauer&Syslová-Ostrava, Trenér: Syslová Lenka, Chov: Šula Jindřich

5. dostih, start 15:30
1439 CENA FIRMY TERMONA ZASTÁVKA
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZADAR(POL), 4 65,5 Bohuslav Mátl LEHCE   5 Novák Antonín  
2. BACCARAT, 5 66,0 Lukáš Kasl 6   2 Kabelková Hana  
3. JURMALA(POL), 4 66,0 ž. Jaroslav Myška 5   12 Blecha Jan  
4. LAROSSO(GER), 4 67,0 ž. Tomáš Hurt 10   11 Kovář Stanislav  
5. SKIVER, 5 68,5 ž. Radek Havelka 2   10 Poles Pavel  
6. CAREY JAMES, 5 71,0 Josef Dušek 3   7 Jelen Jaroslav  
7. HÁDANKA, 5 68,5 ž. Dušan Andrés 1 1/2   3 Uhl Jiří  
8. CARETA, 7 63,0 žk. Ján Mach, MVDr. 1/2   9 Poledňák Petr  
9. RABINA, 6 64,0 Martin Liška daleko   1 Havlíčková Zdena  
10. NEXT GINA, 4 64,0 Marcel Novák 1   8 Vinklárek Vladimír  
Z POSEJDON(POL), 5 67,0 Luboš Urbánek     4 Kabelková Hana  
Z MILL MONNY, 5 66,0 am. Radim Petřík     6 Ministr Antonín  
Čas: 04:17,00, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 6-5-10-2-3-1 1/2-1/2-daleko-1

Majitel: Jantar Bruntál, Trenér: Novák Antonín, Chov: SK Kozienice

DK prošetřila zadržení kobní č.4 a 6 a vysvětlení jezdců vzala na vědomí.


6. dostih, start 16:00
1440 PODZIMNÍ MORAVSKÁ MÍLE - CENA FIREM KOVOTVAR TVARŮŽEK a KOVOMONTA s.r.o. ZASTÁVKA
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OLD MALT(IRE), 6 62,5 ž. Jiří Chaloupka BOJ   1 Havlíčková Zdena  
2. WILLCOX, 3 60,0 ž. Václav Janáček 3/4   11 Neuberg Filip  
3. BARLETTA, 6 61,0 ž. Jaromír Šafář 8   9 Kantek ml. Miroslav  
4. PREZIOSO, 5 62,5 Jakub Pavlíček nos   5 Audy Renata  
5. LOUISIANA, 3 58,0 ž. Dušan Andrés 5   3 Zachovalová Kamila  
6. ALANDO(GER), 11 58,5 Jan Derych 5   6 Štěpánek Milan  
7. LOREO(GER), 5 60,5 ž. Radek Koplík 4 1/2   12 Chaloupka st. Jiří  
8. ANITHA, 4 55,0 žk. Lucie Bulisová 3   13 Březina Ladislav  
9. LOTERUS, 4 56,5 žk. Věra Sedláková 4 1/2   4 Havlíčková Zdena  
10. MERSI, 4 56,0 Jiřina Andrésová daleko   2 Szotková Lenka  
11. SVIST, 6 56,5 am. Lucie Svobodová daleko   10 Svoboda Josef  
12. REÁLIA, 4 56,0 Ingrid Koplíková daleko   8 Kantek ml. Miroslav  
Nestartovali: BARBARELA, GLACIER GLANCE(GER)
Čas: 01:43,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-8-nos-5-5-4 1/2-3-4 1/2-daleko-daleko-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (WILLCOX)Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek
3 000 Kč (BARLETTA)Kantek & sons Slavkov u Brna
2 000 Kč (PREZIOSO)Stáj Filip

Majitel: Stáj Kika, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: Loughbrown Stud

Poplatky: tr.Štěpánek Milan 500 Kč za osvobození koně č.6 ALANDO od zkušebního cvalu (DU 15/7) Kůň č.10 SVIST ztratil na startu nesčetné délky.


7. dostih, start 16:30
1441 PODZIMNÍ BRNĚNSKÁ STEEPLECHASE- CENA FIRMY ZEMAKO s.r.o.
Steeplechase III.kat. - 4100 m, cena, 4letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350- 6750- 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BRENET, 4 67,5 ž. Dušan Andrés JISTĚ   4 Uhl Jiří  
2. COSTIE, 4 64,5 Marcel Novák 2   2 Nováková Gabriela  
3. CHANDA, 4 66,0 ž. Radek Havelka 2   9 Popelka Stanislav  
4. BANDYTA, 6 70,5 Ivan Siegl, Ing. 14   1 Vinklárek Vladimír  
5. DORNEY(POL), 5 67,5 Josef Dušek 1   10 Pecháček Jaroslav  
6. MINORITA, 6 68,5 ž. Jaroslav Myška daleko   8 Novák Antonín  
7. LEONTÝN, 5 69,0 Luboš Urbánek daleko   7 Kovačík František  
Z KIMONA, 5 68,5 ž. Pavel Kašný     3 Hrbáček Vít  
Z BONSTAR, 4 64,0 Bohuslav Mátl     6 Vymazal Josef  
Z TROUBADOUR(GER), 9 66,5 am. Radim Petřík     11 Ministr Antonín  
Nestartovali: ARCTONY
Čas: 05:20,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-2-14-1-daleko-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (BRENET)DS Sendy Ostrava Neuvirt
6 000 Kč (COSTIE)Ondra,Matyáš+Flash
4 000 Kč (CHANDA)Bea-www.fotokisza.com

Majitel: DS Sendy Ostrava Neuvirt, Trenér: Uhl Jiří, Chov: Stáj Bridge

8. dostih, start 17:00
1442 CENA SPOLEČNOSTI QUARTIS
Rovina IV.kat. - 1100 m, handicap, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 375 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SORELITA, 4 68,0 Radek Žalud BOJ   1 Zobal František  
2. DRAGOON, 5 58,0 ž. Radek Koplík krk   5 Matysík Zdeněk  
3. GRINWITCH, 4 60,5 ž. Jiří Chaloupka nos   6 Moravec Zdeněk  
4. SANTA ANNA MARIE, 4 52,0 Petra Výtisková 1/2   2 Piruch Jozef  
5. SPANIO(POL), 6 62,5 Petr Tůma 2   3 Matysík Zdeněk  
6. CHLADNĚNKA, 3 52,0 Natalie Arendsen 1   4 Sergeant Filip  
Čas: 01:12,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-nos-1/2-2-1
Maj. prémie:
5 000 Kč (SORELITA)Quartis

Majitel: Quartis, Trenér: Zobal František, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.6 GRINWITCH ztratil na státu cca 3 délky


9. dostih, start 17:30
1443 CENA PANA JUDr. LUBOMÍRA ROKYTY
Rovina IV.kat. - 2300 m, cena, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 375 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VABECAR, 7 62,0 ž. Jiří Chaloupka BOJ   7 Audy Renata  
2. REDAKTOR, 6 62,5 ž. Václav Janáček krk   1 Neuberg Filip  
3. PULNECCA, 4 58,5 ž. Radek Koplík daleko   6 Jelínek Zbyněk  
4. DIAMANTIXA(SLO), 3 55,5 Petra Výtisková 1   8 Bělka Martin  
5. ARIETE, 4 56,0 am. Peter Hodáň 1   10 Piruch Jozef  
6. GODEA, 3 57,0 Jakub Pavlíček hlava   11 Bělka Martin  
7. HELINKA, 6 56,0 Jiřina Andrésová 9   4 Moravec Zdeněk  
8. SHANTEE, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 3/4   9 Piruch Jozef  
9. TARLOW, 6 56,5 am. Eva Linhartová 6   2 Okleštěk Miloslav  
10. PECOS, 5 59,0 Barbora Málková daleko   3 Růžičková Martina  
Nestartovali: PROXIMUS
Čas: 02:27,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-daleko-1-1-hlava-9-3/4-6-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (VABECAR)Stáj Filip

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Audy Renata, Chov: Hřebčín Napajedla


Dostihová komise: