home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 30.09.2007 - Praha
stav dráhy: 5.2 (měkká / Soft)
1. dostih, start 14:04
1427 CENA SHERLOG - SECAR BOHEMIA
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KEVIN THE KNIGHT(GER), 2 58,0 ž. Allan Petrlík JISTĚ   1 Petrlík Allan 13
2. ABLAJ KHAN(GB), 2 58,0 ž. Artur Resulov 8   2 Šavujev Arslangirej 60
3. PERNOD, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 3/4   8 Chaloupka Václav 70
4. TAGHANA(GB), 2 57,5 ž. Martin Pišl 3 3/4   5 Fedorowicz Vladislav 80
5. LOU BEGA, 2 52,5 Jiřina Andrésová daleko   4 Moravec Zdeněk 300
6. ENSTALL, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/4   3 Derych Vladimír 250
ZN CLARKOM, 2 56,5 Jakub Pavlíček     7 Šilhavý Ladislav 40
Nestartovali: OFIS(POL)
Čas: 01:31,10, Mezičasy: (14.73 - 23.50 - 25.65 - 27.12)
Výrok: JISTĚ 8-2 3/4-3 3/4-daleko-3 1/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (PERNOD)Metrostav-Chaloupka
3 000 Kč (LOU BEGA)Šimera František

Majitel: Salvator Racing Club, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Gest.Römerhof

DK nepovolila start koni č. 6 OFIS (absence mikročipu ).


2. dostih, start 14:33
1428 CENA DHL GLOBAL FORWARDING
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší, dostih žáků
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KIFAAB, 7 53,5 žk. Filip Koplík JISTĚ   6 Koplík Zdeno 30
2. HEFNER`S CHOICE(IRE), 3 60,0 žk. Josef Váňa ml. 4 1/4   10 Váňa st. Josef 20
3. BAYA BLUE(FR), 3 52,0 žk. Petr Foret 1 1/4   2 Chaloupka Václav 100
4. NORD OUEST, 4 54,5 žk. Josef Mysliveček 6   9 Luka Václav 70
5. VARNAS, 11 52,0 žk. Lucie Danišová 3 1/2   5 Pátková Renata 250
6. HURRY STEAM, 3 55,0 žk. Kateřina Hájková 1/2   1 Drlík Jaroslav 45
7. LESLEY GREI, 3 52,0 žk. Jana Trňáková 1 1/2   8 Bekrová Gabriela 300
8. MAFIRA, 8 56,5 žk. Marie Mokošová 1 3/4   4 Sýkorová Marcela 200
9. AMBERSAND, 6 59,5 žk. Michal Kubík 1 1/2   7 Vašina Josef 120
10. NEUTRON, 10 56,0 žk. Soňa Hermannová 3 1/2   3 Horová Oliva 180
Čas: 01:30,49, Mezičasy: (15.10 - 23.81 - 26.65 - 24.93)
Výrok: JISTĚ 4 1/4-1 1/4-6-3 1/2-1/2-1 1/2-1 3/4-1 1/2-3 1/2
Maj. prémie:
5 000 Kč (KIFAAB)Ereka -Kaucký

Majitel: Ereka -Kaucký, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Hrubý F.,Ing.

3. dostih, start 15:03
1429 CENA ČESKÉ SPOŘITELNY (SUPER KONDICE)
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 6900 - 4500)
Zápisné: 150 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOE, 2 57,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   8 Šilhavý Ladislav 32
2. CASIO, 2 57,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4   3 Marková Zdeňka 100
3. LADY JANE, 2 53,5 Šárka Pulpánová 2 1/4   5 Janda Jiří 30
4. VADEONA, 2 54,5 Vendula Korečková krk   1 Luka Václav 100
5. SAURON, 2 56,5 Jakub Pavlíček 1 1/4   2 Blecha Jan 70
6. BARSY, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk   6 Seménka Zdeněk 80
7. JORCAN, 2 58,0 ž. Ilona Hronová 12   9 Bekrová Gabriela 300
8. SEVIL, 2 58,0 ž. Radek Koplík 1   7 Míček Milan 140
Nestartovali: IMPOSANT FOR LIFE
Čas: 01:49,63, Mezičasy: (30.06 - 26.03 - 28.72 - 24.81)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-2 1/4-krk-1 1/4-krk-12-1
Maj. prémie:
15 000 Kč (MOE)Verant - Stav - Acton
6 900 Kč (CASIO)Marková
4 500 Kč (LADY JANE)PVJ Consult a.s.

Majitel: Verant - Stav - Acton, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Přívozník P.

4. dostih, start 15:34
1430 CENA MASTERCARD
Rovina II.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
75000 Kč (37500 - 17250 - 11250 - 5250 - 3750) Maj. prémie: 15000 Kč (7500 - 4500 - 3000)
Zápisné: 1125 + 2625 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IMÁGO, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka BOJ   4 Suchánek Martin 80
2. MERITAMON(GB), 5 60,0 ž. Jan Rája hlava   8 Horáková Lenka 35
3. ILION(POL), 3 55,5 Tomáš Lukášek 2   7 Váňa st. Josef 65
4. APRILLO(GER), 3 55,5 ž. Václav Janáček 1/2   9 Neuberg Filip 17
5. LATINIRA, 4 60,5 ž. Iva Miličková 1 1/2   1 Růžičková Martina 60
6. SATANA(GER), 5 58,5 ž. Ferdinand Minařík 2 3/4   3 Minařík 2 Ferdinand 110
7. NORRIDGE(POL), 3 56,0 Vendula Korečková 8   6 Hurt Tomáš 100
8. INWESTOR(POL), 4 58,0 ž. René Koplík 3   2 Holčák František 60
Nestartovali: NIEGOWIEC(POL)
Čas: 02:45,30, Mezičasy: (32.37 - 26.19 - 29.34 - 26.42 - 24.88 - 26.10)
Výrok: BOJ hlava-2-1/2-1 1/2-3/4-8-3
Maj. prémie:
7 500 Kč (IMÁGO)Vox Ševčík Vlachovice
4 500 Kč (LATINIRA)Conseq

Majitel: Vox Ševčík Vlachovice, Trenér: Suchánek Martin, Chov: Vrba P.,Ing.

5. dostih, start 16:05
1431 CENA ČESKÉ SPOŘITELNY
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CIN, 8 54,0 ž. Ferdinand Minařík 2 BOJ   7 Minařík 2 Ferdinand 70
2. JULMOND(GER), 5 62,0 ž. Radek Koplík 2 1/4   3 Vinklárek Vladimír 150
3. WERENA, 6 62,0 ž. René Koplík kr.hlava   10 Horová Oliva 110
4. MAÁDID, 5 58,0 ž. Dušan Andrés krk   2 Papoušek ml. Jan 110
5. LATWING, 7 53,0 am. Helena Pejšková, Ing. hlava   9 Pejšková Ivana 40
6. LIMETKA, 3 54,0 Vendula Korečková 5   5 Luka Václav 60
7. BEL JUMPER, 6 59,0 Šárka Pulpánová kr.hlava   6 Kašpar Miroslav 80
8. ANDULKA ŠAFÁŘOVA, 4 52,0 am. Linda Fedorowiczová 15   1 Fedorowicz Vladislav 60
9. SIBELIUS, 3 52,0 ž. Iva Miličková 3 3/4   4 Horová Oliva 150
10. RED EXTREME, 3 54,0 ž. Václav Janáček 10   8 Neuberg Filip 40
Čas: 02:42,89, Mezičasy: (28.26 - 24.88 - 28.64 - 25.65 - 26.57 - 28.87)
Výrok: BOJ 2 1/4-kr.hlava-krk-hlava-5-kr.hlava-15-3 3/4-10
Maj. prémie:
5 000 Kč (CIN)2F

Majitel: 2F, Trenér: Minařík 2 Ferdinand, Chov: Xaverov

6. dostih, start 16:37
1432 86. SVATOVÁCLAVSKÁ CENA ZNOVÍNU ZNOJMO
Rovina L - 1200 m, cena, 3letí a starší
200000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000)
Zápisné: 3000 + 7000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SCYRIS(POL), 7 62,0 ž. Václav Janáček TUHÝ BOJ   8 Holčák František 15
2. CERTUS(FR), 6 60,0 ž. Jan Rája kr.hlava   3 Váňa st. Josef 37
3. ACOSS, 5 60,0 ž. Iva Miličková 1 3/4   7 Vondrová Lucie 150
4. ARYMAN(POL), 5 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2   6 Seménka Zdeněk 100
5. APART, 5 60,0 Tomáš Lukášek 1   4 Vocásková Helena 130
6. FORCES SWEETHEART(GB), 4 58,5 ž. Ferdinand Minařík 2 5   9 Horáková Lenka 140
7. DORATORE(IRE), 4 60,0 ž. Dušan Andrés 2 3/4   5 Vondrová Lucie 220
8. VADEMECUM, 7 60,0 Šárka Pulpánová hlava   2 Horáková Lenka 300
9. POLISH MAGIC(GB), 7 60,0 ž. René Koplík 10   1 Koplík Zdeno 60
Čas: 01:15,02, Mezičasy: (25.02 - 24.34 - 25.65)
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-1 3/4-1/2-1-5-2 3/4-hlava-10

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Holčák František, Chov: SK Widzow

Sankce: ž.Rája Jan 500 Kč za křižování v cílové rovině koně č. 9 FORCES SWEETHEART, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ 364 c).


7. dostih, start 17:07
1433 CENA RENAULT
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIBILA, 4 56,5 ž. Romana Neslerová JISTĚ   1 Vavroušek Josef 40
2. EDIGGIO, 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   2 Lisek Michal 18
3. PERIKLES(USA), 3 54,0 Vendula Korečková 2 1/4   4 Luka Václav 65
4. BANZAI(GER), 3 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2 1/4   3 Pejšková Ivana 45
5. LETOUN, 5 58,0 ž. René Koplík 4 1/4   5 Horová Oliva 65
Nestartovali: BARONIAL(GB)
Čas: 01:17,31, Mezičasy: (25.92 - 23.57 - 27.81)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-2 1/4-2 1/4-4 1/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (SIBILA)ALFATECH-Vavroušek
3 000 Kč (EDIGGIO)CK Martin Tour
2 000 Kč (LETOUN)Falun

Majitel: ALFATECH-Vavroušek, Trenér: Vavroušek Josef, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

Sankce: ž.Neslerová Romana 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


8. dostih, start 17:45
1434 CENA FILSON
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KICOS, 5 58,0 ž. Dušan Andrés JISTĚ   14 Vondrová Lucie 40
2. PLAYLETA, 5 57,5 ž. Martin Pišl 1   9 Vocásková Helena 120
3. AWANTEIN, 6 57,5 ž. Radek Koplík 3/4   2 Moravec Zdeněk 70
4. DIAMOND DIGGINS(GER), 5 58,0 ž. Jan Rája 2   10 Horáková Lenka 40
5. IXOS(GER), 8 54,5 Jiřina Andrésová 1/2   13 Bekrová Gabriela 80
6. RARE DELIGHT(IRE), 4 55,5 Tomáš Lukášek 3/4   11 Vítek Roman 45
7. HERETIC, 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   7 Chaloupka Václav 120
8. NATÍK, 3 52,0 Šárka Pulpánová krk   4 Janda Jiří 110
9. MATEO(POL), 3 54,0 Radek Žalud 2   8 Suchánek Martin 200
10. LANABAA(FR), 6 53,5 žk. Filip Koplík 2 1/2   5 Koplík Zdeno 400
11. TURIA(POL), 3 54,0 ž. Václav Janáček 3 3/4   12 Janikowski Maciej 200
12. BRILL(IRE), 3 54,5 ž. Iva Miličková 4   6 Váňa st. Josef 45
13. SZATYN(POL), 3 54,0 ž. Jaromír Šafář 14   1 Blecha Jan 400
14. BAJAJA, 11 53,5 am. Barbora Beňová daleko   3 Čapková Marcela 350
Čas: 01:57,94, Mezičasy: (12.8 0 - 25.65 - 24.88 - 25.88 - 28.72)
Výrok: JISTĚ 1-3/4-2-1/2-3/4-2 1/4-krk-2-2 1/2-3 3/4-4-14-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (KICOS)Hrubý
3 000 Kč (PLAYLETA)Zeas Staré Hradiště
2 000 Kč (AWANTEIN)Šimera František

Majitel: Hrubý, Trenér: Vondrová Lucie, Chov: Hrubý F.,Ing.

Poplatky:Stajnia Wiscigowa Moszna 500 Kč za nahlášenou změnu dresu (DU 15/2). Sankce: jezdec Pišl Martin 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)



Dostihová komise: