home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 28.09.2007 - Tochovice
stav dráhy: 6.0 (těžká / Heavy)
2. dostih, start 14:02
1412 Cena EŽ Praha
Rovina III.kat. - 1100 m, cena, 2letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AZIAK, 2 58,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   9 Hurt Jiří 52
2. MODRAN, 2 54,5 Šárka Pulpánová 3 1/4   7 Chaloupka Václav 100
3. ANARCHISTA, 2 58,0 ž. Dušan Andrés krk   8 Urbánek Luboš 22
4. TALAMONE, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3   2 Chaloupka Václav 70
5. LINDAU, 2 57,0 ž. Romana Neslerová 5   1 Hanousek Ladislav 37
6. BROGÁRD, 2 57,0 Jakub Pavlíček 2 1/4   10 Kroutilík Jaroslav 100
7. VEXALTO, 2 58,0 ž. Radek Koplík 8   4 Hurt Jiří 180
8. RECHIALTA, 2 57,0 ž. Martin Pišl nos   3 Fedorowicz Vladislav 50
9. SULEJMAN, 2 54,5 Jiřina Andrésová 3/4   6 Andrés Josef 70
10. LEXUS, 2 55,5 Radek Žalud 18   5 Hurt Jiří 110
Nestartovali: PERCY COCO
Čas: 01:10,30, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3 1/4-krk-3-5-2 1/4-8-nos-3/4-18

Majitel: Profes-Dr.Bureš, Trenér: Hurt Jiří, Chov: Pšurný Josef

3. dostih, start 14:32
1413 Cena stáje Dr.Leimgruber
Rovina V.kat. - 1100 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 200 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VÝRAZ, 5 59,0 Dagmar Jeníková, Mgr. TUHÝ BOJ   5 Hanousek Ladislav 76
2. QUEENBACK, 6 65,0 Šárka Pulpánová hlava   3 Jelen Jaroslav 43
3. SALANGA, 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 4 1/4   2 Drlík Jaroslav 25
4. SHAVIRA, 6 64,0 ž. Dušan Andrés kr.hlava   1 Papoušek ml. Jan 43
S DONÁT, 8 56,0 ž. Václav Janáček     6 Zajíček Jaroslav 43
Nestartovali: LEUKIPPOS
Čas: 01:11,31, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-4 1/4-kr.hlava

Majitel: Stanley, Trenér: Hanousek Ladislav, Chov: Zapletalová E.

4. dostih, start 14:57
1414 Dostih amatérů - Cena hotelu MERAN
Rovina IV.kat. - 1100 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 350 + 850 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARLETTA, 6 61,5 am. František Koucký BOJ   5 Kantek ml. Miroslav 16
2. COSMÍNA, 3 55,0 am. Kateřina Sudová krk   6 Jelínek Zbyněk 55
3. DECROSS, 10 58,5 am. Nikola Franková 9   4 Zajíček Jaroslav 76
4. ACHNATON, 4 63,5 am. Róbert Šara 2 1/4   2 Audy Renata 40
5. SALVEO, 4 62,0 am. Kamil Manderla 14   3 Míček Milan 100
ZN RACING, 8 58,5 am. Michaela Fencková     7 Hanousek Ladislav 100
Nestartovali: SECCARI
Čas: 01:10,36, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-9-2 1/4-14
Maj. prémie:
5 000 Kč (BARLETTA)Kantek & sons Slavkov u Brna

Majitel: Kantek & sons Slavkov u Brna, Trenér: Kantek ml. Miroslav, MVDr., Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: tr.Hanousek Ladislav 500 Kč za špatné nasedlání koně č.7 RACING do dostihu (Dا306).


5. dostih, start 15:34
1415 Cena společnosti METROSTAV
Rovina III.kat. - 1100 m, cena, 3letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WIRTENA, 6 59,5 Jakub Pavlíček JISTĚ   5 Kantek ml. Miroslav 60
2. PREZIOSO, 5 62,5 ž. Václav Janáček 2 1/4   8 Audy Renata 25
3. AMARANTHA, 6 60,0 ž. Jaroslav Kovařík kr.hlava   2 Hulínský Václav 35
4. SORELITA, 4 58,5 Radek Žalud hlava   1 Zobal František 60
5. PALMARE, 6 60,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   3 Chaloupka Václav 40
6. TAMMY(GER), 3 56,5 ž. Romana Neslerová 1 1/2   7 Dvořák Karel 150
7. LIBRE AMERIQUE(FR), 3 58,0 ž. Dušan Andrés 1   4 Urbánek Luboš 80
8. SIMETRALA, 3 54,0 Jiřina Andrésová 3 1/4   6 Andrés Josef 100
Čas: 01:10,03, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/4-kr.hlava-hlava-2 1/4-1 1/2-1-3 1/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (WIRTENA)Kantek & sons Slavkov u Brna
3 000 Kč (PREZIOSO)Stáj Filip
2 000 Kč (AMARANTHA)Protendon-Hulínský

Majitel: Kantek & sons Slavkov u Brna, Trenér: Kantek ml. Miroslav, MVDr., Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: ž.Neslerová Romana výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316).


6. dostih, start 16:03
1416 Cena CK Martin Tour
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 350 + 850 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PORTAGE, 6 64,0 Jakub Pavlíček LEHCE   3 Hulínský Václav 60
2. AMARILA, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2   4 Chaloupka Václav 30
3. ORKAN(POL), 3 58,0 ž. Dušan Andrés krk   1 Papoušek ml. Jan 70
4. PORTO, 5 54,5 ž. Ferdinand Minařík 2 10   5 Chaloupka Václav 60
5. GLEDSBOY(POL), 3 54,0 ž. Václav Janáček 4 1/4   7 Bekrová Gabriela 55
6. HURYKÁN, 3 54,0 Radek Žalud 8   2 Hurt Jiří 180
7. SARGASY, 4 54,5 Šárka Pulpánová 3 3/4   8 Hanousek Ladislav 80
8. RED`N CLASSY, 4 59,5 am. Róbert Šara 2 1/4   6 Neuberg Filip 30
Čas: 02:49,97, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 3 1/2-krk-10-4 1/4-8-3 3/4-2 1/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (PORTAGE)Protendon-Hulínský

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Vanda V.

7. dostih, start 16:38
1417 Cena společnosti ORLING
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 350 + 850 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COSMA, 3 58,0 ž. Dušan Andrés LEHCE   9 Kučera Karel 70
2. BAYA BLUE(FR), 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka 4 1/2   2 Chaloupka Václav 20
3. CRASH LADY(POL), 3 57,0 Jakub Pavlíček 3/4   5 Bekrová Gabriela 70
4. GEDŽITKA, 3 58,5 ž. Václav Janáček krk   8 Hurt Tomáš 40
5. VODARKA, 3 55,0 Ingrid Koplíková krk   3 Jelínek Zbyněk 70
6. LOOK, 3 58,0 ž. Radek Koplík daleko   6 Hurt Jiří 150
7. COLLEDARO, 3 60,0 ž. Ferdinand Minařík 2 kr.hlava   1 Růžičková Martina 40
DD REEPOND, 3 55,0 am. Róbert Šara daleko   7 Kantek ml. Miroslav 100
S MARILESS, 3 55,5 žk. Filip Koplík     4 Koplík Zdeno 80
Čas: 01:49,40, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4 1/2-3/4-krk-krk-daleko-kr.hlava-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (COSMA)Václav Kozel

Majitel: Václav Kozel, Trenér: Kučera Karel, Chov: Kozel V.,Ing.

8. dostih, start 17:02
1418 Cena společnosti YOKO
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 200 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARCTIC, 5 54,5 ž. Václav Janáček LEHCE   4 Duchoň Tomáš 50
2. MAUREEN QUEEN, 4 55,0 am. Róbert Šara 4 1/4   6 Kroutilík Jaroslav 70
3. SHAKIRA, 5 59,5 ž. Dušan Andrés 2   5 Jelen Jaroslav 30
4. MONTANA MOON, 3 53,0 Jiřina Andrésová 1 3/4   2 Drlík Jaroslav 120
5. BOUQET, 3 54,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/4   1 Růžičková Martina 100
6. MOŘSKÁ PANNA, 4 60,0 Šárka Pulpánová 3 1/4   7 Petrlík Allan 40
7. STEPHOUSE, 5 52,5 Ingrid Koplíková 4   3 Kantek ml. Miroslav 45
Čas: 01:48,75, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4 1/4-2-1 3/4-1 1/4-3 1/4-4

Majitel: Jezdecký klub Cholupice, Trenér: Duchoň Tomáš, Chov: Duchoň J.


Dostihová komise: