home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 22.09.2007 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:00
1393 Cena Erbag s.r.o.
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 375 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REDAKTOR, 6 59,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   8 Neuberg Filip 45
2. AMERICKÁ HVĚZDA, 3 55,0 ž. Ilona Hronová 2 1/4   10 Bekrová Gabriela 80
3. VABECAR, 7 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2   5 Audy Renata 35
4. PORTAGE, 6 59,0 ž. Jaroslav Kovařík 1/2   12 Hulínský Václav 70
5. GILMOUR, 3 52,5 Ingrid Koplíková krk   6 Růžičková Martina 60
6. WINKY TINKY, 4 59,5 ž. Dušan Andrés hlava   2 Bekrová Gabriela 45
7. ARIETE, 4 57,5 ž. Martin Srnec 1 1/2   3 Piruch Jozef 55
8. CORNELIE, 3 54,0 Jiřina Andrésová 2 3/4   7 Andrés Josef 80
9. FULLY LOVED, 5 57,5 ž. Romana Neslerová 7   1 Dvořák Karel 100
10. CHIPPENDALE, 5 59,0 žk. Lucie Veselá 6   4 Hurt Jiří 150
Nestartovali: A CRUYFF, MUFASA(GER)
Čas: 02:25,60, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/4-1/2-1/2-krk-hlava-1 1/2-2 3/4-7-6
Maj. prémie:
5 000 Kč (REDAKTOR)Emerge

Majitel: Emerge, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Bajtl J.

2. dostih, start 14:30
1394 Cena společnosti Mechanik
Rovina V.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIESBRIEF, 3 61,0 Štěpánka Sedláčková LEHCE   8 Šilhavý Ladislav 50
2. CHARUNKA, 3 60,0 ž. Martin Srnec 3 3/4   6 Baštová Pavlína 60
3. BAJARO, 3 55,5 am. Róbert Šara hlava   1 Kroutilík Jaroslav 55
4. ANDINA, 3 54,5 ž. Jaroslav Kovařík hlava   10 Voršilková Helena 70
5. TARLOW, 6 56,5 am. Eva Linhartová 5   4 Okleštěk Miloslav 100
6. MARATONY, 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka 2 3/4   7 Bekrová Gabriela 45
7. FIAMMA, 4 64,0 ž. Václav Janáček 2 3/4   2 Valášek Josef 60
8. COOL GLEN, 4 63,0 žk. Josef Váňa ml. 5   9 Neuberg Filip 50
9. ZLATÝ PADÁK, 3 53,0 žk. Josef Mysliveček 9   5 Sýkorová Marcela 140
10. INDIAN WIND, 3 54,0 Radek Žalud 5   3 Papoušek ml. Jan 140
Čas: 02:42,30, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 3 3/4-hlava-hlava-5-2 3/4-2 3/4-5-9-5

Majitel: Erika F., Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Hovad J.

Sankce: žk.Mysliveček Josef výstraha za zbytečné použití bičíku (DŘ §316)


3. dostih, start 15:00
1395 Steeplechase Petra Bendla, hejtmana středočeského kraje
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOTAGEN(GER), 6 69,0 ž. Josef Bartoš ZADRŽENĚ   12 Blecha Jan 17
2. WHISPER, 8 66,5 Bohuslav Mátl 10   1 Horáková Lenka 50
3. ISAR(GER*), 6 66,5 Zdeněk Řezáč 8   16 Řezáčová Jana 190
4. FUEGO, 5 69,0 ž. Tomáš Hurt 7   15 Vašina Josef 80
5. HÁDANKA, 5 68,0 ž. Dušan Andrés 5   4 Uhl Jiří 80
6. BUNT(POL), 5 66,5 Ivan Siegl, Ing. 6   8 Koplík Zdeno 120
7. SERVUS(POL), 5 66,5 Libor Sedlář 1 3/4   5 Koplík Zdeno 120
8. JERMAK(GER), 4 64,0 žk. Vladimír Verner 11   2 Kinský Pavel 100
9. SPANIO(POL), 6 66,5 Josef Dušek daleko   10 Matysík Zdeněk 150
ZN VIVACE(GER), 7 66,5 Josef Sovka     3 Pejšková Ivana 80
Z VICTORI, 5 66,5 Štěpánka Sedláčková     6 Junková Jana 70
Z RINTINTIN, 5 69,5 Petr Kříž     9 Kubátová Jana 80
PN LOS SANTOS, 8 67,5 Marcel Novák     11 Nováková Gabriela 120
Z SPECTACOLO, 6 66,5 žk. Josef Váňa ml.     13 Hurt Jiří 80
Z VALANGO, 11 71,5 Luboš Urbánek     14 Špelda Lubomír 53
Nestartovali: ENFANT TERRIBLE, ONE TOUCH MORE(GER), RADOVAN
Čas: 04:38,30, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 10-8-7-5-6-1 3/4-11-daleko-?-?-?-?-?-?

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Blecha Jan, Chov: Gest.Ammerland

Sankce: Stáj bratrů Koplíků 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky (DŘ §290), j.Sedlář Libor 200 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ §316)


4. dostih, start 15:30
1396 Handicap stáje Figaro
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší, dostih žáků
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BRIGIT, 5 52,0 žk. Věra Sedláková V. LEHCE   1 Havlíčková Zdena 80
2. MAFIRA, 8 55,5 žk. Hana Růžičková 7   5 Sýkorová Marcela 80
3. LESLEY GREI, 3 52,0 žk. Jana Trňáková 1 1/2   3 Bekrová Gabriela 60
4. CHADARA, 6 63,0 žk. Josef Váňa ml. 3/4   6 Váňa Tomáš 30
5. NICE, 3 62,5 žk. Ján Mach, MVDr. 6   2 Uhl Jiří 30
6. TATANKA WEI, 5 52,0 žk. Petr Foret 2 1/4   4 Horák František 80
Čas: 01:45,30, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 7-1 1/2-3/4-6-2 1/4

Majitel: Kovotvar Tvarůžek, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: Tvarůžek R.

Sankce: žk.Váňa 3 Josef 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ §364b)


5. dostih, start 16:00
1397 Cena Auto Opat s.r.o.
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LANATA, 2 54,5 Natalie Arendsen JISTĚ   12 Bartoš st. Josef 60
2. CANADIAN LADY, 2 52,5 Ingrid Koplíková 3/4   3 Váňa Tomáš 80
3. HMAT, 2 58,0 Radek Žalud 3   10 Hurt Jiří 70
4. LAMAGON, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka hlava   6 Horák František 70
5. CARBONIT, 2 58,0 ž. Václav Janáček 2 1/2   1 Šilhavý Ladislav 35
6. ELPHINO(POL), 2 56,0 Josef Sovka 3   9 Kinský Pavel 100
7. CALABRIE, 2 52,5 Jolana Kratochvílová 1/2   11 Luka Václav 150
8. INDIA(POL), 2 57,0 ž. Martin Srnec 3/4   2 Hurt Tomáš 70
9. CAMAIEU, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 3 1/4   5 Papoušek ml. Jan 40
10. REDFIRE, 2 55,0 ž. Ilona Hronová 3   4 Váňa Tomáš 120
11. MIRAINO, 2 56,0 ž. Romana Neslerová 3/4   8 Horák František 200
12. MONTEKA, 2 52,0 žk. Petr Foret 3   7 Szotková Lenka 200
Nestartovali: BESIPKA, SETHI, WODAN
Čas: 01:49,10, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3/4-3-hlava-2 1/2-3-1/2-3/4-3 1/4-3-3/4-3
Maj. prémie:
5 000 Kč (LANATA)EKO-Park s.r.o
3 000 Kč (CANADIAN LADY)Stáj VB-Váňa
2 000 Kč (HMAT)Profes-Dr.Bureš

Majitel: EKO-Park s.r.o, Trenér: Bartoš st. Josef, Chov: Nisa Union s.r.o.

Sankce: jezdec Arendsen Natalie 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ §364b), trenér Szotková Lenka 1000 Kč za pozdní předložení průkazu koně k veterinární kontrole (DU čl 3b)


6. dostih, start 16:30
1398 Cena středočeského kraje
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SILNAR(GB), 10 59,0 ž. Martin Srnec JISTĚ   11 Kinský Pavel 50
2. DZIALON(POL), 7 59,0 ž. Ilona Hronová 1 1/4   1 Baštová Pavlína 70
3. LOUISIANA, 3 54,0 am. Róbert Šara 3/4   8 Zachovalová Kamila 50
4. LEARJET, 3 54,0 Natalie Arendsen 1 3/4   10 Bartoš st. Josef 80
5. DZIANISZ(POL), 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   9 Piruch Jozef 35
6. ARONJO(GER), 7 56,5 am. Linda Fedorowiczová hlava   2 Kinský Pavel 80
7. LEMES HOFFNUNG(GER), 4 57,5 ž. Jaroslav Kovařík 3   7 Kinský Pavel 35
8. VINUS, 3 55,5 ž. Václav Janáček 3   3 Matysík Zdeněk 70
9. MONCEAUX(GB), 3 57,5 ž. Dušan Andrés 3 1/4   12 Vocásková Helena 70
10. MERSI, 4 55,0 Jiřina Andrésová 12   6 Szotková Lenka 200
11. BAJAJA, 11 55,5 am. Barbora Beňová současně   14 Čapková Marcela 120
S LOTERUS, 4 55,5 žk. Věra Sedláková     5 Havlíčková Zdena 120
Nestartovali: CICADELLA(FR), CHABLIS(GER), SVIST
Čas: 01:52,30, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/4-3/4-1 3/4-2 1/4-hlava-3-3-3 1/4-12-současně-?
Maj. prémie:
5 000 Kč (LOUISIANA)Stáj Lowi
3 000 Kč (LEARJET)Špaček

Majitel: Swiss Fans, Trenér: Kinský Pavel, Chov: Highclere Stud Ltd

Sankce: am.Fedorowiczová Linda 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ §364b)


7. dostih, start 17:00
1399 Proutěné překážky pískovny Otradovice
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TYPHOON(GER), 4 63,0 Bohuslav Mátl JISTĚ   9 Kinský Pavel  
2. VLTAVAN, 8 66,5 am. Eva Jíchová 1 1/2   8 Špelda Lubomír  
3. DUMBLEDORE(GER), 6 65,5 Libor Sedlář hlava   6 Koplík Zdeno  
4. ZIRA, 9 66,5 žk. Josef Váňa ml. 3/4   1 Vavroušek Josef  
5. SHERENTO, 4 65,0 ž. Josef Bartoš 10   12 Váňa st. Josef  
6. EL DURO(GER), 8 66,5 Marcel Novák 3 1/4   2 Nováková Gabriela  
7. CARETA, 7 63,0 žk. Ján Mach, MVDr. 3   4 Poledňák Petr  
8. LLOMBARDS, 4 63,0 Ivan Siegl, Ing. 6   3 Vinklárek Vladimír  
9. VERY SPECIAL, 6 65,5 Štěpánka Sedláčková 1   11 Váňa Jaroslav  
10. RABINA, 6 68,0 ž. Dušan Andrés 7   7 Havlíčková Zdena  
ZN MACUMBA, 4 67,0 ž. Tomáš Hurt     5 Koplík Zdeno  
Nestartovali: LONGOS(IRE)
Čas: 04:00,90, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-hlava-3/4-10-3 1/4-3-6-1-7-?

Majitel: Vamar, Trenér: Kinský Pavel, Chov: Herminghaus O.,Dr.

8. dostih, start 17:30
1400 Proutěné překážky společnosti NIO SPORT
Proutky IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SUN RAY, 3 63,0 ž. Dušan Andrés BOJ   2 Andrés Josef  
2. BALERÍNA, 3 63,0 ž. Josef Bartoš 3/4   8 Váňa st. Josef  
3. ALL CZECH, 3 63,0 Štěpánka Sedláčková 5   7 Váňa Jaroslav  
4. DEMODEX(POL), 3 65,0 Libor Sedlář 6   4 Kinský Pavel  
5. STEFANO DI(POL), 3 64,5 Marcel Novák 5   11 Nováková Gabriela  
6. ASISTENT, 3 63,0 žk. Josef Váňa ml. krk   5 Hurt Jiří  
7. NORDIKA, 3 64,0 Bohuslav Mátl 10   12 Seménka Zdeněk  
8. DYNAMIC(POL), 3 63,0 Josef Borč 4   9 Barbořík Jiří  
9. DOUAUMONT(POL), 3 63,0 Ivan Siegl, Ing. 13   1 Kabelková Hana  
Z NIDDA(GER), 3 67,0 ž. Tomáš Hurt     10 Koplík Zdeno  
SN SON OF LIGHT(POL), 3 64,0 žk. Vladimír Verner     13 Kinský Pavel  
Nestartovali: CRUSER, INFORMANT(GER)
Čas: 02:57,40, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-5-6-5-krk-10-4-13-?-?
Maj. prémie:
5 000 Kč (SUN RAY)Pulec Hř.Mimoň

Majitel: Pulec Hř.Mimoň, Trenér: Andrés Josef, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

Kůň č.10 NIDA ztratil na startu asi 15 délek. Sankce: jezdec Siegl Ivan výstraha za zbytečné použití bičíku (DŘ §316)



Dostihová komise: