home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 08.09.2007 - Most
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:00
1359 BC Logistic s. r. o. Cena Behistouna
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REALTA, 2 56,0 ž. Martin Srnec JISTĚ   5 Demele Jan 50
2. OLEANDRO, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2   1 Kub Ivan 20
3. CHARNELA, 2 54,5 Radek Žalud 1/2   3 Zobal František 60
4. CHERI POND, 2 58,0 ž. Jan Rája 2 3/4   8 Machů Zdeněk 30
5. VADEONA, 2 55,0 ž. Václav Janáček 8   4 Luka Václav 45
6. LAKENTO, 2 57,0 ž. Ilona Hronová 1 1/2   2 Bekrová Gabriela 100
7. SORDIA, 2 54,0 Vendula Korečková 6   6 Luka Václav 100
8. RADONA, 2 55,0 ž. Iva Miličková 2 1/4   7 Luka Václav 70
Čas: 01:13,96, Mezičasy: (25,84-23,80-24,31)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-1/2-2 3/4-8-1 1/2-6-2 1/4
Maj. prémie:
15 000 Kč (REALTA)TVD a.s.
9 000 Kč (OLEANDRO)Stáj Latén
6 000 Kč (CHARNELA)Quartis

Majitel: TVD a.s., Trenér: Demele Jan, Chov: Hřebčín Napajedla

2. dostih, start 13:40
1360 Cena společnosti Carbounion Bohemia
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FIRA, 2 54,0 Radek Žalud V. LEHCE   8 Zobal František 120
2. DEDARELLA(POL), 2 57,0 ž. Václav Janáček 7   5 Bartoš st. Josef 25
3. ROMAN EMPEROR(GER), 2 58,0 ž. Artur Resulov 7   4 Maršíčková Miroslava 25
4. MONO PIŠTA, 2 55,0 ž. Iva Miličková hlava   6 Šilhavý Ladislav 70
5. SAURON, 2 56,5 Jakub Pavlíček 5   7 Blecha Jan 100
6. INDIA(POL), 2 56,0 ž. Martin Srnec hlava   1 Hurt Tomáš 80
7. JAKOBIN(POL), 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 2   3 Votava Jaroslav 55
8. OMBRETARIA(POL), 2 52,5 Jiřina Andrésová 6   2 Andrés Josef 100
Čas: 01:27,21, Mezičasy: (15,61-23,65-2357-24,87)
Výrok: VELMI LEHCE 7-7-hlava-5-hlava-2-6
Maj. prémie:
5 000 Kč (FIRA)Stáj Vymazal
3 000 Kč (MONO PIŠTA)Chovsport Zdelov
2 000 Kč (SAURON)Pe Gaz International

Majitel: Stáj Vymazal, Trenér: Zobal František, Chov: Vymazal Josef

3. dostih, start 14:01
1361 Cena Statutárního města Chomutov
Steeplechase III.kat. - 3800 m, cena, 4letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GIRO, 7 70,0 Marcel Novák ZADRŽENĚ   3 Nováková Gabriela 50
2. LUNARET, 6 73,0 ž. Tomáš Hurt daleko   5 Hurt Tomáš 100
3. RESERL(GER), 5 71,5 Libor Sedlář 1   6 Koplík Zdeno 70
4. SCATMAN, 12 69,0 žk. Josef Váňa ml. daleko   7 Baštová Pavlína 80
ZN SATÉN, 10 69,5 Bohuslav Mátl     2 Audy Renata 60
PN MARACUDA, 4 66,5 ž. Jan Faltejsek     1 Zobal František 25
ZN JANKES(POL), 4 66,5 ž. Josef Bartoš     4 Váňa st. Josef 32
Čas: 04:52,20, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ daleko-1-daleko-?-?-?
Maj. prémie:
10 000 Kč (GIRO)Final s.r.o.Příšovice
6 000 Kč (LUNARET)Gabriela-Trachtová
4 000 Kč (SCATMAN)Moravol-Baštová

Majitel: Final s.r.o.Příšovice, Trenér: Nováková Gabriela, Chov: Škréta Č.

4. dostih, start 14:33
1362 Cena společnosti CROY
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VADESTA, 4 57,5 am. Linda Fedorowiczová BOJ   11 Minařík 2 Ferdinand 100
2. LINDGREN, 3 54,0 ž. Václav Janáček 1/2   9 Luka Václav 45
3. GULÁN, 3 58,0 ž. Martin Pišl hlava   4 Fedorowicz Vladislav 60
4. LEDOBOREC, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   12 Horová Oliva 100
5. PONTE, 3 53,5 ž. Iva Miličková 2   5 Šatra Tomáš 45
6. SACRÉ COEUR, 3 60,5 ž. Jan Rája 1/2   7 Kučera Karel 55
7. ANDULKA ŠAFÁŘOVA, 4 59,5 ž. Ilona Hronová 2 1/4   6 Fedorowicz Vladislav 120
8. ARITMIE, 5 52,0 Ingrid Koplíková krk   8 Knauer Martin 180
9. FULLY LOVED, 5 56,0 ž. Romana Neslerová hlava   2 Dvořák Karel 180
10. WILDFIRE, 5 57,0 Barbora Málková 1 1/4   1 Růžičková Martina 220
11. IDEALIST(POL), 5 55,5 am. Helena Pejšková, Ing. 1   3 Pejšková Ivana 60
12. SKARLA(POL), 3 60,5 žk. Josef Váňa ml. 1 3/4   10 Piruch Jozef 100
Čas: 01:42,13, Mezičasy: (27,56-26,18-23,19-25,25)
Výrok: BOJ 1/2-hlava-3/4-2-1/2-2 1/4-krk-hlava-1 1/4-1-1 3/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (VADESTA)Sieza

Majitel: Sieza, Trenér: Minařík 2 Ferdinand, Chov: Hřebčín Napajedla

5. dostih, start 15:03
1363 Cena společnosti Vodohospodářské stavby
Rovina II.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
75000 Kč (37500 - 17250 - 11250 - 5250 - 3750) Maj. prémie: 15000 Kč (7500 - 4500 - 3000)
Zápisné: 1125 + 2625 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SILKEN SKY(GB), 4 57,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   5 Havlíčková Zdena 120
2. SEDAR, 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   2 Hanzlíková Jana 22
3. INDIRA, 4 55,0 ž. Jaroslav Kovařík 1 1/4   6 Hulínský Václav 70
4. PARAMOUNT STAR, 7 52,0 ž. Iva Miličková 1   3 Šatra Tomáš 35
5. PUDR, 6 62,0 ž. Jan Demele 2 1/2   1 Demele Jan 55
6. YOKYRA, 3 59,5 ž. Jaromír Šafář 1 3/4   4 Votava Jaroslav 60
7. CALISTEGIA(FR), 3 55,0 Ingrid Koplíková 2   7 Koplík Zdeno 110
Čas: 01:39,93, Mezičasy: (27,84-24,28-23,81-24,01)
Výrok: JISTĚ 2 1/4-1 1/4-1-2 1/2-1 3/4-2
Maj. prémie:
7 500 Kč (SEDAR)Stáj Hanzlíková-Bartoš
4 500 Kč (INDIRA)Protendon-Hulínský
3 000 Kč (PARAMOUNT STAR)Dinkel-Šatra

Majitel: Kovotvar Tvarůžek, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: Ashbrittle Stud

Sankce:.ž. Šafář 2 Jaromír 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)

video

6. dostih, start 15:30
1364 Cena Ferony
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BRILL(IRE), 3 60,0 ž. Jan Rája JISTĚ   2 Váňa st. Josef 15
2. LAURILL, 3 60,0 ž. Václav Janáček 1 1/4   7 Neuberg Filip 80
3. DUPLIKA, 3 54,5 Vendula Korečková 1/2   12 Luka Václav 120
4. LIESBRIEF, 3 58,5 Štěpánka Sedláčková 3 1/2   11 Šilhavý Ladislav 200
5. VENEDIG, 3 60,0 ž. Iva Miličková 1/2   9 Šatra Tomáš 90
6. LAKAS, 3 58,5 ž. Martin Srnec 3/4   1 Machů Zdeněk 60
7. VODARKA, 3 56,5 Jakub Pavlíček 2 3/4   3 Jelínek Zbyněk 130
8. ANDINA, 3 55,5 ž. Jaroslav Kovařík 1 1/4   6 Voršilková Helena 150
9. LADY LU, 3 55,5 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/4   4 Minařík 2 Ferdinand 120
10. CANNYS, 3 58,5 ž. Jaromír Šafář 1/2   8 Marková Zdeňka 80
11. GLEDSBOY(POL), 3 58,5 ž. Ilona Hronová kr.hlava   13 Bekrová Gabriela 120
12. MARIETA, 3 53,0 Ingrid Koplíková 1 3/4   5 Mareš Miroslav 200
13. MARY HIGH, 3 54,0 Radek Žalud daleko   14 Maršíčková Miroslava 120
14. LEUKIPPOS, 3 54,5 Jiřina Andrésová 18   10 Andrés Josef 200
Čas: 01:55,74, Mezičasy: (39,69-25,04-26,26-24,75)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-1/2-3 1/2-1/2-3/4-2 3/4-1 1/4-1 1/4-1/2-kr.hlava-1 3/4-daleko-18

Majitel: Spedition Zavřel, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Mrs Murphy N.

Sankce: j.Sedláčková Š. 1000 Kč za vyšší zjištěnou hmotnost po dostihu o 0,8 kg (DŘ §383d)Poplatky: trenér Voršilková Helena 1000 Kč za opožděné hlášení změn v DP(DU 15/4)


7. dostih, start 16:00
1365 Cena společnosti První elektro
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MERITAMON(GB), 5 60,5 ž. Jan Rája JISTĚ   2 Horáková Lenka 22
2. NEW TIGER(GER), 5 56,5 Jakub Pavlíček 3   3 Luka Václav 140
3. TREZOR(POL), 3 54,5 ž. Iva Miličková kr.hlava   6 Kabelková Hana 100
4. PŮLTÓNINA, 7 58,0 am. Helena Pejšková, Ing. 2 1/4   5 Pejšková Ivana 22
5. VIVER(POL), 3 52,0 Jiřina Andrésová 5   9 Stašková Eva 150
6. LOTERUS, 4 55,5 žk. Věra Sedláková 7   1 Havlíčková Zdena 280
7. TATANKA WEI, 5 56,5 ž. Romana Neslerová 4 3/4   4 Horák František 290
D LIPIEŃ(POL), 3 56,0 ž. Martin Srnec     8 Piruch Jozef 100
Nestartovali: ANGLICKÁ KRÁLOVNA
Čas: 02:11,48, Mezičasy: (28,60-27,49-27,41-24,80-23,16)
Výrok: JISTĚ 3-kr.hlava-2 1/4-5-7-4 3/4-?
Maj. prémie:
5 000 Kč (PŮLTÓNINA)Hippolit Star - Pejšková

Majitel: Erika Krajníková, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Mrs Catris K.

Sankce: ž. Miličková Iva 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


8. dostih, start 16:40
1366 Cena Severočeských dolů - Cena ČSCHPMDK
Rovina NL - 2000 m, cena, 3letí a starší - klisny
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1800 + 4200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
D HIGH RESERVATION(IRE), 4 59,5 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   5 Vítek Roman  
1. MORGANETTA, 5 57,5 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   2 Luka Václav 60
2. SORGENIA, 5 58,0 ž. Jan Rája 3/4   6 Machů Zdeněk 20
3. EFEZJA(POL), 3 56,0 ž. Václav Janáček 3/4   1 Neuberg Filip 27
4. NORRIDGE(POL), 3 54,0 Vendula Korečková 1   3 Hurt Tomáš 70
5. CHARLENE, 3 56,0 ž. Martin Srnec 18   4 Vojtěšková Diana 100
Čas: 02:09,02, Mezičasy: (28,48-26,33-25,72-24,11-24,35)
Výrok: JISTĚ krk-3/4-3/4-1-18
Maj. prémie:
10 000 Kč (MORGANETTA)Václav Luka
6 000 Kč (SORGENIA)Chanci-Valašsko
4 000 Kč (CHARLENE)Vanda Březůvky

Majitel: Václav Luka, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Majitel koně CHARLENE p.Vanda se odvolal k Dostihovému soudu proti rozhodnutí DK - povolení startu koně č.5 HIGH RESERVATION. Na základě šetření rozhodl Dostihový soud o diskvalifikaci koně č.5 HIGH RESERVATION(IRE) - viz Rozhodnutí Dostihového soudu č.5/2007 z 26.9.2007 (VČT 20/2007).


9. dostih, start 17:10
1367 Cena společnosti HUMECO
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CZINDUIN(POL), 4 70,0 ž. Jan Faltejsek BOJ   2 Blecha Jan 25
2. OLIVETTA, 5 70,5 Marcel Novák 1 3/4   4 Nováková Gabriela 80
3. KUKRI(GER), 6 72,0 ž. Josef Bartoš 9   1 Váňa st. Josef 25
4. LHOTSE SHAR, 6 67,5 Lukáš Kasl 14   5 Kub Ivan 80
5. DUNKA(POL), 5 67,5 žk. Josef Váňa ml. 3 1/2   3 Baštová Pavlína 50
PN ARGUN, 4 63,5 Bohuslav Mátl     6 Jirátová Petra 80
Čas: 04:15,55, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1 3/4-9-14-3 1/2-?

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Blecha Jan, Chov: SK Kozienice


Dostihová komise: