home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 02.09.2007 - Praha
stav dráhy: 2.8 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:04
1351 CENA SWING
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PREZIOSO, 5 53,5 ž. Václav Janáček JISTĚ   6 Audy Renata 40
2. AMARANTHA, 6 57,5 Jakub Pavlíček 2   2 Hulínský Václav 80
3. BEL CANTO(POL), 6 58,0 ž. Martin Srnec 1 1/4   4 Hurt Tomáš 65
4. SILNAR(GB), 10 61,0 Josef Sovka 1 1/2   7 Kinský Pavel 65
5. HIERONYMUS, 4 54,5 ž. Ilona Hronová krk   8 Pejšková Ivana 55
6. RADOVAN, 9 64,5 ž. Jiří Chaloupka 6   1 Mimra Zdeněk 100
7. CHERI RULES, 5 64,0 ž. Jan Rája 1 1/4   5 Machů Zdeněk 50
8. SHIRON, 5 61,0 ž. Radek Koplík kr.hlava   3 Bartoš st. Josef 80
Nestartovali: INCHIBAR(GB)
Čas: 01:14,63, Mezičasy: (26.92 - 23.81 - 23.90)
Výrok: JISTĚ 2-1 1/4-1 1/2-krk-6-1 1/4-kr.hlava
Maj. prémie:
5 000 Kč (PREZIOSO)Stáj Filip
3 000 Kč (AMARANTHA)Protendon-Hulínský
2 000 Kč (HIERONYMUS)MCH-Pejšková

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Audy Renata, Chov: Holčák F.-V.Karlovice

2. dostih, start 14:36
1352 CENA FONDŮ FRANKLIN TEMPLETON
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KLAUS(POL), 2 56,0 ž. Martin Srnec BOJ   7 Olehla Čestmír 45
2. ABASCAS(GER), 2 56,0 ž. Václav Janáček 3/4   3 Neuberg Filip 32
3. FABRIANA, 2 56,0 Tomáš Lukášek 1   14 Machů Zdeněk 70
4. COLORADO KID(USA), 2 58,0 ž. Jan Rája krk   10 Horáková Lenka 40
5. DICKINSONA, 2 56,0 ž. Romana Neslerová 3 1/4   1 Szikora Pavel 120
6. FLEURY(GER), 2 57,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4   16 Urbánek Luboš 120
7. ROCKY RAIN, 2 58,0 ž. Radek Koplík 2   4 Lisek Michal 120
8. MOE, 2 57,0 ž. Iva Miličková hlava   11 Šilhavý Ladislav 55
9. LADY JANE, 2 52,5 Šárka Pulpánová 1/2   8 Janda Jiří 150
10. ELPHINO(POL), 2 57,0 ž. Jaromír Šafář 3/4   9 Kinský Pavel 180
11. AZIAK, 2 55,5 Jiřina Andrésová 1 1/4   5 Hurt Jiří 180
12. VANINI(FR*), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1   2 Lisek Michal 100
13. FRÜHLINGSHAUCH(GER), 2 55,5 Josef Sovka 1/2   12 Kinský Pavel 80
14. SATISFAKCE, 2 56,5 Jakub Pavlíček 3   15 Syslová Lenka 150
15. RED CATHERINE, 2 57,0 ž. Konstantin Kobzarev 4 3/4   13 Maršíčková Miroslava 180
16. GREISEN, 2 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2 daleko   6 Minařík 2 Ferdinand 150
Nestartovali: BATALISTYKA(POL), TAMMY`N CLASSY, TULUM(FR)
Čas: 01:28,56, Mezičasy: (14.05 - 23.57 - 25.42 - 25.51)
Výrok: BOJ 3/4-1-krk-3 1/4-1 1/4-2-hlava-1/2-3/4-1 1/4-1-1/2-3-4 3/4-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (FABRIANA)Rabbit Trhový Štěpánov
3 000 Kč (DICKINSONA)Szikora

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: SK Golejewko

3. dostih, start 15:04
1353 CENA LOZORNA
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HEFNER`S CHOICE(IRE), 3 58,5 ž. Jan Rája V. LEHCE   7 Váňa st. Josef 15
2. MUFASA(GER), 3 56,5 Josef Sovka 6   3 Kinský Pavel 70
3. GEORG(GER*), 3 55,5 Tomáš Lukášek 2 1/2   1 Vítek Roman 40
4. NAIROBI(POL), 3 56,5 ž. Iva Miličková 1 3/4   8 Lauterbach Jaroslav 50
5. MADELINA, 3 58,5 ž. Martin Srnec 1/2   6 Mimra Zdeněk 60
6. BAYA BLUE(FR), 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka krk   4 Chaloupka Václav 60
7. MARY HIGH, 3 55,5 ž. Václav Janáček 1 1/4   5 Maršíčková Miroslava 80
8. IDIKTIS, 3 57,0 ž. Dušan Andrés 2 3/4   2 Vrba Pavel 80
Čas: 01:27,25, Mezičasy: (14.15 - 24.80 - 24.42 - 23.86)
Výrok: VELMI LEHCE 6-2 1/2-1 3/4-1/2-krk-1 1/4-2 3/4

Majitel: Köi Dent, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Sunland Holdings SC

4. dostih, start 15:35
1354 71. GERSCHŮV MEMORIÁL FONDŮ CONSEQ INVEST
Rovina NL - 1400 m, cena, 2letí
160000 Kč (80000 - 36800 - 24000 - 11200 - 8000)
Zápisné: 2400 + 5600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ADDISON(GER), 2 58,0 ž. Martin Pišl JISTĚ   5 Fedorowicz Vladislav 40
2. CABERNET(GER*), 2 56,5 Tomáš Lukášek 1 1/2   6 Vítek Roman 30
3. LUCKY HORSE(POL), 2 58,0 ž. Jan Rája 1/2   8 Drlík Jaroslav 25
4. TANTOR(POL), 2 56,5 ž. Martin Srnec 4   7 Olehla Čestmír 60
5. CARCASSONNE, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   3 Barbořík Jiří 60
6. DUPLO(POL), 2 56,5 ž. Václav Janáček hlava   9 Hurt Tomáš 110
7. FERNANDO(GER), 2 57,0 ž. Dušan Andrés 2 3/4   1 Urbánek Luboš 160
8. NOMADJAN(GER), 2 57,0 ž. Konstantin Kobzarev 6   2 Šavujev Arslangirej 80
9. FLINK, 2 58,0 ž. Radek Koplík daleko   4 Hurt Jiří 160
Čas: 01:27,75, Mezičasy: (14.23 - 23.96 - 24.80 - 24.75)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-1/2-4-3/4-hlava-2 3/4-6-daleko

Majitel: Sokrates, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Gest.Trona

5. dostih, start 16:04
1355 CENA BOHATIERA
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DIAMOND DIGGINS(GER), 5 60,5 ž. Jan Rája TUHÝ BOJ   11 Horáková Lenka 60
2. KICOS, 5 55,0 Tomáš Lukášek krk   15 Vondrová Lucie 35
3. SHARBECCA, 6 56,5 ž. Jaromír Šafář 1 3/4   14 Kantek Miroslav 150
4. VIKTOMA, 5 56,5 Jakub Pavlíček nos   9 Chaloupka st. Jiří 180
5. BARLETTA, 6 52,5 Ingrid Koplíková 1 1/2   2 Kantek ml. Miroslav 160
6. NATÍK, 3 53,5 ž. Václav Janáček krk   7 Janda Jiří 40
7. HERETIC, 6 60,5 ž. Jiří Chaloupka 2   4 Chaloupka Václav 70
8. KIFAAB, 7 57,5 ž. Radek Koplík 1/2   3 Koplík Zdeno 42
9. CHANCI RISK, 3 56,0 ž. Martin Srnec kr.hlava   6 Machů Zdeněk 120
10. HYPHEN(GB), 11 55,0 Radek Žalud 3/4   5 Váňa Tomáš 100
11. GILMOUR, 3 54,0 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   12 Růžičková Martina 140
12. LETOUN, 5 60,5 ž. Iva Miličková 7   1 Horová Oliva 220
13. NIGHT WIND, 5 55,5 Jakub Knoll 16   17 Slavíček Josef 250
14. AMBERSAND, 6 55,5 am. Tereza Vašinová 1   10 Vašina Josef 220
Nestartovali: LUCKY RAIN(HOL), PARISIEN SIR, SACRÉ COEUR, TESIOVA, WORLD OF WONDER(GER)
Čas: 01:41,51, Mezičasy: (26.02 - 24.27 - 24.80 - 26.42)
Výrok: TUHÝ BOJ krk-1 3/4-nos-1 1/2-krk-2-1/2-kr.hlava-3/4-krk-7-16-1

Majitel: Erika Krajníková, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Gest.Olympia

Sankce: tr.Slavíček Josef výstraha za nedostatečnou výstroj (podpínací řemínek) u koně č.17 NIGHT WIND (DŘ § 306)., ž.Koplík 4 Radek 1000 Kč nedodržení předepsané hmotnosti do dostihu o +1kg (DŘ § 326).


6. dostih, start 16:33
1356 CENA FONDŮ PARVEST
Rovina II.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
75000 Kč (37500 - 17250 - 11250 - 5250 - 3750) Maj. prémie: 15000 Kč (7500 - 4500 - 3000)
Zápisné: 1125 + 2625 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PATE(GER), 3 61,5 ž. Martin Srnec BOJ   8 Olehla Čestmír 30
2. APRILLO(GER), 3 57,0 ž. Václav Janáček 1   2 Neuberg Filip 32
3. TELLEYRAND(POL), 4 60,5 ž. Jan Rája 2   4 Horáková Lenka 60
4. LATINIRA, 4 60,5 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4   5 Růžičková Martina 65
5. STARLYNX(FR), 7 54,0 ž. Jaromír Šafář hlava   3 Havlíčková Zdena 80
6. LEMES HOFFNUNG(GER), 4 55,0 Josef Sovka krk   7 Kinský Pavel 120
7. SATANA(GER), 5 54,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/4   6 Minařík 2 Ferdinand 70
8. PARAMOUNT STAR, 7 52,0 ž. Iva Miličková 4   1 Šatra Tomáš 70
Čas: 02:25,08, Mezičasy: (16.85 - 27.03 - 27.41 - 25.75 - 24.34 - 23.70)
Výrok: BOJ 1-2-1 3/4-hlava-krk-1 1/4-4
Maj. prémie:
7 500 Kč (LATINIRA)Conseq

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Gest.Etzean

Sankce: tr.Neuberg F.400 Kč za nenahlášenou pomoc u startovních boxů (DŘ § 348).


7. dostih, start 17:03
1357 CENA 80. NAROZENIN PANA MIROSLAVA ŠUSTY
Rovina III.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PŮLTÓNINA, 7 54,5 am. Helena Pejšková, Ing. JISTĚ   3 Pejšková Ivana 50
2. SHENAI, 3 56,0 ž. Václav Janáček 1 1/4   2 Neuberg Filip 45
3. WHITE FACES(GER), 4 59,0 ž. Martin Srnec krk   1 Urbánek Luboš 100
4. LOKALI, 5 54,5 ž. Jaromír Šafář 4   9 Havlíčková Zdena 90
5. LEX, 3 59,0 ž. Iva Miličková 3/4   7 Šatra Tomáš 40
6. DUKÁTEK, 5 52,0 Ingrid Koplíková hlava   4 Szikora Pavel 140
7. OLEADA, 3 54,5 Tomáš Lukášek 4   8 Luka Václav 40
8. ARRINAO(GER), 5 55,5 Josef Sovka 2 3/4   6 Kinský Pavel 80
9. WELL MAN(GER), 3 57,0 ž. Dušan Andrés 3 3/4   5 Wolf Martin 100
Čas: 02:20,73, Mezičasy: (15.37 - 24.19 -26.34 - 25.18 - 25.34 - 24.29)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-krk-4-3/4-hlava-4-2 3/4-3 3/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (PŮLTÓNINA)Hippolit Star - Pejšková
3 000 Kč (SHENAI)Orling
2 000 Kč (LOKALI)Kovotvar Tvarůžek

Majitel: Hippolit Star - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: ž. Srnec Martin 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ 364 c).


8. dostih, start 17:35
1358 CENA AKO SÁZKY
Rovina V.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHOTONUS, 5 63,0 žk. Lucie Bulisová V. LEHCE   11 Pechát Theodor 100
2. VALUNKA, 7 52,0 Šárka Pulpánová 7   10 Drlík Jaroslav 50
3. PERLA, 3 59,0 žk. Michaela Vítková 1   9 Pechát Theodor 80
4. LIMETKA, 3 61,5 Vendula Korečková nos   12 Luka Václav 80
5. REDUL, 4 62,5 ž. Martin Pišl kr.hlava   1 Fedorowicz Vladislav 80
6. MIRABELKA, 4 52,0 ž. Iva Miličková krk   3 Šimuni Peter 100
7. KAREY, 4 63,5 žk. Kateřina Hájková 7   4 Sýkorová Marcela 100
8. STEPHOUSE, 5 56,0 ž. Václav Janáček 3 3/4   8 Kantek ml. Miroslav 35
9. FRAJERKA, 5 59,0 am. Linda Venhodová nos   14 Pátková Renata 120
10. HALENKA, 3 58,5 am. Helena Pejšková, Ing. 1 1/4   2 Chaloupka st. Jiří 80
11. TAMMYRULES, 4 58,0 ž. Radek Koplík 9   5 Vrba Pavel 120
12. VISPAGIA, 4 68,0 ž. Jaromír Šafář 2   13 Kantek Miroslav 100
13. MISS CLASSY, 3 52,0 Jiřina Andrésová 8   7 Kotáb Eduard 150
14. KOLUMBIE, 4 54,0 Radek Žalud 16   6 Krejčí Pavel 250
Čas: 02:37,05, Mezičasy: (28.16 - 23.96 - 27.03 - 25.88 - 26.03 - 25.98)
Výrok: VELMI LEHCE 7-1-nos-kr.hlava-krk-7-3 3/4-nos-1 1/4-9-2-8-16

Majitel: SŠ dostihového sportu, Trenér: Pechát Theodor, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: žk.Hájková K. výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316), am.Venhodová L.1000 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti do dostihu o +1kg (DŘ § 326)



Dostihová komise: