home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 01.09.2007 - Kolesa
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 13:31
1343 HANDICAP společnosti VEIDEC PARDUBICE s.r.o.
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOŘSKÁ PANNA, 4 53,5 Šárka Pulpánová LEHCE   1 Petrlík Allan  
2. MAFIRA, 8 60,5 žk. Kateřina Hájková 2 1/4   7 Sýkorová Marcela  
3. CHLADNĚNKA, 3 52,0 Natalie Arendsen 1/2   2 Sergeant Filip  
4. MAUREEN QUEEN, 4 54,5 am. Róbert Šara 1 1/2   5 Kroutilík Jaroslav  
5. BEAUTY STAR, 5 52,0 Jiřina Andrésová krk   9 Demele Jan  
6. AS FAIR, 4 64,5 ž. Václav Janáček 1 3/4   11 Hurt Tomáš  
7. TARLOW, 6 65,5 ž. Dušan Andrés 3   8 Okleštěk Miloslav  
8. BOUQET, 3 57,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1   10 Růžičková Martina  
9. STAŇKA, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   4 Hurt Jiří  
10. BELLA TORNADA, 5 56,0 ž. Iva Miličková 5   3 Váňa Tomáš  
11. BONTE, 5 60,5 am. Barbora Beňová 1/2   6 Čapková Marcela  
Čas: 01:40,71, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 2 1/4-1/2-1 1/2-krk-1 3/4-3-1-1 1/4-5-1/2

Majitel: Hradiště, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Ševčík M.,Ing.

2. dostih, start 14:08
1344 HANDICAP PŘÁTEL JEZDECKÉHO SPOLKU KOLESA
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LATON, 3 60,5 am. Josef Váňa ml. V. LEHCE   4 Zachovalová Kamila  
2. GODEA, 3 57,0 Jakub Pavlíček 4   3 Bělka Martin  
3. MARATONY, 3 62,5 ž. Václav Janáček 1   5 Bekrová Gabriela  
4. HURYKÁN, 3 60,5 ž. Jiří Chaloupka 4   1 Hurt Jiří  
5. GARCINIA, 4 56,5 am. Jana Nováková 1/2   2 Novák Antonín  
6. SERAM, 3 65,5 Petr Tůma 5   6 Míček Milan  
7. WENDY`S GIRL, 4 62,0 Jana Řezáčová 9   8 Řezáčová Jana  
8. MARQU, 4 66,0 Marcel Novák daleko   7 Vinklárek Vladimír  
Nestartovali: ZLATÝ PADÁK
Čas: 02:24,29, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 4-1-4-1/2-5-9-daleko

Majitel: Stáj Lowi, Trenér: Zachovalová Kamila, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.9 ZLATÝ PADÁK ztratil před startem jezdce, v dostihu nestartoval, nebyl v moci startéra. Kůň č.7 Marqu ztratil na startu nesčetné délky. Sankce: jezdec Tůma Petr 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


3. dostih, start 14:43
1345 CENA společnosti ARGOS ELEKTRO PARDUBICE, a.s.
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIKAS, 2 58,0 ž. Dušan Andrés JISTĚ   2 Urbánek Luboš  
2. SHERON, 2 57,5 Petr Tůma 1   4 Zachovalová Kamila  
3. HMAT, 2 58,0 ž. Václav Janáček 1   3 Hurt Jiří  
4. CAMAIEU, 2 58,0 ž. Jaromír Šafář 1/2   7 Papoušek ml. Jan  
5. LAMAGON, 2 58,0 ž. Ilona Hronová 1/2   5 Horák František  
6. CANADIAN LADY, 2 57,0 ž. Iva Miličková 1 1/4   6 Váňa Tomáš  
7. BROGÁRD, 2 56,5 Jakub Pavlíček 2   10 Kroutilík Jaroslav  
8. MATT, 2 55,5 Jiřina Andrésová krk   11 Szotková Lenka  
9. GALANTA, 2 54,5 Vendula Korečková 1 3/4   8 Novák Antonín  
10. MIRAINO, 2 58,0 ž. Romana Neslerová 2 3/4   9 Horák František  
11. HEATHER, 2 58,0 žk. Ján Mach, MVDr. daleko   1 Foukal Milan  
Čas: 01:16,88, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1-1-1/2-1/2-1 1/4-2-krk-1 3/4-2 3/4-daleko

Majitel: Transhor, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Vocásek F.

4. dostih, start 15:16
1346 STEEPLECHASE C.C. KOOPERATIVY, POJIŠŤOVNY a.s.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3800 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COSTIE, 4 70,5 Marcel Novák TUHÝ BOJ   4 Nováková Gabriela  
1. JURMALA(POL), 4 66,0 ž. Jaroslav Myška současně   7 Blecha Jan  
3. VALANGO, 11 72,5 Luboš Urbánek 1 1/4   5 Špelda Lubomír  
4. VARKET, 4 66,0 ž. Dušan Andrés 14   2 Popelka Stanislav  
5. VIKI HARLOW, 8 69,0 Petr Syrový 2 3/4   6 Hrudka st. Jaromír  
6. DELI RULES, 9 69,0 ž. Josef Bartoš 4 1/2   1 Kabelková Hana  
6. NEXT GINA, 4 63,0 Ivan Siegl, Ing. současně   8 Vinklárek Vladimír  
Nestartovali: DORETTA
Čas: 05:00,01, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ současně-1 1/4-14-2 3/4-4 1/2-současně
Maj. prémie:
5 000 Kč (COSTIE)Ondra,Matyáš+Flash

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Blecha Jan, Chov: SK Kozienice
Majitel: Ondra,Matyáš+Flash, Trenér: Nováková Gabriela, Chov: Kozel V.,Ing.

Sankce: j.Novák Marcel 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


5. dostih, start 15:52
1347 STEEPLECHASE společnosti PLZEŇSKÝ PRAZDROJ, a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAKEDOS(GER), 8 69,5 Luboš Urbánek ZADRŽENĚ   6 Váňa Tomáš  
2. TAVBECCA, 6 69,0 ž. Josef Bartoš 14   2 Kabelková Hana  
3. CHENNAI(POL), 4 64,0 ž. Jaroslav Línek 17   3 Janda Jiří  
4. LICIUS, 9 68,5 Libor Sedlář daleko   5 Hrudka st. Jaromír  
PN MILLIE(GER*), 4 65,5 Martin Liška     1 Vítek Roman  
Z NATÁLKA, 10 66,5 Bohuslav Mátl     4 Zajíček Miloslav  
Čas: 04:46,44, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 14-17-daleko-?-?

Majitel: Stáj Holubová, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Frau Fasching R.u.W.

6. dostih, start 16:33
1348 STEEPLECHASE C.C. společnosti SVOS PŘELOUČ, s.r.o.
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4700 m, cena, 5letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JACUZZI(POL), 5 67,0 ž. Jaroslav Myška ZADRŽENĚ   5 Blecha Jan  
2. MONAGUA, 11 73,0 ž. Dušan Andrés 12   1 Popelka Stanislav  
3. ATON(POL), 7 72,0 ž. Josef Bartoš 15   2 Váňa st. Josef  
4. RATONY, 11 67,5 Luboš Urbánek 11   4 Papoušek ml. Jan  
PN INKASENTKA(POL), 5 68,0 ž. Jaroslav Línek     3 Janda Jiří  
Čas: 06:35,20, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 12-15-11-?
Maj. prémie:
10 000 Kč (MONAGUA)Orelio-Ohrada-Popelka
6 000 Kč (RATONY)Stáj Papoušek

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Blecha Jan, Chov: PKI S.A.

7. dostih, start 17:05
1349 CENA společnosti TEPOSTOP PŘELOUČ, s.r.o. - ŽIVÉ PLOTY
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ASISTENT, 3 66,0 ž. Josef Bartoš TUHÝ BOJ   1 Hurt Jiří  
2. DARIKA, 3 65,0 ž. Jan Faltejsek kr.hlava   3 Blecha Jan  
2. SUN RAY, 3 65,0 ž. Dušan Andrés současně   4 Andrés Josef  
4. ARGENTAN, 3 63,5 Bohuslav Mátl 1 1/4   5 Novák Antonín  
5. BALERÍNA, 3 63,0 am. Josef Váňa ml. 1 1/4   6 Váňa st. Josef  
6. THIRTYTHREE, 3 63,0 Josef Sovka daleko   2 Jirátová Petra  
ZN HUNTER´S RULES, 3 63,0 žk. Ján Mach, MVDr.     7 Foukal Milan  
Čas: 03:55,51, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-současně-1 1/4-1 1/4-daleko-?

Majitel: Erika F., Trenér: Hurt Jiří, Chov: Pšurný Josef

8. dostih, start 17:36
1350 CENA firmy MILAN VOSÁHLO, ÚJEZD
Proutky IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOTAGEN(GER), 6 70,0 ž. Josef Bartoš ZADRŽENĚ   5 Blecha Jan  
2. VLTAVAN, 8 65,5 am. Eva Jíchová 10   1 Špelda Lubomír  
3. SANTORI(GB), 7 70,0 ž. Jaroslav Myška 6   7 Mimra Zdeněk  
4. MINORITA, 6 65,0 Ladislav Kocián 1 3/4   8 Novák Antonín  
5. FAN FROM DIATOME(GER), 7 66,5 Bohuslav Mátl 3   4 Vojtěšková Diana  
6. AROMATIK, 6 68,0 Luboš Urbánek 2 1/2   10 Špelda Lubomír  
7. VERY SPECIAL, 6 66,5 Josef Sovka 1 1/4   3 Váňa Jaroslav  
8. SALCA, 4 63,0 Libor Sedlář daleko   6 Hrudka st. Jaromír  
Z ZAGGO, 4 66,0 ž. Jan Faltejsek     9 Olehla Čestmír  
Z QUARTIER LATIN(USA), 6 68,0 Josef Vašina     11 Růžičková Martina  
Nestartovali: SAS
Čas: 03:51,41, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 10-6-1 3/4-3-2 1/2-1 1/4-daleko-?-?

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Blecha Jan, Chov: Gest.Ammerland

Sankce: j.Sovka Josef 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)



Dostihová komise: