home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 25.08.2007 - Pardubice
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 13:01
1326 Cena SVOS Přelouč s.r.o. - XIV.ročník
Proutky III.kat. - 3200 m, cena, 3letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MALCOLM, 3 67,0 ž. Jan Faltejsek V. LEHCE   2 Tůma Pavel 17
2. VINNYFY, 3 66,0 ž. Dušan Andrés 8   6 Neuberg Filip 55
3. LIFE IS LIFE, 3 65,5 ž. Jaroslav Myška 1 1/4   1 Holčák František 32
4. LADY CELTIC(IRE), 3 63,0 am. Josef Váňa ml. 11   7 Váňa st. Josef 60
5. IMIGRANT(POL), 3 66,0 Lukáš Kasl daleko   8 Votava Jaroslav 65
6. DEMODEX(POL), 3 63,0 Libor Šimůnek 11   4 Kinský Pavel 150
7. NIDDA(GER), 3 63,0 Ivan Siegl, Ing. 2 3/4   3 Koplík Zdeno 100
Nestartovali: CELENTANO(SLO)
Čas: 03:52,17, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 8-1 1/4-11-daleko-11-2 3/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (MALCOLM)DS Dvorce
6 000 Kč (VINNYFY)Orling
4 000 Kč (LIFE IS LIFE)Stáj Magog

Majitel: DS Dvorce, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Keclík Z.,Dvorce

2. dostih, start 13:40
1327 Pohár POLABSKÝCH STAVEB s.r.o. (hdcp)
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3400 m, handicap, 4letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALJAŠKA, 4 65,0 ž. Jaroslav Myška JISTĚ   12 Novák Antonín 45
2. ARMATOR(POL), 5 64,0 ž. Jan Faltejsek 1 1/4   10 Barbořík Jiří 120
3. LIRAIN, 6 71,5 Jaromír Hrudka 2 1 1/2   13 Hrudka st. Jaromír 120
4. TEVIOT, 4 63,0 Bohuslav Mátl krk   8 Holčák František 55
5. LAKOSTA, 5 65,0 ž. Pavel Kašný 3/4   6 Hrbáček Vít 200
6. DENNÍ BOUŘE, 4 63,0 ž. Dušan Andrés daleko   2 Hurt Jiří 60
7. MAN O DESERT(FR), 7 63,0 Ivan Siegl, Ing. daleko   11 Vinklárek Vladimír 120
SN VINIUS, 7 67,0 Josef Vašina     4 Růžičková Martina 220
Z MARENGO(GER), 6 65,0 ž. Radek Havelka     5 Matysík Zdeněk 150
ZN LONGAR, 9 68,0 Luboš Urbánek     1 Matysík Zdeněk 100
Z CHIPPENDALE, 5 64,0 Lukáš Sloup     7 Hurt Jiří 180
SN DOBRODZIEJ(POL), 4 63,0 ž. Marek Stromský     9 Holčák Radek 35
PN FOLIGLEN, 5 63,5 Štěpánka Sedláčková     3 Matysík Zdeněk 55
Čas: 04:14,03, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/4-1 1/2-krk-3/4-daleko-daleko-?-?-?-?-?-?
Maj. prémie:
10 000 Kč (ALJAŠKA)Jantar Bruntál
6 000 Kč (LIRAIN)H&H Hrudka
4 000 Kč (TEVIOT)Prokop František

Majitel: Jantar Bruntál, Trenér: Novák Antonín, Chov: Jantar Bruntál

Sankce: jezdec Stromský Marek 500 Kč neznalost kurzu dostihu(DŘ364a) Poplatky: stáj Pet-Ra Man Kojatín 1000 Kč za opožděné hlášení změn (DU15/4)


3. dostih, start 14:13
1328 Cena společnosti Léčebné lázně Bohdaneč a.s.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4000 m, cena, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WELLDANCER(GER), 5 68,0 ž. Josef Bartoš BOJ   8 Váňa st. Josef 45
2. MARKA, 6 69,0 ž. Jaroslav Myška 1 1/4   17 Novák Antonín 40
3. HIRSCH, 11 66,0 ž. Dušan Andrés 20   20 Popelka Stanislav 80
4. VODETA, 6 63,0 Marcel Novák nos   10 Vinklárek Vladimír 200
5. VODORYS, 5 71,0 ž. Tomáš Hurt 7   15 Neuberg Filip 120
6. CHERRY PIE(POL), 6 66,0 ž. Radek Havelka 6   12 Holčák Radek 35
7. MICKEY DRAKE, 5 63,0 am. Josef Váňa ml. 6   9 Regnard Petr 70
8. BEDUIN(POL), 6 70,0 ž. Marek Stromský daleko   19 Holčák Radek 150
9. SENITA, 7 66,0 Lukáš Sloup 2 1/2   2 Uhl Jiří 200
10. MARATH, 7 63,5 Libor Šimůnek 2 1/2   3 Kinský Pavel 150
11. TAMMYBIN, 5 66,0 ž. Pavel Kašný 3/4   11 Hrbáček Vít 110
12. FUEGO, 5 64,5 Martin Liška 11   4 Vašina Josef 150
13. VAJGARA, 8 63,0 Libor Sedlář hlava   6 Koplík Zdeno 150
14. ALMA ATA, 6 63,0 Zdeněk Řezáč 16   13 Řezáčová Jana 200
Z MASHINU(GER), 5 67,0 Josef Vašina     5 Růžičková Martina 200
Z DUNKA(POL), 5 68,0 ž. Jan Faltejsek     7 Baštová Pavlína 100
Z VICTORI, 5 63,5 Štěpánka Sedláčková     16 Junková Jana 200
Z SHARAZAN, 5 66,0 ž. Michal Köhl     1 Kejzlar Přemek 220
Nestartovali: POSEJDON(POL), TAVBECCA
Čas: 04:50,70, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1 1/4-20-nos-7-6-6-daleko-2 1/2-2 1/2-3/4-11-hlava-16-?-?-?-?

Majitel: Hexion-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Norina

Sankce: ž. Kameníček Jiří 2000 Kč za nedodržení sjednaného závazku (DŘ 412b)- č18 POSEJDON, ž. Köhl Michal 500 Kč za neznalost tratě dostihu (DŘ 364a) Kůň č.18 POSEJDON s náhradním jezdcem B.Mátlem neabsolvoval zkušební skok, v dostihu nestartoval. Nebyl v moci startéra


4. dostih, start 14:51
1329 Cena společnosti ECO-INVEST, a.s.
Steeplechase III.kat. - 3900 m, cena, 4letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHARCCARI, 4 69,0 ž. Dušan Andrés ZADRŽENĚ   3 Zobal František 15
2. LONGMASTER, 4 66,0 ž. Jan Faltejsek 19   2 Tůma Pavel 60
3. KARLSBAD(GER), 4 63,5 Bohuslav Mátl 6   4 Suchánek Martin 50
4. HAVANKA, 4 68,0 ž. Josef Bartoš daleko   6 Hanousek Ladislav 30
5. DON JAPE(POL), 4 69,5 ž. Jiří Kameníček daleko   1 Holčák Radek 40
Nestartovali: TAJNARON(POL)
Čas: 04:55,76, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 19-6-daleko-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (CHARCCARI)Quartis
6 000 Kč (LONGMASTER)DS Dvorce
4 000 Kč (HAVANKA)Stáj Pavlíny Vítů

Majitel: Quartis, Trenér: Zobal František, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.5 TAJNARON(POL) nestartoval z důvodu pádu na zkušebním skoku., nebyl v moci startéra. Kůň č.3 CHARCCARI byl vybrán k antidopingové kontrole.


5. dostih, start 15:21
1330 Cena společnosti Agropodnik Humburky, a.s.
Steeplechase III.kat. - 3900 m, cena, 5letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. YORK CITY, 6 66,5 Bohuslav Mátl JISTĚ   5 Suchánek Martin 40
2. RAVENSWOOD(SLO), 7 66,0 ž. Jaroslav Línek 6   6 Kubovičová Zuzana 25
3. MYANMAR, 5 64,0 Štěpánka Sedláčková 7   1 Junková Jana 60
4. NOVOLARI(FR), 7 69,0 Libor Šimůnek 2 1/2   2 Kinský Pavel 70
5. KILLWILLIE(IRE), 8 64,5 Marcel Novák 19   3 Vinklárek Vladimír 100
ZN BEJRUT(POL), 6 67,0 ž. Josef Váňa st.     7 Váňa st. Josef 18
Nestartovali: GROUND RULES(USA)
Čas: 04:50,21, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 6-7-2 1/2-19-?
Maj. prémie:
10 000 Kč (YORK CITY)K-K Metal a.s.
6 000 Kč (MYANMAR)Chovsport Zdelov

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Suchánek Martin, Chov: Hřebčín Napajedla

6. dostih, start 15:53
1331 Cena společnosi ZEUS, s.r.o.
Steeplechase crosscountry II.kat. - 5200 m, cena, 5letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONING LET(SLO), 6 67,5 ž. Dušan Andrés JISTĚ   7 Složil Pavel 70
2. TOMIS, 6 68,5 ž. Jaroslav Myška 2 1/2   1 Novák Antonín 25
3. BLACK DIAMOND(IRE), 5 67,5 ž. Josef Bartoš daleko   3 Váňa st. Josef 30
4. LAKREG, 7 65,0 Bohuslav Mátl 3   5 Seménka Zdeněk 60
5. HERMES HARD, 7 63,5 ž. Jaroslav Línek 1 1/2   12 Janda Jiří 100
6. SHIRLEY(POL), 6 63,5 ž. Marek Stromský 1 1/4   11 Holčák Radek 180
7. POLÁRNÍK, 8 68,5 Pavel Složil st. 7   4 Složil Pavel 70
Z ICARE DU RENOM(FR), 11 65,0 Martin Liška     6 Vítek Roman 250
ZN PATTON(GER), 5 68,5 am. Josef Váňa ml.     13 Váňa st. Josef 100
Z L`AMOUR, 7 68,0 ž. Jan Faltejsek     2 Barbořík Jiří 70
ZN PROFIL, 7 65,0 Štěpánka Sedláčková     9 Janda Jiří 120
ZN VÝTRŽNÍK, 6 67,0 Petr Kříž     10 Kříž Petr 150
ZN KORINKA, 6 63,5 ž. Michal Köhl     8 Popelka Stanislav 270
Čas: 06:34,75, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/2-daleko-3-1 1/2-1 1/4-7-?-?-?-?-?-?
Maj. prémie:
15 000 Kč (TOMIS)Jantar Bruntál
9 000 Kč (LAKREG)Bell Metal
6 000 Kč (HERMES HARD)Mikrop Čebín-Sunnyfarm

Majitel: Kentia Racing, Trenér: Složil Pavel, Chov: Milecová Eleonóra

7. dostih, start 16:30
1332 Velká cena SKANSKA DS, a.s.
Steeplechase crosscountry NL - 5800 m, cena, 6letí a starší
200000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 3000 + 7000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIXTEEN(FR), 7 66,0 ž. Josef Bartoš LEHCE   6 Váňa st. Josef 60
2. CIESZYMIR(POL), 9 68,0 ž. Jiří Kameníček 7   5 Holčák Radek 80
3. MASKUL(USA), 13 68,0 ž. Jaroslav Myška 1/2   11 Holčák František 30
4. JUVENTUS(POL), 8 68,0 am. Josef Váňa ml. hlava   10 Váňa st. Josef 55
5. HASTAVEN(FR), 12 68,0 ž. Jan Faltejsek 1 1/4   2 Olehla Čestmír 25
6. BRAMBUSCH(GER), 11 68,0 ž. Radek Havelka daleko   7 Sůrová Pavlína 120
PN IRAKLION(POL), 12 68,0 Lukáš Kasl     3 Votava Jaroslav 50
ZN CLAUDIO, 7 68,0 Martin Liška     9 Junková Jana 370
PN BANDYTA, 6 68,0 Ivan Siegl, Ing.     8 Vinklárek Vladimír 150
PN POTENZO(IRE), 9 68,0 ž. Dušan Andrés     4 Růžičková Martina 250
Nestartovali: JUNIUSZ(POL)
Čas: 07:38,88, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 7-1/2-hlava-1 1/4-daleko-?-?-?-?

Majitel: Jaroslav Bouček Buc-Film, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Kavanagh P.

Poplatky: stáj EŽ Praha a.s. 200 Kč za nahlášenou změnu barvy čapky (DU 15/3) Kůň č.6 SIXTEEN(FR) byl vybrán k attidopingové kontrole.


8. dostih, start 17:07
1333 Cena společnosti Profireal
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4000 m, cena, 4letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HECER(POL), 4 66,0 ž. Jan Faltejsek JISTĚ   9 Horáková Lenka 40
2. AKIM, 4 68,0 ž. Jaroslav Línek 4   7 Valášek Josef 50
3. BELFORD(POL), 4 66,0 ž. Josef Bartoš 12   1 Váňa st. Josef 20
4. MIKEILA, 4 66,0 ž. Dušan Andrés 3 1/2   8 Popelka Stanislav 25
5. CHEERS FOR CHIARA, 4 63,5 Bohuslav Mátl 5   3 Růžičková Martina 100
Z FLAMING HEART, 4 66,0 ž. Jaroslav Myška     4 Junková Jana 80
SN ELASIA, 4 63,0 Zdeněk Řezáč     5 Řezáčová Jana 140
Nestartovali: JERMAK(GER), LÁVA Z RUSÍNA, LE BLANC
Čas: 05:00,10, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 4-12-3 1/2-5-?-?

Majitel: Nýznerov, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Polska Korp.Iwestycyjna S.A.

Poplatky: stáj Blue Blue Sky 2500 Kč za nezdůvodněné škrtnutí koně č.10 JERMAK(GER) z dostihu (DU 15/5)


9. dostih, start 17:51
1334 Cena Radia OK
Rovina IV.kat. - 2500 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DEMINA, 3 60,5 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   6 Szikora Pavel 40
2. LAKOMEC, 3 63,0 ž. Jan Rája 1   3 Dvořák Karel 40
3. GAYIRIN, 3 60,0 ž. Dušan Andrés 7   7 Hanáček Pavel 100
4. SAJMA, 3 60,0 Jakub Pavlíček 1 1/2   11 Blecha Jan 50
5. PLAYLETKA, 3 61,0 Marcel Novák 7   12 Lauterbach Jaroslav 22
6. BAJARO, 3 57,5 am. Róbert Šara 1/2   4 Kroutilík Jaroslav 200
7. CAPART, 3 60,0 Jan Derych 3/4   10 Složil Pavel 200
8. DURANDAL, 3 59,5 Vendula Korečková 8   1 Míček Milan 120
9. LIMARKA, 3 55,0 žk. Kristýna Štorková daleko   13 Složil Pavel 200
10. TARANTA, 3 58,5 ž. René Koplík daleko   8 Pulka David 160
DD SHARUL, 3 62,0 am. Josef Váňa ml. daleko   9 Bělka Martin 200
Nestartovali: GODEA, LAKYRA, MISS CLASSY, NIKASKA
Čas: 02:43,61, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1-7-1 1/2-7-1/2-3/4-8-daleko-daleko-daleko

Majitel: Elstar, Trenér: Szikora Pavel, Chov: Szikora P.

Poplatky: stáj Josef Jančar a syn 2500 Kč za nezdůvodněné škrtnutí koně č.15 GODEA z dostihu (DU15/5)



Dostihová komise: