home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 19.08.2007 - Mimoň
stav dráhy: 1.7 (pevná / Firm)
8. dostih, start 13:00
1313 Cena Fances s.r.o.
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KÖNIGIN SHUTTLE(GER), 3 65,5 ž. Tomáš Hurt V. LEHCE   1 Neuberg Filip  
2. STEFANO DI(POL), 3 63,5 Marcel Novák 10   3 Nováková Gabriela  
3. ALL CZECH, 3 63,0 Štěpánka Sedláčková 1/2   6 Váňa Jaroslav  
4. MEMBRE, 3 64,0 am. Radim Petřík 12   4 Vinklárek Antonín  
5. SIMETRALA, 3 63,0 ž. Dušan Andrés 5   5 Andrés Josef  
6. GREAT STAR, 3 63,0 Ivan Siegl, Ing. 8   2 Nováková Gabriela  
Čas: 03:47,30, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 10-1/2-12-5-8

Majitel: Gestüt Elsetal-Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Gest.Elsetal

9. dostih, start 13:45
1314 Cena Pulec holding a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GRÉMIUM, 5 65,5 am. Radim Petřík TUHÝ BOJ   3 Vinklárek Antonín  
2. PYTHIA, 5 72,0 ž. Dušan Andrés hlava   6 Andrés Josef  
3. HÁDANKA, 5 64,5 Bohuslav Mátl 15   5 Uhl Jiří  
4. LUNARET, 6 75,5 Luboš Urbánek 1/2   8 Hurt Tomáš  
5. NEXT GINA, 4 63,0 Ivan Siegl, Ing. 10   2 Vinklárek Vladimír  
6. BEAU GERSOIS(FR), 9 66,5 žk. Vladimír Verner 15   7 Hurt Jiří  
SN LOS SANTOS, 8 67,5 Marcel Novák     1 Nováková Gabriela  
Z MARATHEA, 8 65,5 Štěpánka Sedláčková     4 Hurt Jiří  
Čas:  , Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-15-1/2-10-15-?-?
Maj. prémie:
5 000 Kč (GRÉMIUM)Jezdecký oddíl Beňov

Majitel: Jezdecký oddíl Beňov, Trenér: Vinklárek Antonín, Chov: Vinklárek Antonín

10. dostih, start 17:16
1318 Cena firem ELEKTRO Mimoň
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 375 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NAZGŮL, 3 58,5 ž. Romana Neslerová JISTĚ   2 Dvořák Karel  
2. LUCYRA, 3 58,5 ž. Václav Janáček 4   3 Jelínek Zbyněk  
3. GEDŽITKA, 3 54,5 Vendula Korečková 4   6 Hurt Tomáš  
4. NICE, 3 58,5 ž. Dušan Andrés 3   4 Uhl Jiří  
5. HIPPIATER, 3 58,0 Milan Zatloukal 3/4   1 Kučera Karel  
6. NEIDIN, 3 58,5 ž. Ilona Hronová 7   7 Bekrová Gabriela  
7. LEUKIPPOS, 3 58,0 Štěpánka Sedláčková 5   8 Andrés Josef  
S VIVIANA, 3 53,0 am. Anna Taran     5 Chaloupka Václav  
Nestartovali: REX
Čas: 01:31,70, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 4-4-3-3/4-7-5-?

Majitel: Stáj Hradec, Trenér: Dvořák Karel, Ing., Chov: Černý Miroslav

DK musela dostih zastavit a anulovat, protože v okamžiku startu při kolizi koní č.1 HIPPIATER a č.3 LUCYRA došlo k pádu jejich jezdců z nichž ž.Knauer zůstal ležet na dráze v bezvědomí. Po dohodě s trenéry rozhodla dostih opakovát jako poslední dostih dne cca v 17:15. Opakovaného dostihu se nezůčastnil kůň č.9 REX.


11. dostih, start 15:15
1315 Cena Fitmin
Rovina V.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 525 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REDAKTOR, 6 64,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   8 Neuberg Filip  
2. VISPAGIA, 4 59,5 ž. Dušan Andrés 2 1/2   3 Kantek Miroslav  
3. WILDFIRE, 5 61,5 Barbora Málková 5   2 Růžičková Martina  
4. NESSA Z VALIMARU, 4 59,0 Štěpánka Sedláčková 3 1/2   1 Šilhavý Ladislav  
5. NELIGREY, 3 57,5 Milan Zatloukal 12   4 Kantek Miroslav  
6. NEBULA, 4 56,5 Vendula Korečková 3   6 Hurt Tomáš  
7. LESLEY GREI, 3 54,0 Jiřina Andrésová 7   5 Bekrová Gabriela  
8. LOOK, 3 56,0 am. Anna Taran 15   7 Hurt Jiří  
Čas: 02:17,90, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/2-5-3 1/2-12-3-7-15

Majitel: Emerge, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Bajtl J.

12. dostih, start 16:01
1316 Handicap Conseq Investment Management a.s.
Rovina IV.kat. - 2600 m, handicap, 3letí
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč
Zápisné: 375 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHENAI, 3 62,5 Milan Zatloukal BOJ   6 Neuberg Filip  
2. ADORACJA(POL), 3 58,0 ž. Václav Janáček krk   7 Růžičková Martina  
3. GLEDSBOY(POL), 3 54,0 Vendula Korečková 4   5 Bekrová Gabriela  
4. SUN RAY, 3 60,0 ž. Dušan Andrés 4   3 Andrés Josef  
5. MARATONY, 3 54,0 ž. Ilona Hronová 7   8 Bekrová Gabriela  
6. JENÍK, 3 62,0 Marcel Novák 1/2   4 Vinklárek Vladimír  
Nestartovali: PENSA COLA, VODARKA
Čas: 02:57,20, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-4-4-7-1/2
Maj. prémie:
5 000 Kč (SHENAI)Orling

Majitel: Orling, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Hřebčín Napajedla

13. dostih, start 16:45
1317 Cena Hřebčína Mimoň
Rovina IV.kat. - 3800 m, cena, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 375 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NERO KRVAVÝ BÁSNÍK, 4 59,0 Štěpánka Sedláčková BOJ   1 Šilhavý Ladislav  
2. KERSY, 4 61,0 Marcel Novák hlava   7 Růžičková Martina  
D FIAMMA, 4 59,5 ž. Václav Janáček 8   4 Valášek Josef  
3. LARMON, 5 58,5 Milan Zatloukal 3/4   5 Neuberg Filip  
4. WERENA, 6 60,5 ž. Dušan Andrés 6   3 Horová Oliva  
5. ARITMIE, 5 58,5 ž. Ilona Hronová daleko   6 Knauer Martin  
Nestartovali: WINKY TINKY
Čas: 04:08,40, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ hlava-8-3/4-6-daleko

Majitel: Stáj Rafan-Šilhavý, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Černý Miroslav

Kůň č.4 FIAMMA byl diskvalifikován pro opuštění dráhy



Dostihová komise: