home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 05.08.2007 - Karlovy Vary
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 13:48
1283 Cena společnosti RECOM REALITY s.r.o..
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARAN, 6 59,5 ž. Jan Rája TUHÝ BOJ   7 Hanousek Ladislav 30
2. VALUNKA, 7 52,0 Šárka Pulpánová hlava   8 Drlík Jaroslav 140
3. MIG(GER*), 3 58,5 Tomáš Lukášek krk   10 Vítek Roman 35
4. VLTAVAN, 8 62,0 am. Eva Jíchová krk   4 Špelda Lubomír 70
5. BELLA TORNADA, 5 52,5 Ingrid Koplíková 1/2   6 Váňa Tomáš 40
6. PONTE, 3 64,0 ž. Iva Miličková krk   1 Šatra Tomáš 40
7. FRED, 9 58,0 Jakub Pavlíček 1   5 Maršíčková Miroslava 60
8. VALDERAMO, 5 52,0 Jiřina Andrésová 3 1/4   2 Michal Jiří 100
9. BOUQET, 3 53,5 am. Ondřej Velek 3 1/4   9 Růžičková Martina 120
10. KOLUMBIE, 4 54,0 Radek Žalud 6   3 Krejčí Pavel 200
Čas: 01:42,57, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-krk-krk-1/2-krk-1-3 1/4-3 1/4-6

Majitel: Stáj Ploskovice, Trenér: Hanousek Ladislav, Chov: Adamec J.,Ing.

Sankce: tr. Michal Jiří 200 Kč za nedostatečnou výstroj zavaděče. (DŘ § 344)., j.Lukášek Tomáš 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).


2. dostih, start 14:19
1284 Cena společnosti KALIBRA NOVA s.r.o.
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. APARTMAN, 2 56,5 Tomáš Lukášek JISTĚ   1 Vocásek 3 František 17
2. STARFIGHTER, 2 58,0 ž. Jan Rája 1   11 Machů Zdeněk 25
3. LUTHIEN, 2 57,0 ž. Iva Miličková 3   3 Luka Václav 60
4. MOE, 2 57,0 ž. Václav Janáček 1 1/2   10 Šilhavý Ladislav 50
5. BORŮVKA MŇAM, 2 53,5 Ingrid Koplíková 2 1/4   5 Bekrová Gabriela 140
6. OLEANDRO, 2 58,0 ž. René Koplík krk   9 Kub Ivan 45
7. APPIA, 2 56,5 Milan Zatloukal krk   12 Bartoš st. Josef 110
8. NIRISKA, 2 56,0 ž. Ilona Hronová 4 1/2   7 Pejšková Ivana 120
9. MARY FLY, 2 56,5 Jakub Pavlíček 8   2 Maršíčková Miroslava 120
10. WESELA(POL*), 2 54,0 Jakub Knoll 1/2   8 Horáková Lenka 80
11. LECTER, 2 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 7   6 Růžičková Martina 100
12. MODRAN, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 16   4 Chaloupka Václav 80
Nestartovali: ANARCHISTA, GALISIO, ROXALA
Čas: 01:13,54, Mezičasy: (25.42 - 24.12 - 24.00)
Výrok: JISTĚ 1-3-1 1/2-2 1/4-krk-krk-4 1/2-8-1/2-7-16

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásek 3 František, Chov: Vocásek F.

Kůň č.8 WESELA ztratil na startu asi 4 délky. Sankce: ž.Rája J.500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)., ž. Hronová I. 200 Kč za nekázeň u startu.(DŘ § 337).


3. dostih, start 14:46
1285 Cena společnosti SOKOLOVSKÁ UHELNÁ
Steeplechase III.kat. - 4200 m, cena, 4letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PARACCHINI(GER), 6 67,0 am. Josef Váňa ml. ZADRŽENĚ   6 Váňa st. Josef 16
2. TAGGS SHADOW(GER), 4 69,0 ž. Václav Luka 2, Ing. daleko   1 Luka Václav 25
3. MARACUDA, 4 65,5 Marcel Novák 1/2   2 Zobal František 90
4. TAMMYJOOM, 6 71,5 Luboš Urbánek 2 1/2   4 Špelda Lubomír 90
5. MY STAR LORA(FR), 4 63,0 Libor Sedlář 11   5 Koplík Zdeno 60
6. RINTINTIN, 5 68,5 Petr Kříž 1   7 Kubátová Jana 140
7. ROI, 8 68,0 am. David Štěpán daleko   8 Bartoš st. Josef 120
Z IMPOSANT RULES, 7 71,0 ž. Tomáš Hurt     3 Vítek Roman 100
Čas: 04:53,51, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ daleko-1/2-2 1/2-11-1-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (MARACUDA)Quartis
6 000 Kč (TAMMYJOOM)Akvagast Thurn

Majitel: Stall Hosepe-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Steigenberger A.

4. dostih, start 15:18
1286 Cena společnosti KAREL HOLOUBEK - Trade Group a.s.
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ASTARTE(GER), 3 56,5 Milan Zatloukal BOJ   2 Neuberg Filip 22
2. OLEADA, 3 56,0 ž. Václav Janáček 3/4   4 Luka Václav 30
3. LEX, 3 60,5 ž. Iva Miličková krk   8 Šatra Tomáš 65
4. WELL MAN(GER), 3 57,0 ž. René Koplík 1/2   6 Wolf Martin 90
5. HA HA, 4 52,0 Šárka Pulpánová 1 3/4   5 Drlík Jaroslav 80
6. STELARITA, 6 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/4   7 Kantek ml. Miroslav 80
7. TREZOR(POL), 3 56,0 ž. Radek Koplík 4 1/2   1 Kabelková Hana 100
8. MIRZA(SLO), 5 61,5 ž. Artur Resulov daleko   9 Drlík Jaroslav 60
Nestartovali: PARPAR
Čas: 02:35,88, Mezičasy: (28.23 - 26.88 - 25.72 - 24.96 - 24.87 - 25.20)
Výrok: BOJ 3/4-krk-1/2-1 3/4-1 1/4-4 1/2-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (OLEADA)Bunty Team
6 000 Kč (LEX)BECK-International
4 000 Kč (HA HA)ESO9 intranet

Majitel: Gestüt Haus Hahn, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Gest.Haus Hahn

Sankce: ž.Miličková I.500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)., tr.Drlík J. 200 Kč za nedostatečnou výstroj zavaděče. (DŘ § 344).


5. dostih, start 15:56
1287 CENA MĚSTA KARLOVY VARY - Memoriál Josefa Dolejšího
Rovina NL - 2000 m, cena, 3letí a starší
180000 Kč (90000 - 41400 - 27000 - 12600 - 9000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2700 + 6300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TORLUS(GER), 6 58,5 ž. Jiří Chaloupka LEHCE   2 Koplík Zdeno 25
2. BLUE CORAL(IRE), 3 56,5 ž. René Koplík 2 1/4   1 Váňa st. Josef 24
3. PALDOX(FR), 5 61,0 ž. Jan Rája 1 3/4   5 Vondrová Lucie 35
4. TAMINOS LOVE(GB), 4 58,5 Tomáš Lukášek 6   3 Vítek Roman 45
5. MORGANETTA, 5 57,0 Vendula Korečková 3   4 Luka Václav 120
Čas: 02:05,82, Mezičasy: (29.53 - 25.18 - 23.50 - 23.52 - 24.02)
Výrok: LEHCE 2 1/4-1 3/4-6-3
Maj. prémie:
20 000 Kč (MORGANETTA)Václav Luka

Majitel: Ereka -Kaucký, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Laakmann K.

Proti výledku dostihu byl podán protest Stájí Hrubý pro křižování v cílové rovině koně č. 5 PALDOX koněm č. 1 BLUE CORAL. DK protest prošetřila a shledala že křížování nemělo vliv na výsledek dostihu. Sankce: ž.Koplík 3 René 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ 364 c).


6. dostih, start 16:34
1288 Cena společnosti TENZA, a.s.
Rovina IV.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. APART, 5 61,0 Jakub Pavlíček TUHÝ BOJ   3 Vocásková Helena 17
2. MERITAMON(GB), 5 61,0 ž. Jan Rája nos   4 Horáková Lenka 45
3. VIOLET MOON, 4 56,5 ž. Václav Janáček 3 3/4   6 Maršíčková Miroslava 50
4. PŮLTÓNINA, 7 56,0 am. Helena Pejšková, Ing. 1/2   2 Pejšková Ivana 50
5. NERO KRVAVÝ BÁSNÍK, 4 59,0 Štěpánka Sedláčková 1/2   12 Šilhavý Ladislav 60
6. LOREO(GER), 5 61,0 ž. Jiří Chaloupka 7   5 Chaloupka st. Jiří 80
7. VENEDIG, 3 55,0 ž. Iva Miličková 5   1 Šatra Tomáš 80
8. VIDEON, 7 58,0 ž. Artur Resulov 2   9 Maršíčková Miroslava 200
9. AMERICKÁ HVĚZDA, 3 55,0 ž. Ilona Hronová krk   10 Bekrová Gabriela 80
10. RAMAR, 4 58,0 ž. Radek Koplík 1   8 Bekrová Gabriela 100
11. RADAR, 10 58,0 Edil Khusainov 1 1/4   7 Vítek Pavel 140
Nestartovali: ANNABELLA, KICOS, NEW TIGER(GER), ORKAN(POL)
Čas: 02:05,84, Mezičasy: (26.74 - 25.34 - 24.34 - 24.65 - 24.67)
Výrok: TUHÝ BOJ nos-3 3/4-1/2-1/2-7-5-2-krk-1-1 1/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (APART)Zeas Staré Hradiště

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Vocásek F.

Poplatky: stáj Epo Training&Racing-Vítek 500 Kč za nahlášenou změnu dresu. (DU 15/2)


7. dostih, start 17:04
1289 Cena společnosti REALISTIC, a.s.
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FERGANA, 3 54,5 ž. Martin Knauer JISTĚ   8 Dvořák Karel 140
2. NOMON, 6 55,0 am. Helena Pejšková, Ing. 1 1/4   3 Minařík 2 Ferdinand 70
3. NONCHALANCE, 3 61,5 ž. Jiří Chaloupka krk   9 Chaloupka Václav 30
4. ANDULKA ŠAFÁŘOVA, 4 60,5 ž. Martin Pišl nos   7 Fedorowicz Vladislav 100
5. REX, 3 58,5 ž. Václav Janáček hlava   11 Bekrová Gabriela 60
6. CHADARA, 6 57,5 ž. René Koplík 1 1/4   2 Váňa Tomáš 70
7. LYCUM, 7 57,5 Milan Zatloukal 1   5 Drlík Jaroslav 120
8. TITITAKA, 4 54,0 ž. Ferdinand Minařík 2 hlava   1 Minařík 2 Ferdinand 70
9. SORELITA, 4 59,0 Radek Žalud 7   10 Zobal František 60
10. COLLEDARO, 3 60,0 Barbora Málková 13   12 Růžičková Martina 120
S HIPPIATER, 3 61,0 ž. Jan Rája     4 Kučera Karel 40
S LINDGREN, 3 54,5 Tomáš Lukášek     6 Luka Václav 45
Nestartovali: VÝRAZ
Čas: 01:26,94, Mezičasy: (14.38 - 23.42 - 23.88 - 25.24)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-krk-nos-hlava-1 1/4-1-hlava-7-13

Majitel: Stáj Monika Agro, Trenér: Dvořák Karel, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: j. Žalud Radek 200 Kč za nerovnou jízdu po startu. (DŘ § 364 b).



Dostihová komise: