home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 04.08.2007 - Kolesa
stav dráhy: 2.0 (pevná / Firm)
1. dostih, start 13:32
1275 HANDICAP společnosti GARANT PŘELOUČ
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MUMMY`S MISTRAL, 3 62,5 ž. Dušan Andrés JISTĚ   4 Tichá Dana  
2. SHAKIRA, 5 63,0 Marcel Novák 1 3/4   7 Jelen Jaroslav  
3. AS FAIR, 4 64,5 ž. Václav Janáček 1   8 Hurt Tomáš  
4. MOŘSKÁ PANNA, 4 54,5 Šárka Pulpánová 1 1/4   5 Petrlík Allan  
5. MAUREEN QUEEN, 4 56,5 am. Róbert Šara 3/4   10 Kroutilík Jaroslav  
6. MIRABELKA, 4 55,5 ž. Iva Miličková 1/2   1 Šimuni Peter  
7. CHLADNĚNKA, 3 52,5 Natalie Arendsen 3/4   2 Sergeant Filip  
8. MAFIRA, 8 64,5 žk. Jana Trňáková 6   9 Sýkorová Marcela  
9. DENEB, 3 58,5 Ingrid Koplíková 7   6 Piruch Jozef  
DD CHARMANT LILLY, 4 55,0 ž. Ilona Hronová daleko   3 Pejšková Ivana  
Čas: 01:39,32, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1-1 1/4-3/4-1/2-3/4-6-7-daleko

Majitel: Losenický tiskárna-Tichá, Trenér: Tichá Dana, Chov: Holovská E.,Mgr.

Sankce: ž. Andrés Dušan a v Arendsen Natalie výstraha za nekázeň u startu (DŘ §357), j.Novák Marcel 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ §357) a 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu(Dا364 c) DK vyslechla tr.Pejškovou k výkonu koně č.3 CHARMANT LILLY a její vysvětlení o náhlé změně formy ze zdravotních důvodů vzala na vědomí.


2. dostih, start 14:04
1276 HANDICAP společnosti LESOŠKOLKY ŘEČANY NAD LABEM
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FIAMMA, 4 60,5 ž. Václav Janáček TUHÝ BOJ   2 Valášek Josef  
2. NEWEX, 3 53,0 Jiřina Andrésová nos   8 Dvořák Karel  
3. NACRE, 4 56,0 ž. Jaromír Šafář 2   5 Pejšková Ivana  
4. CENTRAL HOUSE, 7 57,5 Ingrid Koplíková 2   6 Piruch Jozef  
5. CEARIS, 3 62,0 Milan Zatloukal 1 1/4   9 Bekrová Gabriela  
6. MACUMBA, 4 64,0 ž. René Koplík 1/2   10 Koplík Zdeno  
7. GAYIRIN, 3 72,5 Pavel Hanáček, Ing. 3/4   1 Hanáček Pavel  
8. GARCINIA, 4 56,5 am. Jana Nováková 1 3/4   4 Novák Antonín  
9. MINELA, 3 52,0 ž. Iva Miličková kr.hlava   7 Luka Václav  
Nestartovali: LIESBRIEF
Čas: 02:24,49, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ nos-2-2-1 1/4-1/2-3/4-1 3/4-kr.hlava

Majitel: Stáj Soňa-Valášek, Trenér: Valášek Josef, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

Sankce: tr.Pejšková 1000 Kč za pozdní nahlášení změny dresu u koně č.5 NACRE (Dا105), ž.Janáček Václav odnětí licence na 1 dost.den tj.na 18.8.2007 za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


3. dostih, start 14:34
1277 CENA společnosti UNISKAP, s.r.o. ČESKÉ BUDĚJOVICE
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 375 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CALFE, 3 54,0 am. Róbert Šara BOJ   2 Kroutilík Jaroslav  
2. BAYA BLUE(FR), 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2   6 Chaloupka Václav  
3. LUCYRA, 3 58,5 ž. Martin Knauer 1 1/4   10 Jelínek Zbyněk  
4. LAKOMEC, 3 60,0 ž. Jan Rája nos   9 Dvořák Karel  
4. CANNYS, 3 59,0 ž. Jaromír Šafář současně   11 Marková Zdeňka  
6. MADELINA, 3 58,5 ž. Dušan Andrés 1 3/4   4 Mimra Zdeněk  
7. GLEDSBOY(POL), 3 59,0 ž. Radek Koplík 3 1/4   3 Bekrová Gabriela  
8. VIVIANA, 3 53,0 am. Anna Taran 4   5 Chaloupka Václav  
9. COSMA, 3 55,0 Tomáš Lukášek 5   1 Vašina Josef  
10. ZLATÝ PADÁK, 3 54,5 Vendula Korečková 1/2   8 Sýkorová Marcela  
11. LEUKIPPOS, 3 54,5 Jiřina Andrésová 8   7 Andrés Josef  
Z SHARUL, 3 56,5 Ingrid Koplíková     12 Bělka Martin  
Nestartovali: FOXY(GER), GULÁN, STEFANO DI(POL)
Čas: 01:58,38, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-1 1/4-nos-současně-1 3/4-3 1/4-4-5-1/2-8-?
Maj. prémie:
5 000 Kč (CALFE)Horse Farm Kroutilík

Majitel: Horse Farm Kroutilík, Trenér: Kroutilík Jaroslav, Chov: Kroutilík J.

4. dostih, start 15:07
1278 STEEPLECHASE C.C. CENA ŠAFRÁNA
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3800 m, cena, 5letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SCATMAN, 12 67,0 ž. Jan Faltejsek V. LEHCE   4 Baštová Pavlína  
2. RAYMOND, 5 64,0 Bohuslav Mátl 6   1 Soukup Václav  
3. LUNARET, 6 76,0 ž. Tomáš Hurt 1 3/4   3 Hurt Tomáš  
4. STEEN, 9 66,0 ž. Dušan Andrés 4   5 Horáková Lenka  
5. FUEGO, 5 64,0 Martin Liška 15   6 Vašina Josef  
ZN LOS SANTOS, 8 64,5 Marcel Novák     2 Nováková Gabriela  
Čas: 04:51,49, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 6-1 3/4-4-15-?
Maj. prémie:
5 000 Kč (SCATMAN)Moravol-Baštová

Majitel: Moravol-Baštová, Trenér: Baštová Pavlína, Ing., Chov: Stall Lenz

5. dostih, start 15:33
1279 STEEPLECHASE specializované prodejny KOBERCE STRNAD
Steeplechase IV.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ONE TOUCH MORE(GER), 4 63,5 Libor Šimůnek BOJ   2 Kinský Pavel  
2. BOLD VICTORY, 5 69,5 Luboš Urbánek 3/4   7 Kub Ivan  
3. SHARANA, 6 66,5 Bohuslav Mátl 1 3/4   6 Soukup Václav  
4. VAJGARA, 8 66,5 Libor Sedlář 9   8 Koplík Zdeno  
5. MAGIC BLADE(GER), 5 73,0 ž. Jaroslav Myška 2 1/4   4 Růžičková Martina  
PN TIMOTEJ, 5 69,5 Zdeněk Řezáč     1 Řezáčová Jana  
ZN BOŽETĚCH, 4 66,0 ž. Radek Havelka     5 Sůrová Pavlína  
SN KOBUZ(POL), 5 67,5 am. Josef Váňa ml.     3 Váňa st. Josef  
Z MILLIE(GER*), 4 65,5 Martin Liška     9 Vítek Roman  
Čas: 04:41,07, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-1 3/4-9-2 1/4-?-?-?-?

Majitel: Kinský, Trenér: Kinský Pavel, Chov: Kolks U.

Sankce: am.Váňa 3 Josef 500 Kč za neznalost kurzu dostihu (DŘ §364a), .Mátl Bohuslav 500 Kč a j.Urbánek Luboš 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316) DK prošetřila zadržení koně č.9 MILLIE a vysvětlení jezdce Lišky (závada na výstroji) vzala na vědomí.


6. dostih, start 16:12
1280 STEEPLECHASE C.C. firmy ESAKO - Ing. EDUARD SÝKORA
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4700 m, cena, 5letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIXTEEN(FR), 7 67,0 ž. Josef Bartoš BOJ   7 Váňa st. Josef  
2. INKASENTKA(POL), 5 66,0 ž. Jaroslav Myška 3/4   1 Janda Jiří  
3. MR LAND, 8 64,0 am. Josef Váňa ml. 7   4 Váňa st. Josef  
4. JACUZZI(POL), 5 66,5 ž. Michal Köhl 5   5 Blecha Jan  
5. LARMON, 5 68,5 ž. Tomáš Hurt 6   6 Neuberg Filip  
6. SENEGAL(POL), 9 63,5 Štěpánka Sedláčková 1   2 Sůrová Pavlína  
ZN VIKI HARLOW, 8 67,0 am. Pavel Syrový     3 Hrudka st. Jaromír  
Čas: 06:34,40, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-7-5-6-1-?
Maj. prémie:
10 000 Kč (MR LAND)KOTERO
6 000 Kč (LARMON)Orling

Majitel: Jaroslav Bouček Buc-Film, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Kavanagh P.

7. dostih, start 16:40
1281 STEEPLECHASE - ŽIVÉ PLOTY CENA společnosti ENERGOLAND SRNOJEDY
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SEŠLOST, 3 64,0 ž. Michal Köhl TUHÝ BOJ   4 Blecha Jan  
2. CRUSER, 3 66,0 ž. Jaroslav Myška kr.hlava   6 Mimra Zdeněk  
3. SUN RAY, 3 64,0 ž. Dušan Andrés 8   2 Andrés Josef  
4. VINNYFY, 3 65,5 ž. Tomáš Hurt 6   3 Neuberg Filip  
5. BALERÍNA, 3 63,0 am. Josef Váňa ml. daleko   5 Váňa st. Josef  
ZN ARGENTAN, 3 63,5 Bohuslav Mátl     1 Novák Antonín  
Čas: 03:53,81, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-8-6-daleko-?

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Blecha Jan, Chov: Pe Gaz International

Sankce: ž.Hurt Tomáš 1500 Kč za vyšší zjištěnou hmotnost po dostihu o 0,9 kg (DŘ §383d)


8. dostih, start 17:10
1282 CENA firmy LABEL KUTNÁ HORA
Proutky IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIGHT EXPRESS(POL), 5 67,5 am. Josef Váňa ml. TUHÝ BOJ   6 Váňa st. Josef  
2. MAKEDOS(GER), 8 66,5 Martin Liška 3/4   8 Váňa Tomáš  
3. LABRADOR, 8 69,5 Luboš Urbánek hlava   3 Špelda Lubomír  
4. SANTORI(GB), 7 69,0 ž. Jaroslav Myška 3 3/4   7 Mimra Zdeněk  
5. ETIENNE(IRE), 6 66,5 Ivan Siegl, Ing. daleko   9 Koplík Zdeno  
6. ALJAŠKA, 4 65,0 Ladislav Kocián 2 1/4   2 Novák Antonín  
7. VAZON(GB), 7 69,0 ž. Tomáš Hurt 18   5 Vítek Roman  
8. DUMBLEDORE(GER), 6 66,5 Libor Sedlář 14   4 Koplík Zdeno  
Z FABULE, 5 65,5 Marcel Novák     1 Chaloupka Václav  
Čas: 03:51,73, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ 3/4-hlava-3 3/4-daleko-2 1/4-18-14-?

Majitel: KOTERO, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Milewski Aadam


Dostihová komise: