home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 28.07.2007 - Benešov
stav dráhy: 1.8 (pevná / Firm)
1. dostih, start 14:00
1267 Handicap Vodohospodářské společnosti Dobříš, spol. s r.o.
Rovina IV.kat. - 1300 m, handicap, 3letí
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 375 + 625 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CORNELIE, 3 56,5 Jiřina Andrésová BOJ   8 Andrés Josef  
2. NICE, 3 61,5 ž. Dušan Andrés 3/4   5 Uhl Jiří  
3. NAZGŮL, 3 57,0 ž. Radek Koplík 1/2   3 Dvořák Karel  
4. GEDŽITKA, 3 54,0 ž. Václav Janáček 1   2 Hurt Tomáš  
5. BLOKACE, 3 54,0 Radek Žalud 2   4 Hurt Jiří  
6. VODARKA, 3 56,0 ž. Martin Knauer 3/4   1 Jelínek Zbyněk  
7. BOUQET, 3 52,0 am. Ondřej Velek krk   9 Růžičková Martina  
8. PASADENA, 3 52,0 Šárka Pulpánová 6   7 Chaloupka Václav  
9. GAMÉN, 3 53,5 Vendula Korečková 4   10 Minařík 2 Ferdinand  
S LARAINNE, 3 52,0 Ingrid Koplíková     6 Kub Ivan  
Čas: 01:24,73, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-1/2-1-2-3/4-krk-6-4-?

Majitel: Pulec Hř.Mimoň, Trenér: Andrés Josef, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

2. dostih, start 14:30
1268 Handicap DZS Struhařov a.s.
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 375 + 625 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WIRTENA, 6 68,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   11 Kantek ml. Miroslav  
2. CLUB PLAN(POL), 4 64,5 Tomáš Hurt 2   6 Hurt Tomáš  
3. ACHNATON, 4 58,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2   5 Audy Renata  
3. CHADARA, 6 58,0 ž. Dušan Andrés současně   2 Váňa Tomáš  
5. CRASH LADY(POL), 3 52,0 Ingrid Koplíková krk   7 Bekrová Gabriela  
6. WILDFIRE, 5 56,5 Helena Blažková krk   3 Růžičková Martina  
7. QUEENBACK, 6 61,0 Marcel Novák 6   8 Jelen Jaroslav  
8. MUFASA(GER), 3 56,0 Josef Sovka 1   10 Kinský Pavel  
9. RETOURN, 6 61,5 Ivan Siegl, Ing. 3/4   1 Hála Libor  
10. RABINA, 6 57,0 ž. Radek Koplík 7   4 Havlíčková Zdena  
11. SHAVIRA, 6 53,5 Vendula Korečková 3/4   12 Papoušek ml. Jan  
12. BELGRAD(POL), 7 57,0 am. Tomáš Vodrážka 1 1/2   9 Janda Jiří  
Nestartovali: SANGRIA
Čas: 01:30,25, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-1/2-současně-krk-krk-6-1-3/4-7-3/4-1 1/2
Maj. prémie:
5 000 Kč (WIRTENA)Kantek & sons Slavkov u Brna

Majitel: Kantek & sons Slavkov u Brna, Trenér: Kantek ml. Miroslav, MVDr., Chov: Hřebčín Napajedla

DK nařídila převážení všech jezdců po dostihu


3. dostih, start 15:00
1269 Handicap Conseq Investment Management a.s.
Rovina V.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 375 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AS FAIR, 4 55,0 ž. Václav Janáček BOJ   6 Hurt Tomáš  
2. BELLA TORNADA, 5 52,0 Ingrid Koplíková 3/4   3 Váňa Tomáš  
3. REDUL, 4 63,5 ž. Martin Pišl krk   1 Fedorowicz Vladislav  
4. STEPHOUSE, 5 61,5 Jakub Pavlíček 3   5 Kantek ml. Miroslav  
5. MARATONY, 3 59,0 Milan Zatloukal 2 1/2   7 Bekrová Gabriela  
6. KOLUMBIE, 4 54,0 Radek Žalud 6   4 Krejčí Pavel  
Nestartovali: NATÁLKA
Čas: 02:10,20, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-krk-3-2 1/2-6

Majitel: Michaela, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: Matuška V.-Astora

4. dostih, start 15:30
1270 Steeplechase společností Autocentrum Bupi,s.r.o. a Jihoobal s.r.o.
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BRENET, 4 69,0 ž. Dušan Andrés ZADRŽENĚ   2 Uhl Jiří  
2. COSTIE, 4 63,0 Marcel Novák 5   7 Nováková Gabriela  
3. HAVANKA, 4 71,0 ž. Tomáš Hurt 3 1/2   1 Hanousek Ladislav  
4. VARKET, 4 63,0 Petr Tůma 6   3 Popelka Stanislav  
5. JERMAK(GER), 4 63,0 Libor Šimůnek 15   9 Kinský Pavel  
6. RUBINI, 4 65,0 Bohuslav Mátl daleko   6 Růžičková Martina  
Z LIBERAIN, 4 65,0 am. Pavel Syrový     4 Hrudka st. Jaromír  
ZN ARGUN, 4 63,0 am. Josef Váňa ml.     5 Jirátová Petra  
Nestartovali: GAPER
Čas: 04:08,54, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 5-3 1/2-6-15-daleko-?-?
Maj. prémie:
5 000 Kč (BRENET)DS Sendy Ostrava Neuvirt

Majitel: DS Sendy Ostrava Neuvirt, Trenér: Uhl Jiří, Chov: Stáj Bridge

Sankce: tr.Jirátová Petra 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č.5 ARGUN do dostihu (DŘ §411d) Kůň č.2 BRENET byl vybrán k antidopingové kontrole


5. dostih, start 16:00
1271 Cena Monou - stavební firma Vrchotovi Janovice
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ADORACJA(POL), 3 65,0 ž. Jaroslav Myška BOJ   12 Růžičková Martina  
2. KÖNIGIN SHUTTLE(GER), 3 64,0 ž. Tomáš Hurt krk   10 Neuberg Filip  
3. GRILIAS, 3 63,0 am. Josef Váňa ml. krk   11 Váňa st. Josef  
4. AVALON, 3 63,0 Libor Šimůnek 7   4 Kinský Pavel  
5. SHAMROCK SPIRIT(BEL), 3 66,0 ž. Michal Köhl 1 1/4   8 Blecha Jan  
6. ASISTENT, 3 66,0 Luboš Urbánek 5   13 Hurt Jiří  
7. THIRTYTHREE, 3 64,0 ž. Jan Faltejsek 5   6 Jirátová Petra  
8. GREAT STAR, 3 63,0 Marcel Novák 10   7 Nováková Gabriela  
9. QUILKA, 3 63,0 Zdeněk Řezáč 8   1 Řezáčová Jana  
ZN SIMETRALA, 3 64,0 ž. Dušan Andrés     2 Andrés Josef  
ZN STAŇKA, 3 63,0 žk. Lucie Veselá     3 Hurt Jiří  
PN GERMILL, 3 67,0 ž. Václav Luka 2, Ing.     5 Luka Václav  
Z ORDYNAT(POL), 3 64,0 Bohuslav Mátl     9 Zobal František  
Čas: 04:15,16, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-krk-7-1 1/4-5-5-10-8-?-?-?-?

Majitel: Zámek Štířín - Růžičková, Trenér: Růžičková Martina, Chov: SK Moszna

6. dostih, start 16:35
1272 15.Velká benešovská stch c c firmy Meran Praha
Steeplechase crosscountry II.kat. - 5000 m, cena, 5letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BRICASSAR, 7 71,0 ž. Dušan Andrés JISTĚ   4 Erban Jaroslav  
2. MONTGOMERY, 7 73,0 Štěpánka Sedláčková 3/4   2 Škrášková Alena  
3. ATON(POL), 7 68,5 am. Josef Váňa ml. 1   10 Váňa st. Josef  
4. HARRY THE BEAVER(IRE), 8 67,0 Marcel Novák 1   1 Chaloupka Václav  
5. VÝTRŽNÍK, 6 67,0 Petr Kříž krk   11 Kříž Petr  
6. KORINKA, 6 64,5 ž. Tomáš Hurt 1 1/2   5 Popelka Stanislav  
7. GRUP, 9 68,5 Josef Sovka krk   8 Bielík Pavel  
8. RUBÍN, 5 67,0 ž. Jaroslav Myška 1   7 Růžičková Martina  
Z CHIPPENDALE, 5 68,0 Luboš Urbánek     3 Hurt Jiří  
ZN SULLIVAN, 10 67,0 ž. Pavel Kašný     6 Luka Václav  
Nestartovali: IMPOSANT RULES
Čas: 06:20,60, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3/4-1-1-krk-1 1/2-krk-1-?-?
Maj. prémie:
15 000 Kč (BRICASSAR)Erban
9 000 Kč (MONTGOMERY)Viktorie-UH
6 000 Kč (VÝTRŽNÍK)Kříž Stáj Toi Toi

Majitel: Erban, Trenér: Erban Jaroslav, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: ž Andrés Dušan 500 Kč za křižování v průběhu dostihu (DŘ § 364c) Kůň č.4 BRICASSAR byl vybrán k antidopingové kontrole


7. dostih, start 17:20
1273 Cena JCČR, VHS Benešov s.r.o.,Citroen Benešov a Wilkinson
Steeplechase IV.kat. - 3300 m, cena, 5letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZIRA, 9 67,0 ž. Jan Faltejsek LEHCE   13 Vavroušek Josef  
2. JAKUBANY(GER), 6 66,5 Lukáš Sloup 6   8 Fedorowicz Vladislav  
3. VODORYS, 5 73,0 ž. Tomáš Hurt 12   6 Neuberg Filip  
4. RACING, 8 67,5 am. Josef Váňa ml. 4   9 Hanousek Ladislav  
5. SPECTACOLO, 6 69,0 ž. Dušan Andrés 2   10 Hurt Jiří  
6. RAGLÁN, 5 69,5 Bohuslav Mátl 11   1 Růžičková Martina  
7. BUNT(POL), 5 66,5 Ivan Siegl, Ing. 1   2 Koplík Zdeno  
8. SILVER FOREST(GER), 9 67,0 Petr Syrový daleko   12 Hrudka st. Jaromír  
Z HAPPY HORSE, 7 69,0 ž. Pavel Kašný     3 Neuvirt Konrád  
Z MARATHEA, 8 67,0 Luboš Urbánek     5 Hurt Jiří  
Z SERVUS(POL), 5 66,5 Libor Sedlář     7 Koplík Zdeno  
Z INDIAN QUEST, 5 69,0 ž. Michal Köhl     11 Mottl Ivan  
Nestartovali: HÁDANKA
Čas: 04:35,94, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 6-12-4-2-11-1-daleko-?-?-?-?
Maj. prémie:
5 000 Kč (ZIRA)Vavroušek-Dostav

Majitel: Vavroušek-Dostav, Trenér: Vavroušek Josef, Chov: Šidlová P.

8. dostih, start 17:50
1274 Cena Rádia Blaník 95 FM
Rovina IV.kat. - 3100 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 375 + 625 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WERENA, 6 61,5 ž. René Koplík JISTĚ   2 Horová Oliva  
2. ARONDE, 5 58,5 Šárka Pulpánová 1 1/2   7 Janda Jiří  
3. KERSY, 4 61,0 Marcel Novák krk   5 Růžičková Martina  
4. MADONNIA, 4 60,5 ž. Václav Janáček 3 1/2   11 Papoušek ml. Jan  
5. RED`N CLASSY, 4 60,5 Milan Zatloukal 3   6 Neuberg Filip  
6. PYTHIA, 5 60,5 ž. Dušan Andrés 7   4 Andrés Josef  
7. FAJF(POL), 4 59,5 Josef Sovka 2   3 Bielík Pavel  
8. KOSTA BRAVA, 5 59,0 Radek Žalud 13   12 Krejčí Pavel  
9. ALPHA MILLENNIUM(GER), 7 62,5 ž. Jiří Chaloupka 8   1 Havlíčková Zdena  
Z POINT BAR(FR), 4 61,0 am. Josef Váňa ml.     8 Váňa st. Josef  
Z MACUMBA, 4 58,5 am. Filip Koplík     9 Koplík Zdeno  
Nestartovali: FINITA
Čas: 03:33,19, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-krk-3 1/2-3-7-2-13-8-?-?
Maj. prémie:
5 000 Kč (WERENA)Falun

Majitel: Falun, Trenér: Horová Oliva, Ing., Chov: Falta I.


Dostihová komise: