home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 15.07.2007 - Karlovy Vary
stav dráhy: 4.1 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:39
1245 Cena společnosti TBG SEVEROZÁPADNÍ ČECHY s.r.o.
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LINDGREN, 3 55,5 ž. René Koplík JISTĚ   5 Luka Václav 60
2. FRED, 9 56,5 Jakub Pavlíček 1 1/4   6 Maršíčková Miroslava 110
3. MIRABELKA, 4 52,0 ž. Iva Miličková krk   4 Šimuni Peter 110
4. BARAN, 6 57,0 Dagmar Jeníková, Mgr. krk   7 Hanousek Ladislav 80
5. MUDDI, 5 57,0 ž. Václav Janáček kr.hlava   10 Kroutilík Jaroslav 32
6. LARAINNE, 3 59,0 Tomáš Lukášek 1 3/4   8 Kub Ivan 70
7. SALANGA, 5 57,5 Šárka Pulpánová 1 3/4   11 Drlík Jaroslav 50
8. ARCTIC, 5 59,5 ž. Jiří Chaloupka nos   9 Duchoň Tomáš 80
9. GULÁN, 3 59,5 Nikola Aiznerová 2   2 Fedorowicz Vladislav 120
10. QUILKA, 3 53,0 am. Pavlína Honsová 2 1/4   3 Řezáčová Jana 120
11. GAMÉN, 3 58,5 ž. Ferdinand Minařík 2 7   1 Minařík 2 Ferdinand 80
Čas: 01:28,52, Mezičasy: (14.42 - 22.73 - 25.80 - 25.56)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-krk-krk-kr.hlava-1 3/4-1 3/4-nos-2-2 1/4-7

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Luka V.,Ing.

Sankce: ž. Miličková I.200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)., ž Koplík 3 René 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ 364 c)., am.Honsová P. výstraha za nadměrné a nevhodné použití bičíku (DŘ § 316).a 1000 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti do dostihu o +1kg (DŘ § 326)


2. dostih, start 15:04
1246 Cena společnosti IMERYS Tableware CR s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DOBYVATEL, 3 59,0 ž. Jan Rája BOJ   5 Horáková Lenka 25
2. ASSAMAKKA, 3 56,0 ž. Václav Janáček hlava   8 Bekrová Gabriela 60
3. COSMÍNA, 3 53,5 Ingrid Koplíková 2 1/2   12 Jelínek Zbyněk 100
4. PLAYLETKA, 3 55,0 Tomáš Lukášek krk   10 Lauterbach Jaroslav 55
5. REDAKTOR, 6 58,5 Milan Zatloukal 3/4   2 Neuberg Filip 70
6. NOMON, 6 54,0 ž. Ferdinand Minařík 2 hlava   9 Minařík 2 Ferdinand 100
7. ARONJO(GER), 7 60,0 am. Linda Fedorowiczová hlava   4 Kinský Pavel 120
8. LYCUM, 7 54,0 Šárka Pulpánová 2 3/4   11 Drlík Jaroslav 120
9. SHARBECCA, 6 63,0 ž. Jaromír Šafář krk   1 Kantek Miroslav 110
10. ORKAN(POL), 3 57,0 ž. Dušan Andrés 2 1/4   6 Papoušek ml. Jan 40
11. SUN RAY, 3 56,0 Jiřina Andrésová krk   13 Andrés Josef 120
Z LASCAR, 11 63,0 ž. Martin Srnec     7 Váňa Tomáš 110
Nestartovali: NORD OUEST, RADAR, WORLD OF WONDER(GER)
Čas: 01:41,06, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ hlava-2 1/2-krk-3/4-hlava-hlava-2 3/4-krk-2 1/4-krk
Maj. prémie:
5 000 Kč (DOBYVATEL)DC Zámrsk MUDr. Bruna

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: DC Zámrsk MUDr.Bruna V.

Sankce: jezdec Rája Jan 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)., jezdec Janáček Václav 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).


3. dostih, start 15:36
1247 Cena společnosti Vladimír MAREK s.r.o.
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EAGLE ISLAND(IRE), 8 58,5 ž. Jaromír Šafář JISTĚ   4 Vinklárek Vladimír 110
2. APART, 5 60,0 ž. Václav Janáček 1   5 Vocásková Helena 22
3. RARE DELIGHT(IRE), 4 57,0 Tomáš Lukášek 5   1 Vítek Roman 27
4. HERETIC, 6 60,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   8 Chaloupka Václav 70
5. CEDÁREK, 6 62,5 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/2   11 Minařík 2 Ferdinand 70
6. TREZOR(POL), 3 53,5 ž. Iva Miličková 1 1/4   10 Kabelková Hana 130
7. LUCKY RAIN(HOL), 7 58,5 ž. Ilona Hronová 1   12 Pejšková Ivana 80
8. FARAR, 3 57,0 ž. René Koplík 11   13 Votavová Jitka 80
9. VÝRAZ, 5 56,0 Jiřina Andrésová 2 1/2   3 Hanousek Ladislav 200
10. ALINGA(GER), 4 58,0 ž. Jan Rája kr.hlava   9 Růžičková Martina 120
11. ORDYNAT(POL), 3 54,5 Radek Žalud 3 3/4   2 Zobal František 200
12. MARILESS, 3 52,0 Ingrid Koplíková daleko   7 Koplík Zdeno 200
Nestartovali: GOLDEN SPEED(GER), MAKEDOS(GER), SVIST
Čas: 01:39,22, Mezičasy: (25.63 - 23.96 - 25.11 - 24.51)
Výrok: JISTĚ 1-5-2 1/4-1 1/2-1 1/4-1-11-2 1/2-kr.hlava-3 3/4-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (APART)Zeas Staré Hradiště
6 000 Kč (HERETIC)Görgl`s Farm
4 000 Kč (CEDÁREK)Jukr Napajedla

Majitel: Nicole TJ Monty UH, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Bloodstock Emerald

Sankce: ž.Šafář 2 Jaromír 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).


4. dostih, start 16:01
1248 LÁZEŇSKÁ MÍLE - CENA SPOLEČNOSTI AQUATHERM GROUP KV, s.r.o.
Rovina NL - 1600 m, cena, 3letí a starší
180000 Kč (90000 - 41400 - 27000 - 12600 - 9000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2700 + 6300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CERTUS(FR), 6 62,5 ž. Jan Rája BOJ   4 Váňa st. Josef 40
2. SIMPLE EXCHANGE(IRE), 6 60,0 ž. Konstantin Kobzarev krk   1 Šavujev Arslangirej 27
3. ANOTHER TRUE STORY(GB), 3 57,5 ž. René Koplík 4 1/2   2 Koplík Zdeno 60
4. LE VENT(GER), 5 62,5 ž. Martin Srnec 1 3/4   7 Wolf Martin 70
5. LORD SILVANO(GER), 3 57,5 ž. Radek Koplík 5   6 Lisek Michal 40
6. DANDYS(POL), 5 60,0 Tomáš Lukášek 7   5 Votava Jaroslav 100
Nestartovali: HAIRY`S SON
Čas: 01:37,43, Mezičasy: (26.16 - 23.03 - 23.95 - 24.28)
Výrok: BOJ krk-4 1/2-1 3/4-5-7

Majitel: Spedition Zavřel, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: De la Herronniere D.

Sankce: ž. Rája Jan 1000 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ 364 c).


5. dostih, start 16:33
1249 Cena společnosti NEW WAVE 2002, a.s.
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CARCASSONNE, 2 58,0 ž. Dušan Andrés JISTĚ   8 Andrés Josef 30
2. FERNANDO(GER), 2 56,0 ž. Martin Srnec 2 1/2   1 Urbánek Luboš 40
3. NELLA BELLAMY, 2 57,0 ž. René Koplík hlava   11 Luka Václav 50
4. FRÜHLINGSHAUCH(GER), 2 55,0 Josef Sovka 2 1/4   4 Kinský Pavel 120
5. TESIOV, 2 54,0 Šárka Pulpánová 3/4   2 Janda Jiří 100
6. FAURINE(GER), 2 56,0 ž. Martin Pišl 2 3/4   10 Fedorowicz Vladislav 100
7. PERNOD, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk   3 Chaloupka Václav 70
8. SACACA, 2 57,0 ž. Martin Knauer 1/2   6 Knauer Martin 100
9. NIRISKA, 2 55,0 ž. Ilona Hronová 2 3/4   7 Pejšková Ivana 120
10. APPIA, 2 55,0 ž. Václav Janáček 3 3/4   12 Bartoš st. Josef 70
11. RECHIALTA, 2 57,0 ž. Iva Miličková 2 1/4   5 Fedorowicz Vladislav 100
Nestartovali: ALI BOUMAYE(BRZ), AMERICKI KRAL(POL*), LECTER, TENNESSEE DANCER(GER)
Čas: 01:15,55, Mezičasy: (26.50 - 23.88 - 25.16)
Výrok: JISTĚ 2 1/2-hlava-2 1/4-3/4-2 3/4-krk-1/2-2 3/4-3 3/4-2 1/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (CARCASSONNE)Pulec Hř.Mimoň
6 000 Kč (NELLA BELLAMY)Bunty Team
4 000 Kč (TESIOV)Syndikát 2007

Majitel: Pulec Hř.Mimoň, Trenér: Andrés Josef, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

6. dostih, start 17:03
1250 Cena společnosti TENZA a.s.
Rovina II.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
100000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SET IN MOTION(IRE), 5 60,5 Tomáš Lukášek JISTĚ   1 Vítek Roman 42
2. SILVERSTONE(GER), 6 60,5 ž. Martin Srnec 1 3/4   7 Baštová Pavlína 100
3. APRILLO(GER), 3 53,5 ž. Václav Janáček 1/2   4 Neuberg Filip 25
4. IMBIR(POL), 3 55,0 ž. Jaromír Šafář 1   5 Votava Jaroslav 80
5. LATINIRA, 4 61,0 ž. Jan Rája 3/4   6 Růžičková Martina 24
6. ARCUM, 7 60,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   3 Koplík Zdeno 140
7. SHERARDO, 3 57,5 ž. Radek Koplík 2   2 Piruch Jozef 55
Čas: 02:37,21, Mezičasy: (29.32 - 25.96 - 27.18 - 25.88 - 23.65 - 25.20)
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1/2-1-3/4-1 1/4-2
Maj. prémie:
15 000 Kč (LATINIRA)Conseq

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Moyglare Stud Farm

Sankce: j.Lukášek Tomáš 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ 364 c).


7. dostih, start 17:34
1251 Cena společnosti JERUS a.s.
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANDULKA ŠAFÁŘOVA, 4 56,0 ž. Ilona Hronová JISTĚ   4 Fedorowicz Vladislav 150
2. COOL GLEN, 4 57,0 ž. Václav Janáček krk   1 Neuberg Filip 50
3. LASECIA, 4 58,0 ž. Radek Koplík 2 1/2   5 Kroutilík Jaroslav 150
4. CIN, 8 57,0 ž. Ferdinand Minařík 2 3/4   9 Minařík 2 Ferdinand 70
5. MADELINA, 3 57,0 Tomáš Lukášek 2   10 Kub Petr 50
6. FOXY(GER), 3 52,0 am. Linda Fedorowiczová 1   2 Růžičková Martina 140
7. CANNYS, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/4   8 Marková Zdeňka 150
8. SIMETRALA, 3 59,5 ž. Dušan Andrés krk   13 Andrés Josef 150
9. ARITMIE, 5 56,5 ž. Martin Knauer 3 1/4   12 Knauer Martin 100
10. VISPAGIA, 4 61,0 ž. René Koplík nos   7 Kantek Miroslav 100
11. GRILIAS, 3 60,0 ž. Jan Rája 4   11 Váňa st. Josef 20
Nestartovali: HAMILLPOND, PONTE, RELLUS, VIDEON
Čas: 02:11,72, Mezičasy: (29.17 - 27.57 - 25.72 - 24.49 - 24.75)
Výrok: JISTĚ krk-2 1/2-3/4-2-1-1 1/4-krk-3 1/4-nos-4
Maj. prémie:
5 000 Kč (ANDULKA ŠAFÁŘOVA)KUFR-Fedorowicz

Majitel: KUFR-Fedorowicz, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Ševčík M.,Ing.


Dostihová komise: