home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 05.07.2007 - Karlovy Vary
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
2. dostih, start 15:02
1211 Cena společnosti Karlovarské minerální vody a.s.
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HAPPYMENA, 6 62,0 ž. Jan Rája JISTĚ   2 Drlík Jaroslav 50
2. LATIBELA, 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1   1 Chaloupka Václav 70
3. FERRIER(GER), 4 61,5 am. Irena Rosenfeld 1   6 Fedorowicz Vladislav 60
4. NOMON, 6 59,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1   12 Minařík 2 Ferdinand 40
5. GERMILL, 3 54,0 Tomáš Lukášek 1 3/4   9 Luka Václav 100
6. SIBILA, 4 62,5 ž. Václav Janáček 1 3/4   3 Vavroušek Josef 70
7. CHADARA, 6 59,0 ž. Martin Srnec krk   8 Váňa Tomáš 120
8. PERLA, 3 54,0 žk. Kateřina Hájková 1 3/4   5 Pechát Theodor 180
9. FINE FINESS(IRE), 4 52,0 am. Linda Fedorowiczová krk   11 Fedorowicz Vladislav 130
10. WORLD OF WONDER(GER), 5 59,5 žk. Michal Kubík 4 1/4   10 Kinský Pavel 150
11. WILDFIRE, 5 58,5 am. Ondřej Velek krk   4 Růžičková Martina 150
12. TITITAKA, 4 59,0 ž. Iva Miličková hlava   7 Minařík 2 Ferdinand 50
Nestartovali: DUMBLEDORE(GER), LYCUM, VLTAVAN
Čas: 01:47,41, Mezičasy: (27.77 - 25.65 - 27.57 - 26.41)
Výrok: JISTĚ 1-1-1-1 3/4-1 3/4-krk-1 3/4-krk-4 1/4-krk-hlava
Maj. prémie:
5 000 Kč (HAPPYMENA)Buc-Film

Majitel: Buc-Film, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: BUC-Film Bouček J.

3. dostih, start 15:32
1212 Cena společnosti AQUATHERM GROUP KV. s.r.o.
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
100000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LORD NELSON(IRE), 5 60,0 ž. Allan Petrlík LEHCE   6 Petrlík Allan 27
2. DANTES PEAK(GER), 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1 3/4   4 Váňa st. Josef 50
3. SANTA BOY, 6 62,5 Petra Výtisková 5   5 Bělka Martin 100
4. NATTY DANCER, 5 60,0 ž. Václav Janáček 1 3/4   8 Janda Jiří 30
5. KYSHANTY(GB), 3 53,5 Ingrid Koplíková 1   2 Luka Václav 65
6. RADULES, 4 62,5 ž. Jaroslav Línek 6   1 Mlčúch Anton 50
7. LIBRE AMERIQUE(FR), 3 53,5 ž. Iva Miličková 4 1/4   7 Urbánek Luboš 100
8. CARNATION, 5 58,5 ž. Romana Neslerová 8   3 Váňa Tomáš 100
Čas: 01:45,44, Mezičasy: (27.89 - 25.19 - 25.18 - 27.15)
Výrok: LEHCE 1 3/4-5-1 3/4-1-6-4 1/4-8
Maj. prémie:
15 000 Kč (SANTA BOY)Rokyta-advokát Bílovec
9 000 Kč (NATTY DANCER)Skalpel-Sunnyfarm

Majitel: Gaudí Realitní agentura, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Thoroughbred Holdings

Sankce: j.Koplíková Ingrid 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ 364 c)., ž.Petrlík Allan 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).


4. dostih, start 16:00
1213 POHÁR FILMOVÉHO FESTIVALU-Cena společnosti KAREL HOLOUBEK - Trade Group a.s.
Rovina I.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1800 + 4200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARYMAN(POL), 5 58,0 ž. Václav Janáček LEHCE   2 Seménka Zdeněk 50
2. ACOSS, 5 60,5 ž. Jan Rája 2 1/4   4 Vondrová Lucie 40
3. DAIDALOS(GER), 4 62,5 Tomáš Lukášek 1/2   1 Wolf Martin 35
4. EDIGGIO, 3 52,0 Ingrid Koplíková 1/2   3 Lisek Michal 100
5. EL HADJI, 5 53,0 ž. Iva Miličková 2   5 Kub Ivan 60
6. IRELANDS CROSS(IRE), 4 62,0 ž. Allan Petrlík 14   6 Petrlík Allan 40
7. VERY LUCK, 5 52,0 Petra Výtisková 2 3/4   7 Bělka Martin 100
8. ROL'OVER BEETHOVEN(FR), 4 56,0 ž. Martin Srnec 1/2   8 Machů Zdeněk 70
Čas: 01:15,89, Mezičasy: (25.28 - 25.88 - 24.72)
Výrok: LEHCE 2 1/4-1/2-1/2-2-14-2 3/4-1/2
Maj. prémie:
20 000 Kč (ACOSS)Hrubý
12 000 Kč (EDIGGIO)CK Martin Tour
8 000 Kč (EL HADJI)Joly

Majitel: Inpost Uherské Hradiště, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: SK Golejewko

Kůň 4. 2 ARYMAN byl vybrán k antidopingové kontrole.


5. dostih, start 16:33
1214 Cena společnosti KALIBRA NOVA s.r.o.
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ILION(POL), 3 55,5 Tomáš Lukášek JISTĚ   11 Váňa st. Josef 22
2. WILD THYME(GB), 3 59,5 Šárka Pulpánová 1 1/4   4 Petrlík Allan 70
3. SEDAR, 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   3 Hanzlíková Jana 100
4. VIOLET MOON, 4 56,5 Jakub Pavlíček 2 1/2   6 Maršíčková Miroslava 180
5. OLEADA, 3 53,0 ž. Václav Janáček krk   5 Luka Václav 60
6. AMARILA, 4 52,0 Jiřina Andrésová 3   2 Chaloupka Václav 130
7. STELARITA, 6 57,0 ž. Jan Rája 1 1/4   8 Kantek ml. Miroslav 70
8. ASIJSKÝ TYGR, 5 56,5 ž. Iva Miličková 1 1/4   12 Šatra Tomáš 70
9. MAÁDID, 5 53,0 Vendula Korečková 2   9 Papoušek ml. Jan 100
10. RAMAR, 4 57,0 ž. Radek Koplík 2 1/4   10 Bekrová Gabriela 150
11. AMERICKÁ HVĚZDA, 3 54,0 ž. Ilona Hronová 1 3/4   7 Bekrová Gabriela 80
12. ANTHONY, 5 57,0 ž. Dušan Andrés daleko   1 Horová Oliva 110
Nestartovali: ARONDE, SHARBECCA
Čas: 02:14,52, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/4-3/4-2 1/2-krk-3-1 1/4-1 1/4-2-2 1/4-1 3/4-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (SEDAR)Stáj Hanzlíková-Bartoš
6 000 Kč (VIOLET MOON)Hřebčín Křenek
4 000 Kč (OLEADA)Bunty Team

Majitel: Polar-Sportovní služby-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: SK Golejewko

Sankce: ž.Koplík 4 Radek 200 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ § 316)., j.Korečková Vendula 1000 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti do dostihu o +1kg (DŘ § 326).


6. dostih, start 17:05
1215 Cena společnosti Savoy Westend Hotel,s.r.o.
Rovina V.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHOTONUS, 5 55,5 žk. Kateřina Hájková JISTĚ   7 Pechát Theodor 110
2. HALENKA, 3 59,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2   2 Chaloupka st. Jiří 120
3. DUPLIKA, 3 61,5 am. Josef Váňa ml. 1 1/4   4 Luka Václav 60
4. VALUNKA, 7 52,0 Šárka Pulpánová hlava   10 Drlík Jaroslav 70
5. MIG(GER*), 3 59,0 ž. Radek Koplík 1/2   9 Vítek Roman 25
6. KAREY, 4 56,5 Vendula Korečková krk   1 Sýkorová Marcela 120
7. BELLA TORNADA, 5 59,0 ž. Martin Srnec 1 1/2   6 Váňa Tomáš 120
8. WITAMÍNO, 3 54,0 ž. Ilona Hronová krk   11 Maršíčková Miroslava 50
9. FRAJERKA, 5 59,5 am. Linda Venhodová 4   12 Pátková Renata 65
10. STEVERO, 3 53,5 Andrea Kopecká 3 3/4   3 Pokorný Antonín 120
11. STEPHOUSE, 5 64,0 ž. Václav Janáček 6   8 Kantek ml. Miroslav 70
12. SAILING LURO, 3 56,0 Jakub Pavlíček krk   5 Maršíčková Miroslava 70
Nestartovali: VISPAGIA
Čas: 02:18,06, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/2-1 1/4-hlava-1/2-krk-1 1/2-krk-4-3 3/4-6-krk

Majitel: SŠ dostihového sportu, Trenér: Pechát Theodor, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č. 7 SHOTONUS byl vybrán k antidopingové kontrole.


7. dostih, start 17:30
1216 Cena společnosti TENZA a.s.
Steeplechase III.kat. - 3700 m, cena, 5letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NOVOLARI(FR), 7 65,0 Libor Šimůnek JISTĚ   3 Kinský Pavel 80
2. SODERANO(POL), 9 73,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 2   5 Luka Václav 50
3. TAMMYJOOM, 6 68,5 Luboš Urbánek 1 3/4   1 Špelda Lubomír 45
4. LUTIN DES BORDES(FR), 8 67,0 ž. Josef Bartoš 10   2 Váňa st. Josef 16
5. POTENZO(IRE), 9 67,0 ž. Dušan Andrés daleko   4 Růžičková Martina 110
Z NANA D`ANJOU(FR), 6 65,0 Martin Liška     6 Vítek Roman 70
Čas: 04:47,97, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-1 3/4-10-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (TAMMYJOOM)Akvagast Thurn

Majitel: Swiss Fans, Trenér: Kinský Pavel, Chov: Mlle Cherel B.,Quinson J.-P.


Dostihová komise: