home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2009 2008 2007 2006 2005 04.11.2007 CH 28.10.2007 CH 27.10.2007 PE 21.10.2007 CH 20.10.2007 MO 20.10.2007 SL 14.10.2007 PE 13.10.2007 PE 07.10.2007 CH 06.10.2007 BR 30.09.2007 CH 29.09.2007 MO 28.09.2007 TO 23.09.2007 CH 22.09.2007 LL 22.09.2007 CH 16.09.2007 CH 15.09.2007 PE 09.09.2007 CH 08.09.2007 MO 02.09.2007 CH 01.09.2007 KO 26.08.2007 CH 25.08.2007 PE 19.08.2007 MI 19.08.2007 MO 18.08.2007 MI 12.08.2007 KV 11.08.2007 BR 05.08.2007 KV 04.08.2007 KO 28.07.2007 BV 22.07.2007 AL 21.07.2007 MO 15.07.2007 KV 14.07.2007 KO 08.07.2007 MO 07.07.2007 SH 06.07.2007 KV 05.07.2007 KV 01.07.2007 LL 30.06.2007 PE 24.06.2007 CH 23.06.2007 NE 17.06.2007 KV 16.06.2007 PE 10.06.2007 CH 09.06.2007 MO 03.06.2007 CH 02.06.2007 BV 02.06.2007 SL 27.05.2007 CH 26.05.2007 PE 20.05.2007 CH 19.05.2007 BR 13.05.2007 CH 12.05.2007 MO 08.05.2007 PE 06.05.2007 CH 05.05.2007 PE 01.05.2007 LL 29.04.2007 CH 28.04.2007 RD 22.04.2007 CH 15.04.2007 CH 08.04.2007 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 16.06.2007 - Pardubice
stav dráhy: 1.8 (pevná / Firm)
1. dostih, start 13:04
1161 Cena Liška běží o závod
Proutky IV.kat. - 2800 m, cena, 3letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MALCOLM, 3 66,0 ž. Jaroslav Myška LEHCE   8 Olehla Čestmír, MVDr. 25
2. TASZNIK(POL), 3 65,0 ž. Jan Faltejsek 3 1/2   3 Olehla Čestmír, MVDr. 30
3. MIKE GRANT, 3 63,5 Marcel Novák 2 1/4   11 Uhl Jiří 180
4. DESTERRO(POL), 3 65,0 ž. Jaroslav Línek 2 3/4   5 Holčák František 60
5. GERMILL, 3 64,0 Lukáš Sloup 3/4   2 Luka Václav, Ing. 100
6. CELENTANO(SLO), 3 64,0 žk. Vladimír Verner 1/2   12 Votava Jaroslav 120
7. BRIGHT RISK, 3 65,0 ž. Tomáš Hurt 2 1/4   10 Neuberg Filip 50
ZN SIMETRALA, 3 63,0 ž. Dušan Andrés     7 Andrés Josef 80
Z SEŠLOST, 3 63,0 ž. Michal Köhl     4 Blecha Jan 120
Nestartovali: BALERÍNA, CHLADNĚNKA, NIDDA(GER), SON OF LIGHT(POL)
Čas: 03:18,38, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 3 1/2-2 1/4-2 3/4-3/4-1/2-2 1/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (MALCOLM)DS Dvorce

Majitel: DS Dvorce, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Keclík Z.,Dvorce

Koně č.1 SON OF LIGHT,č.6 BALERINA a č.9 NIDDA neabsolvovali zkušební skok a nebyli DK připuštěni ke startu. Nebyli v moci startéra. Sankce: tr.Kinský Pavel výstraha za nepřipravenost koně SON OF LIGHT do dostihu (DŘ §411 f), jezdec Borč Josef 200 Kč za vícenásobné najíždění zkušebního skoku(DŘ §335), jezdec Šimůnek Libor 200 Kč za vícenásobné najíždění zkušebního skoku(DŘ §335)



2. dostih, start 13:39
1162 Cena EIS studio Pardubice
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMANT GRIS(FR), 8 70,0 ž. Marek Stromský ZADRŽENĚ   1 Theimer Milan, Ing. 30
2. LUXOR, 6 68,5 Bohuslav Mátl 18   7 Novák Antonín 40
3. LARMON, 5 71,0 ž. Tomáš Hurt 5   5 Neuberg Filip 70
4. VALESA, 6 70,5 Marcel Novák 2 1/2   15 Vinklárek Vladimír 35
5. MASHINU(GER), 5 69,5 ž. Dušan Andrés 13   3 Růžičková Martina 100
6. RUBÍN, 5 72,5 Josef Vašina 3/4   8 Růžičková Martina 120
7. BEAUTIFUL QUEEN, 5 68,5 am. Josef Váňa ml. 13   11 Váňa st. Josef 70
8. BEDUIN(POL), 6 64,5 Pavol Mišún daleko   6 Holčák František 120
Z MISSING(SLO), 10 68,0 am. Tomáš Lysý     14 Lysý Tomáš, Ing. 100
Z ROI, 8 68,0 am. David Štěpán     10 Bartoš st. Josef 110
ZN ERRI, 6 67,0 Petr Kříž     12 Kubátová Jana 170
Z LEONTÝN, 5 68,0 ž. Jaroslav Myška     2 Kovačík František 50
Nestartovali: ÁRES, INKASENTKA(POL), MONING LET(SLO)
Čas: 05:32,10, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 18-5-2 1/2-13-3/4-13-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (LUXOR)Vránová Lucie
6 000 Kč (LARMON)Orling
4 000 Kč (VALESA)Vinklárek-Dešná

Majitel: Hřebčín Albertovec, Trenér: Theimer Milan, Ing., Chov: Perrot J.,Havlíčková G.


3. dostih, start 14:11
1163 CENA MITSUBISHI SÝKORA
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4300 m, cena, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FIFTYNINE(IRE), 5 73,0 ž. Václav Luka 2, Ing. JISTĚ   2 Luka Václav, Ing. 25
2. BLACK DIAMOND(IRE), 5 69,0 ž. Josef Bartoš 1/2   11 Váňa st. Josef 50
3. LAPAJ, 6 66,5 Josef Dušek 2 3/4   5 Horáková Lenka 60
4. MYŠAN, 6 69,0 ž. Jaroslav Myška 7   1 Novák Antonín 45
5. WINDIGO, 9 69,5 Bohuslav Mátl 8   6 Zachovalová Kamila 120
D VODETA, 6 71,5 Marcel Novák 1 1/4   12 Vinklárek Vladimír 70
6. SINA, 6 67,0 am. Josef Váňa ml. 4 1/4   7 Složil Pavel 180
7. MARENGO(GER), 6 64,5 Štěpánka Sedláčková 6   10 Matysík Zdeněk 120
8. VINIUS, 7 68,5 Josef Vašina daleko   3 Růžičková Martina 80
SN IMPOSANT RULES, 7 66,5 Jiří Plzák     13 Vítek Roman, MVDr. 70
Z DATIFFO(GER), 5 69,0 ž. Jan Faltejsek     4 Baštová Pavlína, Ing. 80
Z BLUSKA, 6 65,0 Lukáš Sloup     8 Zobal František 150
ZN LUCKY FOR LIFE, 5 64,5 Pavol Mišún     9 Havlíčková Zdena, Ing. 150
Čas: 05:42,08, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1/2-2 3/4-7-8-1 1/4-4 1/4-6-daleko-?-?-?-?

Majitel: Stáj Luka-Mandak, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Noonan M.

Proti výsledku dostihu byl podán protest ex-offo z důvodu nižší zjištěné hmotnosti po dostihu o 4 kg u koně č.12 VODETA. DK protest projednala a uznala. Kůň č 12 VODETA byl diskvalifikován (DŘ §429 b) Sankce: j.Novák Marcel 1500 Kč za nižší zjištěnou hmotnost po dostihu o 4 kg (DŘ §383 e), j.Složil Pavel 2000 Kč za nedodržení sjednaného závazku (DŘ §412b) Kůň č.2 FIFTYNINE byl vybrán k antidopingové kontrole.



4. dostih, start 14:47
1164 CENA EQUINE VET SERVICE a.s.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, cena, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GERMAN MALT(IRE), 6 73,0 ž. Jaroslav Línek V. LEHCE   1 Holčák František 17
2. FERRERO(GER), 7 67,0 ž. Dušan Andrés 8   2 Neuvirt Konrád 50
3. FOLIGLEN, 5 69,5 Štěpánka Sedláčková 2 1/4   3 Matysík Zdeněk 60
4. GAWAIN, 5 69,0 ž. Michal Köhl 6   6 Horák František, MVDr. 150
5. WELLDANCER(GER), 5 63,5 am. Josef Váňa ml. hlava   10 Váňa st. Josef 100
6. LAKOSTA, 5 71,0 ž. Pavel Kašný daleko   13 Hrbáček Vít, MVDr. 120
7. DANCING WIND(POL), 5 66,5 Josef Borč 2   9 Barbořík Jiří 150
Z SATÉN, 10 68,5 am. Radim Petřík     14 Audy Renata 80
ZN RAYMOND, 5 65,0 Jiří Plzák     4 Soukup Václav 150
PN RADOVAN, 9 67,0 ž. Jaroslav Myška     8 Mimra Zdeněk 100
Z RICHEST VEIN(IRE), 8 67,5 Lukáš Sloup     11 Hulínský Václav, MUDr. 55
Z MAJKY, 8 63,0 am. Vladimír Verner     5 Zajíček Jaroslav, MVDr. 180
PN JASPER BANFF, 7 66,5 Marcel Novák     12 Vinklárek Vladimír 150
ZN LEOPARD, 5 68,0 Pavel Složil st.     7 Složil Pavel 180
Čas: 04:08,69, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 8-2 1/4-6-hlava-daleko

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Holčák František, Chov: Hennessy J.


5. dostih, start 15:21
1165 Cena Dostihového spolku a.s.
Steeplechase III.kat. - 3900 m, cena, 5letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIRAGE(POL), 5 66,0 ž. Marek Stromský BOJ   5 Wroblewska Iwona 70
2. LABRADOR, 8 67,0 Luboš Urbánek 1 3/4   4 Špelda Lubomír 45
3. SANTORI(GB), 7 70,0 ž. Jaroslav Myška 2 3/4   6 Mimra Zdeněk 100
4. NOVOLARI(FR), 7 70,0 Libor Šimůnek 1 1/4   3 Kinský Pavel 100
5. ELEKT(POL), 5 68,0 ž. Václav Luka 2, Ing. daleko   1 Luka Václav, Ing. 30
Z MAKALDE(GER), 5 64,0 ž. Jan Faltejsek     2 Olehla Čestmír, MVDr. 25
Z TORQUAY(POL), 8 68,5 ž. Radek Havelka     7 Živníček Josef, MVDr. 100
Nestartovali: DORNEY(POL)
Čas: 04:54,93, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1 3/4-2 3/4-1 1/4-daleko-?-?-?
Maj. prémie:
10 000 Kč (LABRADOR)Akvagast Thurn

Majitel: Stajnia Mazury, Trenér: Wroblewska Iwona,

Poplatky: Stajnia Mazury 1000 Kč za opožděné hlášení změn v DP u koně č.5 MIRAGE(DU15/4) Kůň č.3 NOVOLARI byl vybrán k antidopingové kontrole.



6. dostih, start 16:00
1166 Cena společnosti JAST,s.r.o.- dopravní značení - Červnová cross country Válečníka
Steeplechase crosscountry I.kat. - 3300 m, cena, 5letí a starší
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GERNIA, 5 66,5 Bohuslav Mátl TUHÝ BOJ   1 Novák Antonín 120
2. JAZZ POWER(POL), 8 69,0 ž. Jaroslav Línek kr.hlava   9 Holčák František 30
3. PATTON(GER), 5 67,5 ž. Josef Bartoš 3   7 Váňa st. Josef 65
4. SONODA(POL), 7 66,5 ž. Jan Faltejsek hlava   12 Baštová Pavlína, Ing. 55
5. SODERANO(POL), 9 68,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 11   3 Luka Václav, Ing. 30
6. VÝTRŽNÍK, 6 68,0 Petr Kříž 12   11 Kříž Petr 80
PN PLAYLETA, 5 65,0 ž. Dušan Andrés     8 Vocásková Helena 120
PN SENEGAL(POL), 9 67,5 Štěpánka Sedláčková     4 Sůrová Pavlína 100
SN VALANGO, 11 67,0 Luboš Urbánek     10 Špelda Lubomír 250
PN EVRON, 5 67,5 ž. Jaroslav Myška     13 Myška Jaroslav 55
ZN MYANMAR, 5 65,5 ž. Michal Köhl     2 Junková Jana 220
Z HIRSCH, 11 68,0 ž. Tomáš Hurt     6 Popelka Stanislav 120
PN POTENZO(IRE), 9 67,5 ž. Radek Havelka     5 Růžičková Martina 150
Čas: 03:58,70, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-3-hlava-11-12-?-?-?-?-?-?-?
Maj. prémie:
20 000 Kč (GERNIA)Troubecká hospodářská a.s.

Majitel: Troubecká hospodářská a.s., Trenér: Novák Antonín, Chov: Jantar Bruntál

Sankce: j.Mátl B. 200 Kč za nadměrné použití bičíku (Rا 316)



7. dostih, start 16:43
1167 Velká cena PARAMO a.s.-Memoriál maj.M.Svobody XI.ročník - II.kvalifikace na VPČP
Steeplechase crosscountry NL - 5800 m, cena, 6letí a starší
200000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 3000 + 7000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DECENT FELLOW(GER), 12 68,0 ž. Josef Bartoš JISTĚ   9 Váňa st. Josef 20
2. CESORT, 11 68,0 ž. Dušan Andrés 7   3 Vocásek 3 František 30
3. BLIZZARD, 7 68,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 3 3/4   7 Luka Václav, Ing. 100
4. SIXTEEN(FR), 7 66,0 ž. Tomáš Hurt krk   4 Váňa st. Josef 65
5. ELIŠKA PŘEMYSLOVNA, 11 66,0 am. Josef Váňa ml. daleko   2 Soukup Václav 130
6. HARRY THE BEAVER(IRE), 8 68,0 am. Pavel Horčička 15   6 Chaloupka Václav, Ing. 150
7. BEHISTOM, 9 68,0 Pavel Složil st. daleko   5 Složil Pavel 260
8. JUNG(POL), 7 68,0 ž. Jaroslav Myška 14   8 Baštová Pavlína, Ing. 60
Nestartovali: HASTAVEN(FR)
Čas: 07:36,02, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 7-3 3/4-krk-daleko-15-daleko-14-?
Maj. prémie:
20 000 Kč (CESORT)Zeas Staré Hradiště
12 000 Kč (BLIZZARD)ZZN Polabí-Luka
8 000 Kč (ELIŠKA PŘEMYSLOVNA)SAT-AN Kladno

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Dr.Kissling U.

Sankce: ž. Andrés Dušan 500 Kč za křižování koně č.4 SIXTEEN v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c)



8. dostih, start 17:18
1168 Cena Ruského velvyslance
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4000 m, cena, 4letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LETNÍ DÉŠŤ, 4 71,0 ž. Jaroslav Myška BOJ   1 Myška Jaroslav 25
2. ZANUSSY, 4 63,5 Jakub Kocman 3/4   4 Kabelková Hana 120
3. LE BLANC, 4 67,5 René Vinklárek 1 1/4   8 Vinklárek Vladimír 80
4. CHANDA, 4 64,0 ž. Dušan Andrés 3/4   6 Popelka Stanislav 120
5. CHIFF, 4 69,5 Marcel Novák 5   7 Nováková Gabriela 40
6. AKIM, 4 67,0 ž. Jaroslav Línek 15   9 Valášek Josef 60
7. PARABELLA, 4 67,0 Bohuslav Mátl 5   11 Složil Pavel 200
ZN RUBINI, 4 63,5 Barbora Málková     5 Růžičková Martina 120
Z MARWIN, 4 66,0 ž. Jan Faltejsek     2 Zobal František 120
Z SAN-KAIRO(POL), 4 66,0 ž. Tomáš Hurt     3 Sůrová Pavlína 100
Z TAJ MAHAL(GER), 4 66,0 ž. Josef Bartoš     10 Váňa st. Josef 40
Čas: 04:59,53, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-1 1/4-3/4-5-15-5
Maj. prémie:
5 000 Kč (LETNÍ DÉŠŤ)MHM

Majitel: MHM, Trenér: Myška Jaroslav, Chov: Halík M.


9. dostih, start 17:45
1169 Cena služeb města Pardubic
Rovina IV.kat. - 2500 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAJMA, 3 58,0 Jakub Pavlíček TUHÝ BOJ   12 Blecha Jan 80
2. NIKASKA, 3 55,0 Kateřina Palupčíková kr.hlava   1 Kovačík František 150
3. VINUS, 3 60,0 am. Josef Váňa ml. 3/4   9 Matysík Zdeněk 70
4. ILYA(GER*), 3 60,5 ž. Radek Koplík 7   10 Koplík Zdeno 32
5. CANNYS, 3 62,0 ž. Jaromír Šafář 2   4 Marková Zdeňka, Mgr. 100
6. MEMBRE, 3 60,5 Radek Žalud 6   5 Vinklárek Antonín 150
7. LATON, 3 59,5 Petr Tůma 3 1/4   6 Zachovalová Kamila 50
8. CORNELIE, 3 60,5 ž. Dušan Andrés 2 1/4   2 Andrés Josef 110
9. ČIKY GOOD, 3 59,5 Natalie Arendsen 2 3/4   11 Neuberg Filip 150
10. GREAT STAR, 3 61,0 Marcel Novák daleko   3 Nováková Gabriela 150
Z RED EXTREME, 3 62,0 ž. Josef Bartoš     7 Neuberg Filip 32
S CEARIS, 3 60,5 Tomáš Lukášek     8 Bekrová Gabriela 80
Nestartovali: BER BER, CRUSER, HAMILLPOND
Čas: 02:42,88, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-3/4-7-2-6-3 1/4-2 1/4-2 3/4-daleko-?-?-?-?-?

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Blecha Jan, Chov: Pe Gaz International

Kůň č.CEARIS neodstartoval, byl v moci startéra.




Dostihová komise: