home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 10.06.2007 - Praha
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:05
1152 CENA FANS
Rovina IV.kat. - 1425 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HURRY STEAM, 3 60,0 ž. Radek Koplík LEHCE   3 Drlík Jaroslav 100
2. CONNECTI, 3 58,0 ž. Jan Rája 4 1/4   6 Štěpánek Milan 80
3. INSTANTA, 3 56,5 ž. Václav Janáček 1   11 Vocásek 3 František 28
4. LATIBELA, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 3/4   13 Chaloupka Václav 60
5. HIPPIATER, 3 58,5 Tomáš Lukášek 1/2   1 Kučera Karel 35
6. ASCUM, 3 57,0 ž. Iva Miličková 7   10 Slavíček Josef 120
7. COLLEDARO, 3 59,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1   9 Růžičková Martina 50
8. BLOKACE, 3 57,5 ž. Dušan Andrés krk   16 Hurt Jiří 200
9. YOKOWI, 3 57,0 ž. René Koplík 2 1/2   15 Demele Jan 100
10. VODARKA, 3 56,5 ž. Martin Knauer 1 1/4   2 Jelínek Zbyněk 200
11. MARY HIGH, 3 56,5 Jakub Pavlíček hlava   8 Maršíčková Miroslava 220
12. NORDIKA, 3 53,5 Ingrid Koplíková kr.hlava   18 Seménka Zdeněk 180
13. ROLLING OCEAN, 3 57,0 am. Kristýna Kafarová 1   14 Hála Libor 270
14. LOKARTA, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 1/2   12 Havlíčková Zdena 150
15. MONTANA MOON, 3 58,0 ž. Artur Resulov 2 3/4   7 Vinklárek Vladimír 240
16. AMADIS DE GAULE, 3 57,0 ž. Martin Srnec 2 1/4   4 Šilhavý Ladislav 200
Nestartovali: MIG(GER*), PURIANO
Čas: 01:28,47, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4 1/4-1-3 3/4-1/2-7-1-krk-2 1/2-1 1/4-hlava-kr.hlava-1-1/2-2 3/4-2 1/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (HURRY STEAM)Horsecentrum Vrňata

Majitel: Horsecentrum Vrňata, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Picek M.

2. dostih, start 14:35
1153 CENA SEDLÁŘSTVÍ JAN HAUZR
Rovina V.kat. - 1425 m, handicap, 3letí a starší, dostih žáků
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARAN, 6 52,0 žk. Josef Mysliveček BOJ   7 Hanousek Ladislav 100
2. LESLEY GREI, 3 52,0 žk. Jana Trňáková 1/2   8 Bekrová Gabriela 140
3. NEUTRON, 10 59,5 žk. Dominika Grigláková 1/2   3 Faltová Oliva 50
4. VARNAS, 11 56,5 žk. Kamila Mátlová 1/2   9 Pátková Renata 60
5. ALAHAN DANCER, 3 52,5 žk. Petr Foret 1/2   2 Mareš Miroslav 100
6. ARCTIC, 5 60,5 žk. Balazs Teglas kr.hlava   6 Duchoň Tomáš 45
7. SALANGA, 5 61,0 žk. Kateřina Hájková 1/2   10 Drlík Jaroslav 35
8. CASIS, 3 57,0 žk. Bianka Hamdaouiová 3 3/4   4 Vinklárek Vladimír 60
9. MOŘSKÁ PANNA, 4 59,0 žk. Veronika Votýpková krk   5 Petrlík Allan 70
10. KAREY, 4 61,0 žk. Eleonóra Šebestová 2   1 Sýkorová Marcela 100
Čas: 01:31,37, Mezičasy: (15.85 - 23.12 - 22.96 - 29.43)
Výrok: BOJ 1/2-1/2-1/2-1/2-kr.hlava-1/2-3 3/4-krk-2

Majitel: Stáj Ploskovice, Trenér: Hanousek Ladislav, Chov: Adamec J.,Ing.

3. dostih, start 15:03
1154 CENA ZNAČKY PROPESKO
Rovina III.kat. - 1225 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAZEILLA, 2 58,0 ž. Martin Srnec BOJ   5 Demele Jan 70
2. LUTHIEN, 2 56,0 ž. Ilona Hronová krk   10 Luka Václav 140
3. ELIAN, 2 55,5 Tomáš Lukášek 1 1/2   1 Myška Jaroslav 70
4. OLEANDRO, 2 58,0 ž. Václav Janáček 2 1/4   8 Kub Ivan 30
5. NELLA BELLAMY, 2 53,5 Natalie Arendsen 1 1/4   2 Luka Václav 70
6. HARIETTE, 2 58,0 ž. Jan Rája kr.hlava   12 Nováková Gabriela 40
7. MARY FLY, 2 56,5 Jakub Pavlíček 1 3/4   9 Maršíčková Miroslava 120
8. TALAMONE, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   6 Chaloupka Václav 60
9. ROXALA, 2 54,0 Jiřina Andrésová krk   4 Dvořák Karel 180
10. LANATA, 2 58,0 ž. René Koplík 1 3/4   3 Bartoš st. Josef 120
11. BARSY, 2 57,0 ž. Radek Koplík 7   11 Seménka Zdeněk 150
ZN AURUM PURUM, 2 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2     7 Kinský Pavel 150
Nestartovali: MOE, PARODIE
Čas: 01:18,10, Mezičasy: (27.87 - 22.65 - 27.56)
Výrok: BOJ krk-1 1/2-2 1/4-1 1/4-kr.hlava-1 3/4-3/4-krk-1 3/4-7
Maj. prémie:
15 000 Kč (SAZEILLA)BXB Racing
6 900 Kč (LUTHIEN)Janda Bloodstock
4 500 Kč (ELIAN)MHM
2 100 Kč (OLEANDRO)Stáj Latén
1 500 Kč (NELLA BELLAMY)Bunty Team

Majitel: BXB Racing, Trenér: Demele Jan, Chov: Hřebčín Napajedla

DK prošetřila pád ž. Minaříka 2 F. z koně č. 7 AURUM PURUM a nezjistila cizí zavinění.


4. dostih, start 15:33
1155 CENA TELEMARKETING PRAGUE
Rovina IV.kat. - 2630 m, handicap, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WINKY TINKY, 4 52,0 Jiřina Andrésová BOJ   2 Bekrová Gabriela 70
2. ANGLICKÁ KRÁLOVNA, 4 54,0 ž. Václav Janáček hlava   9 Audy Renata 40
3. BEL JUMPER, 6 58,5 ž. René Koplík krk   7 Kašpar Miroslav 70
4. LATWING, 7 58,5 ž. Jan Rája 1 1/2   12 Pejšková Ivana 35
5. PARPAR, 4 52,0 ž. Iva Miličková 3   14 Maršíčková Miroslava 180
6. AMARETTO, 4 60,0 Marcel Novák 1 3/4   11 Lauterbach Jaroslav 80
7. ORION(SLO), 5 59,5 am. Irena Rosenfeld krk   6 Fedorowicz Vladislav 180
8. BONTE, 5 52,0 Adéla Klepetková 4   5 Čapková Marcela 230
9. CIN, 8 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1/2   4 Minařík 2 Ferdinand 60
10. SAS, 6 58,5 ž. Dušan Andrés krk   3 Pejšková Ivana 100
11. NOTORIO(POL), 5 52,0 Ingrid Koplíková 1/2   8 Koplík Zdeno 100
12. FIAMMA, 4 54,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4   13 Valášek Josef 250
13. VIDEON, 7 56,5 Jakub Pavlíček 2 1/4   10 Maršíčková Miroslava 150
Nestartovali: TAMMYRULES
Čas: 02:50,99, Mezičasy: (38.92 - 27.34 - 28.49 - 26.26 - 23.81 - 26.16)
Výrok: BOJ hlava-krk-1 1/2-3-1 3/4-krk-4-1/2-krk-1/2-1 1/4-2 1/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (WINKY TINKY)Stáj Brett

Majitel: Stáj Brett, Trenér: Bekrová Gabriela, Chov: Picek M.

5. dostih, start 16:01
1156 CENA SPECIAL TURBO
Rovina II.kat. - 2430 m, handicap, 4letí a starší
100000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LATINIRA, 4 64,5 ž. Jan Rája JISTĚ   9 Růžičková Martina 80
2. LEMES HOFFNUNG(GER), 4 55,0 Josef Sovka 1 1/2   4 Kinský Pavel 80
3. ARROWS PEPE, 6 52,0 Jiřina Andrésová hlava   6 Bekrová Gabriela 100
4. STARLYNX(FR), 7 53,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4   2 Havlíčková Zdena 35
5. INGUS, 4 62,0 ž. Václav Janáček 1 1/2   1 Seménka Zdeněk 60
6. HANNIBAL JOSÉ, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 4 1/4   8 Demele Jan 40
7. ARCUM, 7 57,0 ž. Radek Koplík 7   7 Koplík Zdeno 100
8. VABECAR, 7 52,5 ž. Iva Miličková 10   5 Audy Renata 50
9. LUANDA, 6 55,5 ž. Martin Srnec 20   3 Luka Václav 50
Čas: 02:32,50, Mezičasy: (24.15 - 22.96 - 28.03 - 27.03 - 23.04 - 27.28)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-hlava-2 1/4-1 1/2-4 1/4-7-10-20
Maj. prémie:
15 000 Kč (LATINIRA)Conseq
9 000 Kč (ARROWS PEPE)Stáj Brett
6 000 Kč (INGUS)Inpost Uherské Hradiště

Majitel: Conseq, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č. 9 LATINIRA byl vybrán k antidopingové kontrole.


6. dostih, start 16:32
1157 ČERVNOVÝ POHÁR ČESKÉ MAILINGOVÉ SPOLEČNOSTI
Rovina I.kat. - 2430 m, cena, 3letí
160000 Kč (80000 - 36800 - 24000 - 11200 - 8000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2400 + 5600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHARLEY, 3 58,0 ž. Jan Rája V. LEHCE   6 Váňa st. Josef 17
2. SHERARDO, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 11   4 Piruch Jozef 40
3. MIRISK, 3 60,0 ž. Radek Koplík 7   2 Votavová Jitka 60
4. SAMSON(GER), 3 56,0 ž. Václav Janáček 2 1/2   3 Neuberg Filip 45
5. KING`S REGIMENT(IRE), 3 58,0 ž. Artur Resulov 13   1 Šavujev Arslangirej 80
6. MUFASA(GER), 3 56,0 Josef Sovka 11   7 Kinský Pavel 110
Nestartovali: DIAMOND KING(GER)
Čas: 02:32,80, Mezičasy: (26.42 - 24.03 - 27.65 - 26.72 - 23.58 - 24.38)
Výrok: VELMI LEHCE 11-7-2 1/2-13-11
Maj. prémie:
20 000 Kč (CHARLEY)Giterman Estate
12 000 Kč (SHERARDO)Delos
8 000 Kč (MIRISK)J+J Votava

Majitel: Giterman Estate, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Hřebčín Napajedla

Všichni jezdci byli podrobeni dechové zkoušce na alkohol s výsledkem negativním.


7. dostih, start 17:01
1158 CENA PRODUCTION BROTHERS
Rovina IV.kat. - 1625 m, cena, 3letí a starší, dostih žáků
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMBERSAND, 6 59,5 žk. Dominika Grigláková BOJ   4 Vašina Josef 45
2. VANDORA, 3 54,0 žk. Hana Růžičková 1/2   1 Sýkorová Marcela 100
3. FAJF(POL), 4 63,0 žk. Libor Kubeš 1 1/2   8 Bielík Pavel 30
4. MAFIRA, 8 59,0 žk. Bianka Hamdaouiová 1 1/4   5 Sýkorová Marcela 100
5. WORLD OF WONDER(GER), 5 61,5 žk. Eleonóra Šebestová 2 1/4   2 Kinský Pavel 80
6. RED`N CLASSY, 4 60,5 žk. Monika Gaspárová 2   7 Neuberg Filip 45
7. WILDFIRE, 5 63,0 žk. Balazs Teglas 6   6 Růžičková Martina 40
8. MISS CLASSY, 3 52,0 žk. Petr Foret daleko   3 Kotáb Eduard 60
Čas: 01:45,90, Mezičasy: (29.64 - 24.04 - 23.27 - 28.95)
Výrok: BOJ 1/2-1 1/2-1 1/4-2 1/4-2-6-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (AMBERSAND)RePeTe -Vašina

Majitel: RePeTe -Vašina, Trenér: Vašina Josef, Chov: Alex Gorrie-Salvator s.r.o.

8. dostih, start 17:34
1159 CENA 3V LEASING
Rovina III.kat. - 1625 m, cena, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEZBEDA, 5 59,5 ž. Jan Rája BOJ   6 Janda Jiří 40
2. OLD MALT(IRE), 6 59,5 ž. Jaromír Šafář 3/4   12 Havlíčková Zdena 150
3. BALASHI(USA), 4 59,5 ž. René Koplík 5   7 Luka Václav 50
4. CEDÁREK, 6 59,5 am. Helena Pejšková, Ing. 3/4   2 Minařík 2 Ferdinand 55
5. KÖNIGIN SHUTTLE(GER), 3 53,0 ž. Václav Janáček 1 1/2   11 Neuberg Filip 100
6. GILMOUR, 3 57,0 ž. Martin Srnec 1 1/4   13 Růžičková Martina 110
7. ANTHONY, 5 59,0 Tomáš Lukášek 1 1/4   5 Horová Oliva 70
8. FUEGO, 5 59,5 ž. Dušan Andrés 1 1/4   15 Vašina Josef 160
9. MIRZA(SLO), 5 59,5 ž. Radek Koplík 2   3 Drlík Jaroslav 50
10. RETOURN, 6 57,0 am. Kristýna Kafarová 1   14 Hála Libor 320
11. JULMOND(GER), 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   4 Vinklárek Vladimír 250
12. INFORMANT(GER), 3 52,0 žk. Veronika Votýpková krk   1 Petrlík Allan 140
13. LOUISIANA, 3 53,0 Zuzana Vokálková 7   9 Zachovalová Kamila 120
14. VÝRAZ, 5 57,0 Dagmar Jeníková, Mgr. 5   8 Hanousek Ladislav 350
Nestartovali: IDIKTIS
Čas: 01:40,09, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-5-3/4-1 1/2-1 1/4-1 1/4-1 1/4-2-1-2 1/4-krk-7-5
Maj. prémie:
10 000 Kč (NEZBEDA)Albert Stolany
6 000 Kč (CEDÁREK)Jukr Napajedla

Majitel: Albert Stolany, Trenér: Janda Jiří, MVDr., Chov: Höck J.,Ing.

Sankce: ž.Šafář 2 Jaromír a ž.Srnec Martin po 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)., tr. Zachovalová Kamila 1000 Kč za nenahlášenou změnu barvy dresu. (DŘ § 290). Kůň č.12 OLD MALT byl vybrán k antidopingové kontrole.


9. dostih, start 18:02
1160 CENA ALFIX
Rovina III.kat. - 1625 m, cena, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NATTY DANCER, 5 59,5 ž. Václav Janáček TUHÝ BOJ   13 Janda Jiří 40
2. BRILL(IRE), 3 54,5 ž. Iva Miličková nos   8 Váňa st. Josef 30
3. RARE DELIGHT(IRE), 4 58,0 Tomáš Lukášek 2 1/4   1 Vítek Roman 25
4. VIKTOMA, 5 59,0 ž. Jiří Chaloupka 6   9 Chaloupka st. Jiří 180
5. SILNAR(GB), 10 58,0 Josef Sovka 1 1/2   12 Kinský Pavel 120
6. LUCKY RAIN(HOL), 7 61,5 ž. Ilona Hronová 7   15 Pejšková Ivana 100
7. WELL MAN(GER), 3 57,0 ž. Dušan Andrés krk   10 Wolf Martin 110
8. NAIROBI(POL), 3 52,0 Jiřina Andrésová 1 1/4   11 Lauterbach Jaroslav 150
9. GRACE MOON(IRE), 3 52,5 Šárka Pulpánová 1/2   5 Chaloupka Václav 250
10. CHEISON, 7 57,0 Jakub Pavlíček krk   14 Maršíčková Miroslava 180
11. EMIBA(ITY), 4 57,0 Natalie Arendsen 2 3/4   3 Bičová Michaela 250
12. SHOTONUS, 5 56,0 žk. Josef Mysliveček hlava   4 Pechát Theodor 800
13. NIGHT WIND, 5 59,5 ž. Jaromír Šafář 2   6 Slavíček Josef 250
14. SOLID AS A ROCK(GER), 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 13   7 Minařík 2 Ferdinand 230
DD TATANKA WEI, 5 56,0 Jakub Knoll     2 Horák František 920
Čas: 01:41,89, Mezičasy: (27.92 - 23.88 - 23.72 - 26.36)
Výrok: TUHÝ BOJ nos-2 1/4-6-1 1/2-7-krk-1 1/4-1/2-krk-2 3/4-hlava-2-13
Maj. prémie:
10 000 Kč (NATTY DANCER)Skalpel-Sunnyfarm
6 000 Kč (VIKTOMA)Stáj Chaloupka

Majitel: Skalpel-Sunnyfarm, Trenér: Janda Jiří, MVDr., Chov: Halecký V.

Sankce: ž.Janáček Václav odnětí licence na 1 dost.den tj.na 16.6.2007 za křižování koně č. 15 LUCKY RAIN v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ 364 c)., ž.Miličková Iva 1000 Kč za křižování koně č. 13 NATTY DNCER v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ 364 c).



Dostihová komise: