home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2009 2008 2007 2006 2005 04.11.2007 CH 28.10.2007 CH 27.10.2007 PE 21.10.2007 CH 20.10.2007 MO 20.10.2007 SL 14.10.2007 PE 13.10.2007 PE 07.10.2007 CH 06.10.2007 BR 30.09.2007 CH 29.09.2007 MO 28.09.2007 TO 23.09.2007 CH 22.09.2007 LL 22.09.2007 CH 16.09.2007 CH 15.09.2007 PE 09.09.2007 CH 08.09.2007 MO 02.09.2007 CH 01.09.2007 KO 26.08.2007 CH 25.08.2007 PE 19.08.2007 MI 19.08.2007 MO 18.08.2007 MI 12.08.2007 KV 11.08.2007 BR 05.08.2007 KV 04.08.2007 KO 28.07.2007 BV 22.07.2007 AL 21.07.2007 MO 15.07.2007 KV 14.07.2007 KO 08.07.2007 MO 07.07.2007 SH 06.07.2007 KV 05.07.2007 KV 01.07.2007 LL 30.06.2007 PE 24.06.2007 CH 23.06.2007 NE 17.06.2007 KV 16.06.2007 PE 10.06.2007 CH 09.06.2007 MO 03.06.2007 CH 02.06.2007 BV 02.06.2007 SL 27.05.2007 CH 26.05.2007 PE 20.05.2007 CH 19.05.2007 BR 13.05.2007 CH 12.05.2007 MO 08.05.2007 PE 06.05.2007 CH 05.05.2007 PE 01.05.2007 LL 29.04.2007 CH 28.04.2007 RD 22.04.2007 CH 15.04.2007 CH 08.04.2007 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 09.06.2007 - Most
stav dráhy: 3.7 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:06
1145 CENA První Mostecké
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WILD THYME(GB), 3 56,0 Šárka Pulpánová BOJ   2 Petrlík Allan 60
2. RABBIT MONTJEU(IRE), 3 58,5 ž. Jan Rája kr.hlava   1 Luka Václav, Ing. 20
3. OLIVIER(GER), 3 57,0 ž. Iva Miličková 18   7 Váňa st. Josef 100
4. TREZOR(POL), 3 57,0 ž. Piotr Krowicki 1/2   10 Kabelková Hana 80
5. MADELINA, 3 57,0 ž. René Koplík hlava   4 Kub Petr 90
6. SHAMROCK SAMBUCA(BEL), 3 56,5 Jakub Pavlíček 3/4   8 Blecha Jan 120
7. GLEDSBOY(POL), 3 57,0 ž. Radek Koplík 1 1/4   16 Bekrová Gabriela 90
8. MCNAMARA(IRE), 3 58,5 ž. Konstantin Kobzarev krk   5 Šavujev Arslangirej 70
9. ADORACJA(POL), 3 58,5 ž. Martin Srnec 3   3 Růžičková Martina 60
10. LAKOMEC, 3 61,0 ž. Josef Bartoš 3 1/4   14 Dvořák Karel, Ing. 110
11. BAYA BLUE(FR), 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4   6 Chaloupka Václav, Ing. 60
12. STEFANO DI(POL), 3 60,5 Marcel Novák 5   12 Nováková Gabriela 90
13. SHAMROCK ENERGY(BEL), 3 54,5 Iveta Olšáková 2 1/4   13 Blecha Jan 180
ZN ŚWIATLA(POL), 3 55,0 Josef Sovka     11 Kinský Pavel 120
S IRON MAAG, 3 53,0 Ingrid Janáčková Koplíková     9 Štěpánek Milan 130
Nestartovali: ASTARTE(GER), DARKO(POL), KINKY MALINKY(IRE), TAMMY(GER)
Čas: 01:56,65, Mezičasy: (17.13-24.49-24.96-25.49-24.56)
Výrok: BOJ kr.hlava-18-1/2-hlava-3/4-1 1/4-krk-3-3 1/4-3 1/4-5-2 1/4-?-?-?-?-?-?
Maj. prémie:
10 000 Kč (MADELINA)Hugo-Kub

Majitel: Salvator Racing Club, Trenér: Petrlík Allan, Chov: The Queen

Sankce: j. Sovka Josef výstraha za nerovnou jízdu po startu(DŘ § 364b)



2. dostih, start 14:32
1146 Cena společností VOGEL electric, Jiří Hasman-výtahy Most a AUTOPLUS II.
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SEDAR, 6 61,0 ž. Jiří Chaloupka LEHCE   10 Hanzlíková Jana 40
2. SACRÉ COEUR, 3 59,0 ž. Ilona Hronová 6   6 Kučera Karel 80
3. ARITMIE, 5 55,0 ž. Martin Knauer 3/4   1 Knauer Martin 120
4. SECRET DEVIL, 4 56,0 ž. Iva Miličková 1 1/2   2 Tajmr Michal 90
5. IDEALIST(POL), 5 59,5 am. Helena Pejšková, Ing. 1 1/4   3 Pejšková Ivana, Ing. 50
6. DARDANELY, 4 52,5 Adéla Klepetková 3   8 Tajmr Michal 110
7. NORELLO(GER), 10 54,0 ž. Romana Neslerová 2 1/2   12 Váňa Tomáš 100
8. LAKAS, 3 62,5 ž. Jan Rája 3/4   7 Luka Václav, Ing. 40
9. SUN RAY, 3 65,0 Jiřina Andrésová 3/4   5 Andrés Josef 80
10. NESSA Z VALIMARU, 4 52,0 am. Kateřina Sudová hlava   4 Šilhavý Ladislav 90
11. RADOVANA, 6 56,0 ž. Václav Janáček 6   11 Kantek ml. Miroslav, MVDr. 60
12. DOUAUMONT(POL), 3 54,5 ž. Piotr Krowicki 11   9 Kabelková Hana 60
Čas: 01:42,88, Mezičasy: (27.91-25.26-26.65-23.05)
Výrok: LEHCE 6-3/4-1 1/2-1 1/4-3-2 1/2-3/4-3/4-hlava-6
Maj. prémie:
5 000 Kč (SEDAR)Stáj Hanzlíková-Bartoš

Majitel: Stáj Hanzlíková-Bartoš, Trenér: Hanzlíková Jana, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: jezdec Hronová Ilona výstraha za nevhodné použití bičíku (DŘ § 316) Kůň č.11 RADOVANA ztratil na startu asi 4 délky.



3. dostih, start 15:06
1147 Cena společnosti STACH & I.P.,a.s.
Steeplechase III.kat. - 3800 m, cena, 5letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TRUSTY(GER), 6 69,0 ž. Tomáš Hurt ZADRŽENĚ   11 Neuberg Filip 40
2. NIKSCATER, 6 67,5 ž. Jaroslav Myška 7   2 Matysík Zdeněk 50
3. RATONY, 11 69,5 Luboš Urbánek 8   10 Papoušek ml. Jan 50
4. MOON JAGUAR(IRE), 7 71,0 am. Pavel Horčička 1 3/4   6 Chaloupka Václav, Ing. 110
5. DUNKA(POL), 5 68,0 ž. Jan Faltejsek 4   3 Baštová Pavlína, Ing. 90
6. RESERL(GER), 5 64,5 Libor Sedlář 2 1/2   5 Koplík Zdeno 130
7. MADVIL, 6 65,0 Bohuslav Mátl daleko   7 Vojtěšková Diana, Ing. 100
PN BOŘIVOJ(IRE*), 7 66,0 Lukáš Sloup     14 Horáková Lenka 60
Z LAREN(GER), 6 68,5 ž. Josef Bartoš     8 Váňa st. Josef 22
Z VAJGARA, 8 64,0 Ivan Siegl, Ing.     4 Koplík Zdeno 110
Z TAMERLAN(GB), 7 70,0 ž. Michal Köhl     1 Blecha Jan 90
Z JACUZZI(POL), 5 67,5 Josef Dušek     9 Blecha Jan 150
Z PERGON, 6 71,0 Marcel Novák     13 Nováková Gabriela 150
Nestartovali: ČARODĚJ DOBRODĚJ
Čas: 04:34,24, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 7-8-1 3/4-4-2 1/2-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (NIKSCATER)DC Vikýřovice-Paulline
6 000 Kč (RATONY)Stáj Papoušek

Majitel: WIN, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Gestüt Graditz


4. dostih, start 15:37
1148 Cena Kooperativy, pojištˇovny, a.s.
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ILION(POL), 3 54,0 Tomáš Lukášek JISTĚ   6 Váňa st. Josef 40
2. PŮLTÓNINA, 7 58,0 am. Helena Pejšková, Ing. 3 1/2   2 Pejšková Ivana, Ing. 30
3. MORTARBOARD(GB), 4 60,5 Šárka Pulpánová 1 1/2   7 Petrlík Allan 70
4. ORKAN(POL), 3 55,5 ž. Václav Janáček 1 1/2   3 Papoušek ml. Jan 60
5. STELARITA, 6 59,0 ž. Jan Rája nos   5 Kantek ml. Miroslav, MVDr. 60
6. NEW TIGER(GER), 5 60,5 ž. Josef Bartoš 2 1/4   1 Luka Václav, Ing. 110
7. SIBILA, 4 59,0 ž. René Koplík 3/4   11 Vavroušek Josef 110
8. PYTHIA, 5 59,0 ž. Dušan Andrés 3 1/4   8 Andrés Josef 110
9. ORTOLAN(POL), 5 60,5 ž. Martin Srnec hlava   12 Baštová Pavlína, Ing. 100
10. EL DURO(GER), 8 61,5 Marcel Novák 1 3/4   13 Nováková Gabriela 90
11. PATRICIE, 3 52,0 ž. Iva Miličková 6   10 Šatra Tomáš 50
12. ANNABELLA, 3 53,0 Adéla Klepetková 7   9 Tajmr Michal 100
13. REDNIA, 3 52,0 Andrea Kopecká 2 3/4   4 Pokorný Antonín 150
Čas: 02:08,77, Mezičasy: (27.18-25.73-25.87-25.32-23.66)
Výrok: JISTĚ 3 1/2-1 1/2-1 1/2-nos-2 1/4-3/4-3 1/4-hlava-1 3/4-6-7-2 3/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (PŮLTÓNINA)Hippolit Star - Pejšková
6 000 Kč (STELARITA)Kantek & sons Slavkov u Brna

Majitel: Polar-Sportovní služby-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: SK Golejewko


5. dostih, start 16:07
1149 Cena společnosti KUHN -BOHEMIA
Rovina II.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
100000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOONRAIN, 4 52,0 Ingrid Janáčková Koplíková BOJ   10 Lisek Michal 120
2. PARAMOUNT STAR, 7 53,5 ž. Iva Miličková 3/4   6 Šatra Tomáš 60
3. TELLEYRAND(POL), 4 56,5 ž. Piotr Krowicki 1 1/2   7 Horáková Lenka 60
4. KYSHANTY(GB), 3 54,0 Tomáš Lukášek 2 1/2   5 Luka Václav, Ing. 110
5. MODARON, 5 53,0 ž. Václav Janáček 2 1/2   2 Matysík Zdeněk 80
6. FANEGA, 3 59,0 ž. Jan Rája krk   4 Luka Václav, Ing. 30
7. BARONIAL(GB), 5 63,0 ž. Gary Hind 2 3/4   8 Horáková Lenka 70
8. CARNATION, 5 54,0 ž. Romana Neslerová 6   9 Váňa Tomáš 100
9. MACHABAD(IRE), 3 52,0 ž. Blanka Šarinová 9   1 Šavujev Arslangirej 80
10. WHITE FACES(GER), 4 54,0 Vendula Korečková 15   3 Urbánek Luboš 60
Čas: 02:08,95, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-1 1/2-2 1/2-2 1/2-krk-2 3/4-6-9-15
Maj. prémie:
15 000 Kč (MOONRAIN)CK Martin Tour
9 000 Kč (PARAMOUNT STAR)Dinkel-Šatra
6 000 Kč (MODARON)DC Vikýřovice-Paulline

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Lisek Michal, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: ž. Miličková Iva odnětí licence na 1 dostihový den 23.6.2007 za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c)



6. dostih, start 16:46
1150 Cena Jezdectví-Cena Pivovaru Louny
Rovina NL - 1400 m, cena, 3letí a starší
220000 Kč (110000 - 50600 - 33000 - 15400 - 11000)
Zápisné: 3300 + 7700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TERSSIO(IRE), 4 62,5 ž. Jan Rája V. LEHCE   3 Vondrová Lucie 18
2. DANDYS(POL), 5 59,5 ž. René Koplík 7   9 Votava Jaroslav 40
3. HAIRY`S SON, 5 62,5 ž. Jiří Chaloupka krk   5 Chaloupka Václav, Ing. 40
3. DAIDALOS(GER), 4 59,5 ž. Martin Srnec současně   7 Wolf Martin 60
5. MAN O WORLD(IRE), 5 59,5 ž. Jaromír Šafář 2 1/4   2 Holčák František 110
6. LENZIR, 3 54,0 ž. Václav Janáček 7   6 Hurt Tomáš 110
7. ROL'OVER BEETHOVEN(FR), 4 62,5 ž. Josef Bartoš 3/4   8 Luka Václav, Ing. 110
8. VADEMECUM, 7 59,5 ž. Piotr Krowicki 1 3/4   1 Horáková Lenka 80
Nestartovali: THORNBURY(GER)
Čas: 01:22,68, Mezičasy: (12.14-23.18-23.49-23.88)
Výrok: VELMI LEHCE 7-krk-současně-2 1/4-7-3/4-1 3/4-?

Majitel: Hrubý, Trenér: Vondrová Lucie, Chov: Ryan L.


7. dostih, start 17:15
1151 Cena společností Krušnohorské strojírny Komořany a FORDCENTRUM MLČÁK
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POLARKÖNIGIN(GER), 4 63,0 ž. Josef Bartoš BOJ   3 Váňa st. Josef 20
2. SIDE STAR(GER), 6 70,0 ž. Dušan Andrés 1/2   5 Koplík Zdeno 100
3. GROUND RULES(USA), 5 70,0 ž. Jaroslav Línek 3   6 Holčák František 30
4. FIMFÁRUM, 6 70,0 Lukáš Sloup 1/2   4 Luka Václav, Ing. 130
5. VETO, 5 67,5 Josef Dušek 1 1/4   9 Horáková Lenka 60
6. LHOTSE SHAR, 6 69,0 am. Pavel Horčička krk   10 Kub Ivan 80
Z SHIRON, 5 68,5 Luboš Urbánek     7 Bartoš st. Josef 100
PN ARRINAO(GER), 5 67,5 Libor Šimůnek     2 Kinský Pavel 90
ZN INDIGO BLUE(POL), 6 67,5 Bohuslav Mátl     12 Baštová Pavlína, Ing. 100
ZN AMNESTIE, 6 68,0 ž. Michal Köhl     1 Valášek Josef 100
Z ALINGA(GER), 4 65,0 ž. Jaroslav Myška     8 Růžičková Martina 70
Nestartovali: SMALL TALK(GER)
Čas: 03:58,52, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-3-1/2-1 1/4-krk

Majitel: Rennstall Darboven, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Idee



Dostihová komise: