home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 03.06.2007 - Praha
stav dráhy: 3.6 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:03
1137 CENA SÁZEK BETINO
Rovina III.kat. - 1225 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MANTILLA(GER), 2 56,0 ž. Iva Miličková V. LEHCE   2 Šatra Tomáš 17
2. ALONG, 2 54,5 Adéla Klepetková 6   4 Mareš Miroslav 130
3. LAVRIL, 2 56,0 Tomáš Lukášek 1/2   7 Myška Jaroslav 50
4. DEDARELLA(POL), 2 57,0 ž. Dušan Andrés 3   1 Bartoš st. Josef 30
5. KASIM, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4   6 Kejzlar Přemek 200
6. RED CATHERINE, 2 57,0 ž. Konstantin Kobzarev 1/2   5 Maršíčková Miroslava 140
7. FLINK, 2 56,0 ž. Václav Janáček 3/4   3 Hurt Jiří 80
Nestartovali: FASTILLIO
Čas: 01:19,44, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 6-1/2-3-1 3/4-1/2-3/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (ALONG)Mareš-Tachlovice
6 000 Kč (LAVRIL)MHM
4 000 Kč (KASIM)Stáj Kejzlar

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Gest.Etzean u Dr.K.Schulte

2. dostih, start 14:33
1138 CENA NAVI PRO, spol. s r. o.
Rovina IV.kat. - 1225 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HIERONYMUS, 4 59,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   2 Pejšková Ivana 50
2. BANZAI(GER), 3 55,5 ž. Ferdinand Minařík 2 2 1/4   1 Pejšková Ivana 20
3. ASSAMAKKA, 3 58,5 Ingrid Koplíková krk   4 Bekrová Gabriela 40
4. CHADARA, 6 59,0 ž. Dušan Andrés 2 3/4   7 Váňa Tomáš 70
5. FINE FINESS(IRE), 4 52,0 am. Linda Fedorowiczová krk   6 Fedorowicz Vladislav 120
6. NONCHALANCE, 3 61,0 ž. Jiří Chaloupka 7   3 Chaloupka Václav 50
7. PECOS, 5 52,0 am. Ondřej Velek 4   5 Růžičková Martina 1200
Čas: 01:16,99, Mezičasy: (27.18 - 22.81 - 26.99)
Výrok: JISTĚ 2 1/4-krk-2 3/4-krk-7-4
Maj. prémie:
5 000 Kč (HIERONYMUS)Fano-Noskovi

Majitel: Fano-Noskovi, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

3. dostih, start 15:02
1139 CENA ARVINA, spol. s r. o.
Rovina III.kat. - 1225 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EDIGGIO, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   2 Lisek Michal 40
2. MR SHARINA(IRE), 4 58,0 ž. Iva Miličková 1 1/2   1 Šatra Tomáš 25
3. SPECTACOLO, 6 53,0 ž. Václav Janáček 2 1/4   7 Hurt Jiří 80
4. AMARANTHA, 6 59,0 Jakub Pavlíček 1/2   8 Hulínský Václav 45
5. FREE DANCER, 6 52,5 Jiřina Andrésová 4   3 Pátková Renata 110
6. BARLETTA, 6 60,0 ž. Dušan Andrés krk   5 Kantek ml. Miroslav 110
7. ARONJO(GER), 7 55,0 am. Linda Fedorowiczová 2 3/4   4 Kinský Pavel 80
8. SPEED FOR EVER(GER), 6 57,5 Ingrid Koplíková 10   6 Koplík Zdeno 50
Čas: 01:16,01, Mezičasy: (26.57 - 22.19 - 27.25)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-2 1/4-1/2-4-krk-2 3/4-10
Maj. prémie:
10 000 Kč (EDIGGIO)CK Martin Tour
6 000 Kč (SPECTACOLO)Profes-Dr.Bureš
4 000 Kč (AMARANTHA)Protendon-Hulínský

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Lisek Michal, Chov: Odcházel J.,Ing.

4. dostih, start 15:32
1140 CENA PRESTIGE CLUBU
Rovina IV.kat. - 1825 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ASIJSKÝ TYGR, 5 61,0 ž. Iva Miličková JISTĚ   6 Šatra Tomáš 100
2. RENESH, 5 58,0 Jakub Pavlíček 1 3/4   9 Jelínek Zbyněk 120
3. VADESTA, 4 59,5 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   11 Minařík 2 Ferdinand 40
4. SHENAI, 3 59,5 Natalie Arendsen kr.hlava   12 Neuberg Filip 60
5. AMARILA, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk   13 Chaloupka Václav 220
6. FARAR, 3 59,5 ž. Václav Janáček 1 3/4   1 Votavová Jitka 40
7. HURYKÁN, 3 54,0 Tomáš Lukášek hlava   14 Hurt Jiří 220
8. VISPAGIA, 4 57,0 Ingrid Koplíková 3/4   2 Kantek Miroslav 100
9. LATWING, 7 58,5 Hana Havránková 2   4 Pejšková Ivana 130
10. LEDOBOREC, 4 58,0 ž. Dušan Andrés 2 1/4   10 Horová Oliva 60
11. HURRY STEAM, 3 52,5 Šárka Pulpánová 3 1/4   5 Drlík Jaroslav 120
12. SATO(POL), 3 52,0 am. Linda Fedorowiczová 2 1/2   7 Fedorowicz Vladislav 180
13. FOXY(GER), 3 52,0 am. Ondřej Velek 1 3/4   8 Růžičková Martina 150
14. CENTAU, 3 52,5 Jiřina Andrésová daleko   3 Sýkorová Marcela 100
Čas: 02:00,32, Mezičasy: (14.96 - 26.65 - 25.50 - 24.27 - 28.94)
Výrok: JISTĚ 1 3/4-krk-kr.hlava-krk-1 3/4-hlava-3/4-2-2 1/4-3 1/4-2 1/2-1 3/4-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (ASIJSKÝ TYGR)Arte-Šatra

Majitel: Arte-Šatra, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Ševčík M.,Ing.

Kůň č. 6 ASIJSKÝ TYGR byl vybrán k antidopingové kontrole.


5. dostih, start 16:01
1141 CENA ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘE KAISER
Rovina II.kat. - 1825 m, cena, 3letí a starší - klisny
100000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HIGH RESERVATION(IRE), 4 62,0 ž. Jiří Chaloupka LEHCE   1 Vítek Roman 17
2. DIPLOMATKA, 5 59,5 Tomáš Lukášek 3 3/4   4 Vítek Pavel 55
3. EFEZJA(POL), 3 53,0 ž. Václav Janáček 1/2   6 Neuberg Filip 100
4. KAMA(GER), 3 55,5 Liam Jones kr.hlava   3 Piruch Jozef 35
5. MORGANETTA, 5 59,5 ž. Ferdinand Minařík 2 4   2 Luka Václav 120
6. ILYA(GER*), 3 52,0 Ingrid Koplíková 11   7 Koplík Zdeno 150
7. AMERICKÁ HVĚZDA, 3 54,0 ž. Ilona Hronová 3/4   5 Bekrová Gabriela 300
Čas: 01:58,14, Mezičasy: (15.09 - 26.57 - 26.04 - 23.73 - 26.70)
Výrok: LEHCE 3 3/4-1/2-kr.hlava-4-11-3/4
Maj. prémie:
15 000 Kč (DIPLOMATKA)Latina
9 000 Kč (MORGANETTA)Václav Luka

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Wilson R.

Sankce: j.Jones Liam 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).


6. dostih, start 16:32
1142 56.VELKÁ ČERVNOVÁ CENA AQUA INDUSTRIAL
Rovina I.kat. - 2230 m, cena, 3letí
160000 Kč (80000 - 36800 - 24000 - 11200 - 8000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2400 + 5600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHAMAN, 3 60,0 ž. Jiří Palík BOJ   2 Suchánek Martin 45
2. MEDEO(IRE), 3 57,0 ž. Konstantin Kobzarev krk   9 Šavujev Arslangirej 100
3. WAVELIGHT LASER(GER), 3 58,0 ž. Václav Janáček 4 1/4   1 Neuberg Filip 80
4. TERRACON(GER), 3 60,0 Liam Jones 5   7 Piruch Jozef 35
5. NORRIDGE(POL), 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka 3/4   4 Hurt Tomáš 100
6. DANTES PEAK(GER), 3 58,0 ž. Dušan Andrés 5   8 Váňa st. Josef 120
7. IMBIR(POL), 3 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2 kr.hlava   3 Votava Jaroslav 120
8. SON OF SUN(GER), 3 56,0 Tomáš Lukášek daleko   5 Vítek Roman 25
9. FERDA BRABENEC, 3 56,0 Natalie Arendsen krk   6 Voršilková Helena 250
Čas: 02:26,35, Mezičasy: (16.32 - 24.27 - 28.11 - 24.96 - 25.50 - 27.20)
Výrok: BOJ krk-4 1/4-5-3/4-5-kr.hlava-daleko-krk
Maj. prémie:
20 000 Kč (SHAMAN)K-K Metal a.s.

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Suchánek Martin, Chov: Vanda V.

Kůň č. 5 SON OF SUN byl vybrán k antidopingové kontrole.


7. dostih, start 17:01
1143 CENA RAY OF LIGHTA
Rovina V.kat. - 2230 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COOL GLEN, 4 60,0 ž. Václav Janáček TUHÝ BOJ   1 Neuberg Filip 20
2. FRAJERKA, 5 55,5 Tomáš Lukášek krk   10 Pátková Renata 40
3. VALUNKA, 7 52,5 Šárka Pulpánová 1 1/2   9 Drlík Jaroslav 180
4. STEPHOUSE, 5 63,0 ž. Dušan Andrés 4 3/4   2 Kantek ml. Miroslav 100
5. RACING, 8 57,5 Dagmar Jeníková, Mgr. 3/4   5 Hanousek Ladislav 100
6. CINCINNAT, 5 57,5 Radek Žalud 3 1/4   7 Válek Pavel 80
7. MARATONY, 3 60,5 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava   8 Bekrová Gabriela 50
8. NACRE, 4 54,5 am. Helena Pejšková, Ing. 2   6 Pejšková Ivana 120
9. GAMÉN, 3 57,5 ž. Ferdinand Minařík 2 5   4 Minařík 2 Ferdinand 70
10. MIRABELKA, 4 52,0 Jiřina Andrésová 1 1/4   3 Šimuni Peter 180
Čas: 02:31,65, Mezičasy: (17.10 - 26.04 - 28.56 - 25.12 - 25.04 - 29.79)
Výrok: TUHÝ BOJ krk-1 1/2-4 3/4-3/4-3 1/4-kr.hlava-2-5-1 1/4

Majitel: Vamila-Říhovi, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Gabanna

8. dostih, start 17:33
1144 CENA PODEROSA
Rovina IV.kat. - 1625 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. APASKA, 3 55,5 ž. Iva Miličková LEHCE   12 Vocásková Helena 100
2. REX, 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka 7   5 Bekrová Gabriela 60
3. COMEDY KING, 3 57,5 Ingrid Koplíková 3/4   14 Koplík Zdeno 60
4. LEARJET, 3 60,0 ž. Dušan Andrés 2 1/4   8 Bartoš st. Josef 80
5. VINUS, 3 60,0 ž. Václav Janáček 1 1/4   7 Matysík Zdeněk 50
6. VORTICA, 3 54,0 Radek Žalud 1 1/2   2 Pulka David 200
7. COSMA, 3 57,5 ž. Ilona Hronová nos   3 Vašina Josef 150
8. NOIR AL, 3 59,0 ž. Jiří Palík 1 3/4   13 Sýkorová Marcela 35
9. MIG(GER*), 3 55,5 Tomáš Lukášek hlava   1 Vítek Roman 50
10. SAILING LURO, 3 57,0 ž. Konstantin Kobzarev 2   11 Maršíčková Miroslava 180
11. GULÁN, 3 59,0 ž. Martin Pišl 2 1/4   9 Fedorowicz Vladislav 110
12. LORIANA, 3 56,5 Jakub Pavlíček 8   15 Jelínek Zbyněk 300
13. RECLAMA, 3 55,5 Hana Havránková krk   10 Pejšková Ivana 180
14. SIBELIUS, 3 54,5 Jiřina Andrésová 2 1/2   4 Horová Oliva 180
15. S`IL VOUS PLAIT, 3 52,0 am. Markéta Pátková 10   6 Pátková Renata 150
Čas: 01:46,87, Mezičasy: (29.73 - 24.20 - 25.35 - 27.60)
Výrok: LEHCE 7-3/4-2 1/4-1 1/4-1 1/2-nos-1 3/4-hlava-2-2 1/4-8-krk-2 1/2-10
Maj. prémie:
5 000 Kč (APASKA)Integra-Kovo J.Váňa

Majitel: Integra-Kovo J.Váňa, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Vocásek F.

Sankce: j.Žalud Radek 500 Kč za nedostavení se do paddocku po dostihu. (DŘ § 377), ž.Chaloupka Jiří 500 Kč za křižování koně č. 3 COSMA v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ 364 c).



Dostihová komise: