home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 02.06.2007 - Slušovice
stav dráhy: 2.0 (pevná / Firm)
2. dostih, start 14:04
1130 Cena hejtmana Zlínského kraje a města Slušovice
Rovina III.kat. - 1030 m, cena, 2letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KISSI MISSI(GER), 2 58,0 Jakub Pavlíček V. LEHCE   5 Blecha Jan  
2. SONG FOR RAY, 2 55,5 Zuzana Vokálková 7   4 Holčák František  
3. ARIZON, 2 58,0 ž. Jan Rája hlava   2 Machů Zdeněk  
4. ARZEK, 2 56,0 Jan Derych 2 1/2   8 Machů Zdeněk  
5. SEVIL, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3   7 Míček Milan  
6. CYRIL, 2 58,0 ž. Iva Miličková 2 1/2   3 Syslová Lenka  
7. SATISFAKCE, 2 57,0 Petr Tůma daleko   1 Syslová Lenka  
Nestartovali: TAMMY`N CLASSY
Čas: 01:05,00, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 7-hlava-2 1/2-3-2 1/2-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (SONG FOR RAY)Kinštovi Klánovice
6 000 Kč (ARIZON)Chanci-Valašsko
4 000 Kč (ARZEK)Chanci-Valašsko

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Blecha Jan, Chov: Lohmann M. und W.

Poplatky: trenér Blecha Jan a Syslová Lenka 200 Kč za pomoc u startovacích boxů (DU15/8). Kůň č.1 SATISFAKCE zůstal na startu 20 délek.


3. dostih, start 14:35
1131 Handicap společnosti TESCOMA
Rovina V.kat. - 1130 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 525 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AQUAREL, 5 60,0 ž. Jiří Chaloupka BOJ   3 Chaloupka st. Jiří  
2. MUDDI, 5 54,5 ž. Václav Janáček 1   6 Kroutilík Jaroslav  
3. SALVEO, 4 62,0 am. Kamil Manderla krk   1 Míček Milan  
4. DONÁT, 8 59,0 ž. Iva Miličková 3/4   10 Zajíček Jaroslav  
5. MIDERISK, 4 64,5 ž. Martin Pišl 1 1/2   5 Fedorowicz Vladislav  
6. VANÁT, 5 52,0 Ingrid Koplíková 2   2 Kantek Miroslav  
7. MAUREEN QUEEN, 4 55,5 am. Róbert Šara 2   7 Kroutilík Jaroslav  
8. RATI ROSE, 7 60,5 Petr Tůma 1   8 Foukal Milan  
9. DENEB, 3 60,5 Tomáš Lukášek nos   4 Piruch Jozef  
10. SILKE, 3 61,5 Jan Derych hlava   9 Derych Vladimír  
Čas: 01:08,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1-krk-3/4-1 1/2-2-2-1-nos-hlava

Majitel: Ondra,Matyáš+Flash, Trenér: Chaloupka st. Jiří, Ing., Chov: Cavalier sport

Trenér Zajíček J. 200 Kč za pomoc u startovacích boxů (DU 15/8). Kůň č.3 AQUAREL byl DK vybrán k antidopingové kontrole.


4. dostih, start 15:08
1132 Cena společnosti Provident Financial
Rovina IV.kat. - 1130 m, cena, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 375 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SORELITA, 4 58,0 Radek Žalud BOJ   1 Zobal František  
2. CENSIO, 7 62,0 ž. Radek Koplík 3/4   2 Havlíčková Zdena  
3. LOREO(GER), 5 60,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   10 Chaloupka st. Jiří  
4. CONNECTI, 3 56,5 Jan Derych 1   3 Štěpánek Milan  
5. ANETA SUPER STAR, 3 52,0 Petra Výtisková 1/2   7 Hrbáček Vít  
6. SANTA ANNA MARIE, 4 57,0 Tomáš Lukášek 1/2   4 Piruch Jozef  
7. LUKER, 5 57,5 Ingrid Koplíková 1   8 Kantek Miroslav  
8. YOKOWI, 3 55,0 ž. Václav Janáček 3/4   11 Demele Jan  
9. DRAGOON, 5 60,0 ž. Jan Rája hlava   9 Matysík Zdeněk  
10. DECROSS, 10 63,5 ž. Iva Miličková 1/2   12 Zajíček Jaroslav  
11. LIMARKA, 3 53,5 Vendula Korečková 15   5 Složil Pavel  
12. SHARUL, 3 56,5 Jakub Pavlíček daleko   6 Bělka Martin  
Nestartovali: GALILEO GALILEI, TESIOVA
Čas: 01:07,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-3/4-1-1/2-1/2-1-3/4-hlava-1/2-15-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (SORELITA)Quartis

Majitel: Quartis, Trenér: Zobal František, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: trenér Bělka Martin, Kantek Miroslav, Demele Jan, Složil Pavel, Havlíčková Zdena 200 Kč za odchod koní z určeného prostoru po dostihu před pokynem tajemníka (Dا377). Jezdec Derych Jan 1000 Kč za vyšší hmotnost o 1 kg po dostihu (Dا326).


5. dostih, start 15:30
1133 Handicap společnosti Zumtobel Lighting
Rovina IV.kat. - 1830 m, handicap, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 375 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZACHCIANKA(POL), 4 52,0 Ingrid Koplíková BOJ   6 Piruch Jozef  
2. SHARBECCA, 6 63,5 ž. Václav Janáček 1 1/2   1 Kantek Miroslav  
3. LÁLÁ, 4 57,5 Natalie Arendsen 1/2   10 Demele Jan  
4. CHANCI RISK, 3 58,5 ž. Jan Rája 1/2   7 Machů Zdeněk  
5. RADOVANA, 6 56,5 ž. Iva Miličková 3 1/2   8 Kantek ml. Miroslav  
6. SAJMA, 3 56,0 Jakub Pavlíček 1/2   11 Blecha Jan  
7. REDUL, 4 57,5 ž. Martin Pišl 2   4 Fedorowicz Vladislav  
8. IBISA, 6 55,0 Vendula Korečková 3   9 Vymazal Josef  
9. TARLOW, 6 56,5 Jan Derych krk   2 Okleštěk Miloslav  
10. MISAVA(GER), 5 54,0 am. Zuzana Krčmářová daleko   5 Demele Jan  
Nestartovali: RACONA
Čas: 01:55,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1 1/2-1/2-1/2-3 1/2-1/2-2-3-krk-daleko

Majitel: BORS Břeclav a.s., Trenér: Piruch Jozef, Chov: SK Moszna

Poplatky: trenér Blecha Jan 200 Kč za pomoc u startovacích boxů (DU 15/8).


6. dostih, start 16:08
1134 Cena společnosti Greiner packagning Slušovice
Rovina III.kat. - 1630 m, cena, 3letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INDIRA, 4 57,0 Jakub Pavlíček JISTĚ   11 Hulínský Václav  
2. WIRTENA, 6 59,5 ž. Václav Janáček 2   7 Kantek ml. Miroslav  
3. HOLLYDARA, 4 59,5 ž. Jiří Chaloupka nos   4 Demele Jan  
4. SKARLA(POL), 3 54,5 Tomáš Lukášek 1 1/2   12 Piruch Jozef  
5. TRIPOLIXA(SLO), 3 53,5 ž. Iva Miličková 3 1/2   1 Machů Zdeněk  
6. SAPHENAH, 3 53,5 Zuzana Vokálková 2   8 Holčák František  
7. PERSIAN MISS, 7 57,0 Petr Tůma 1   10 Římanová Jana  
8. LUCKY FOR LIFE, 5 61,0 Pavol Mišún 1   5 Havlíčková Zdena  
9. SPANIO(POL), 6 63,5 ž. Radek Koplík 2 1/4   9 Matysík Zdeněk  
10. MADAMON, 5 58,5 Natalie Arendsen 4   3 Bičová Michaela  
11. REÁLIA, 4 58,0 ž. Jan Rája 15   2 Kantek ml. Miroslav  
S GODEA, 3 52,0 Ingrid Koplíková     6 Bělka Martin  
Nestartovali: IRON MAAG, KELVIN, SHAMROCK SAMBUCA(BEL)
Čas: 01:41,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-nos-1 1/2-3 1/2-2-1-1-2 1/4-4-15-?
Maj. prémie:
10 000 Kč (INDIRA)Protendon-Hulínský
6 000 Kč (WIRTENA)Kantek & sons Slavkov u Brna
4 000 Kč (HOLLYDARA)Doubrava

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Pegas a.s.Znojmo

Trenér Bělka M.- výstraha za nepřipravenost koně ke startu za startovacích boxů (Dا411).DK nařizuje před dalším startem přezkoušení startu z boxů. Kůň č. 6 GODEA nestartovala, byla v moci startéra. Kůň č.11 INDIRA byl vybrán k antidopingové kontrole.


7. dostih, start 16:32
1135 Cena společnosti Yoplait
Steeplechase IV.kat. - 3430 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SATÉN, 10 66,5 am. Radim Petřík ZADRŽENĚ   10 Audy Renata  
2. GOLD STAR, 4 66,0 ž. Radek Havelka 4 1/2   6 Ševčík Miroslav  
3. LAKOSTA, 5 71,0 am. Pavel Horčička 7   9 Hrbáček Vít  
4. BUMBINA, 4 63,0 Miroslav Stančík 6   11 Ševčík Miroslav  
5. MILÁNO, 4 65,0 Ladislav Kocián 8   3 Novák Antonín  
6. LEOPARD, 5 71,0 ž. Pavel Kašný 4   7 Složil Pavel  
7. FELAND, 4 65,0 ž. Jan Faltejsek daleko   5 Theimer Milan  
PN SILVER ORPHAN, 6 66,5 am. Lenka Syslová     8 Míček Milan  
ZN GECOSS, 4 63,5 Petr Tůma     4 Živníček Josef  
ZN RIVALKA, 4 63,0 Pavol Mišún     2 Sousedík Pavel  
Nestartovali: GOLD GOTT, LÁVA Z RUSÍNA
Čas: 03:57,00, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 4 1/2-7-6-8-4-daleko-

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Audy Renata, Chov: Hřebčín Napajedla

8. dostih, start 17:06
1136 CENA MFFDM
Rovina III.kat. - 2300 m, cena, 3letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PARTA, 4 62,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   3 Demele Jan  
2. BER BER, 3 53,5 Vendula Korečková nos   4 Míček Milan  
3. DIAMOND DIGGINS(GER), 5 60,5 Kateřina Palupčíková 3 1/2   11 Holčák František  
4. ALPHA MILLENNIUM(GER), 7 61,0 ž. Jiří Chaloupka krk   10 Havlíčková Zdena  
5. CHARLENE, 3 52,5 ž. Iva Miličková 3   1 Vojtěšková Diana  
6. ARIETE, 4 59,5 Tomáš Lukášek 4   12 Piruch Jozef  
7. HIT, 4 61,0 ž. Radek Koplík 2   8 Mocek Květoslav  
8. GAYIRIN, 3 52,0 am. Peter Hodáň 3 1/4   7 Hanáček Pavel  
9. SIGI, 5 58,0 František Jasinský 1 1/2   6 Olehla Čestmír  
10. FAN FROM DIATOME(GER), 7 58,5 Petr Tůma 2   2 Vojtěšková Diana  
11. VENTUS, 3 52,0 Ingrid Koplíková 4   9 Mocek Květoslav  
12. ORDYNAT(POL), 3 54,0 Radek Žalud 2 3/4   5 Zobal František  
Nestartovali: EMIBA(ITY), SHANTEE, TAMMYRULES
Čas: 02:34,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ nos-3 1/2-krk-3-4-2-3 1/4-1 1/2-2-4-2 3/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (PARTA)Slovliker-Kunovice
6 000 Kč (BER BER)Fun horse
4 000 Kč (CHARLENE)Vanda Březůvky

Majitel: Slovliker-Kunovice, Trenér: Demele Jan, Chov: Slovliker ČR,s.r.o. Kunovice

Trenér Míček M.- poplatek 200 Kč za pomoc u startovacích boxů (DU 15/8).



Dostihová komise: