home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 27.05.2007 - Praha
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:07
1114 CENA ŘEDITELE ZÁVODU ŽS, SKANSKA DS, a. s.
Rovina IV.kat. - 1425 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PARISIEN SIR, 5 58,0 Tomáš Lukášek JISTĚ   8 Lauterbach Jaroslav 30
2. BENAFI, 4 62,0 ž. Radek Koplík 2   3 Kroutilík Jaroslav 100
3. COLLEDARO, 3 54,5 ž. Ferdinand Minařík 2 1 3/4   9 Růžičková Martina 90
4. LASCAR, 11 60,5 ž. Martin Srnec nos   7 Váňa Tomáš 110
5. ASCUM, 3 53,5 ž. Iva Miličková 2 3/4   11 Slavíček Josef 320
6. FERRIER(GER), 4 57,0 am. Irena Rosenfeld nos   12 Fedorowicz Vladislav 120
7. CENSIO, 7 60,5 ž. Jaromír Šafář 2   10 Havlíčková Zdena 60
8. LETOUN, 5 63,5 ž. Jiří Chaloupka 3/4   5 Horová Oliva 40
9. NEW TIGER(GER), 5 60,0 am. Josef Váňa ml. 2 1/4   14 Luka Václav 120
10. REDNIA, 3 52,0 Andrea Kopecká 1 3/4   16 Pokorný Antonín 300
11. TORNADO CARNIVAL(GER), 4 58,5 am. Kristýna Kafarová hlava   2 Hála Libor 150
12. TAMMYJOOM, 6 57,0 am. Barbora Beňová 2 1/4   13 Špelda Lubomír 200
13. ARCTIC, 5 60,5 ž. Jan Rája 3   15 Duchoň Tomáš 120
14. NEXT GINA, 4 62,0 ž. Konstantin Kobzarev 1 3/4   1 Vinklárek Vladimír 340
15. MUMMY`S MISTRAL, 3 54,0 ž. Martin Knauer 10   6 Tichá Dana 300
16. ABAETETUBA, 3 52,0 Jiřina Andrésová daleko   4 Bekrová Gabriela 440
Nestartovali: AMBERSAND, BARAN, SAILING LURO
Čas: 01:28,51, Mezičasy: (14,73 - 23,19 - 23,05 - 27,55)
Výrok: JISTĚ 2-1 3/4-nos-2 3/4-nos-2-3/4-2 1/4-1 3/4-hlava-2 1/4-3-1 3/4-10-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (PARISIEN SIR)Stáj Jeso

Majitel: Stáj Jeso, Trenér: Lauterbach Jaroslav, Ing., Chov: Švejdová M.

2. dostih, start 14:35
1115 HANDICAP O CENU SPOLEČNOSTI CHLÁDEK A TINTĚRA
Rovina II.kat. - 1625 m, handicap, 3letí a starší
100000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DIPLOMATKA, 5 61,0 Tomáš Lukášek JISTĚ   7 Vítek Pavel 110
2. FANEGA, 3 56,0 ž. Martin Srnec 1 3/4   3 Luka Václav 100
3. PARAMOUNT STAR, 7 52,0 ž. Iva Miličková 1 3/4   1 Šatra Tomáš 100
4. GOLDRUN, 4 57,0 ž. René Koplík 2 1/4   5 Kub Ivan 60
5. TELLEYRAND(POL), 4 57,5 ž. Ferdinand Minařík 2 1 3/4   10 Horáková Lenka 70
6. PERIKLES(USA), 3 53,0 ž. Václav Janáček 1 1/4   9 Luka Václav 50
7. CARNATION, 5 54,0 ž. Romana Neslerová kr.hlava   8 Váňa Tomáš 100
8. SIKKIM, 4 58,0 ž. Jan Rája 1 1/2   6 Lauterbach Jaroslav 35
9. PŮLTÓNINA, 7 57,0 Hana Havránková 10   4 Pejšková Ivana 180
10. THORNBURY(GER), 5 56,5 ž. Radek Koplík 6   2 Koplík Zdeno 40
Čas: 01:42,38, Mezičasy: (28,00 - 23,56 - 25,51 - 25,29)
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1 3/4-2 1/4-1 3/4-1 1/4-kr.hlava-1 1/2-10-6
Maj. prémie:
15 000 Kč (DIPLOMATKA)Latina
9 000 Kč (FANEGA)Rabbit Trhový Štěpánov
6 000 Kč (PARAMOUNT STAR)Dinkel-Šatra

Majitel: Latina, Trenér: Vítek Pavel, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: ž.Srnec M.200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)., tr.Luka 2 V. a Vítek Pavel po 200 Kč za pozdní příchod do paddocku. (DŘ §332)


3. dostih, start 15:06
1116 HANDICAP O CENU SPOLEČNOSTI STARMON, spol. s r. o.
Rovina IV.kat. - 1625 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANTHONY, 5 59,0 Tomáš Lukášek JISTĚ   7 Horová Oliva 40
2. DOBYVATEL, 3 60,0 ž. Jan Rája 2 1/4   6 Horáková Lenka 50
3. NOMON, 6 61,5 ž. Ferdinand Minařík 2 3 1/2   5 Minařík 2 Ferdinand 65
4. QUINNS WILLIEMS, 6 52,0 Andrea Kopecká hlava   14 Pokorný Antonín 230
5. BAYA BLUE(FR), 3 60,5 ž. Jiří Chaloupka 1   4 Chaloupka Václav 70
6. VLTAVAN, 8 54,0 am. Barbora Beňová 1 3/4   1 Špelda Lubomír 350
7. HAPPYMENA, 6 59,5 žk. Kateřina Hájková 4   3 Drlík Jaroslav 100
8. VINNYFY, 3 57,5 Natalie Arendsen 2 1/4   13 Neuberg Filip 70
9. SACRÉ COEUR, 3 54,5 am. Lucie Dítková krk   12 Kučera Karel 120
10. JENÍK, 3 58,0 ž. Konstantin Kobzarev 1 1/4   10 Vinklárek Vladimír 380
11. FRED, 9 52,0 ž. Blanka Šarinová 1/2   2 Maršíčková Miroslava 180
12. ORION(SLO), 5 62,5 am. Irena Rosenfeld 1   9 Fedorowicz Vladislav 130
13. HALENKA, 3 52,0 ž. Iva Miličková 4 1/2   17 Chaloupka st. Jiří 180
14. GERMILL, 3 55,5 ž. Václav Janáček 3/4   11 Luka Václav 110
15. MARQU, 4 54,0 Adéla Klepetková 6   8 Kroutilík Jaroslav 300
S CHARMANT LILLY, 4 52,0 Jiřina Andrésová     18 Pejšková Ivana 220
Nestartovali: FUEGO, SARGASY
Čas: 01:42,99, Mezičasy: (27,69 - 24,63 - 24,28 - 26,40)
Výrok: JISTĚ 2 1/4-3 1/2-hlava-1-1 3/4-4-2 1/4-krk-1 1/4-1/2-1-4 1/2-3/4-6
Maj. prémie:
5 000 Kč (ANTHONY)Falun

Majitel: Falun, Trenér: Horová Oliva, Ing., Chov: Kubíček E.,MVDr.

Sankce: tr.Pejšková I.400 Kč za nenahlášenou pomoc u startovních boxů (DŘ § 348)., j.Lukášek T. 1000 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ 364 c)., tr.Horová O. 200 Kč za pozdní příchod koně do paddocku (DŘ §332).


4. dostih, start 15:35
1117 HANDICAP O CENU SPOLEČNOSTI EŽ PRAHA, a. s.
Rovina III.kat. - 1625 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TYPHOON(GER), 4 54,5 Tomáš Lukášek JISTĚ   9 Vondrová Lucie 40
2. LUCKY RAIN(HOL), 7 58,5 ž. Jan Rája 2 1/4   10 Pejšková Ivana 70
3. SATANA(GER), 5 60,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/4   5 Minařík 2 Ferdinand 70
4. ORTOLAN(POL), 5 57,0 ž. Martin Srnec hlava   2 Baštová Pavlína 70
5. VIKTOMA, 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   1 Chaloupka st. Jiří 120
6. ARUBA SUN(GER), 3 53,0 ž. Václav Janáček 1 1/4   6 Neuberg Filip 40
7. NERO KRVAVÝ BÁSNÍK, 4 61,0 ž. Dušan Andrés 1/2   3 Šilhavý Ladislav 70
8. LEX, 3 59,0 ž. Iva Miličková 3/4   8 Šatra Tomáš 70
9. LOUISIANA, 3 58,0 Petr Tůma 1 3/4   7 Zachovalová Kamila 100
10. MIRABELKA, 4 52,0 Jiřina Andrésová 16   4 Šimuni Peter 300
Čas: 01:42,85, Mezičasy: (23,75 - 24,34 - 23,34 - 26,42)
Výrok: JISTĚ 2 1/4-1 1/4-hlava-1 1/4-1 1/4-1/2-3/4-1 3/4-16
Maj. prémie:
10 000 Kč (VIKTOMA)Stáj Chaloupka

Majitel: Hrubý, Trenér: Vondrová Lucie, Chov: Herminghaus O.,Dr.

5. dostih, start 16:06
1118 58. VELKÁ KVĚTNOVÁ CENA SKANSKA DS, a. s.
Rovina L - 1625 m, cena, 4letí a starší
400000 Kč (200000 - 92000 - 60000 - 28000 - 20000)
Zápisné: 2800 + 14000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DE ROBERTO(IRE), 4 60,5 ž. Václav Janáček BOJ   6 Holčák František 15
2. HARD WARRIOR(USA), 5 60,5 ž. Gary Hind 3/4   2 Vítek Roman 70
3. TERSSIO(IRE), 4 58,0 Tomáš Lukášek 3/4   4 Vondrová Lucie 70
4. HAIRY`S SON, 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   1 Chaloupka Václav 120
5. PALDOX(FR), 5 58,0 ž. René Koplík 6   7 Vondrová Lucie 40
6. LORD NELSON(IRE), 5 58,0 ž. Allan Petrlík 1/2   5 Petrlík Allan 160
7. SAINT BUDDY(USA), 7 60,5 ž. Artur Resulov 2 1/2   3 Šavujev Arslangirej 120
Čas: 01:40,24, Mezičasy: (28,51 - 23,65 - 21,89 - 26,19)
Výrok: BOJ 3/4-3/4-1 1/4-6-1/2-2 1/2

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Holčák František, Chov: Fortbarrington Stud

6. dostih, start 16:36
1119 CENA SPOLEČNOSTI AŽD PRAHA, spol. s r. o.
Rovina IV.kat. - 2430 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ČAJKIN, 3 58,0 ž. Jan Rája JISTĚ   8 Kotáb Eduard 30
2. DEMINA, 3 55,0 Tomáš Lukášek 1 3/4   6 Szikora Pavel 17
3. STEFANO DI(POL), 3 60,0 Marcel Novák 6   3 Nováková Gabriela 50
4. NELIGREY, 3 55,5 ž. Václav Janáček 2   4 Kantek Miroslav 110
5. WITAMÍNO, 3 57,0 ž. Ilona Hronová 4 1/2   9 Maršíčková Miroslava 120
6. THIRTYTHREE, 3 53,0 Ingrid Koplíková 13   5 Blecha Jan 70
ZN NORMONA, 3 54,0 Adéla Klepetková     1 Pejšková Ivana 80
Nestartovali: ČIKY GOOD, LIMETKA
Čas: 02:44,18, Mezičasy: (28,78 - 27,95 - 30,18 - 27,96 - 24,65 - 24,66)
Výrok: JISTĚ 1 3/4-6-2-4 1/2-13
Maj. prémie:
5 000 Kč (ČAJKIN)DS Kameňák

Majitel: DS Kameňák, Trenér: Kotáb Eduard, Chov: Vrba P.,Ing.

DK prošetřila pád jezdkyně Klepetkové A. z koně č.1 NORMONA a vysvětlení jezdkyně vzala na vědomí.


7. dostih, start 17:08
1120 CENA SPOLEČNOSTI ŽSD, spol. s r. o.
Rovina III.kat. - 2430 m, cena, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RIO GALLEGOS(FR), 5 54,0 Tomáš Lukášek BOJ   8 Vítek Roman 25
2. OLIGARCH(IRE), 5 62,0 ž. Jiří Chaloupka 1   2 Popelka Stanislav 50
3. MODARON, 5 58,0 ž. Jan Rája 11   10 Matysík Zdeněk 50
4. VABECAR, 7 60,0 ž. Iva Miličková 3/4   6 Chaloupka st. Jiří 80
5. MIRZA(SLO), 5 57,0 ž. René Koplík 1 1/4   3 Drlík Jaroslav 50
6. SILVERSTONE(GER), 6 58,0 ž. Martin Srnec 1/2   1 Baštová Pavlína 120
7. ARROWS PEPE, 6 60,0 ž. Václav Janáček 6   5 Bekrová Gabriela 50
8. FASLIGUI(GB), 4 56,0 ž. Jaromír Šafář 7   9 Havlíčková Zdena 180
9. RESERL(GER), 5 53,5 am. Filip Koplík 13   7 Koplík Zdeno 220
Nestartovali: SHOTONUS
Čas: 02:33,45, Mezičasy: (25,85 - 25,36 - 26,96 - 24,26 - 24,19 - 26,84)
Výrok: BOJ 1-11-3/4-1 1/4-1/2-6-7-13
Maj. prémie:
10 000 Kč (MODARON)DC Vikýřovice-Paulline
6 000 Kč (VABECAR)Stáj Filip

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Simon R.Y.,Gautier D.

8. dostih, start 17:38
1121 CENA SPOLEČNOSTI PIRELL
Rovina IV.kat. - 2430 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOKALI, 5 58,5 ž. Jaromír Šafář BOJ   11 Havlíčková Zdena 60
2. MERITAMON(GB), 5 60,0 ž. Jan Rája 3/4   7 Horáková Lenka 18
3. KERSY, 4 58,5 ž. Martin Srnec 1 3/4   15 Růžičková Martina 100
4. RED`N CLASSY, 4 55,5 Natalie Arendsen 2 1/4   1 Neuberg Filip 120
5. SEDAR, 6 53,5 Jiřina Andrésová 1 1/2   4 Hanzlíková Jana 110
6. AMARETTO, 4 54,5 Tomáš Lukášek krk   10 Lauterbach Jaroslav 40
7. IDEALIST(POL), 5 56,5 am. Helena Pejšková, Ing. 2   12 Pejšková Ivana 80
8. VODNICE, 4 58,5 ž. Václav Janáček 4 1/2   13 Kantek Miroslav 80
9. WINKY TINKY, 4 57,0 ž. Radek Koplík 1 1/2   9 Bekrová Gabriela 180
10. TEVIOT, 4 53,5 Zuzana Vokálková 1   14 Holčák František 100
11. BONTE, 5 56,5 Adéla Klepetková krk   3 Čapková Marcela 200
12. KORENBLOEM, 6 53,0 Vendula Korečková 7   8 Voršilková Helena 150
13. VELEN, 6 60,0 ž. Martin Pišl 8   16 Fedorowicz Vladislav 150
14. JAKUBANY(GER), 6 56,5 am. Linda Fedorowiczová krk   5 Fedorowicz Vladislav 250
15. FIAMMA, 4 54,5 Radek Žalud daleko   6 Valášek Josef 300
Nestartovali: ARONDE
Čas: 02:35,85, Mezičasy: (26,53 - 25,57 - 28,34 - 25,74 - 23,07 - 26,59)
Výrok: BOJ 3/4-1 3/4-2 1/4-1 1/2-krk-2-4 1/2-1 1/2-1-krk-7-8-krk-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (LOKALI)Kovotvar Tvarůžek

Majitel: Kovotvar Tvarůžek, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: Tvarůžek R.

Sankce: tr.Neuberg F.400 Kč za nenahlášenou pomoc u startovních boxů (DŘ § 348).,ž.Srnec M. 500 Kč a ž.Šafář 2 J. výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).



Dostihová komise: