home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 26.05.2007 - Pardubice
stav dráhy: 2.9 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 13:01
1104 Cena "Kožešiny Luděk Slanař"
Proutky IV.kat. - 2800 m, cena, 3letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INFLACJA(POL), 3 63,0 Marcel Novák ZADRŽENĚ   7 Nováková Gabriela 100
2. VALLDEMOSO, 3 65,0 am. Lukáš Neuvirt 9   11 Uhl Jiří 90
3. GRILIAS, 3 63,0 am. Josef Váňa ml. 10   5 Váňa st. Josef 60
4. LIFE IS LIFE, 3 66,0 ž. Dušan Andrés 7   15 Holčák František 40
5. DUPLIKA, 3 63,0 Josef Sovka 12   4 Luka Václav 80
6. AVALON, 3 63,0 Libor Šimůnek 13   12 Kinský Pavel 150
7. ESKAMOTÉR, 3 66,0 Luboš Urbánek daleko   14 Urbánek Luboš 40
ZN EKSCES(POL), 3 66,0 ž. Radek Havelka     13 Holčák Radek 60
PN FORMÁCIUS, 3 63,0 am. Vladimír Černý     8 Chaloupka Václav 120
Z VINNUSHKA, 3 64,0 ž. Josef Bartoš     10 Váňa st. Josef 50
Z ARGENTAN, 3 65,0 Ladislav Kocián     9 Novák Antonín 120
Z BAMBINO(POL), 3 67,0 ž. Tomáš Hurt     3 Holčák Radek 70
Z SHAY MINSTRA, 3 64,0 Lukáš Sloup     1 Urbánek Luboš 150
Nestartovali: BALERÍNA, BRIGHT RISK, DI ANNA SEKT, SHAMROCK SPIRIT(BEL)
Čas: 03:29,33, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 9-10-7-12-13-daleko

Majitel: Final s.r.o.Příšovice, Trenér: Nováková Gabriela, Chov: SK Jaroszówka

2. dostih, start 13:37
1105 Cena společností CNS a Urania
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHIFF, 4 63,5 Marcel Novák BOJ   11 Nováková Gabriela 110
2. MARACUDA, 4 67,0 ž. Dušan Andrés 1   13 Zobal František 50
3. AKIM, 4 66,0 ž. Jaroslav Línek 1 1/4   5 Valášek Josef 110
4. LE BLANC, 4 68,0 Lukáš Sloup 3 1/2   6 Vinklárek Vladimír 100
5. MIKEILA, 4 66,0 ž. Tomáš Hurt 3/4   10 Popelka Stanislav 80
6. ZANUSSY, 4 63,5 Josef Sovka 2 1/4   14 Kabelková Hana 80
7. PARABELLA, 4 65,0 am. Lukáš Neuvirt 7   2 Složil Pavel 140
8. TAJ MAHAL(GER), 4 66,0 ž. Josef Bartoš 1 3/4   9 Váňa st. Josef 50
9. FLAMING HEART, 4 66,0 ž. Jaroslav Myška daleko   3 Junková Jana 110
10. MASR, 4 68,0 Jaromír Hrudka 2 2 3/4   7 Hrudka st. Jaromír 100
ZN TAGGS SHADOW(GER), 4 67,0 ž. Václav Luka 2, Ing.     4 Luka Václav 22
ZN GOLD STAR, 4 63,5 am. Radim Petřík     8 Ševčík Miroslav 110
Z TRIAS(POL), 4 67,0 ž. Radek Havelka     12 Holčák Radek 50
Nestartovali: NUMBER ONE(POL)
Čas: 04:27,69, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1-1 1/4-3 1/2-3/4-2 1/4-7-1 3/4-daleko-2 3/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (CHIFF)MEGA a.s. Stráž p.Ralskem

Majitel: MEGA a.s. Stráž p.Ralskem, Trenér: Nováková Gabriela, Chov: Šprunc R.Jablůnka

3. dostih, start 14:11
1106 Cena společnosti Zasilatelství Železník
Steeplechase IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BABIE LATO(POL), 4 66,0 ž. Jan Faltejsek LEHCE   6 Olehla Čestmír 20
2. LUXUS(POL), 4 67,0 ž. Jaroslav Línek 6   7 Holčák Radek 40
3. JANKES(POL), 4 66,0 ž. Josef Bartoš daleko   8 Váňa st. Josef 80
4. ALINGA(GER), 4 63,0 am. Josef Váňa ml. 18   4 Růžičková Martina 90
ZN CABERNET, 4 64,5 Miroslav Stančík     3 Mičánek Aleš 110
PN LUCULUS, 4 67,0 Josef Sovka     1 Luka Václav 50
PN CHARCCARI, 4 66,0 ž. Dušan Andrés     2 Zobal František 30
Nestartovali: ZADAR(POL)
Čas: 04:12,83, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 6-daleko-18-?-?-?

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Suchorzewscy A.i M.

DK prošetřila kolizi koní č.1 LUCULUS a č.3 CABERNET na tribunním skoku a nezjistila cizí zavinění.


4. dostih, start 14:48
1107 Cena společnosti STAVOKA KOSICE a.s.
Steeplechase II.kat. - 4400 m, cena, 5letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
A GROUND RULES(USA), 5 65,0 ž. Jaroslav Línek     3 Holčák František  
A KIRASJER(POL), 6 65,0 am. Vladimír Černý     6 Demele Jan  
A LABRADOR, 8 66,5 Luboš Urbánek     2 Špelda Lubomír  
A MAGIC BLADE(GER), 5 67,5 ž. Jaroslav Myška     5 Růžičková Martina  
A NOVOLARI(FR), 7 69,0 Libor Šimůnek     7 Kinský Pavel  
A RADBEC, 7 70,0 ž. Jan Faltejsek     8 Mareš Miroslav  
A RELACE, 8 65,5 ž. Tomáš Hurt     9 Tůma st. Petr  
A SHARCAN, 5 70,5 Miroslav Stančík     4 Piruch Jozef  
A TYCJAN(POL), 8 73,0 ž. Josef Bartoš     1 Váňa st. Josef  
Čas:  , Mezičasy: ()
Výrok:

Dostih byl DK vzhledem k pádu a zranění jezdce, který zůstal ležet na dostihové dráze v trati dostihu, zastaven a prohlášen za neplatný (DŘ §384 h)


5. dostih, start 15:15
1108 Cena Správy a údržby silnic Pardubického kraje - IV.ročník
Steeplechase crosscountry II.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONTGOMERY, 7 72,5 Štěpánka Sedláčková TUHÝ BOJ   18 Sousedík Pavel 50
2. L`AMOUR, 7 67,5 ž. Jan Faltejsek kr.hlava   8 Barbořík Jiří 150
3. TIUMEN(POL), 6 66,5 ž. Josef Bartoš 1 3/4   17 Váňa st. Josef 50
4. TOMIS, 6 69,5 ž. Jaroslav Myška 4 1/2   4 Novák Antonín 35
5. ÁRES, 8 66,5 ž. Jaroslav Línek 1 3/4   9 Valášek Josef 150
6. SULLIVAN, 10 71,0 ž. Radek Havelka 3/4   13 Luka Václav 35
7. APAČ, 10 71,0 Miroslav Stančík daleko   5 Ševčík Miroslav 200
8. CLAUDIO, 7 66,0 Luboš Urbánek 2   3 Junková Jana 110
9. BRICASSAR, 7 71,5 Martin Liška daleko   15 Erban Jaroslav 100
10. MOON JAGUAR(IRE), 7 71,0 am. Pavel Horčička daleko   7 Chaloupka Václav 150
PN VINIUS, 7 68,0 Josef Vašina     12 Růžičková Martina 200
Z MARATH, 7 66,0 Libor Šimůnek     19 Kinský Pavel 150
SN VODORYS, 5 70,5 ž. Tomáš Hurt     1 Neuberg Filip 110
Z RUBÍN, 5 71,5 ž. Pavel Kašný     11 Růžičková Martina 120
ZN BEHISTOM, 9 73,5 Pavel Složil st.     2 Složil Pavel 140
ZN POTENZO(IRE), 9 68,0 am. Josef Váňa ml.     10 Růžičková Martina 110
PN VALESA, 6 69,0 Marcel Novák     16 Vinklárek Vladimír 60
Nestartovali: MISSING(SLO), PROFIL
Čas: 05:48,84, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-1 3/4-4 1/2-1 3/4-3/4-daleko-2-daleko-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (MONTGOMERY)Viktorie-UH
9 000 Kč (L`AMOUR)DiJana Dobšice
6 000 Kč (TOMIS)Jantar Bruntál

Majitel: Viktorie-UH, Trenér: Sousedík Pavel, Ing., Chov: Pinkava L.,Stará Ves n.O.

DK nepovolila start koně MISSING pro nesprávné okování (DŘ §311). Sankce: trenér Lysý T. 500 Kč - nesprávné okování (DŘ §311) Jezdci Stančík, Faltejsek, Havelka, Myška a Línek byli podrobeni dechové zkoušce na alkohol s výsledkem negativním.


6. dostih, start 16:02
1109 Velká cena města Pardubic XV.ročník - I.kvalifikace na VPČP
Steeplechase crosscountry NL - 5800 m, cena, 6letí a starší
200000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 3000 + 7000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KLIP, 11 68,0 ž. Jaroslav Myška ZADRŽENĚ   16 Theimer Milan 80
2. HONOR(POL), 7 68,0 ž. Radek Havelka 6   2 Luka Václav 120
3. POLÁRNÍK, 8 68,0 Pavel Složil st. 7   3 Složil Pavel 160
4. GLOGLOGLO, 10 68,0 Lukáš Sloup 2 3/4   8 Luka Václav 50
5. HARRY THE BEAVER(IRE), 8 69,0 am. Pavel Horčička 2 1/2   4 Chaloupka Václav 200
6. KORINKA, 6 66,0 ž. Tomáš Hurt 1 1/4   11 Popelka Stanislav 250
7. ASCOT(POL), 10 68,0 Marcel Novák 1 1/2   12 Piruch Jozef 70
8. MR LAND, 8 68,0 am. Josef Váňa ml. 10   9 Váňa st. Josef 150
9. ATON(POL), 7 68,0 ž. Josef Bartoš daleko   1 Váňa st. Josef 80
10. JUVENTUS(POL), 8 68,0 ž. Josef Váňa st. 17   14 Váňa st. Josef 40
11. LONGAR, 9 68,0 Luboš Urbánek 13   6 Matysík Zdeněk 160
12. ICARE DU RENOM(FR), 11 68,0 Martin Liška 1/2   13 Vítek Roman 200
13. LIGRETA, 7 66,0 ž. Pavel Kašný 1   7 Hrbáček Vít 90
14. ZEEROW, 11 68,0 Jaromír Hrudka 2 6   15 Hrudka st. Jaromír 990
ZN CESORT, 11 68,0 ž. Jan Faltejsek     5 Vocásek 3 František 40
Z TRESH, 7 68,0 ž. Jaroslav Línek     10 Kolář Josef 40
Čas: 07:32,58, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 6-7-2 3/4-2 1/2-1 1/4-1 1/2-10-daleko-17-13-1/2-1-6-?-?
Maj. prémie:
20 000 Kč (KLIP)Hřebčín Albertovec
12 000 Kč (POLÁRNÍK)Pulec Hř.Mimoň
8 000 Kč (GLOGLOGLO)Stáj Luka-Mandak

Majitel: Hřebčín Albertovec, Trenér: Theimer Milan, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: ž.Myška J. 1000 Kč - pozdní příchod na slavnostní přehlídku ((DŘ § 336) Koně č.9 MR LAND a č.16 KLIP byli vybráni k antidopingové kontrole.


7. dostih, start 16:43
1110 Cena Českých přístavů a.s.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4300 m, cena, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONING LET(SLO), 6 66,0 ž. Tomáš Hurt ZADRŽENĚ   12 Složil Pavel 100
2. AMANT GRIS(FR), 8 71,0 am. Pavel Horčička 16   2 Theimer Milan 60
3. IMPOSANT RULES, 7 64,0 Jiří Plzák 10   4 Vítek Roman 80
4. LETNÍ HROM, 7 66,0 ž. Jaroslav Myška 14   6 Myška Jaroslav 35
5. GURMÁN, 8 64,0 am. Lukáš Neuvirt daleko   18 Novák Antonín 150
6. VICTORI, 5 67,0 Štěpánka Sedláčková kr.hlava   1 Junková Jana 120
7. ROI, 8 68,0 am. David Štěpán 9   10 Bartoš st. Josef 130
8. SHARON, 6 64,5 Petr Tůma 6   7 Míček Milan 150
9. ERRI, 6 67,0 Petr Kříž 6   15 Kubátová Jana 300
10. BETTLE(HUN), 6 64,5 am. Tomáš Lysý 17   14 Holčák František 250
11. MANDALAY BAY(GER), 7 66,0 ž. Jaroslav Línek daleko   19 Váňa st. Josef 100
PN MASHINU(GER), 5 69,5 am. Josef Váňa ml.     11 Růžičková Martina 150
Z SOTIRA, 5 67,0 Miroslav Stančík     3 Složil Pavel 150
Z DUŃCZYK(POL), 5 64,0 Marcel Novák     21 Vinklárek Vladimír 80
SN BARYON, 8 68,0 ž. Radek Havelka     9 Živníček Josef 130
PN HERMES HARD, 7 72,0 Lukáš Sloup     8 Janda Jiří 40
Z WINDIGO, 9 67,5 am. Radim Petřík     13 Zachovalová Kamila 150
SN BLACK DIAMOND(IRE), 5 69,0 ž. Josef Bartoš     16 Váňa st. Josef 70
Z LAKOSTA, 5 69,0 ž. Pavel Kašný     5 Hrbáček Vít 150
Nestartovali: BOŘIVOJ(IRE*), FIFTYNINE(IRE), NIKSCATER, RAYMOND
Čas: 05:27,39, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 16-10-14-daleko-kr.hlava-9-6-6-17-daleko

Majitel: Kentia Racing, Trenér: Složil Pavel, Chov: Milecová Eleonóra

Sankce: tr.Junková Jana 200 Kč - opuštění dostihové dráhy po dostihu před pokynem dost.tajemníka (DŘ !377), j. Kříž Petr 200 Kč za zbytečné použití bičíku(DŘ §316) a 100 Kč za nepředložení seznamu sankcí, ž. Bartoš 2 Josef a Havelka Radek po 500 Kč - neznalost kurzu dostihu (DŘ §364a). Z rozhodování DK byl vyloučen Olehla M. vzhledem k zainteresovanosti na koni č.12 MONING LET


8. dostih, start 17:15
1111 Cena společnosti HAINZ
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, cena, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EVRON, 5 70,0 ž. Jaroslav Myška ZADRŽENĚ   7 Myška Jaroslav 50
2. RICHEST VEIN(IRE), 8 66,0 Lukáš Sloup 5   12 Hulínský Václav 80
3. FOLIGLEN, 5 66,5 Štěpánka Sedláčková 2 1/4   13 Matysík Zdeněk 70
4. GIRO, 7 68,5 Marcel Novák krk   15 Nováková Gabriela 50
4. FERRERO(GER), 7 65,0 am. Lukáš Neuvirt současně   14 Neuvirt Konrád 130
6. LA GARDE, 5 66,0 ž. Radek Havelka 1 1/4   11 Kolář Josef 90
7. VALANGO, 11 70,5 Luboš Urbánek 1 1/2   18 Špelda Lubomír 150
8. ATROPIN(GER), 6 66,0 ž. Jaroslav Línek 2 1/4   17 Holčák František 50
9. GAWAIN, 5 68,0 Jaromír Hrudka 2 2 1/2   2 Horák František 100
10. SINA, 6 64,0 Miroslav Stančík daleko   4 Složil Pavel 150
Z WELLDANCER(GER), 5 66,0 ž. Josef Bartoš     6 Váňa st. Josef 60
ZN PLAYLETA, 5 66,0 ž. Tomáš Hurt     8 Vocásková Helena 50
SN SHARANA, 6 64,0 Jiří Plzák     3 Soukup Václav 130
SN ARRINAO(GER), 5 63,5 Libor Šimůnek     16 Kinský Pavel 90
PN RINTINTIN, 5 67,0 Petr Kříž     5 Kubátová Jana 250
Nestartovali: JULMOND(GER), LAPAJ, MICKEY DRAKE
Čas: 04:13,82, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 5-2 1/4-krk-současně-1 1/4-1 1/2-2 1/4-2 1/2-daleko-?-?-?-?-?
Maj. prémie:
5 000 Kč (EVRON)MHM

Majitel: MHM, Trenér: Myška Jaroslav, Chov: Halík M.

Sankce: j. Plzák Jiří 500 Kč - naražení koně č.7 EVRON koněm č.3 SHARANA v průběhu dostihu (DŘ § 364c), j.Novák Marcel 500 Kč -naražení koně č.7 EVRON koněm č.15 GIRO v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c)


9. dostih, start 17:54
1112 Cena University Pardubice
Rovina IV.kat. - 2500 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DEMIKÁT, 3 59,5 Petr Tůma JISTĚ   2 Suchánek Martin 17
2. LAKOMEC, 3 62,0 ž. Josef Bartoš 3 1/4   6 Dvořák Karel 70
3. CHARUNKA, 3 59,5 am. Josef Váňa ml. 4   11 Baštová Pavlína 70
4. CANNYS, 3 62,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/4   9 Marková Zdeňka 80
5. PENSA COLA, 3 58,0 Vendula Korečková 2 3/4   12 Hurt Tomáš 50
6. MIKE GRANT, 3 62,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   3 Uhl Jiří 80
7. SESTRA, 3 56,5 Jakub Pavlíček 6   5 Blecha Jan 100
8. VENTUS, 3 62,0 ž. René Koplík 3 1/4   1 Mocek Květoslav 120
9. CHLADNĚNKA, 3 56,5 Iveta Olšáková 1 1/2   7 Sergeant Filip 110
10. ALCHYR, 3 56,0 Radek Žalud daleko   4 Pulka David 120
11. SHERISSA, 3 56,0 Tomáš Lukášek 10   10 Váňa st. Josef 40
Nestartovali: CAPART, GODEA, INDIAN WIND
Čas: 02:47,50, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3 1/4-4-3 1/4-2 3/4-3/4-6-3 1/4-1 1/2-daleko-10

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Suchánek Martin, Chov: Jezdecký klub Křenůvky

Sankce: j.Tůma Petr 1000 Kč - křižování v cílové rovině koně č.6 LAKOMEC koněm č.2 DEMIKÁT , které nemělo vliv na výsledek dostihu(DŘ §364 c), tr. Uhl Jiří 200 Kč - opuštění dost.dráhy po dostihu koněm č 3 MIKE GRANT před pokynem dost.tajemníka (DŘ §377) Poplatky: tr.Mocek Květoslav 1000 Kč opožděné hlášení změn v DP u koně č.1 VENTUS (DU15/4)


10. dostih, start 18:22
1113 Cena Rady Jockey Clubu.- II.odd.
Rovina IV.kat. - 2500 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONDEO, 3 62,0 ž. René Koplík JISTĚ   5 Popelka Stanislav 35
2. LATON, 3 59,5 Petr Tůma 3 1/4   3 Zachovalová Kamila 40
3. CEARIS, 3 59,5 Tomáš Lukášek 6   8 Bekrová Gabriela 70
4. HAMILLPOND, 3 59,5 Šárka Pulpánová 4 3/4   7 Janda Jiří 25
5. VERAMENTE, 3 56,5 Jakub Pavlíček 2 1/4   10 Poledňák Petr 90
6. PULSE HEART, 3 58,0 žk. Michal Kubík krk   11 Složil Pavel 100
7. ČICUMB, 3 61,0 Vendula Korečková 6   6 Erban Jaroslav 110
8. NEWEX, 3 57,5 Jiřina Andrésová 4   1 Dvořák Karel 90
9. GEDŽITKA, 3 57,0 am. Kateřina Brabencová 8   4 Hurt Tomáš 60
10. GREAT STAR, 3 60,5 Marcel Novák 1 1/4   9 Nováková Gabriela 60
11. LOKARTA, 3 58,5 ž. Jaromír Šafář 15   12 Havlíčková Zdena 80
12. TARANTA, 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka daleko   2 Pulka David 80
Nestartovali: NIKASKA
Čas: 02:46,78, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3 1/4-6-4 3/4-2 1/4-krk-6-4-8-1 1/4-15-daleko

Majitel: Hvozd-Popelka, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Popelka S.,Ing.


Dostihová komise: