home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 01.05.2007 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 2.0 (pevná / Firm)
1. dostih, start 14:10
1041 Cena společnosti Brickfield
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 375 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHENAI, 3 56,5 ž. Václav Janáček JISTĚ   4 Neuberg Filip 25
2. LEARJET, 3 61,0 ž. Josef Bartoš 1 1/2   8 Bartoš st. Josef 50
3. HURYKÁN, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 8   7 Hurt Jiří 100
4. NICE, 3 58,0 ž. Jan Rája hlava   9 Uhl Jiří 50
5. MONDEO, 3 58,0 ž. Dušan Andrés krk   11 Popelka Stanislav 60
6. COLLEDARO, 3 57,0 Ingrid Koplíková hlava   6 Růžičková Martina 35
7. GLEDSBOY(POL), 3 58,0 ž. Radek Koplík 2 1/4   12 Bekrová Gabriela 100
8. REDNIA, 3 54,0 Andrea Kopecká 7   2 Pokorný Antonín 110
9. GALILEO GALILEI, 3 58,0 Petr Tůma 2   1 Suchánek Martin 80
10. BOUQET, 3 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/4   3 Růžičková Martina 110
11. CRASH LADY(POL), 3 54,0 Jiřina Andrésová 15   10 Bekrová Gabriela 80
ZN LINDGREN, 3 58,0 ž. René Koplík     5 Luka Václav 70
Čas: 01:46,90, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-8-hlava-krk-hlava-2 1/4-7-2-1 1/4-15
Maj. prémie:
5 000 Kč (SHENAI)Orling

Majitel: Orling, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.5 LINDGREN ztratil v okamžilku startu jezdce.


2. dostih, start 14:40
1042 Steeplechase Elektrizace železnic Praha a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GIRO, 7 68,5 Marcel Novák ZADRŽENĚ   7 Nováková Gabriela 50
2. DOBRODZIEJ(POL), 4 67,0 ž. Radek Havelka daleko   10 Holčák Radek 20
3. RESERL(GER), 5 70,5 am. Josef Váňa ml. 20   9 Koplík Zdeno 30
4. GERONNA, 6 68,5 Josef Borč 5   1 Barbořík Jiří 60
5. NEW TIGER(GER), 5 71,0 ž. Václav Luka 2, Ing. daleko   6 Luka Václav 40
Z KLEIDON, 7 69,5 Luboš Urbánek     4 Urbánek Luboš 80
ZN RUBINI, 4 63,0 Barbora Málková     12 Růžičková Martina 120
Z LAKI, 9 71,0 ž. Josef Bartoš     13 Horová Oliva 80
Nestartovali: ARGUN, CAPOTKA, EVRON, LABRADOR, YORK MASTER
Čas: 04:38,10, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ daleko-20-5-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (GIRO)Final s.r.o.Příšovice

Majitel: Final s.r.o.Příšovice, Trenér: Nováková Gabriela, Chov: Škréta Č.

Koně č. 2 ARGUN a č. 5 LABRADOR nestartovali z důvodu neabsolvování zkušebního skoku. (DŘ § 335)


3. dostih, start 15:05
1043 Memoriál Václava Špačka
Rovina V.kat. - 1600 m, cena, 3letí
15000 Kč (7500 - 3400 - 2300 - 1000 - 800)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GERMILL, 3 58,5 ž. René Koplík TUHÝ BOJ   8 Luka Václav 70
2. PROXIMUS, 3 58,0 ž. Radek Koplík kr.hlava   4 Uhl Jiří 60
3. HAMILLPOND, 3 55,5 Šárka Pulpánová 4   9 Janda Jiří 70
4. TRAVIATA, 3 57,5 ž. Dušan Andrés 3/4   2 Andrés Josef 35
5. FORMÁCIUS, 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4   5 Chaloupka Václav 100
6. DENEB, 3 59,0 ž. Václav Janáček 3   6 Piruch Jozef 17
7. LESLEY GREI, 3 54,0 Jiřina Andrésová 9   3 Bezstarosta Zdeněk 100
8. STAŇKA, 3 57,0 žk. Lucie Veselá 8   7 Hurt Jiří 100
S FERGANA, 3 56,5 ž. Romana Neslerová     1 Dvořák Karel 70
Čas: 01:47,40, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-4-3/4-3 1/4-3-9-8

Majitel: Václav Luka, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Jantar Bruntál

Kůň č. 7 STAŇKA ztratil na startu cca 15 délek. Sankce: Tr Luka2 V. 200 Kč - pozdní příchod koně č. 8 GERMILL do paddocku. (DŘ § 332)


4. dostih, start 15:36
1044 Handicap Společnosti silnice Jičín
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 4letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 375 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SILVERSTONE(GER), 6 60,5 ž. Martin Srnec JISTĚ   9 Baštová Pavlína 180
2. PORTAGE, 6 58,0 ž. Jaroslav Kovařík 1 3/4   5 Hulínský Václav 50
3. ANGLICKÁ KRÁLOVNA, 4 52,0 Jiřina Andrésová 1 3/4   2 Chaloupka st. Jiří 60
4. RED`N CLASSY, 4 55,5 Natalie Arendsen 3/4   3 Neuberg Filip 30
5. LOGISTIKA, 6 58,0 Ingrid Koplíková 2   7 Kantek Miroslav 40
6. SHALOM, 5 61,5 ž. Josef Bartoš krk   6 Bartoš st. Josef 60
7. LANNA, 4 57,0 ž. Dušan Andrés 3 3/4   1 Andrés Josef 150
8. KORENBLOEM, 6 62,0 ž. Václav Janáček 9   4 Voršilková Helena 100
9. AMARILA, 4 60,0 ž. Jiří Chaloupka 12   8 Chaloupka Václav 80
Čas: 02:40,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1 3/4-3/4-2-krk-3 3/4-9-12

Majitel: Statek Stráž-Vraná, Trenér: Baštová Pavlína, Ing., Chov: Garske H.

5. dostih, start 16:05
1045 Cena pískovny Otradovice
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OLIGARCH(IRE), 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka BOJ   3 Popelka Stanislav 100
2. NATTY DANCER, 5 58,0 ž. Václav Janáček krk   8 Janda Jiří 30
3. SIKKIM, 4 59,0 ž. Jan Rája 3 1/4   1 Lauterbach Jaroslav 25
4. VODORYS, 5 58,0 ž. René Koplík 7   4 Neuberg Filip 80
5. NERO KRVAVÝ BÁSNÍK, 4 60,0 ž. Dušan Andrés 2 3/4   7 Šilhavý Ladislav 50
6. LASCAR, 11 58,0 ž. Martin Srnec 1/2   12 Váňa Tomáš 70
7. MOONRAIN, 4 58,5 ž. Radek Koplík 2 1/4   11 Lisek Michal 70
8. SPREECLUB(POL), 4 56,5 Zuzana Vokálková 4   10 Holčák František 130
9. ZAWOJA(POL), 4 56,0 Josef Sovka 6   6 Horáková Lenka 180
10. CHEERS FOR CHIARA, 4 57,0 Ingrid Koplíková 2 1/4   5 Růžičková Martina 100
11. TARLOW, 6 57,0 Petr Tůma 1 1/4   13 Okleštěk Miloslav 150
DD PIGO, 4 55,5 Jiřina Andrésová daleko   2 Chaloupka st. Jiří 150
Nestartovali: BALASHI(USA), NORELLO(GER), RENESH
Čas: 01:48,70, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-3 1/4-7-2 3/4-1/2-2 1/4-4-6-2 1/4-1 1/4-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (NATTY DANCER)Skalpel-Sunnyfarm
6 000 Kč (SIKKIM)Stáj Jeso
4 000 Kč (VODORYS)Orling

Majitel: Stajňa Corinne SK, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Brennan Liam

Poplatky: stáj Stáj Jeso 200 Kč - změna barvy čapky. (DU čl.15/3)


6. dostih, start 16:40
1046 Prvomájová Steeplechase Charvát Group
Steeplechase I.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1800 + 3600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MANDARINO, 6 68,0 ž. Tomáš Hurt V. LEHCE   10 Popelka Stanislav 80
2. MÁRFY, 6 68,0 Petr Kříž 2 1/2   1 Kubátová Jana 120
3. NUMERO DUE(POL), 6 68,0 ž. Radek Havelka 5   2 Holčák Radek 50
4. TERESINA(GER), 5 67,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 6   9 Luka Václav 70
5. SIXTEEN(FR), 7 66,0 ž. Josef Bartoš 2 1/4   11 Váňa st. Josef 17
6. ISAR(GER*), 6 68,0 Zdeněk Řezáč hlava   6 Řezáčová Jana 160
7. ZENGI, 9 68,0 ž. Dušan Andrés 4   5 Horová Oliva 60
8. POTENZO(IRE), 9 68,0 Bohuslav Mátl 8   3 Růžičková Martina 120
9. LANABAA(FR), 6 68,0 Radek Koplík 9   7 Koplík Zdeno 100
PN STÁZKA, 6 66,0 Lukáš Kasl     4 Olehla Čestmír 110
ZN VAJGARA, 8 66,0 Libor Sedlář     8 Koplík Zdeno 120
Z MR LAND, 8 68,0 am. Josef Váňa ml.     12 Váňa st. Josef 60
Z LETNÍ HROM, 7 68,0 ž. Jaroslav Myška     13 Myška Jaroslav 70
ZN ALBARINO(GER), 5 68,0 Josef Vašina     14 Růžičková Martina 120
Čas: 05:49,90, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 2 1/2-5-6-2 1/4-hlava-4-8-9
Maj. prémie:
20 000 Kč (MANDARINO)Hvozd-Popelka-Hanák
12 000 Kč (MÁRFY)Maty-Kubátová&DS

Majitel: Hvozd-Popelka-Hanák, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Popelka S.,Ing.

7. dostih, start 17:10
1047 Memoriál Josefa Sloupa
Rovina V.kat. - 2200 m, cena, 3letí
15000 Kč (7500 - 3400 - 2300 - 1000 - 800)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARATONY, 3 58,5 ž. Václav Janáček JISTĚ   2 Bekrová Gabriela 70
2. VANDORA, 3 54,5 Vendula Korečková 3/4   3 Sýkorová Marcela 80
3. LIMETKA, 3 57,0 Patrick Mathers 1 3/4   5 Luka Václav 100
4. PENSA COLA, 3 57,0 ž. Martin Srnec 1/2   7 Hurt Tomáš 17
5. LAKOMEC, 3 59,5 ž. Dušan Andrés 8   4 Dvořák Karel 35
6. GAJÁN, 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka 3   6 Horák František 80
7. ASISTENT, 3 58,5 ž. Radek Koplík 10   1 Hurt Jiří 100
Čas: 02:27,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3/4-1 3/4-1/2-8-3-10

Majitel: Gemini-Bekrová, Trenér: Bekrová Gabriela, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: ž. Srnec Martin 500 Kč - tísnění v průběhu dostihu. (DŘ § 364c)


8. dostih, start 17:40
1048 PP Elektizace železnic Praha a.s.
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUCULUS, 4 67,0 ž. Václav Luka 2, Ing. LEHCE   8 Luka Václav 35
2. TRIAS(POL), 4 65,0 ž. Radek Havelka 3   2 Holčák Radek 25
3. RICHEST VEIN(IRE), 8 70,5 Lukáš Sloup 12   13 Hulínský Václav 80
4. LISBOA, 4 65,0 ž. Josef Bartoš 7   11 Bartoš st. Josef 80
5. SABIR, 4 63,0 am. Josef Váňa ml. 1 1/4   12 Koplík Zdeno 50
6. CALYBOS, 9 68,0 Josef Sovka daleko   6 Bielík Pavel 150
Z SATÉN, 10 68,0 Bohuslav Mátl     1 Chaloupka st. Jiří 50
ZN FERRERO(GER), 7 68,0 am. Lukáš Neuvirt     3 Neuvirt Konrád 80
Z RYBANA, 4 63,0 žk. Vladimír Verner     4 Olehla Čestmír 110
Z SEMANTIC, 6 68,0 Petr Kříž     5 Kříž Petr 110
Z TAMMYJOOM, 6 70,0 Luboš Urbánek     7 Špelda Lubomír 120
Nestartovali: MILLIE(GER*), SUEZ
Čas: 03:55,60, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 3-12-7-1 1/4-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (LUCULUS)Stáj Luka-Mandak

Majitel: Stáj Luka-Mandak, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Desperado club a.s.-Berka


Dostihová komise: