home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 22.04.2007 - Praha
stav dráhy: 2.9 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:09
1017 CENA ABL
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANTHONY, 5 59,0 Tomáš Lukášek LEHCE   4 Horová Oliva 45
2. MIDERISK, 4 61,5 ž. Martin Pišl 3   2 Fedorowicz Vladislav 160
3. COOL GLEN, 4 59,0 Milan Zatloukal 1 3/4   12 Neuberg Filip 50
4. AQUAREL, 5 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1/2   6 Chaloupka st. Jiří 80
5. WINKY TINKY, 4 53,5 Jiřina Andrésová krk   9 Bezstarosta Zdeněk 150
6. STEPHOUSE, 5 63,5 ž. Václav Janáček hlava   11 Kantek ml. Miroslav 130
7. BARAN, 6 54,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4   10 Hanousek Ladislav 150
8. ARGUN, 4 55,0 Vendula Korečková 4   5 Blecha Jan 180
9. MAFIRA, 8 57,5 žk. Petr Foret krk   13 Sýkorová Marcela 180
10. VALUNKA, 7 53,0 Šárka Pulpánová 3/4   8 Drlík Jaroslav 210
11. FULLY LOVED, 5 63,0 ž. Romana Neslerová 3/4   7 Dvořák Karel 150
12. CHARMANT LILLY, 4 54,0 am. Helena Pejšková, Ing. 1 1/2   1 Pejšková Ivana 250
13. FRAJERKA, 5 57,5 am. Linda Venhodová 2 3/4   16 Pátková Renata 80
14. AMADOR, 4 59,5 Ingrid Koplíková 3 1/4   14 Kantek Miroslav 230
15. MUMMY`S MINSTRA, 4 54,0 ž. Martin Knauer hlava   15 Hurt Jiří 200
S ARISTA, 4 54,0 ž. Iva Miličková     3 Váňa Tomáš 120
Čas: 01:55,15, Mezičasy: (14.28 - 26.96 - 22.58 - 24.88 - 26.45)
Výrok: LEHCE 3-1 3/4-1/2-krk-hlava-2 1/4-4-krk-3/4-3/4-1 1/2-2 3/4-3 1/4-hlava

Majitel: Falun, Trenér: Horová Oliva, Ing., Chov: Kubíček E.,MVDr.

Sankce: Pulpánová Š. výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).


2. dostih, start 14:36
1018 CENA SHELL
Rovina II.kat. - 1800 m, cena, 3letí
100000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LORD SILVANO(GER), 3 60,5 ž. Radek Koplík BOJ   7 Lisek Michal 70
2. NICK OF GOLD(POL), 3 58,0 ž. Jan Rája 3/4   11 Vondrová Lucie 30
3. DIAMOND KING(GER), 3 58,0 ž. Martin Srnec nos   3 Olehla Čestmír 35
4. CHARLEY, 3 60,5 ž. Jiří Chaloupka 2 3/4   10 Váňa st. Josef 45
5. JESTER(POL), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 6   4 Holčák František 120
6. NAKURU(GER), 3 58,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4   8 Urbánek Luboš 60
7. GILMOUR, 3 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 3/4   2 Růžičková Martina 110
8. SKARLA(POL), 3 56,5 Tomáš Lukášek 2 1/2   1 Piruch Jozef 200
9. DEMIKÁT, 3 55,5 ž. Iva Miličková 3   9 Suchánek Martin 150
10. VENEDIG, 3 57,0 ž. René Koplík hlava   5 Luka Václav 120
Nestartovali: EFEZJA(POL)
Čas: 01:55,31, Mezičasy: (14.96 - 28.49 - 24.96 - 23.27 - 23.63)
Výrok: BOJ 3/4-nos-2 3/4-6-1 1/4-3/4-2 1/2-3-hlava
Maj. prémie:
15 000 Kč (CHARLEY)Giterman Estate

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Lisek Michal, Chov: Baron v.Kap-herr P.

Sankce: ž. Koplík 4 R. 500 Kč za křižování v cílové rovině koní č.2 GILMOUR a č. 11 NICK OF GOLD, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ 364 c).


3. dostih, start 15:09
1019 CENA EC HARRIS
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VINNYFY, 3 56,5 ž. Václav Janáček JISTĚ   4 Neuberg Filip 25
2. NONCHALANCE, 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka 2   3 Chaloupka Václav 50
3. SAGWAN, 3 57,0 ž. Martin Srnec 4   7 Seménka Zdeněk 300
4. ČAJKIN, 3 57,0 ž. René Koplík 1 1/4   13 Kotáb Eduard 180
5. ADORACJA(POL), 3 57,5 ž. Ferdinand Minařík 2 2 3/4   9 Růžičková Martina 100
6. HURRY STEAM, 3 57,5 Milan Zatloukal krk   15 Drlík Jaroslav 200
7. COSMA, 3 57,5 ž. Iva Miličková 5   16 Vašina Josef 150
8. AGRIPPINA COLONIA(GER), 3 56,0 Ingrid Koplíková 1 3/4   1 Lisek Michal 120
9. STEFANO DI(POL), 3 61,0 Marcel Novák 3 3/4   12 Nováková Gabriela 120
10. HALENKA, 3 56,0 Jakub Pavlíček 1   2 Chaloupka st. Jiří 250
11. ASISTENT, 3 58,0 ž. Radek Koplík daleko   8 Hurt Jiří 250
12. INDIAN WIND, 3 57,0 ž. Dušan Andrés 6   5 Papoušek ml. Jan 80
S GOLDEN RAIN(HOL), 3 57,5 Helena Blažková     11 Horová Oliva 60
S LUCYRA, 3 56,5 ž. Martin Knauer     10 Jelínek Zbyněk 120
S OKSANA(POL), 3 54,0 Tomáš Lukášek     6 Váňa st. Josef 200
Nestartovali: CASIS
Čas: 01:41,79, Mezičasy: (28.19 - 23.57 - 22.96 - 27.06)
Výrok: JISTĚ 2-4-1 1/4-2 3/4-krk-5-1 3/4-3 3/4-1-daleko-6
Maj. prémie:
5 000 Kč (VINNYFY)Orling

Majitel: Orling, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Orling, spol. s r. o.

DK nařizuje u koní č. 6 OKSANA č.10 LUCYRA a č. 11 GOLDEN RAIN před dalším startem přezkoušení ke startu ze startovacích boxů. Kůň č.14 CASIS nestartoval pro poruchu na výstroji, nebyl v moci startéra.


4. dostih, start 15:37
1020 CENA RIGIPS
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CEDÁREK, 6 54,0 ž. Ferdinand Minařík 2 JISTĚ   4 Minařík 2 Ferdinand 60
2. INDIRA, 4 58,0 Milan Zatloukal 2 1/2   13 Hulínský Václav 100
3. MODARON, 5 58,5 ž. Jan Rája krk   16 Matysík Zdeněk 70
4. LIMAN(POL), 4 54,0 ž. Václav Janáček 4 1/4   5 Piruch Jozef 35
5. ORTOLAN(POL), 5 58,0 am. Josef Váňa ml. 1   15 Baštová Pavlína 120
6. RADAR, 10 55,0 Tomáš Lukášek nos   11 Vítek Pavel 60
7. SATANA(GER), 5 61,5 ž. Iva Miličková 1 3/4   1 Minařík 2 Ferdinand 150
8. ARROWS PEPE, 6 58,0 Jiřina Andrésová hlava   12 Bezstarosta Zdeněk 70
9. GOLD GOTT, 5 61,5 ž. Dušan Andrés krk   8 Seménka Zdeněk 150
10. RAMAR, 4 56,5 Ingrid Koplíková 1   3 Bekrová Gabriela 120
11. CRASH(POL), 5 61,0 ž. Martin Srnec 7   7 Suchánek Martin 60
12. FERRIER(GER), 4 55,0 am. Irena Rosenfeld 3   2 Fedorowicz Vladislav 180
13. TREWIR(POL), 4 62,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2   14 Holčák Radek 110
14. MADAMON, 5 57,5 ž. Ilona Hronová 1 1/4   10 Bičová Michaela 120
15. TORNADO CARNIVAL(GER), 4 58,0 am. Kristýna Kafarová daleko   9 Miška Josef 220
Nestartovali: PULNECCA
Čas: 01:41,09, Mezičasy: (28.21 - 23.34 - 23.04 - 26.49)
Výrok: JISTĚ 2 1/2-krk-4 1/4-1-nos-1 3/4-hlava-krk-1-7-3-1 1/2-1 1/4-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (CEDÁREK)Jukr Napajedla
6 000 Kč (INDIRA)Protendon-Hulínský
4 000 Kč (MODARON)DC Vikýřovice-Paulline

Majitel: Jukr Napajedla, Trenér: Minařík 2 Ferdinand, Chov: Carboizol CZ,a.s.Napajedla

5. dostih, start 16:11
1021 33. Memoriál Rudolfa Deyla-VELKÁ CENA HSBC
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí
160000 Kč (80000 - 36800 - 24000 - 11200 - 8000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2400 + 5600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HANOVER LADY(GER), 3 56,0 Tomáš Lukášek JISTĚ   3 Vondrová Lucie 50
2. ABBOTTS ANN(GB), 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1   8 Vítek Roman 75
3. CALISTEGIA(FR), 3 56,0 Ingrid Koplíková 2 1/4   13 Koplík Zdeno 50
4. KALA AZAR(GER), 3 60,0 ž. Václav Janáček hlava   15 Neuberg Filip 40
5. FANEGA, 3 60,0 ž. René Koplík 2 3/4   1 Luka Václav 150
6. GENEVEL DANCER, 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 1   14 Holčák František 150
7. YOKYRA, 3 57,5 ž. Jan Rája hlava   11 Votava Jaroslav 40
8. DIVOKÁ ŠÁRKA, 3 60,0 ž. Martin Srnec hlava   2 Suchánek Martin 60
9. INSTANTA, 3 57,0 ž. Dušan Andrés 1/2   7 Vocásek 3 František 200
10. LOUISIANA, 3 56,0 ž. Iva Miličková 1 1/2   5 Veselý Milan 250
11. MACHABAD(IRE), 3 58,0 ž. Konstantin Kobzarev 6   16 Šavujev Arslangirej 100
12. AMERICKÁ HVĚZDA, 3 56,0 ž. Ilona Hronová 1 1/2   4 Bekrová Gabriela 300
13. SUN RAY, 3 56,0 Jiřina Andrésová 1   6 Andrés Josef 250
14. ANNABELLA, 3 56,5 ž. Radek Koplík krk   12 Tajmr Michal 250
15. COSMÍNA, 3 56,0 Helena Blažková 2 3/4   10 Jelínek Zbyněk 300
16. LATIBELA, 3 56,0 Jakub Pavlíček 2 3/4   9 Chaloupka Václav 320
Čas: 01:25,69, Mezičasy: (15:31 - 22.58 - 22.04 - 25.76)
Výrok: JISTĚ 1-2 1/4-hlava-2 3/4-1-hlava-hlava-1/2-1 1/2-6-1 1/2-1-krk-2 3/4-2 3/4
Maj. prémie:
20 000 Kč (FANEGA)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: Hrubý, Trenér: Vondrová Lucie, Chov: Carlton Consultants L.t.d.

Sankce: ž. Janáček V. 500 Kč za křižování v cílové rovině koně č. 5 LOUSIANA, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ 364 c). Kůň č. 3 HANOVER LADY byl vybrán k antidopingové kontrole.


6. dostih, start 16:43
1022 CENA BT
Rovina III.kat. - 2400 m, cena, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DARSALAM(IRE), 6 59,0 ž. Konstantin Kobzarev BOJ   15 Šavujev Arslangirej 20
2. DIAMOND DIGGINS(GER), 5 59,0 ž. Jaromír Šafář krk   1 Holčák František 100
3. ALES(GER*), 6 56,5 Tomáš Lukášek krk   12 Vítek Roman 50
4. EL DURO(GER), 8 61,0 Marcel Novák 1 3/4   16 Nováková Gabriela 140
5. CZINDUIN(POL), 4 57,0 Jakub Pavlíček 3   5 Blecha Jan 200
6. MAÁDID, 5 57,0 ž. Dušan Andrés 3 1/2   4 Papoušek ml. Jan 150
7. HA HA, 4 55,5 ž. Iva Miličková 1 3/4   3 Drlík Jaroslav 220
8. KERSY, 4 53,0 Ingrid Koplíková 3 3/4   8 Růžičková Martina 250
9. MORTARBOARD(GB), 4 59,0 ž. Allan Petrlík 2 1/2   7 Petrlík Allan 35
10. PARTA, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 3/4   9 Demele Jan 110
11. BANDYTA, 6 57,0 Milan Zatloukal 2 1/4   11 Řezáčová Jana 250
12. VODNICE, 4 56,5 ž. Radek Koplík 4   10 Kantek Miroslav 250
13. FINE FINESS(IRE), 4 55,5 ž. Martin Pišl 1 3/4   6 Fedorowicz Vladislav 250
14. WERENA, 6 53,0 Jiřina Andrésová daleko   14 Horová Oliva 250
Nestartovali: BEJRUT(POL), LATMON
Čas: 02:32,22, Mezičasy: (24.56 - 25.11 - 27.80 - 24.57 - 22.50 - 27.67)
Výrok: BOJ krk-krk-1 3/4-3-3 1/2-1 3/4-3 3/4-2 1/2-3 3/4-2 1/4-4-1 3/4-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (ALES(GER*))DS Pegas

Majitel: Stáj Turan, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Liscannor Stud Ltd.

Kůň č. 14 WERENA ztratil na startu nezčetné délky.


7. dostih, start 17:18
1023 CENA HAYS
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SON OF SUN(GER), 3 55,5 Tomáš Lukášek TUHÝ BOJ   2 Vítek Roman 25
2. HOLLYPO, 3 60,5 ž. Jan Rája kr.hlava   3 Lauterbach Jaroslav 100
3. RIVER SPEED(GER), 3 60,5 ž. Dušan Andrés 2   6 Wolf Martin 80
4. BELMONT(POL), 3 58,0 am. Josef Váňa ml. 3/4   5 Váňa st. Josef 100
5. OLEADA, 3 59,0 ž. René Koplík 7   9 Luka Václav 120
6. BRIGHT RISK, 3 59,0 ž. Václav Janáček 3   7 Neuberg Filip 50
7. BAYA BLUE(FR), 3 54,0 ž. Ferdinand Minařík 2 6   1 Chaloupka Václav 150
8. ORKAN(POL), 3 58,0 Vendula Korečková 4 3/4   4 Urbánek Luboš 250
9. MCNAMARA(IRE), 3 57,5 ž. Artur Resulov 3/4   10 Šavujev Arslangirej 60
10. INFORMANT(GER), 3 56,0 ž. Allan Petrlík 8   13 Petrlík Allan 60
11. SATO(POL), 3 55,5 ž. Martin Pišl krk   8 Fedorowicz Vladislav 300
12. BAMBINO(POL), 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 3   11 Holčák Radek 300
13. NAIROBI(POL), 3 52,0 am. Linda Fedorowiczová daleko   12 Fedorowicz Vladislav 220
14. ELSSIO(GER), 3 55,0 Veronika Švábová 10   16 Vondrová Lucie 200
Nestartovali: KLIRENS(POL), TREZOR(POL)
Čas: 02:21,01, Mezičasy: (14.47 - 24.50 - 27.64 - 24.96 - 23.50 - 25.93)
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-2-3/4-7-3-6-4 3/4-3/4-8-krk-3-daleko-10
Maj. prémie:
10 000 Kč (HOLLYPO)Stáj Jeso
6 000 Kč (OLEADA)Bunty Team

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Gestüt Graditz

kůň č. 2 SON OF SUN byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Rája J. 500 Kč za tísnění v průběhu dostihu koní č. 12 NAIROBI a č. 10 MCNAMARA. (DŘ § 364c).


8. dostih, start 17:54
1024 CENA AVIVA
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOKALI, 5 55,5 ž. Jaromír Šafář LEHCE   8 Havlíčková Zdena 120
2. RED`N CLASSY, 4 55,0 ž. Václav Janáček 3   6 Neuberg Filip 40
3. LÁLÁ, 4 54,0 Natalie Arendsen 1/2   1 Demele Jan 150
4. LEDOBOREC, 4 59,5 ž. Dušan Andrés 3 1/4   10 Horová Oliva 30
5. ASIJSKÝ TYGR, 5 61,0 ž. Iva Miličková krk   11 Šatra Tomáš 60
6. DOUBLE CLUB(POL), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   12 Nováková Gabriela 180
7. PORTAGE, 6 57,5 Jakub Pavlíček 1/2   3 Hulínský Václav 120
8. COSTIE, 4 56,5 Tomáš Lukášek 1   5 Kučera Karel 70
9. DENNÍ BOUŘE, 4 57,0 ž. Radek Koplík krk   9 Hurt Jiří 180
10. MISS SECRET, 4 57,0 Milan Zatloukal 3/4   16 Drlík Jaroslav 220
11. LATWING, 7 55,5 ž. Ilona Hronová krk   14 Pejšková Ivana 100
12. HAPPYMENA, 6 60,0 ž. Jan Rája 1 1/4   7 Drlík Jaroslav 70
13. LANNA, 4 54,5 Jiřina Andrésová nos   4 Andrés Josef 130
14. SHARBECCA, 6 61,5 Ingrid Koplíková nos   2 Kantek Miroslav 180
15. SAS, 6 59,0 am. Helena Pejšková, Ing. 1 1/2   15 Pejšková Ivana 110
16. BEL JUMPER, 6 58,5 ž. René Koplík 1/2   13 Kašpar Miroslav 100
Čas: 02:22,98, Mezičasy: (14.79 - 25.49 - 28.95 - 24.42 - 22.96 - 26.35)
Výrok: LEHCE 3-1/2-3 1/4-krk-2 1/4-1/2-1-krk-3/4-krk-1 1/4-nos-nos-1 1/2-1/2
Maj. prémie:
5 000 Kč (LOKALI)Kovotvar Tvarůžek

Majitel: Kovotvar Tvarůžek, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: Tvarůžek R.


Dostihová komise: