home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 08.04.2007 - Praha
stav dráhy: 3.4 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:07
1001 CENA ŠAMPIONÁTU JEZDCŮ CK MARTIN TOUR
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DOBYVATEL, 3 58,0 ž. Jan Rája BOJ   8 Horáková Lenka 25
2. HIPPIATER, 3 55,5 Tomáš Lukášek krk   10 Kučera Karel 100
3. SHENAI, 3 54,0 Vendula Korečková 1/2   11 Neuberg Filip 70
4. ASSAMAKKA, 3 57,0 Milan Zatloukal 1 1/2   9 Bekrová Gabriela 120
5. RONGOLÍNA, 3 56,5 ž. Blanka Šarinová 11   5 Maršíčková Miroslava 150
6. AMANT DOUX, 3 58,0 ž. Kristýna Bezděková 3/4   3 Chaloupka Václav 50
7. NELIGREY, 3 57,0 ž. Martin Srnec 4   1 Kantek Miroslav 140
8. PONTE, 3 58,0 ž. Iva Miličková 2   6 Šatra Tomáš 50
9. ABAETETUBA, 3 54,0 Jiřina Andrésová 3 1/2   12 Bezstarosta Zdeněk 150
10. CHERMINA, 3 54,0 Ingrid Koplíková daleko   4 Kantek Miroslav 180
Nestartovali: NEWEX, NORDIKA
Čas: 01:31,73, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-1/2-1 1/2-11-3/4-4-2-3 1/2-daleko

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: DC Zámrsk MUDr.Bruna V.

Sankce: jezdec Lukášek Tomáš 500 Kč za křižování v cílové rovině koně č. 11 SHENAI, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ 364 c).


2. dostih, start 14:38
1002 CENA VELKÉ CHUCHLE
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LORD NELSON(IRE), 5 56,0 ž. Allan Petrlík LEHCE   15 Petrlík Allan 25
2. HERETIC, 6 61,0 ž. Jiří Chaloupka 2 3/4   11 Chaloupka Václav 60
3. BEL CANTO(POL), 6 57,0 ž. Martin Srnec krk   3 Hurt Tomáš 120
4. DIAMOND DIGGINS(GER), 5 61,0 ž. Gary Hind 1 3/4   2 Holčák František 25
5. FERRIER(GER), 4 55,0 am. Irena Rosenfeld 2 1/4   1 Fedorowicz Vladislav 440
6. ARONJO(GER), 7 56,0 žk. Michal Kubík 1 3/4   10 Kinský Pavel 120
7. VIKTOMA, 5 56,5 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   6 Chaloupka st. Jiří 150
8. SHIRON, 5 55,0 ž. Iva Miličková 2   5 Bartoš st. Josef 180
9. WORLD OF WONDER(GER), 5 56,5 ž. Václav Janáček 2 1/2   9 Kinský Pavel 120
10. BARLETTA, 6 59,5 ž. Jan Rája 1   7 Kantek ml. Miroslav 100
11. MOONRAIN, 4 58,0 ž. Radek Koplík 1 1/2   14 Lisek Michal 120
12. PREZIOSO, 5 58,0 ž. Ilona Hronová 1/2   8 Chaloupka st. Jiří 150
13. HAVANKA, 4 55,0 Dagmar Jeníková, Mgr. 3 3/4   16 Hanousek Ladislav 150
14. FINE FINESS(IRE), 4 55,5 ž. Martin Pišl 6   13 Fedorowicz Vladislav 180
Nestartovali: DZIALON(POL), GOSPODARZ(POL)
Čas: 01:25,58, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 2 3/4-krk-1 3/4-2 1/4-1 3/4-krk-2-2 1/2-1-1 1/2-1/2-3 3/4-6
Maj. prémie:
10 000 Kč (HERETIC)Görgl`s Farm

Majitel: Gaudí Realitní agentura, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Thoroughbred Holdings

Poplatky: stáj Erika Krajníková 200 Kč 200 Kč za změnu barvy čapky. (DU 15/3),, stáj Görgl`s Farm 200 Kč 200 Kč za změnu barvy čapky. (DU 15/3),


3. dostih, start 15:05
1003 CENA FRENCH BLOODSTOCK AGENTS` FEDERATION
Rovina III.kat. - 1300 m, cena, 3letí - klisny
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. YOKYRA, 3 57,0 ž. René Koplík JISTĚ   7 Votava Jaroslav 50
2. HEFNER`S CHOICE(IRE), 3 55,0 ž. Gary Hind 3 1/4   16 Váňa st. Josef 50
3. BAYA BLUE(FR), 3 55,0 ž. Kristýna Bezděková 3/4   13 Chaloupka Václav 110
4. INSTANTA, 3 55,0 ž. Iva Miličková krk   14 Vocásek 3 František 30
5. VINNYFY, 3 56,5 Milan Zatloukal 1 1/4   1 Neuberg Filip 60
6. ADORACJA(POL), 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2 3/4   10 Růžičková Martina 180
7. GENEVEL DANCER, 3 55,5 Kateřina Palupčíková 1 1/2   3 Holčák František 40
8. ANETA SUPER STAR, 3 54,0 Tomáš Lukášek 5   2 Sousedík Pavel 140
9. MARMARA(GER), 3 55,5 ž. Martin Pišl 1 1/2   6 Fedorowicz Vladislav 180
10. LARAINNE, 3 55,0 ž. Václav Janáček 1 1/4   9 Kub Ivan 120
11. DEJZY, 3 54,0 Miroslava Přibylová 1/2   5 Jelen Jaroslav 290
12. NAIROBI(POL), 3 52,5 Nikola Aiznerová 4 3/4   11 Fedorowicz Vladislav 290
13. CHOMA(GER), 3 52,5 Ingrid Koplíková 4   12 Koplík Zdeno 120
14. CRASH LADY(POL), 3 52,5 Jiřina Andrésová 6   8 Bezstarosta Zdeněk 180
15. AGRIPPINA COLONIA(GER), 3 58,0 ž. Radek Koplík 1 1/2   15 Lisek Michal 60
Nestartovali: FERGANA
Čas: 01:21,21, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3 1/4-3/4-krk-1 1/4-2 3/4-1 1/2-5-1 1/2-1 1/4-1/2-4 3/4-4-6-1 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (YOKYRA)Zámecký vrch
6 000 Kč (INSTANTA)Zeas Staré Hradiště
4 000 Kč (VINNYFY)Orling

Majitel: Zámecký vrch, Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: trenér Vocásek 3 František ar Sousedík Pavel výstraha za nedostatečnou výstroj (podpínací řemínek) u koní č. 2 ANETA SUPER STAR a č. 14. INSTANTA. (DŘ § 306)


4. dostih, start 15:36
1004 VELKÁ CENA ARQANA
Rovina I.kat. - 1300 m, cena, 3letí
160000 Kč (80000 - 36800 - 24000 - 11200 - 8000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2400 + 5600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STORMY JAIL(IRE), 3 54,0 ž. Václav Janáček ZADRŽENĚ   1 Rosina Jozef 16
2. ZESSIO(GB), 3 57,0 Tomáš Lukášek 11   2 Vondrová Lucie 60
3. DANTES PEAK(GER), 3 58,0 ž. Jan Rája 1 1/2   3 Váňa st. Josef 65
4. PERIKLES(USA), 3 54,0 Patrick Mathers 4   8 Luka Václav 60
5. LENZIR, 3 57,0 ž. Martin Srnec 5   4 Hurt Tomáš 50
6. WELL MAN(GER), 3 54,0 Vendula Korečková 2 1/2   7 Wolf Martin 70
7. SUN RAY, 3 52,5 Jiřina Andrésová 1   5 Andrés Josef 150
8. LEX, 3 54,0 ž. Iva Miličková 3/4   6 Šatra Tomáš 150
Čas: 01:18,44, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 11-1 1/2-4-5-2 1/2-1-3/4
Maj. prémie:
20 000 Kč (LENZIR)Gabriela-Trachtová

Majitel: Red Arrows-Ing.Rosina, Trenér: Rosina Jozef, Ing., Chov: Epona Bloodstock Ltd

5. dostih, start 16:04
1005 82.GOMBA HANDICAP FRENCH RACING AND BREEDING COMMITTEE
Rovina I.kat. - 1200 m, handicap, 4letí a starší
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1800 + 4200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOCR HOUSE, 6 62,0 ž. Radek Koplík BOJ   5 Votava Jaroslav 80
2. HAIRY`S SON, 5 60,5 ž. Jiří Chaloupka krk   13 Chaloupka Václav 100
3. CERTUS(FR), 6 64,0 ž. Jan Rája hlava   3 Váňa st. Josef 30
4. ACOSS, 5 54,0 Tomáš Lukášek 1/2   2 Vondrová Lucie 110
5. ARYMAN(POL), 5 57,5 ž. Václav Janáček krk   4 Seménka Zdeněk 120
6. DAIDALOS(GER), 4 57,0 ž. Dušan Andrés 2 1/4   6 Wolf Martin 60
7. CHERI RULES, 5 53,0 ž. Iva Miličková hlava   1 Sousedík Pavel 150
8. BARONIAL(GB), 5 54,0 ž. Gary Hind 1 1/4   8 Horáková Lenka 50
9. DREAMING RAY, 4 52,0 Kateřina Palupčíková 3/4   7 Holčák František 150
10. ARBECCAR, 5 61,0 Adam Pekarovič krk   10 Rosina Jozef 100
11. CHEERS FOR CHIARA, 4 52,0 Ingrid Koplíková 3 3/4   11 Růžičková Martina 220
12. IRELANDS CROSS(IRE), 4 59,0 ž. Allan Petrlík 2   12 Petrlík Allan 50
13. PALMARE, 6 55,0 ž. Kristýna Bezděková 1 1/2   9 Chaloupka Václav 120
Čas: 01:11,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-hlava-1/2-krk-2 1/4-hlava-1 1/4-3/4-krk-3 3/4-2-1 1/2
Maj. prémie:
20 000 Kč (SOCR HOUSE)Zámecký vrch
12 000 Kč (HAIRY`S SON)Görgl`s Farm
8 000 Kč (ACOSS)Hrubý

Majitel: Zámecký vrch, Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: jezdec Pekarovič Adam 1000 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti do dostihu o 1 kg (Dا 326), jezdec Rája Jan 500 Kč 500 Kč za křižování v cílové rovině koně č. 2 ACCOS, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ 364 c).


6. dostih, start 16:35
1006 CENA MB TRANSPORT, spol. s r. o. (handicap)
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 4letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LETOUN, 5 61,0 ž. Jiří Chaloupka BOJ   2 Horová Oliva 50
2. ANTHONY, 5 54,0 Tomáš Lukášek 1/2   13 Horová Oliva 150
3. AQUAREL, 5 52,5 ž. Kristýna Bezděková 7   8 Chaloupka st. Jiří 80
4. COOL GLEN, 4 59,0 Milan Zatloukal krk   1 Neuberg Filip 80
5. DONÁT, 8 54,0 ž. Iva Miličková 4   16 Zajíček Jaroslav 440
6. STEPHOUSE, 5 65,5 ž. Václav Janáček 3   4 Kantek ml. Miroslav 60
7. MIDERISK, 4 63,5 ž. Martin Pišl kr.hlava   14 Fedorowicz Vladislav 100
8. LAC D`ORIENT, 4 61,0 ž. Dušan Andrés 2 1/4   10 Minařík 2 Ferdinand 50
9. WINKY TINKY, 4 55,5 Jiřina Andrésová krk   11 Bezstarosta Zdeněk 120
10. QUEENBACK, 6 57,0 Miroslava Přibylová 2 3/4   5 Jelen Jaroslav 150
11. AMADOR, 4 61,5 Ingrid Koplíková 2 1/2   3 Kantek Miroslav 150
12. TAMMYRULES, 4 58,5 am. Josef Váňa ml. krk   6 Vrba Pavel 150
13. ACHNATON, 4 61,5 ž. Martin Srnec 4   15 Chaloupka st. Jiří 200
14. BESTMAN, 4 54,0 Nikola Aiznerová 8   7 Peťulová Petra 220
15. STAR GATE, 4 60,5 ž. Josef Bartoš 2 3/4   12 Bartoš st. Josef 110
16. WERLIN, 4 65,0 ž. Jan Rája daleko   9 Kantek Miroslav 150
Čas: 01:41,31, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-7-krk-4-3-kr.hlava-2 1/4-krk-2 3/4-2 1/2-krk-4-8-2 3/4-daleko

Majitel: Falun, Trenér: Horová Oliva, Ing., Chov: Falta I.

Sankce: trenér Neuberg Filip 200 Kč za nedovolenou pomoc u boxů. (DŘ § 344).


7. dostih, start 17:08
1007 CENA FEMAT
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FARAR, 3 58,0 ž. Jan Rája JISTĚ   14 Votavová Jitka 60
2. SON OF SUN(GER), 3 57,5 Tomáš Lukášek 1/2   12 Vítek Roman 30
3. REDMORISK, 3 59,0 ž. Martin Srnec 1 3/4   9 Veselý Milan 80
4. CORNELIE, 3 57,5 ž. Dušan Andrés 1 3/4   2 Andrés Josef 120
5. PLAYLETKA, 3 57,5 ž. Iva Miličková 3   1 Lauterbach Jaroslav 70
6. GULÁN, 3 59,0 ž. Martin Pišl kr.hlava   4 Fedorowicz Vladislav 150
7. GOLDEN RAIN(HOL), 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4   16 Horová Oliva 35
8. PENSA COLA, 3 55,5 ž. Ferdinand Minařík 2 hlava   5 Hurt Tomáš 100
9. SAGWAN, 3 57,0 ž. Václav Janáček 2   11 Seménka Zdeněk 150
10. LEARJET, 3 60,0 ž. Josef Bartoš krk   6 Bartoš st. Josef 80
11. NEIDIN, 3 57,5 Milan Zatloukal krk   3 Bekrová Gabriela 150
12. MADELINA, 3 57,5 ž. René Koplík 1/2   13 Kub Petr 120
13. BOUQET, 3 55,5 am. Ondřej Velek 1   15 Růžičková Martina 200
14. LAKOMEC, 3 57,0 ž. Romana Neslerová 3   10 Dvořák Karel 120
15. MUMMY`S MISTRAL, 3 57,0 Petr Tůma 4   7 Tichá Dana 150
16. LESLEY GREI, 3 53,0 Jiřina Andrésová 3/4   8 Bezstarosta Zdeněk 180
Čas: 01:43,60, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1/2-1 3/4-1 3/4-3-kr.hlava-1 3/4-hlava-2-krk-krk-1/2-1-3-4-3/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (FARAR)J+J Votava

Majitel: J+J Votava, Trenér: Votavová Jitka, Chov: Mauer P.,JUDr.

Sankce: trenér Bezstarosta Zdeněk a trenér Tichá Dana výstraha za nedostatečnou výstroj (podpínací řemínek) u koní č. 7 MUMMY`S MISTRAL a č. 8. LESLEY GREI. (DŘ § 306)


8. dostih, start 17:35
1008 CENA LANGUEDOC, spol. s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ASIJSKÝ TYGR, 5 54,5 ž. Iva Miličková BOJ   6 Šatra Tomáš 150
2. SARGASY, 4 55,0 Dagmar Jeníková, Mgr. 1/2   16 Hanousek Ladislav 200
3. LEDOBOREC, 4 59,0 ž. Dušan Andrés krk   12 Horová Oliva 70
4. PORTO, 5 56,5 ž. Kristýna Bezděková krk   7 Chaloupka Václav 200
5. RACONA, 5 55,0 Tomáš Lukášek 1 1/4   3 Hulínský Václav 100
6. NOMON, 6 58,5 am. Josef Váňa ml. 3/4   14 Minařík 2 Ferdinand 25
7. MALACHIT, 4 52,0 žk. Věra Sedláková krk   13 Vinklárek Vladimír 200
8. WILDFIRE, 5 59,0 Helena Blažková 1 3/4   15 Růžičková Martina 200
9. VLTAVAN, 8 59,0 Vendula Korečková 1/2   10 Špelda Lubomír 200
10. REDUL, 4 56,5 ž. Martin Pišl nos   1 Fedorowicz Vladislav 150
11. SARMAK AI(SLO), 4 52,0 Kateřina Palupčíková krk   11 Drlík Jaroslav 200
12. DECROSS, 10 61,0 ž. Josef Bartoš 1   9 Zajíček Jaroslav 120
13. CIN, 8 61,0 ž. Ferdinand Minařík 2 hlava   8 Minařík 2 Ferdinand 200
14. RADOVANA, 6 59,0 ž. Václav Janáček 3/4   4 Kantek ml. Miroslav 100
15. FRED, 9 54,5 ž. Blanka Šarinová 1   2 Maršíčková Miroslava 200
16. BLACK HURICAN(IRE), 10 59,5 ž. Jiří Chaloupka krk   5 Šatra Tomáš 70
Čas: 01:42,44, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-krk-krk-1 1/4-3/4-krk-1 3/4-1/2-nos-krk-1-hlava-3/4-1-krk
Maj. prémie:
5 000 Kč (ASIJSKÝ TYGR)Arte-Šatra

Majitel: Arte-Šatra, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Ševčík M.,Ing.

V průběhu dostihového odpoledne byli odebrány vzorky moči na přítomnost zakázaných látek u jezdců ž. Koplík 4 R., ž. Chaloupka J. , ž Petrlík A. a Pekarovič A. . Výsledky budou známy po provedení rozboru vzorků.



Dostihová komise: