home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 04.11.2007 - Praha
stav dráhy: 4.1 (dobrá / Good)
1. dostih, start 12:07
1510 CENA PORCELA PLUS
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HIERONYMUS, 4 62,0 am. Helena Pejšková, Ing. JISTĚ   2 Pejšková Ivana 45
2. FERRIER(GER), 4 58,5 am. Irena Rosenfeld 1/2   7 Fedorowicz Vladislav 70
3. VARNAS, 11 54,0 am. Markéta Pátková 1/2   1 Pátková Renata 75
4. VENEDIG, 3 60,5 ž. Iva Miličková 1 1/4   6 Šatra Tomáš 22
5. QUEENBACK, 6 55,5 Miroslava Přibylová 2   5 Jelen Jaroslav 65
6. SANTA ANNA MARIE, 4 54,0 ž. Václav Janáček 2   3 Piruch Jozef 45
7. TAMMY(GER), 3 61,0 ž. Romana Neslerová 6   4 Dvořák Karel 120
Čas: 01:16,40, Mezičasy: (26.78 - 24.42 - 25.20)
Výrok: JISTĚ 1/2-1/2-1 1/4-2-2-6
Maj. prémie:
5 000 Kč (HIERONYMUS)MCH-Pejšková

Majitel: MCH-Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

Poplatky: stáj Epona 2500 Kč za nezdůvodněnou změnu jezdce na koni č. 7 FERRIER (DU 15/6).


2. dostih, start 12:37
1511 CENA SPOLEČNOSTI MAXX
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LADY GAUDI(IRE), 2 55,5 Tomáš Lukášek V. LEHCE   2 Petrlík Allan 15
2. NEZNÁLEK, 2 58,0 ž. Jan Rája 2 1/2   6 Kotáb Eduard 50
3. PERNOD, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   4 Chaloupka Václav 60
4. GREISEN, 2 57,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1 3/4   8 Minařík 2 Ferdinand 140
5. TAMMY`N CLASSY, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 3/4   5 Vrba Pavel 80
6. RAPID RAIN(HOL), 2 57,0 ž. Ilona Hronová 4   1 Pejšková Ivana 60
7. MONO PIŠTA, 2 57,0 ž. Václav Janáček 1 1/4   7 Šilhavý Ladislav 60
8. BESIPKA, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 3/4   9 Seménka Zdeněk 400
9. ARCYKSIEŹNA XIAN(POL), 2 57,0 Petr Tůma 1 3/4   10 Suchánek Martin 180
10. HAPPY BRIDGE, 2 53,5 Ingrid Koplíková daleko   3 Demele Jan 200
Čas: 01:16,31, Mezičasy: (26.24 - 25.04 - 25.04)
Výrok: VELMI LEHCE 2 1/2-3/4-1 3/4-3/4-4-1 1/4-3/4-1 3/4-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (NEZNÁLEK)DS Kameňák
3 000 Kč (PERNOD)Metrostav-Chaloupka
2 000 Kč (GREISEN)DS Štoudek Doubravice

Majitel: Gaudí Realitní agentura, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Hatery N.

3. dostih, start 13:07
1512 CENA ČERPACÍ STANICE PRAHA - FLORENC
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GRACE MOON(IRE), 3 54,5 Tomáš Lukášek TUHÝ BOJ   3 Luka Václav 55
2. MARILESS, 3 54,0 žk. Filip Koplík kr.hlava   4 Koplík Zdeno 150
3. LYCUM, 7 60,5 ž. Jan Rája 3/4   5 Drlík Jaroslav 17
4. JURANTA(POL), 3 57,0 ž. Václav Janáček 2 1/2   8 Kinský Pavel 40
5. PORTO, 5 55,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/2   7 Chaloupka Václav 100
6. WILDFIRE, 5 59,5 Ingrid Koplíková 2 3/4   6 Růžičková Martina 76
7. GULÁN, 3 58,0 ž. Dušan Andrés 2   1 Vinklárek Vladimír 80
8. SKARLA(POL), 3 59,5 žk. Jiřina Svobodová 1/2   2 Hora Zdeněk 150
Čas: 01:45,44, Mezičasy: (27.80 - 29.05 - 25.57 - 26.16)
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-3/4-2 1/2-3 1/2-2 3/4-2-1/2

Majitel: GM Electronic, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Le Thenny S A

Sankce: ž.Rája Jan 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).,žk.Koplík Filip výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).


4. dostih, start 13:39
1513 CENA SPECIAL TURBO
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NICE TIGER(GER), 2 53,5 Ingrid Koplíková JISTĚ   4 Koplík Zdeno 80
2. SHERON, 2 58,0 ž. Iva Miličková 2   12 Zachovalová Kamila 35
3. ALONG, 2 56,5 Adéla Klepetková 1 1/4   7 Mareš Miroslav 60
4. RABBIT MUJAHID(GB), 2 58,0 ž. Jan Rája krk   2 Machů Zdeněk 35
5. BARSY, 2 56,0 ž. Václav Janáček 3/4   9 Seménka Zdeněk 200
6. HARIETTE, 2 58,0 ž. Radek Koplík 3/4   11 Chaloupka Václav 100
7. WINKIE, 2 57,0 ž. František Vávra 2 1/4   1 Suchánek Martin 60
8. FASTILLIO, 2 57,0 Edil Khusainov 3   6 Vítek Pavel 80
9. CARBONIT, 2 58,0 Štěpánka Sedláčková 1 1/2   3 Šilhavý Ladislav 200
10. IZBY, 2 54,5 Tomáš Lukášek 13   5 Vrba Pavel 70
11. SASKIE, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 2   10 Vinklárek Vladimír 400
Nestartovali: LEXUS
Čas: 01:45,62, Mezičasy: (28.44 - 24.88 - 26.26 - 26.03)
Výrok: JISTĚ 2-1 1/4-krk-3/4-3/4-2 1/4-3-1 1/2-13-2
Maj. prémie:
5 000 Kč (SHERON)Hospůdka Malá-Hradčany
3 000 Kč (ALONG)Mareš-Tachlovice
2 000 Kč (BARSY)Inpost Uherské Hradiště

Majitel: YOKO, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Berglar Ch., Dr.

5. dostih, start 14:08
1514 CENA SPOLEČNOSTI FANS
Proutky IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VALANGO, 11 64,5 am. Barbora Beňová BOJ   6 Špelda Lubomír 130
2. KOBUZ(POL), 5 64,5 žk. Josef Váňa ml. 1/2   2 Váňa st. Josef 17
3. LATWING, 7 68,0 ž. Dušan Andrés nos   8 Chaloupka Václav 50
4. TAMMYJOOM, 6 68,0 Luboš Urbánek 6   3 Špelda Lubomír 50
5. NEW TIGER(GER), 5 64,5 Libor Šimůnek 11   12 Luka Václav 120
6. BUNT(POL), 5 64,5 Libor Sedlář 17   4 Koplík Zdeno 440
7. AMARILA, 4 63,0 Josef Sovka 5   11 Chaloupka Václav 150
8. RADOVAN, 9 67,0 ž. Jaroslav Myška 3 1/4   1 Mimra Zdeněk 100
Z EL DURO(GER), 8 65,5 Marcel Novák     9 Nováková Gabriela 80
Z LLOMBARDS, 4 63,0 Ivan Siegl, Ing.     5 Vinklárek Vladimír 150
Nestartovali: JERMAK(GER), JULMOND(GER)
Čas: 03:54,55, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-nos-6-11-17-5-3 1/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (VALANGO)Akvagast Thurn

Majitel: Akvagast Thurn, Trenér: Špelda Lubomír, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: žk.Váňa 3 Josef 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


6. dostih, start 14:39
1515 CENA YOKO
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MODRAN, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   5 Chaloupka Václav 40
2. STEP FOR LIFE, 2 55,0 ž. Václav Janáček 2 1/4   2 Zachovalová Kamila 40
3. VADEONA, 2 54,5 Vendula Korečková 3 1/2   10 Luka Václav 60
4. HMAT, 2 58,0 ž. Radek Koplík 1 1/4   7 Hurt Jiří 70
5. APPIA, 2 56,0 ž. Iva Miličková 1 1/2   12 Kučera Karel 80
6. FLEURY(GER), 2 58,0 ž. Dušan Andrés 1/2   3 Urbánek Luboš 60
7. NOISETTE(GER), 2 52,5 Ingrid Koplíková 11   4 Koplík Zdeno 40
8. LORD LIBERTY, 2 55,5 žk. Róbert Šara daleko   8 Kroutilík Jaroslav 200
9. PERCY COCO, 2 53,5 Kateřina Palupčíková daleko   9 Hora Zdeněk 300
S IGRIS, 2 53,5 Jiřina Andrésová     11 Hanousek Ladislav 250
Nestartovali: ADJIKKA, MAURITI(FR)
Čas: 01:44,59, Mezičasy: (27.70 - 24.96 - 25.19 - 26.74)
Výrok: JISTĚ 2 1/4-3 1/2-1 1/4-1 1/2-1/2-11-daleko-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (MODRAN)Metrostav-Chaloupka
3 000 Kč (STEP FOR LIFE)Hospůdka Malá-Hradčany
2 000 Kč (VADEONA)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: Metrostav-Chaloupka, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Pšurný Josef

Sankce: tr.Hora Z. 200 Kč za pozdní příchod koně č. 9 PERCY COCO do paddocku (DŘ § 332) a výstraha za nedostatečnou připravenost koně do dostihu. (DŘ § 411f)., tr.Koplík 2 Zdeno 200 Kč za pozdní příchod koně č. 4 NOISETTE do paddocku (DŘ § 332).


7. dostih, start 15:09
1516 CENA ŠAMPIONÁTU CK MARTIN TOUR
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VANDORA, 3 61,5 Vendula Korečková BOJ   10 Sýkorová Marcela 80
2. LESLEY GREI, 3 53,0 Ingrid Koplíková 1/2   5 Bekrová Gabriela 110
3. PONTE, 3 58,0 am. Linda Fedorowiczová hlava   1 Šatra Tomáš 70
4. CENTRAL HOUSE, 7 54,0 ž. Václav Janáček 1 3/4   3 Piruch Jozef 30
5. MARIETA, 3 52,0 am. Jindřich Fabris 1/2   11 Mareš Miroslav 200
6. SHAKIRA, 5 58,5 ž. Dušan Andrés hlava   9 Jelen Jaroslav 70
7. RED EXTREME, 3 62,0 žk. Josef Váňa ml. krk   4 Neuberg Filip 100
8. SVIST, 6 52,0 am. Lucie Svobodová 1 3/4   13 Svoboda Josef 200
9. MAFIRA, 8 57,5 žk. Kateřina Hájková nos   6 Sýkorová Marcela 140
10. MADELINA, 3 62,5 Josef Sovka 1   8 Mimra Zdeněk 120
11. VALUNKA, 7 53,0 Šárka Pulpánová 1/2   2 Drlík Jaroslav 30
12. SALANGA, 5 53,0 Kateřina Palupčíková 1 1/2   7 Drlík Jaroslav 120
Nestartovali: HURYKÁN
Čas: 01:59,25, Mezičasy: (13.69 - 27.33 - 25.49 - 26.88 - 25.84)
Výrok: BOJ 1/2-hlava-1 3/4-1/2-hlava-krk-1 3/4-nos-1-1/2-1 1/2

Majitel: Erban, Trenér: Sýkorová Marcela, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: j.Pulpánová Šárka 500 Kč ,ž. Janáček Václav 500 Kč a j.Koplíková I. 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316). Poplatky: stáj BORS Břeclav a.s. 500 Kč za nahlášenou změnu dresu. (DU 15/2).



Dostihová komise: