home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 22.10.2006 - Praha
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:04
1479 MEMORIÁL PÁLA KÁLLAIE (hdcp)
Rovina III.kat. - 2600 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INSCATRA, 3 57,0 ž. Jan Rája LEHCE   1 Vocásková Helena 20
2. KERSY, 3 51,0 Ingrid Koplíková 7   5 Růžičková Martina 200
3. PYTHIA, 4 58,5 Jiřina Andrésová 3 3/4   7 Andrés Josef 100
3. MAÁDID, 4 51,0 Zuzana Vokálková současně   6 Papoušek ml. Jan 120
5. SAS, 5 52,0 ž. Iva Miličková 2 1/4   3 Minařík 2 Ferdinand 65
6. WERENA, 5 61,5 ž. Dušan Andrés 1 1/2   10 Horová Oliva 120
7. BANDYTA, 5 55,0 ž. Václav Janáček 3/4   9 Bielík Pavel 60
8. ZANUSSY, 3 57,0 ž. Martin Srnec hlava   8 Kabelková Hana 50
9. DYNASTIA(POL), 3 56,0 Milan Zatloukal 2 1/4   2 Neuberg Filip 80
10. ARONDE, 4 51,0 am. Jana Nováková 2 1/2   4 Janda Jiří 150
Čas: 02:50,43, Mezičasy: (38.10 - 27.34 - 29.57 - 23.58 - 24.60 - 26.88)
Výrok: LEHCE 7-3 3/4-současně-2 1/4-1 1/2-3/4-hlava-2 1/4-2 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (INSCATRA)Mikrop Čebín a.s.
6 000 Kč (KERSY)DM Cargo
2 000 Kč (PYTHIA)Pulec Hř.Mimoň
2 000 Kč (MAÁDID)Hradiště

Majitel: Mikrop Čebín a.s., Trenér: Vocásková Helena, Chov: Vocásek F.

2. dostih, start 13:36
1480 CENA ŠPIČKOVÝCH KRMIV HORSAL (hdcp)
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMARANTHA, 5 61,5 Milan Zatloukal LEHCE   1 Hulínský Václav 80
2. PETROPOLIS(GER), 6 57,5 Tomáš Lukášek 5   11 Vítek František 55
3. TITITAKA, 3 55,5 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/4   8 Minařík 2 Ferdinand 35
4. SALANGA, 4 55,0 ž. Václav Janáček 3/4   6 Drlík Jaroslav 35
5. HIERONYMUS, 3 59,5 am. Helena Pejšková, Ing. krk   10 Pejšková Ivana 60
6. SPECTACOLO, 5 62,0 ž. Radek Koplík 3 1/4   3 Hurt Jiří 120
7. QUEENBACK, 5 54,5 Miroslava Přibylová 1 1/2   4 Jelen Jaroslav 200
8. JADEED, 3 51,0 Jiřina Andrésová 1/2   12 Hanousek Ladislav 200
9. SOCOSTA(POL), 4 51,0 ž. Kristýna Bezděková 2   9 Sergeant Filip 250
10. MARIA SONG, 5 51,5 Adéla Klepetková 1/2   2 Chaloupka Václav 100
11. SHAVIRA, 5 53,0 Jaromír Šafář 3 1/2   7 Papoušek ml. Jan 160
12. FANTASY STORM(IRE), 4 56,0 ž. Martin Srnec 5   5 Chaloupka Václav 100
Čas: 01:15,85, Mezičasy: (24.86 - 23.81 - 27.19)
Výrok: LEHCE 5-1 1/4-3/4-krk-3 1/4-1 1/2-1/2-2-1/2-3 1/2-5
Maj. prémie:
5 000 Kč (AMARANTHA)Protendon-Hulínský

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Alex Gorrie-Salvator s.r.o.

Sankce: trenér Pejšková Ivana 400 Kč za nenahlášenou pomoc u startovních boxů (DŘ §348).


3. dostih, start 14:03
1481 CENA HORSAL PLUS
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARUBA SUN(GER), 2 55,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   11 Neuberg Filip 27
2. KLIRENS(POL), 2 57,0 ž. Jan Rája 1 3/4   8 Horáková Lenka 25
3. COSMA, 2 54,5 Tomáš Lukášek 9   3 Vašina Josef 50
4. ADORACJA(POL), 2 57,0 ž. Iva Miličková 2   9 Růžičková Martina 60
5. LORIANA, 2 55,0 ž. Kristýna Bezděková 3 1/4   10 Jelínek Zbyněk 150
6. REDNIA, 2 53,5 Andrea Kopecká 1 1/4   4 Pokorný Antonín 120
7. FERGANA, 2 56,0 ž. Romana Neslerová 7   5 Dvořák Karel 150
8. AMADIS DE GAULE, 2 54,5 Adéla Klepetková daleko   6 Petrlík Allan 100
Nestartovali: DI ANNA SEKT, IMBIR(POL), LOOK, MONCHA(FR), NORMONA, SKARLA(POL)
Čas: 01:31,22, Mezičasy: (16.57 - 23.89 - 25.65 - 25.12)
Výrok: JISTĚ 1 3/4-9-2-3 1/4-1 1/4-7-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (COSMA)Václav Kozel
6 000 Kč (LORIANA)Nisa-Union

Majitel: WIN, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Gest.Pfauenhof

4. dostih, start 14:35
1482 CENA DOTAČNÍHO FONDU JC ČR
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PERLA, 2 52,5 žk. Jana Trňáková JISTĚ   5 Pechát Theodor 150
2. ČIKY GOOD, 2 56,0 ž. Václav Janáček 1 1/4   12 Neuberg Filip 40
3. LINE D`AUTEUIL(FR), 2 57,0 Edil Khusainov 7   6 Vítek Pavel 35
4. VODARKA, 2 52,5 Ingrid Koplíková 2   8 Jelínek Zbyněk 80
5. DIAMANTIXA(SLO), 2 52,5 Petra Výtisková 4 1/2   4 Bělka Martin 150
6. NOTONARA(POL), 2 54,5 Tomáš Lukášek 1 1/2   11 Horáková Lenka 35
7. MALINA, 2 56,0 Milan Zatloukal 1/2   7 Vašina Josef 120
8. VERDON, 2 54,5 Jiřina Andrésová 4 1/2   3 Váňa st. Josef 100
9. ALAHAN DANCER, 2 57,0 ž. Iva Miličková 2 1/2   10 Mareš Miroslav 140
10. GAMÉN, 2 57,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/4   13 Minařík 2 Ferdinand 100
S SEŠLOST, 2 53,5 Iveta Olšáková     2 Blecha Jan 250
Nestartovali: JUVENA(POL), MISS CLASSY
Čas: 01:31,36, Mezičasy: (15.56 - 22.81 - 25.73 - 27.28)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-7-2-4 1/2-1 1/2-1/2-4 1/2-2 1/2-1 1/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (PERLA)SŠ dostihového sportu
6 000 Kč (ČIKY GOOD)Stáj Veltheim-Neuberg
4 000 Kč (VODARKA)Nisa-Union

Majitel: SŠ dostihového sportu, Trenér: Pechát Theodor, Chov: P.a C.Hořovice

Sankce: trenér Blecha Jan 400 Kč za nenahlášenou pomoc u startovních boxů (DŘ §348).


5. dostih, start 15:03
1483 VELKÁ CENA SCHAUMANN ČR s.r.o.
Rovina I.kat. - 1500 m, cena, 2letí
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IGNACIO, 2 55,0 ž. Martin Srnec JISTĚ   8 Olehla Čestmír 55
2. NATÍK, 2 57,0 ž. Václav Janáček 1   7 Janda Jiří 65
3. SHAMAN, 2 57,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/2   2 Suchánek Martin 70
4. GILMOUR, 2 57,0 ž. Jan Rája krk   9 Růžičková Martina 100
5. YOKYRA, 2 54,0 ž. Kristýna Bezděková 2   10 Votava Jaroslav 150
6. SOREPPO, 2 55,0 Tomáš Lukášek hlava   3 Votava Jaroslav 120
7. LENZIR, 2 57,0 ž. Radek Koplík 1 1/4   5 Hanuš Pavel 40
8. LAKAS, 2 55,0 ž. Iva Miličková 1/2   4 Luka Václav 50
9. SUN RAY, 2 56,0 Jiřina Andrésová 1 1/2   6 Andrés Josef 150
10. BRIGHT RISK, 2 56,0 Milan Zatloukal 4   1 Neuberg Filip 70
11. SAJMA, 2 54,0 Jaromír Šafář kr.hlava   11 Blecha Jan 200
Čas: 01:37,00, Mezičasy: (22.08 - 25.04 - 23.04 - 26.85)
Výrok: JISTĚ 1-1 1/2-krk-2-hlava-1 1/4-1/2-1 1/2-4-kr.hlava

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Vanda V.
video

6. dostih, start 15:32
1484 CENA PADESÁTÉHO VÝROČÍ ZALOŽENÍ SOUz PRAHA
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší, dostih žáků
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CRASH(POL), 4 52,5 žk. Petr Foret LEHCE   2 Suchánek Martin 30
2. FERRIER(GER), 3 57,0 žk. Michal Kubík 3 1/4   12 Kinský Pavel 30
3. SARMAK AI(SLO), 3 52,5 žk. Markéta Sojková 6   3 Drlík Jaroslav 150
4. MALACHIT, 3 54,5 žk. Veronika Skoupá 5   7 Vinklárek Vladimír 200
5. AJANKA(GER*), 4 51,0 žk. Josef Mysliveček 2 3/4   10 Vítek František 100
6. NORELLO(GER), 9 58,0 žk. Jiřina Svobodová kr.hlava   9 Váňa Tomáš 100
7. MUMMY`S MINSTRA, 3 54,0 žk. Eliška Kubinová 1 1/4   4 Hurt Jiří 200
8. APANELLA, 3 57,5 žk. Lucie Veselá 1/2   6 Váňa Tomáš 45
9. FAR BECK, 6 52,5 žk. Kateřina Hájková kr.hlava   8 Pechát Theodor 150
10. RADOVANA, 5 57,0 žk. Kateřina Piskáčková 2 1/4   1 Kantek ml. Miroslav 70
11. SANGRIA, 3 51,0 žk. Veronika Votýpková daleko   11 Bartoš st. Josef 150
Nestartovali: BRITINETTA
Čas: 01:45,27, Mezičasy: (28.46 - 24.04 - 23.27 - 29.51)
Výrok: LEHCE 3 1/4-6-5-2 3/4-kr.hlava-1 1/4-1/2-kr.hlava-2 1/4-daleko

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Suchánek Martin, Chov: PKI S.A.

7. dostih, start 16:03
1485 CENA HORSAL POWER (hdcp)
Rovina II.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CARNATION, 4 53,0 ž. Romana Neslerová BOJ   4 Váňa Tomáš 80
2. APARTA, 5 55,5 Tomáš Lukášek 3/4   2 Vocásek 3 František 140
3. TELLEYRAND(POL), 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   1 Horáková Lenka 100
4. SHADOW DAY, 4 63,0 ž. Josef Bartoš 1 1/4   6 Tichá Dana 130
5. AL-JUNE(POL), 3 59,0 ž. Radek Koplík 1/2   10 Horáková Lenka 50
6. PURBECCA, 3 55,0 ž. Kristýna Bezděková 1   11 Votava Jaroslav 100
7. PTÁK OHNIVÁK, 4 55,0 ž. Martin Srnec kr.hlava   8 Suchánek Martin 120
8. VERY LUCK, 4 54,0 Petra Výtisková 1 1/4   5 Bělka Martin 180
9. PARAMOUNT STAR, 6 54,5 Jaromír Šafář 1/2   9 Šatra Tomáš 60
10. SPREECLUB(POL), 3 51,0 Jiřina Andrésová 1 1/2   7 Holčák František 150
11. NERO KRVAVÝ BÁSNÍK, 3 57,0 ž. Václav Janáček 1   3 Šilhavý Ladislav 120
12. KICOS, 4 62,0 ž. Jan Rája 8   13 Vondrová Lucie 25
13. LUCKY RAIN(HOL), 6 51,0 ž. Iva Miličková krk   14 Pejšková Ivana 150
14. SIDE STAR(GER), 5 51,0 Ingrid Koplíková 9   15 Koplík Zdeno 220
Nestartovali: WHISKY JACK
Čas: 01:55,63, Mezičasy: (13.88 - 25.11- 26.79 - 24.80 - 25.04)
Výrok: BOJ 3/4-krk-1 1/4-1/2-1-kr.hlava-1 1/4-1/2-1 1/2-1-8-krk-9
Maj. prémie:
15 000 Kč (CARNATION)Stáj Jana a spol.
9 000 Kč (APARTA)Certus Spedition
6 000 Kč (SHADOW DAY)Losenický tiskárna-Tichá

Majitel: Stáj Jana a spol., Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Alex Gorrie-Salvator s.r.o.

Sankce: jezdec Lukášek Tomáš 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316).

video

8. dostih, start 16:33
1486 CENA SÁZEK BETINO (hdcp)
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARATH, 6 59,0 Tomáš Lukášek TUHÝ BOJ   10 Vítek František 60
2. LAROSSO(GER), 3 56,5 ž. Václav Janáček kr.hlava   3 Kotáb Eduard 50
3. LÁLÁ, 3 51,0 Natalie Arendsen krk   2 Neuberg Filip 150
4. HAPPYMENA, 5 57,0 ž. Jan Rája 3/4   12 Drlík Jaroslav 50
5. REDAKTOR, 5 63,5 Milan Zatloukal 1 1/2   1 Neuberg Filip 100
6. FULLY LOVED, 4 53,0 ž. Romana Neslerová 1 1/4   13 Dvořák Karel 150
7. LAST APPLE(FR), 6 58,5 am. Lucie Dítková 1/2   7 Kučera Karel 80
8. SHARBECCA, 5 63,5 Ingrid Koplíková 1 3/4   6 Kantek Miroslav 200
9. STARTHIR(FR), 4 51,5 Edil Khusainov hlava   11 Vítek Pavel 150
10. GREEN LAND(POL), 3 51,0 ž. Kristýna Bezděková 2 1/4   5 Luka Václav 150
11. POETRY IN MOTION, 3 51,5 ž. Iva Miličková 6   4 Minařík 2 Ferdinand 100
12. MONTE CARLO, 9 52,0 am. Ondřej Velek 1/2   8 Vašina Josef 150
13. LENOCH, 4 54,0 Jaromír Šafář 1   14 Pejšková Ivana 250
14. LEONCAVALO, 4 58,5 ž. Ferdinand Minařík 2 7   9 Minařík 2 Ferdinand 60
Čas: 01:56,30, Mezičasy: (13.48 - 25.27 - 24.73 - 24.58 - 27.26)
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-krk-3/4-1 1/2-1 1/4-1/2-1 3/4-hlava-2 1/4-6-1/2-1-7
Maj. prémie:
5 000 Kč (MARATH)Swiss Fans-Vítek

Majitel: Swiss Fans-Vítek, Trenér: Vítek František, Chov: Vanda V.

Sankce: jezdec Arendsen Natalie 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316).


9. dostih, start 17:00
1487 CENA ELEKTRIZACE ŽELEZNIC - PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY
Proutky III.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
55000 Kč (27500 - 12650 - 8250 - 3850 - 2750) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 825 + 825 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PARACCHINI(GER), 5 66,0 ž. Josef Bartoš ZADRŽENĚ   9 Váňa st. Josef 25
2. VALANGO, 10 66,0 Luboš Urbánek 13   3 Špelda Lubomír 100
3. INDIGO BLUE(POL), 5 64,0 Bohuslav Mátl 1 1/4   11 Baštová Pavlína 200
4. CYGNUS(POL), 6 66,0 ž. Radek Havelka 7   1 Holčák František 35
5. YORK MASTER, 4 64,0 Martin Liška 6   12 Vítek Roman 55
6. OLIVETTA, 4 62,0 Ivan Siegl, Ing. 8   7 Chaloupka Václav 200
7. MAGIC BLADE(GER), 4 64,0 ž. Jaroslav Myška nos   10 Růžičková Martina 55
8. VLTAVAN, 7 64,0 Štěpánka Sedláčková 12   2 Špelda Lubomír 200
9. PORTO, 4 62,5 Martin Pišl 6   4 Chaloupka Václav 200
10. PERGON, 5 63,5 Libor Šimůnek 10   5 Chaloupka Václav 200
11. JAVANKA, 5 63,0 Josef Sovka daleko   6 Hanousek Ladislav 200
PN TELEPHOTO(IRE), 5 67,0 ž. Dušan Andrés     14 Luka Václav 65
Nestartovali: BOLD VICTORY, LABRADOR
Čas: 03:50,27, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 13-1 1/4-7-6-8-nos-12-6-10-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (VALANGO)Akvagast Thurn
6 000 Kč (YORK MASTER)DS Pegas

Majitel: Hexion-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Steigenberger A.


Dostihová komise: