home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 14.10.2006 - Most
stav dráhy: 3.8 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:33
1453 CENA MĚSTA BÍLINA
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANNABELLA, 2 55,0 ž. Iva Miličková LEHCE   7 Tajmr Michal 200
2. LEARJET, 2 56,5 Jaromír Šafář 3 3/4   2 Bartoš st. Josef 45
3. CORNELIE, 2 54,5 Jiřina Andrésová 2 1/4   5 Andrés Josef 80
4. MADELINA, 2 57,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   10 Kub Petr 70
5. LAKOMEC, 2 56,0 Milan Zatloukal 2 1/4   12 Faltová Oliva 80
6. NEIDIN, 2 58,0 ž. Václav Janáček krk   9 Bekrová Gabriela 35
7. GLEDSBOY(POL), 2 56,0 ž. Ilona Hronová 2 1/4   16 Bezstarosta Zdeněk 80
8. SZATYN(POL), 2 56,0 Jakub Pavlíček nos   3 Blecha Jan 110
9. GERMILL, 2 56,5 František Jasinský 2 1/2   13 Novák Antonín 120
10. HURYKÁN, 2 58,0 ž. Jan Rája 1/2   4 Hurt Jiří 70
11. COMEDY KING, 2 56,0 ž. René Koplík 6   14 Koplík Zdeno 120
12. BOUQET, 2 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2 1/2   6 Růžičková Martina 120
13. MONTANA MOON, 2 58,0 ž. Artur Resulov 8   1 Vinklárek Vladimír 150
14. BORNESIA, 2 54,5 Vendula Korečková 7   8 Vymazal Josef 100
15. LANDMARK, 2 55,0 Tomáš Lukášek daleko   11 Vinklárek Vladimír 250
Nestartovali: HALENKA
Čas: 01:46,18, Mezičasy: (28.58 - 26.96 - 26.11 - 24.54)
Výrok: LEHCE 3 3/4-2 1/4-1 1/4-2 1/4-krk-2 1/4-nos-2 1/2-1/2-6-2 1/2-8-7-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (ANNABELLA)Potoky
6 000 Kč (LEARJET)Špaček
4 000 Kč (CORNELIE)Pulec Hř.Mimoň

Majitel: Potoky, Trenér: Tajmr Michal, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

2. dostih, start 14:03
1454 CENA DOTAČNÍHO FONDU JCČR
Rovina IV.kat. - 2000 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LEDOBOREC, 3 59,0 ž. René Koplík TUHÝ BOJ   5 Faltová Oliva 70
2. DENNÍ BOUŘE, 3 56,5 ž. Jaroslav Kovařík krk   3 Hurt Jiří 200
3. CZINDUIN(POL), 3 58,5 Jakub Pavlíček 1 1/2   1 Blecha Jan 17
4. KAREY, 3 61,0 ž. Václav Janáček 1 1/4   8 Sýkorová Marcela 200
5. SARGASY, 3 55,5 Dagmar Jeníková, Mgr. krk   9 Hanousek Ladislav 120
6. DARDANELY, 3 58,0 ž. Artur Resulov 3   6 Tajmr Michal 200
7. GECOSS, 3 57,5 František Jasinský 10   4 Novák Antonín 350
8. NORD OUEST, 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka 13   7 Chaloupka Václav 29
9. APOLENKA ., 3 56,5 Petr Florian 8   2 Voršilková Helena 150
Čas: 02:14,30, Mezičasy: (28.52 - 27.34 - 27.72 - 25.65 - 25.07)
Výrok: TUHÝ BOJ krk-1 1/2-1 1/4-krk-3-10-13-8
Maj. prémie:
5 000 Kč (LEDOBOREC)Falun

Majitel: Falun, Trenér: Faltová Oliva, Chov: Falta I.

Sankce: jezdec Resulov Artur výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316), trenér Faltová Oliva 200 Kč za pozdní příchod do paddocku (DŘ §332).


3. dostih, start 14:29
1455 CENA TÝDENÍKU HOMÉR
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VALBIG(GER), 4 62,0 am. Josef Váňa ml. V. LEHCE   1 Váňa st. Josef 23
2. MORÁVKA, 4 65,0 ž. Jaroslav Myška 9   4 Novák Antonín 60
3. IBERIA, 4 64,0 Martin Liška 1 3/4   2 Hanousek Ladislav 150
4. DORNEY(POL), 4 65,0 ž. Michal Köhl 7   7 Blecha Jan 100
5. LAKOSTA, 4 65,0 ž. Pavel Kašný 1/2   6 Kašný Pavel 35
6. BUNT(POL), 4 62,5 Barbora Málková krk   8 Koplík Zdeno 500
7. INDIAN SUN, 4 62,0 Josef Sovka 4 1/2   5 Papoušek ml. Jan 60
ZN RESERL(GER), 4 66,0 ž. Dušan Andrés     3 Koplík Zdeno 40
Čas: 04:02,38, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 9-1 3/4-7-1/2-krk-4 1/2

Majitel: Galaxie, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Zimmermann G.

Sankce: jezdec Köhl Michal výstraha za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c)


4. dostih, start 15:01
1456 CENA SPOLEČNOSTI PRVNÍ ELEKTRO
Rovina II.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1000 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUANDA, 5 53,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   9 Luka Václav 50
2. VABECAR, 6 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   6 Pejšková Ivana 120
3. PŮLTÓNINA, 6 57,5 am. Helena Pejšková, Ing. 3 3/4   11 Pejšková Ivana 60
4. KAYMIRA(GER), 4 59,0 ž. René Koplík hlava   2 Koplík Zdeno 40
5. PYTHIA, 4 51,0 Jiřina Andrésová krk   7 Andrés Josef 120
6. HA HA, 3 51,0 Zuzana Vokálková hlava   1 Drlík Jaroslav 70
7. WHITE FACES(GER), 3 51,0 ž. Iva Miličková krk   5 Wolf Martin 70
8. WERENA, 5 52,5 Jaromír Šafář 1 3/4   12 Horová Oliva 150
9. STELARITA, 5 51,5 ž. Kristýna Bezděková 3/4   4 Kantek ml. Miroslav 150
10. SATÉN, 9 61,0 ž. Jan Rája 6   8 Chaloupka st. Jiří 60
11. ARCUM, 6 61,0 ž. Dušan Andrés 12   10 Koplík Zdeno 100
12. MADAMON, 4 53,0 ž. Ilona Hronová 18   3 Demele Jan 150
Čas: 02:36,30, Mezičasy: (14.63 - 37.25 - 27.26 - 26.73 - 25.04 - 25.40)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-3 3/4-hlava-krk-hlava-krk-1 3/4-3/4-6-12-18
Maj. prémie:
15 000 Kč (LUANDA)Václav Luka
9 000 Kč (VABECAR)Fano-Noskovi
6 000 Kč (PŮLTÓNINA)Stáj Helena-Pejšková

Majitel: Václav Luka, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Luka V.,Ing.

Byla provedena dechová zkouška na alkohol u jezdců: Koplík 3 R., Chaloupka J., Vodehnalová J., Rája J., Janáček V., Andrés D., Srnec M. a Sovka J. s výsledkem negativním.


5. dostih, start 15:32
1457 CENA SPOLEČNOSTI HUMECO
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CRISBA, 3 52,5 ž. Kristýna Bezděková LEHCE   5 Vítek František 40
2. MR SHARINA(IRE), 3 54,0 Jaromír Šafář 3 3/4   8 Šatra Tomáš 80
3. PREZIOSO, 4 53,0 ž. Ilona Hronová 3/4   13 Chaloupka st. Jiří 80
4. MILLIE(GER*), 3 54,5 Tomáš Lukášek krk   11 Vítek Roman 60
5. NOMON, 5 51,0 ž. Iva Miličková 2 3/4   10 Minařík 2 Ferdinand 110
6. MAN O DESERT(FR), 6 58,5 am. Josef Váňa ml. 1   3 Váňa st. Josef 60
7. AMARANTHA, 5 53,0 ž. Jaroslav Kovařík krk   12 Hulínský Václav 120
8. SPECTACOLO, 5 51,0 Ingrid Koplíková 2 1/4   2 Hurt Jiří 150
9. SHIRON, 4 51,0 Natalie Arendsen 1 1/2   4 Bartoš st. Josef 110
10. IBISA, 5 51,0 Vendula Korečková 3/4   9 Vymazal Josef 200
11. RABÍN, 10 57,0 ž. Václav Janáček 3   7 Šilhavý Ladislav 30
12. CHEERS FOR CHIARA, 3 57,0 ž. Jiří Chaloupka 1   6 Růžičková Martina 150
13. OLIVIO(GER), 8 60,5 am. Irena Rosenfeld daleko   1 Fedorowicz Vladislav 220
Čas: 01:28,49, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 3 3/4-3/4-krk-2 3/4-1-krk-2 1/4-1 1/2-3/4-3-1-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (CRISBA)Dostihová stáj HPV-Vítek
6 000 Kč (PREZIOSO)Stáj Filip
4 000 Kč (MILLIE(GER*))DS Pegas

Majitel: Dostihová stáj HPV-Vítek, Trenér: Vítek František, Chov: Kubíček E.,MVDr.

Kůň č. 1 OLIVIO ztratil na startu nesčetné délky. Sankce: jezdec Váňa 3 Josef 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316).


6. dostih, start 16:04
1458 CENA MĚSTA TEPLICE
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4200 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KASJER(POL), 6 68,5 ž. Michal Köhl JISTĚ   8 Blecha Jan 55
2. BEAUTIFUL QUEEN, 4 68,5 am. Josef Váňa ml. 2 1/4   3 Váňa st. Josef 25
3. JAMAL(POL), 6 68,5 ž. Václav Luka 2, Ing. krk   7 Luka Václav 55
4. GERONNA, 5 64,0 Josef Borč 12   4 Barbořík Jiří 100
5. NELAT, 7 68,0 Bohuslav Mátl daleko   2 Barbořík Jiří 50
6. TORQUAY(POL), 7 69,5 ž. Jaroslav Myška daleko   1 Složil Pavel 100
Z BLUEERIK(GER), 6 68,5 ž. Dušan Andrés     6 Koplík Zdeno 100
ZN PRETTAN, 6 67,0 Josef Sovka     5 Bielík Pavel 60
Čas: 05:26,73, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/4-krk-12-daleko-daleko

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Blecha Jan, Chov: PKI S.A.

7. dostih, start 16:50
1459 ČESKOMORAVSKÁ CENA
Rovina NL - 1400 m, cena, 2letí a starší
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 3100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TERSSIO(IRE), 3 63,5 ž. Jan Rája LEHCE   2 Vondrová Lucie 23
2. HAIRY`S SON, 4 65,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4   9 Chaloupka Václav 40
3. ARBECCAR, 4 63,5 Adam Pekarovič krk   6 Rosina Jozef 80
4. TAGGS SHADOW(GER), 3 62,0 ž. Martin Srnec 1/2   3 Koplík Zdeno 100
5. ALAIN(GER), 3 63,5 ž. Václav Janáček 1 3/4   7 Rosina Jozef 60
6. CHERI RULES, 4 63,5 ž. René Koplík 1/2   1 Vraj Radek 110
7. DAIDALOS(GER), 3 62,0 ž. Dušan Andrés 2 1/4   5 Wolf Martin 110
8. KAHILI KING(GER), 4 63,5 Ingrid Koplíková 1 1/4   4 Koplík Zdeno 250
9. INCHIBAR(GB), 4 63,5 ž. Allan Petrlík 3 1/2   11 Petrlík Allan 100
10. SIR ALEX, 6 63,5 Marcel Novák 13   10 Nováková Gabriela 500
11. VAZON(GB), 6 63,5 ž. Ferdinand Minařík 2 2 3/4   8 Vítek Roman 100
Čas: 01:28,02, Mezičasy: (14.64 - 23.73 - 24.42 - 25.23)
Výrok: LEHCE 3 1/4-krk-1/2-1 3/4-1/2-2 1/4-1 1/4-3 1/2-13-2 3/4
Maj. prémie:
20 000 Kč (HAIRY`S SON)Görgl`s Farm
12 000 Kč (ARBECCAR)Red Arrows-Ing.Rosina

Majitel: Hrubý, Trenér: Vondrová Lucie, Chov: Ryan L.

8. dostih, start 17:17
1460 CENA SPOLEČNOSTI PAS
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INDIRA, 3 57,0 Tomáš Lukášek V. LEHCE   8 Hulínský Václav 50
2. LHOTSE SHAR, 5 59,0 am. Veronika Poláková 5   12 Kub Ivan 100
3. LAROSSO(GER), 3 55,5 Milan Zatloukal 1/2   4 Kotáb Eduard 80
4. PETROPOLIS(GER), 6 59,0 Zuzana Vokálková hlava   14 Vítek František 40
5. LATERICA, 5 57,5 ž. Václav Janáček 1 1/4   6 Kantek ml. Miroslav 120
6. REDUL, 3 58,0 ž. Martin Pišl hlava   11 Fedorowicz Vladislav 100
7. GREEN LAND(POL), 3 52,5 ž. Iva Miličková 1/2   9 Luka Václav 100
8. QUINNS WILLIEMS, 5 56,0 Andrea Kopecká krk   13 Pokorný Antonín 70
9. MAFIRA, 7 51,0 Ingrid Koplíková krk   7 Sýkorová Marcela 150
10. SHAKIRA, 4 56,0 Miroslava Přibylová 3/4   5 Jelen Jaroslav 120
11. HAPPYMENA, 5 61,5 ž. Jan Rája 2 1/2   3 Drlík Jaroslav 20
12. BONSTAR, 3 51,0 Vendula Korečková 2 3/4   10 Vymazal Josef 500
13. MOŘSKÁ PANNA, 3 54,5 Adéla Klepetková 6   2 Petrlík Allan 110
Nestartovali: RECURITA
Čas: 01:43,60, Mezičasy: (27.35 - 25.73 - 25.63 - 24.88)
Výrok: VELMI LEHCE 5-1/2-hlava-1 1/4-hlava-1/2-krk-krk-3/4-2 1/2-2 3/4-6
Maj. prémie:
5 000 Kč (INDIRA)Protendon-Hulínský

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Pegas a.s.Znojmo

Sankce: jezdec Přibylová Miroslava 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c).



Dostihová komise: