home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 24.09.2006 - Praha
stav dráhy: 3.4 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:03
1404 CENA SECAR BOHEMIA-amatéři
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUCULUS, 3 53,5 am. Zuzana Vítová V. LEHCE   5 Minařík 2 Ferdinand 16
2. PETROPOLIS(GER), 6 59,5 am. Olga Vítková, Ing. 2 1/2   8 Vítek František 50
3. LASHADD, 4 65,0 am. Marek Šimák 1 1/2   3 Neuberg Filip 32
4. ORAX, 3 57,0 am. Lenka Rájová 1 3/4   4 Fedorowicz Vladislav 260
5. JAKUBANY(GER), 5 61,5 am. Martin Maršíček 2 1/4   1 Fedorowicz Vladislav 110
6. VARNAS, 10 56,0 am. Markéta Pátková 2 1/2   7 Pátková Renata 120
7. IMÁGO, 3 55,0 am. Irena Rosenfeld 8   6 Vrba Pavel 210
8. PECOS, 4 56,0 am. Ondřej Velek 1/2   9 Růžičková Martina 170
Nestartovali: CHARMANT LILLY
Čas: 01:26,84, Mezičasy: (13.41 - 24.50 - 23.73 - 25.20)
Výrok: VELMI LEHCE 2 1/2-1 1/2-1 3/4-2 1/4-2 1/2-8-1/2
Maj. prémie:
5 000 Kč (LUCULUS)Denny S

Majitel: Denny S, Trenér: Minařík 2 Ferdinand, Chov: Desperado club a.s.-Berka

Sankce: jezdec Velek Ondřej výstraha za zbytečné použití bičíku (DŘ §316)


2. dostih, start 14:34
1405 CENA LEASINGU ČESKÉ SPOŘITELNY
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LORD SILVANO(GER), 2 57,0 ž. Radek Koplík V. LEHCE   10 Lisek Michal 80
2. LAKAS, 2 58,0 ž. Iva Miličková 8   4 Luka Václav 22
3. FOXY(GER), 2 57,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/2   9 Růžičková Martina 40
4. GULÁN, 2 57,0 ž. Martin Pišl 1 3/4   13 Fedorowicz Vladislav 120
5. HAMILTON, 2 57,0 ž. Jan Rája 6   1 Drlík Jaroslav 120
6. WALKER, 2 55,5 Jiřina Andrésová 1 1/2   6 Pátková Renata 80
7. REX, 2 58,0 ž. Václav Janáček 7   8 Bekrová Gabriela 60
8. VERDON, 2 53,5 Kateřina Palupčíková 1/2   7 Váňa st. Josef 100
9. NORMONA, 2 54,5 Jaromír Šafář 1   3 Pejšková Ivana 150
10. FORMÁCIUS, 2 57,0 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava   12 Chaloupka Václav 150
11. ENRIK, 2 56,0 Jakub Pavlíček 3   2 Ministr Antonín 150
12. ALAHAN DANCER, 2 53,5 Ingrid Koplíková daleko   11 Mareš Miroslav 180
S GLEDSBOY(POL), 2 57,0 ž. Ilona Hronová     5 Bezstarosta Zdeněk 100
Čas: 01:26,96, Mezičasy: (36.31 - 26.04 - 24.62)
Výrok: VELMI LEHCE 8-1 1/2-1 3/4-6-1 1/2-7-1/2-1-kr.hlava-3-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (LAKAS)Rabbit Trhový Štěpánov
6 000 Kč (GULÁN)Stáj Gloria
4 000 Kč (HAMILTON)Buc-Film

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Lisek Michal, Chov: Baron v.Kap-herr P.

Sankce: jezdec Vodehnalová Jiřina odnětí licence na jeden dostihový den tj. 7.10.2006 pro tísnění koně č.3 NORMONA a následně koně č.4 LAKAS (DŘ §364c). Na žádost jezdce byla sankce přesunuta na 28.09.2006.


3. dostih, start 15:03
1406 CENA KOOPERATIVY
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BRIGHT RISK, 2 57,0 ž. Václav Janáček V. LEHCE   9 Neuberg Filip 21
2. HURRY STEAM, 2 58,0 ž. René Koplík 7   4 Drlík Jaroslav 80
3. SOREPPO, 2 58,0 ž. Radek Koplík 4 1/4   7 Votava Jaroslav 40
4. SILKE, 2 57,0 Jan Derych 3   11 Derych Vladimír 150
5. INSTANTA, 2 57,0 ž. Jan Rája 1/2   10 Vocásková Helena 55
6. PERLA, 2 53,5 žk. Jana Trňáková 1 1/4   5 Pechát Theodor 200
7. ČAJKIN, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 2 1/2   2 Vrba Pavel 150
8. DUPLIKA, 2 57,0 ž. Iva Miličková 2 1/4   3 Luka Václav 60
9. S`IL VOUS PLAIT, 2 54,5 Jiřina Andrésová 1 1/2   8 Pátková Renata 110
10. SHANTEE, 2 56,0 Jakub Pavlíček 2 3/4   6 Rosina Jozef 110
11. GRACE MOON(IRE), 2 57,0 ž. Jiří Chaloupka daleko   1 Chaloupka Václav 80
Čas: 01:13,77, Mezičasy: (25.07 - 24.73 - 23.97)
Výrok: VELMI LEHCE 7-4 1/4-3-1/2-1 1/4-2 1/2-2 1/4-1 1/2-2 3/4-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (BRIGHT RISK)Orling
6 000 Kč (HURRY STEAM)Horsecentrum Vrňata
4 000 Kč (SOREPPO)Votava-Zámecký Vrch

Majitel: Orling, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Orling, spol. s r. o.

4. dostih, start 15:37
1407 85. SVATOVÁCLAVSKÁ CENA ZNOVÍNU ZNOJMO
Rovina L - 1200 m, cena, 3letí a starší
400000 Kč (200000 - 92000 - 60000 - 28000 - 20000)
Zápisné: 6000 + 6000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SCYRIS(POL), 6 60,0 ž. Piotr Krowicki JISTĚ   5 Holčák František 13
2. CERTUS(FR), 5 60,0 ž. Jan Rája 1 1/4   7 Váňa st. Josef 60
3. ARBECCAR, 4 60,0 ž. Radek Koplík 3 3/4   2 Rosina Jozef 220
4. ALAIN(GER), 3 58,5 Adam Pekarovič 2 1/4   8 Rosina Jozef 100
5. OZON(GER), 4 60,0 ž. Dušan Andrés krk   4 Wolf Martin 70
6. IRELANDS CROSS(IRE), 3 58,0 ž. Allan Petrlík krk   1 Petrlík Allan 100
7. ARYMAN(POL), 4 60,0 ž. Václav Janáček 1/2   9 Seménka Zdeněk 150
8. PALMARE, 5 60,0 ž. Jiří Chaloupka 6   3 Chaloupka Václav 120
9. DAIDALOS(GER), 3 58,0 ž. Iva Miličková 4   10 Wolf Martin 120
Nestartovali: BARONIAL(GB)
Čas: 01:09,11, Mezičasy: (22.85 - 21.50 - 23.43)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-3 3/4-2 1/4-krk-krk-1/2-6-4

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Holčák František, Chov: SK Widzow

Kůň č.6 BARONIAL pro zranění nestartoval, nebyl v moci startéra. Sankce: jezdec Petrlík Allan 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316).

video

5. dostih, start 16:14
1408 CENA RENAULT
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAGGS SHADOW(GER), 3 56,0 ž. Piotr Krowicki LEHCE   8 Koplík Zdeno 120
2. KICOS, 4 58,0 ž. Jan Rája 2 1/4   2 Vondrová Lucie 30
3. DIPLOMATKA, 4 55,5 ž. Ilona Hronová 1   9 Vítek Pavel 160
4. CHARCCARI, 3 58,0 ž. René Koplík 3/4   1 Suchánek Jiří 81
5. SHARANA, 5 57,5 ž. Dušan Andrés hlava   13 Váňa Tomáš 110
6. NATTY DANCER, 4 57,0 ž. Iva Miličková 3/4   11 Janda Jiří 110
7. NERO KRVAVÝ BÁSNÍK, 3 56,0 ž. Václav Janáček 1   4 Šilhavý Ladislav 130
8. HERETIC, 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka hlava   3 Chaloupka Václav 130
9. HYPHEN(GB), 10 62,0 Tomáš Lukášek 1 3/4   5 Vítek Roman 70
10. VADEMECUM, 6 59,0 Štěpánka Sedláčková 9   12 Horáková Lenka 120
11. KIFAAB, 6 63,0 ž. Radek Koplík hlava   7 Koplík Zdeno 40
12. HAVANKA, 3 52,5 Ingrid Koplíková 1 3/4   14 Hanousek Ladislav 220
13. SOPHISTER(IRE), 6 61,0 ž. Gary Hind 14   6 Chaloupka Václav 150
Nestartovali: IMPOSANT SHADDAD
Čas: 01:38,38, Mezičasy: (25.05 - 23.88 - 23.88 - 25.56)
Výrok: LEHCE 2 1/4-1-3/4-hlava-3/4-1-hlava-1 3/4-9-hlava-1 3/4-14
Maj. prémie:
15 000 Kč (KICOS)Hrubý
9 000 Kč (DIPLOMATKA)Latina
6 000 Kč (CHARCCARI)Quartis

Majitel: Clint-Racing, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Frau Brüggemann C.

Sankce: jezdec Krowicki Piotr 2000 Kč za svévolné opuštění vážnice po odvážení (DŘ §325) a nedostavení se do paddocku na výzvu startéra (DŘ §331).

video

6. dostih, start 16:43
1409 CENA DHL GLOBAL FORWARDING (hdcp)
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TIMOTEJ, 4 52,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   2 Chaloupka Václav 50
2. MILLIE(GER*), 3 54,0 Tomáš Lukášek 1/2   1 Vítek Roman 60
3. CRISBA, 3 51,0 Zuzana Vokálková 1/2   5 Vítek František 30
4. TAMMYJOOM, 5 51,0 ž. Kristýna Bezděková kr.hlava   7 Vrba Pavel 100
5. LAST APPLE(FR), 6 52,0 am. Lucie Dítková 1 1/2   6 Kučera Karel 110
6. LYCUM, 6 51,5 Kateřina Palupčíková 2 1/4   8 Drlík Jaroslav 70
7. CEDÁREK, 5 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   3 Minařík 2 Ferdinand 80
8. MERITAMON(GB), 4 61,0 ž. Gary Hind 1 3/4   4 Chaloupka Václav 80
Nestartovali: LUCKY RAIN(HOL)
Čas: 01:39,11, Mezičasy: (26.09 - 23.42 - 23.35 - 26.25)
Výrok: JISTĚ 1/2-1/2-kr.hlava-1 1/2-2 1/4-krk-1 3/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (TIMOTEJ)Ondra,Matyáš+Flash
6 000 Kč (MILLIE(GER*))DS Pegas
4 000 Kč (CRISBA)Dostihová stáj HPV-Vítek

Majitel: Ondra,Matyáš+Flash, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Saller J.

7. dostih, start 17:14
1410 CENA MASTERCARD (hdcp) I. oddělení
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUINNS WILLIEMS, 5 58,5 Andrea Kopecká TUHÝ BOJ   3 Pokorný Antonín 70
2. VADESTA, 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 hlava   4 Minařík 2 Ferdinand 50
3. MYBETA, 6 67,5 Jakub Pavlíček hlava   5 Ministr Antonín 120
4. ARGUN, 3 51,0 Vendula Korečková 1 1/2   7 Mareš Miroslav 70
5. MACUMBA, 3 57,5 Ingrid Koplíková 4 1/4   8 Koplík Zdeno 60
6. LÁLÁ, 3 61,5 Natalie Arendsen hlava   2 Neuberg Filip 50
7. AJANKA(GER*), 4 51,0 Zuzana Vokálková 1 1/4   10 Vítek František 80
8. GRANÁDA, 3 55,5 ž. Romana Neslerová 1 3/4   12 Dvořák Karel 230
9. FORT LINSAY, 4 51,0 Jiřina Andrésová 2   6 Vinklárek Vladimír 120
10. ALISON, 3 57,0 ž. Martin Pišl 3/4   11 Fedorowicz Vladislav 100
11. SLAVINIKA, 3 59,0 ž. Václav Janáček 10   1 Seménka Zdeněk 110
12. NORMON, 3 53,0 am. Zuzana Vítová daleko   9 Pejšková Ivana 120
Čas: 01:42,24, Mezičasy: (25.40 - 24.04 - 25.27 - 27.54)
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-hlava-1 1/2-4 1/4-hlava-1 1/4-1 3/4-2-3/4-10-daleko

Majitel: Turf Klub Opatov, Trenér: Pokorný Antonín, Chov: Živná K.

8. dostih, start 17:43
1411 CENA TOM CAR (hdcp)
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INSCATRA, 3 59,5 ž. Jan Rája LEHCE   10 Vocásková Helena 35
2. CIN, 7 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1   6 Minařík 2 Ferdinand 100
3. SAS, 5 54,0 ž. Iva Miličková 1/2   5 Minařík 2 Ferdinand 80
4. IDEALIST(POL), 4 60,5 Jakub Pavlíček 1 1/4   4 Kotáb Eduard 200
5. LATWING, 6 59,5 ž. René Koplík 7   3 Pejšková Ivana 150
6. ALJAŠKA, 3 55,5 ž. Ilona Hronová 1 3/4   12 Luka Václav 100
7. LAROSSO(GER), 3 55,5 Milan Zatloukal 3 1/2   13 Kotáb Eduard 150
8. RED`N CLASSY, 3 52,5 ž. Václav Janáček 1 1/2   11 Neuberg Filip 60
9. ARTEMIS(POL), 4 51,0 žk. Jana Trňáková 3/4   2 Koplík Zdeno 220
10. NOTORIO(POL), 4 51,0 Ingrid Koplíková 3   9 Koplík Zdeno 150
11. LANNA, 3 54,0 Jiřina Andrésová krk   7 Andrés Josef 40
12. AMARILA, 3 61,5 ž. Jiří Chaloupka 2 3/4   1 Chaloupka Václav 80
13. GIGO, 8 52,5 ž. Kristýna Bezděková 3 1/2   14 Jirka Petr 100
Nestartovali: ČEMBISTON, DOBROGOST(POL), LA MAGIC FOR LIFE, MARATH
Čas: 02:34,12, Mezičasy: (25.95 - 25.34 - 25.80 - 26.11 - 23.89 - 27.03)
Výrok: LEHCE 1-1/2-1 1/4-7-1 3/4-3 1/2-1 1/2-3/4-3-krk-2 3/4-3 1/2
Maj. prémie:
5 000 Kč (INSCATRA)Mikrop Čebín a.s.

Majitel: Mikrop Čebín a.s., Trenér: Vocásková Helena, Chov: Vocásek F.

9. dostih, start 18:15
1412 CENA DOTAČNÍHO FONDU (hdcp) II.oddělení
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LEONCAVALO, 4 60,0 ž. Ferdinand Minařík 2 LEHCE   1 Minařík 2 Ferdinand 30
2. KAREY, 3 52,0 ž. Iva Miličková 2 1/4   2 Sýkorová Marcela 140
3. LAC D`ORIENT, 3 53,5 Jaromír Šafář 1/2   7 Minařík 2 Ferdinand 40
4. SALANGA, 4 62,5 Milan Zatloukal 2 1/4   9 Drlík Jaroslav 80
5. FAR BECK, 6 55,5 žk. Kateřina Hájková 1   5 Pechát Theodor 160
6. AS FAIR, 3 51,0 Vendula Korečková 1   11 Hanuš Pavel 100
7. APPLAUSE(POL*), 3 62,5 ž. Jan Rája kr.hlava   10 Petrlík Allan 50
8. MIRABELKA, 3 51,0 Jiřina Andrésová 2 3/4   4 Kotáb Eduard  
9. COSIREA, 3 56,0 am. Zuzana Krčmářová 2   3 Sousedík Pavel 120
10. ARCTIC, 4 54,0 ž. Václav Janáček 3/4   6 Duchoň Tomáš 60
11. ZIMOLA, 9 58,0 Edil Khusainov 1   8 Vítek František 120
Čas: 01:42,56, Mezičasy: (17.21 - 24.58 - 24.80 - 25.97)
Výrok: LEHCE 2 1/4-1/2-2 1/4-1-1-kr.hlava-2 3/4-2-3/4-1

Majitel: Kanu Systém, Trenér: Minařík 2 Ferdinand, Chov: Berka Z.

Sankce: jezdec Minařík 2 Ferdinand 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c).



Dostihová komise: