home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2008 2007 2006 2005 2004 05.11.2006 CH 04.11.2006 PE 29.10.2006 CH 28.10.2006 SL 22.10.2006 CH 21.10.2006 PE 15.10.2006 CH 14.10.2006 MO 08.10.2006 PE 07.10.2006 PE 01.10.2006 CH 30.09.2006 MO 28.09.2006 TO 24.09.2006 CH 23.09.2006 LL 23.09.2006 BR 17.09.2006 CH 16.09.2006 PE 10.09.2006 CH 10.09.2006 SL 09.09.2006 MO 03.09.2006 CH 02.09.2006 KO 27.08.2006 CH 26.08.2006 PE 25.08.2006 PE 20.08.2006 MI 19.08.2006 MO 13.08.2006 KV 12.08.2006 BR 06.08.2006 KV 05.08.2006 KO 29.07.2006 BV 23.07.2006 MO 22.07.2006 AL 16.07.2006 KV 15.07.2006 KO 09.07.2006 MO 08.07.2006 SH 06.07.2006 KV 05.07.2006 KV 01.07.2006 LL 25.06.2006 CH 24.06.2006 NE 18.06.2006 SL 17.06.2006 PE 11.06.2006 CH 10.06.2006 MO 10.06.2006 BR 04.06.2006 CH 03.06.2006 BV 28.05.2006 CH 27.05.2006 PE 21.05.2006 CH 14.05.2006 CH 13.05.2006 MO 08.05.2006 PE 07.05.2006 CH 01.05.2006 LL 30.04.2006 CH 29.04.2006 KV 29.04.2006 RD 23.04.2006 CH 16.04.2006 CH 09.04.2006 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 23.09.2006 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:00
1387 HANDICAP ZÁMECKÝ VRCH ZEMĚDĚLSKÁ s.r.o.
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BONTE, 4 52,5 Adéla Klepetková BOJ   3 Hora Zdeněk  
2. FALZAKAPA, 8 60,0 ž. Iva Miličková 3/4   4 Luka Václav, Ing.  
3. MAFIRA, 7 58,5 Zuzana Vokálková 3/4   10 Sýkorová Marcela, Ing.  
4. O`HARA TARA, 6 62,5 ž. Josef Bartoš 1/2   12 Dvořák Karel, Ing.  
5. COOL GLEN, 3 55,5 ž. Václav Janáček 3/4   1 Neuberg Filip  
6. RABINA, 5 63,0 ž. Jan Rája 2 1/2   11 Petrlík Allan  
7. MUMMY`S BAY, 5 57,5 ž. Radek Koplík 3   7 Hurt Jiří  
7. SEA PLANE, 8 52,5 Natalie Arendsen současně   6 Bezstarosta Zdeněk  
9. STAR GATE, 3 55,0 Jiřina Andrésová 3/4   5 Bartoš st. Josef  
10. BELLA TORNADA, 4 60,0 ž. René Koplík hlava   2 Váňa Tomáš  
11. LISBOA, 3 54,5 Jaromír Šafář krk   13 Šatra Tomáš  
12. ESKORTA, 5 64,0 Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/2   8 Kantek Miroslav  
Nestartovali: BESTMAN, SABINNE, ZLATNÍK
Čas: 01:48,60, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-3/4-1/2-3/4-2 1/2-3-současně-3/4-hlava-krk-1 1/2

Majitel: Stáj Štětice-Písek, Trenér: Hora Zdeněk, Chov: Stáj Čapková


2. dostih, start 14:30
1388 CENA CHARVÁT CROATIA
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VALANGO, 10 67,0 Luboš Urbánek LEHCE   3 Kub Ivan  
2. PRETTAN, 6 65,5 Josef Sovka 2 1/4   5 Bielík Pavel, Ing.  
3. SCATMAN, 11 68,0 ž. Jan Faltejsek 2 1/2   2 Baštová Pavlína, Ing.  
4. GERONNA, 5 63,5 Josef Borč 11   7 Barbořík Jiří  
5. POTENZO(IRE), 8 68,0 ž. Josef Bartoš 6   12 Váňa st. Josef  
6. GITTY, 7 66,0 Martina Růžičková 7   11 Růžičková Martina  
ZN AVARON, 8 67,0 Petr Kříž     1 Kubátová Jana  
Z SHARAZAN, 4 64,0 ž. Pavel Szikora     4 Kejzlar Přemek  
Z MARATHEA, 7 71,0 Lukáš Sloup     6 Hurt Jiří  
ZN VIKTORINA, 4 65,0 ž. Tomáš Hurt     9 Růžičková Martina  
Z BUNT(POL), 4 62,0 žk. Barbora Málková     10 Koplík Zdeno  
Nestartovali: TELEPHOTO(IRE)
Čas: 04:41,00, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 2 1/4-2 1/2-11-6-7
Maj. prémie:
5 000 Kč (VALANGO)Akvagast Thurn

Majitel: Akvagast Thurn, Trenér: Kub Ivan, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č. 12 POTENZO ztratil na startu nesčetné délky. Sankce: jezdec Urbánek Luboš 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c).



3. dostih, start 15:00
1389 CENA PANA VÁCLAVA KOZLA SENIORA a DOTAČNÍHO FONDU JC
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CARNATION, 4 60,5 ž. Romana Neslerová JISTĚ   9 Váňa Tomáš  
2. MADAMON, 4 59,0 ž. Ilona Hronová 3   7 Demele Jan  
3. ARROWS PEPE, 5 61,0 ž. Václav Janáček 3   3 Bezstarosta Zdeněk  
4. PULNECCA, 3 54,0 ž. Iva Miličková 3/4   5 Jelínek Zbyněk, Ing.  
5. RADAR, 9 56,5 Zuzana Vokálková 1 1/2   4 Vítek František  
6. JAXARTES(POL), 8 56,5 Ingrid Janáčková Koplíková 5   2 Koplík Zdeno  
7. ZAWOJA(POL), 3 54,0 ž. Kristýna Bezděková 2   11 Horáková Lenka  
8. VICTORY SECTORI, 6 56,5 Andrea Kopecká 8   10 Pokorný Antonín  
9. MICKEY DRAKE, 4 57,5 Jaromír Šafář 1/2   8 Regnard Petr  
10. KOSTA BRAVA, 4 57,5 ž. Ferdinand Minařík 2 7   1 Krejčí Pavel  
Nestartovali: NIREUS(POL)
Čas: 01:51,38, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3-3-3/4-1 1/2-5-2-8-1/2-7
Maj. prémie:
10 000 Kč (CARNATION)Stáj Jana a spol.
6 000 Kč (MADAMON)Stáj M&D Racing-Bičová
4 000 Kč (ARROWS PEPE)Stáj Brett

Majitel: Stáj Jana a spol., Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Alex Gorrie-Salvator s.r.o.

Sankce: trenér Demele Jan 1000 Kč za nezdůvodněnou změnu bary dresu (DŘ §105).



4. dostih, start 15:30
1390 CENA CHARVÁT SLOVAKIA
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COSMÍNA, 2 55,0 ž. Kristýna Bezděková JISTĚ   5 Jelínek Zbyněk, Ing.  
2. NEIDIN, 2 58,0 ž. Václav Janáček 2   9 Bekrová Gabriela  
3. CORNELIE, 2 52,5 Jiřina Andrésová 5   1 Andrés Josef  
4. STAŇKA, 2 52,5 Zuzana Vokálková 3   3 Hurt Jiří  
5. BOUQET, 2 58,0 ž. Iva Miličková hlava   8 Růžičková Martina  
6. QUILKA, 2 57,0 ž. Jan Rája 5   7 Řezáčová Jana  
7. VINNUSHKA, 2 52,5 Kateřina Palupčíková 6   4 Váňa st. Josef  
8. INDIAN WIND, 2 56,0 ž. Ilona Hronová 2 3/4   2 Papoušek ml. Jan  
9. FERGANA, 2 55,0 ž. Romana Neslerová 7   6 Dvořák Karel, Ing.  
Čas: 01:51,72, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-5-3-hlava-5-6-2 3/4-7
Maj. prémie:
10 000 Kč (COSMÍNA)Nisa-Union
6 000 Kč (NEIDIN)Gemini-Bekrová
4 000 Kč (CORNELIE)Pulec Hř.Mimoň

Majitel: Nisa-Union, Trenér: Jelínek Zbyněk, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: jezdec Neslerová Romana 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ §364b).



5. dostih, start 16:00
1391 CENA CHARVÁT GROUP
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. APARTA, 5 59,0 ž. Jan Rája LEHCE   9 Vocásek 3 František  
2. SIDE STAR(GER), 5 59,0 ž. René Koplík 3 1/2   3 Koplík Zdeno  
3. MAN O DESERT(FR), 6 56,5 Kateřina Palupčíková 1/2   2 Váňa st. Josef  
4. LASCAR, 10 59,0 ž. Kristýna Bezděková 1 1/4   1 Váňa Tomáš  
5. NEW TIGER(GER), 4 59,0 ž. Iva Miličková 5   6 Luka Václav, Ing.  
6. INDIGO BLUE(POL), 5 59,0 ž. Martin Srnec 2   10 Baštová Pavlína, Ing.  
7. SALVEO, 3 54,5 ž. Ferdinand Minařík 2 10   4 Míček Milan, Ing.  
8. KOLUMBIE, 3 54,0 ž. Ilona Hronová 9   5 Krejčí Pavel  
9. MAGBARA, 4 57,5 ž. Romana Neslerová 11   8 Odl Roman  
Nestartovali: WELLDANCER(GER)
Čas: 01:51,75, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 3 1/2-1/2-1 1/4-5-2-10-9-11
Maj. prémie:
10 000 Kč (APARTA)Certus Spedition
6 000 Kč (LASCAR)Chemcomex Praha a.s.Váňa T.

Majitel: Certus Spedition, Trenér: Vocásek 3 František, Chov: Vocásek F.

Sankce: trenér Váňa 2 Josef 200 Kč za chybně uvedenou hmotnost na OSK (DU čl. 8b).



6. dostih, start 16:30
1392 CENA PÍSKOVNY OTRADOVICE
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHALOM, 4 59,0 ž. René Koplík BOJ   2 Bartoš st. Josef  
2. MISS SECRET, 3 53,5 ž. Václav Janáček 1/2   9 Drlík Jaroslav  
3. SUEZ, 4 57,5 Petr Florian krk   4 Neuberg Filip  
4. LETNÍ DÉŠŤ, 3 55,0 ž. Iva Miličková hlava   5 Šilhavý Ladislav  
5. WERENA, 5 56,5 Jaromír Šafář 2   11 Horová Oliva, Ing.  
6. DOUBLE CLUB(POL), 3 55,0 ž. Ilona Hronová 6   12 Bekrová Gabriela  
7. MAÁDID, 4 60,5 ž. Jan Rája 3/4   6 Papoušek ml. Jan  
8. DENNÍ BOUŘE, 3 51,0 Zuzana Vokálková 1/2   10 Hurt Jiří  
9. DOBROMENT, 3 57,0 ž. Martin Srnec 2 1/4   7 Jelínek Zbyněk, Ing.  
10. JAVANKA, 5 55,0 Jiřina Andrésová 12   1 Hanousek Ladislav  
DD CHA CHA, 3 52,5 Ingrid Janáčková Koplíková     3 Kantek Miroslav  
Nestartovali: ARITMIE, FULLY LOVED, YORK MASTER, ZLATINA
Čas: 02:23,50, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-krk-hlava-2-6-3/4-1/2-2 1/4-12
Maj. prémie:
5 000 Kč (SHALOM)Stáj Bartoš

Majitel: Stáj Bartoš, Trenér: Bartoš st. Josef, Chov: Bartoš J.

Sankce: trenér Kantek Miroslav výstraha za nedostatečnou přípravu koně do dostihu (DŘ §411f).



7. dostih, start 17:00
1393 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY ELEKTRIZACE ŽELEZNIC PRAHA
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FABULE, 4 63,5 Libor Šimůnek BOJ   6 Chaloupka Václav, Ing.  
2. SODERANO(POL), 8 67,0 ž. Josef Bartoš krk   2 Zavřel Josef  
3. LETNÍ STÍN, 5 69,5 Lukáš Sloup 1 1/2   4 Šilhavý Ladislav  
4. VLTAVAN, 7 68,0 Luboš Urbánek 2   3 Špelda Lubomír  
5. DÉMANT, 5 66,0 Lukáš Kasl 2 1/4   12 Votava Jaroslav  
6. FUEGO, 4 63,0 Jiří Plzák 16   11 Vašina Josef  
ZN JUDYTORIAN(POL), 10 63,5 am. Vladimír Černý     5 Korcová Irena  
ZN ALBARINO(GER), 4 64,0 ž. Jan Faltejsek     7 Růžičková Martina  
PN MANELLI(GER), 5 67,0 ž. Tomáš Hurt     8 Váňa st. Josef  
Z GAWAIN, 4 64,0 ž. Pavel Szikora     9 Horák František, MVDr.  
Nestartovali: NELAT, ONKEL FRITZ(GER)
Čas: 03:55,10, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-1 1/2-2-2 1/4-16
Maj. prémie:
5 000 Kč (FABULE)Ondra,Matyáš+Flash

Majitel: Ondra,Matyáš+Flash, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Pulec Hřebčín Mimoň


8. dostih, start 17:30
1394 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY FIRMY MECHANIK
Proutky IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EROL, 3 62,0 žk. Barbora Málková JISTĚ   4 Šilhavý Ladislav  
2. LLOMBARDS, 3 66,0 Luboš Urbánek 3   1 Vašina Josef  
3. JERMAK(GER), 3 62,0 Libor Šimůnek 2 1/2   3 Kinský Pavel  
4. ROYAL ABLE, 3 64,0 ž. Josef Bartoš 6   2 Váňa st. Josef  
5. ALINGA(GER), 3 62,0 ž. Pavel Szikora daleko   5 Růžičková Martina  
Z LOUSKÁČEK, 3 65,0 ž. Tomáš Hurt     6 Hurt Jiří  
ZN ACTION BOY, 3 64,0 žk. Vladimír Verner     7 Votava Jaroslav  
Čas: 02:54,62, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3-2 1/2-6-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (EROL)MHM

Majitel: MHM, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Halík M.

Sankce: jezdec Málková Barbora výstraha za nerovnou jízdu v cílové rovině (DŘ §364c).




Dostihová komise: