home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 10.09.2006 - Praha
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:01
1352 CENA BRATRŮ KOPLÍKŮ (hdcp, žáci)
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší, dostih žáků
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WORLD OF WONDER(GER), 4 60,0 žk. Michal Kubík JISTĚ   6 Kinský Pavel 55
2. NORELLO(GER), 9 57,5 žk. Lucie Veselá 1   5 Váňa Tomáš 55
3. TAMMYJOOM, 5 61,5 žk. Radek Man 2   2 Vrba Pavel 21
4. MAFIRA, 7 51,0 žk. Kateřina Hájková 1/2   4 Sýkorová Marcela 80
5. DUMBLEDORE(GER), 5 51,0 žk. Jana Trňáková 3   3 Koplík Zdeno 50
6. THUNDER FLOWER(GER), 3 51,0 žk. Petr Foret 2 3/4   1 Kinský Pavel 88
Čas: 01:14,29, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1-2-1/2-3-2 3/4

Majitel: R.Hofer, Trenér: Kinský Pavel, Chov: Ruhland A.

2. dostih, start 14:32
1353 CENA HORSAL SUPER EXTRÉM
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 150 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SUN RAY, 2 54,5 Jiřina Andrésová JISTĚ   7 Andrés Josef 60
2. CHARLEY, 2 53,5 Kateřina Palupčíková 1 1/4   8 Váňová Pavla 110
3. DIVOKÁ ŠÁRKA, 2 55,0 ž. Martin Srnec 2   3 Suchánek Jiří 35
4. MADELINA, 2 57,0 ž. René Koplík 1 1/4   1 Kub Petr 70
5. LAKOMEC, 2 55,5 Jaromír Šafář 1/2   2 Faltová Oliva 120
6. COLLEDARO, 2 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1   4 Růžičková Martina 80
7. RED EXTREME, 2 56,0 Milan Zatloukal kr.hlava   5 Neuberg Filip 100
8. PENSA COLA, 2 55,0 ž. Ilona Hronová 1 3/4   6 Hanuš Pavel 110
9. WALKER, 2 58,0 ž. Iva Miličková 1 3/4   11 Pátková Renata 35
10. MUMMY`S MISTRAL, 2 58,0 ž. Radek Koplík 10   10 Tichá Dana 150
Nestartovali: NEIDIN
Čas: 01:29,64, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/4-2-1 1/4-1/2-1-kr.hlava-1 3/4-1 3/4-10

Majitel: Pulec Hř.Mimoň, Trenér: Andrés Josef, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

Sankce: jezdec Šafář 2 Jaromír 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316), jezdec Šafář 2 Jaromír 1000 Kč za tísnění koně č. 3 DIVOKÁ ŠÁRKA v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c), jezdec Miličková Iva 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c).


3. dostih, start 15:04
1354 CENA VINDOBONY (hdcp)
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MUDDI, 4 53,5 Jaromír Šafář BOJ   1 Kroutilík Jaroslav 120
2. SALANGA, 4 61,5 Milan Zatloukal krk   12 Drlík Jaroslav 35
3. TITITAKA, 3 60,5 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   13 Minařík 2 Ferdinand 35
4. BELLA TORNADA, 4 60,0 ž. René Koplík 4 3/4   10 Váňa Tomáš 80
5. MUMMY`S BAY, 5 59,5 ž. Radek Koplík 1 3/4   7 Hurt Jiří 150
6. COSMIA, 4 56,0 am. Irena Rosenfeld 3   6 Fedorowicz Vladislav 180
7. MARIA SONG, 5 55,0 am. Ilona Kykalová, MUDr. 2 3/4   4 Chaloupka Václav 70
8. PRINCIP, 7 61,5 Dagmar Jeníková, Mgr. 2   3 Hanousek Ladislav 100
9. TAMMYRULES, 3 57,5 am. Josef Váňa ml. 1 1/2   9 Vrba Pavel 80
10. VALDERAMO, 4 52,5 Zuzana Vokálková krk   11 Michal Jiří 40
11. BONTE, 4 54,5 Adéla Klepetková hlava   8 Hora Zdeněk 200
12. ALCAPON, 3 54,0 Tomáš Lukášek 4   5 Vítek František 120
13. FIAMMA, 3 59,0 žk. Radek Man 11   15 Valášek Josef 250
14. SAZERI, 3 55,0 ž. Martin Srnec 10   14 Jelínek Zbyněk 130
Nestartovali: COOL GLEN, SHAKESPEARA, VADESTA
Čas: 01:27,91, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-krk-4 3/4-1 3/4-3-2 3/4-2-1 1/2-krk-hlava-4-11-10

Majitel: Horse Farm Kroutilík, Trenér: Kroutilík Jaroslav, Chov: Kroutilík J.

Sankce: jezdec Klepetková Adéla 500 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ §316).


4. dostih, start 15:36
1355 CENA HORSAL W
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KAMA(GER), 2 55,0 ž. Martin Srnec V. LEHCE   3 Švásta Jiří 40
2. GRILIAS, 2 55,5 Kateřina Palupčíková 9   6 Váňová Pavla 50
3. REDMORISK, 2 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1/2   8 Veselý Milan 60
4. STEFANO DI(POL), 2 58,0 ž. Ilona Hronová 1   9 Nováková Gabriela 35
5. HURYKÁN, 2 57,0 Josef Sovka 4 1/4   5 Hurt Jiří 150
6. CEARIS, 2 58,0 ž. Radek Koplík 3/4   7 Bekrová Gabriela 80
7. GULÁN, 2 57,0 ž. Martin Pišl 13   4 Fedorowicz Vladislav 60
8. ASISTENT, 2 58,0 ž. Iva Miličková daleko   2 Hurt Jiří 100
9. SAMANTA LEE, 2 52,5 Andrea Kopecká 3/4   1 Pokorný Antonín 120
Čas: 01:43,76, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 9-1/2-1-4 1/4-3/4-13-daleko-3/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (GRILIAS)Statek Chyše-Váňa
6 000 Kč (REDMORISK)K&K Servis, spol.s r.o.
4 000 Kč (HURYKÁN)Stáj Meran

Majitel: BORS Břeclav a.s., Trenér: Švásta Jiří, Chov: Gest.Römerhof

Výkon koně č. 4 GULÁN byl ovlivněn závadou na výstroji (prasklá otěž).


5. dostih, start 16:03
1356 CENA SČADJ
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KICOS, 4 54,0 Tomáš Lukášek JISTĚ   8 Vondrová Lucie 25
2. TELLEYRAND(POL), 3 56,5 ž. Radek Koplík 2 1/4   3 Horáková Lenka 80
3. DIPLOMATKA, 4 55,5 ž. Ilona Hronová hlava   6 Vítek Pavel 120
4. YORK CITY, 5 61,0 ž. Martin Srnec krk   7 Suchánek Martin 25
5. IMPOSANT SHADDAD, 5 57,5 am. Josef Váňa ml. 7   11 Vrba Pavel 80
6. LUCULUS, 3 54,0 ž. Ferdinand Minařík 2 3   1 Minařík 2 Ferdinand 100
7. RADAR, 9 53,5 Zuzana Vokálková hlava   2 Vítek František 110
8. DZIALON(POL), 6 56,0 Milan Zatloukal 1   10 Baštová Pavlína 180
9. QUINNS WILLIEMS, 5 53,5 Andrea Kopecká 3 1/2   4 Pokorný Antonín 200
10. CEDÁREK, 5 56,0 ž. Iva Miličková 6   12 Minařík 2 Ferdinand 100
11. RENESH, 4 59,0 ž. René Koplík 13   9 Jelínek Zbyněk 120
12. BEAUTY STAR, 4 52,0 Jiřina Andrésová 3/4   14 Vraj Radek 200
13. BARAN, 5 54,0 Linda Gahlertová 9   5 Seménka Zdeněk 400
Nestartovali: CARNATION, SIDE STAR(GER), VICTORY SECTORI, ZACHCIANKA(POL)
Čas: 01:52,09, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/4-hlava-krk-7-3-hlava-1-3 1/2-6-13-3/4-9
Maj. prémie:
10 000 Kč (KICOS)Hrubý
6 000 Kč (DIPLOMATKA)Latina
4 000 Kč (YORK CITY)K-K Metal a.s.

Majitel: Hrubý, Trenér: Vondrová Lucie, Chov: Hrubý F.,Ing.

Sankce: jezdec Koplík 4 Radek 2000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316).


6. dostih, start 16:32
1357 PODZIMNÍ CENA
Rovina II.kat. - 2405 m, cena, 3letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAPAJ, 5 57,0 ž. Radek Koplík LEHCE   5 Horáková Lenka 50
2. TAVBECCA, 5 55,5 ž. Ferdinand Minařík 2 3 1/2   4 Kabelková Hana 40
3. EVRON, 4 57,0 ž. René Koplík 2   1 Šilhavý Ladislav 50
4. LETNÍ HROM, 6 57,0 ž. Iva Miličková 2   3 Šilhavý Ladislav 25
5. VABECAR, 6 58,0 ž. Romana Neslerová 7   2 Pejšková Ivana 50
Nestartovali: ARONJO(GER)
Čas: 02:37,43, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 3 1/2-2-2-7
Maj. prémie:
15 000 Kč (LAPAJ)DC Zámrsk MUDr. Bruna
9 000 Kč (TAVBECCA)DS Kabelkovi
6 000 Kč (EVRON)MHM

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: DC Zámrsk MUDr.Bruna V.

7. dostih, start 17:03
1358 CENA SÁZEK BETINO
Rovina IV.kat. - 2225 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VALBIG(GER), 4 57,5 am. Josef Váňa ml. JISTĚ   8 Váňa st. Josef 50
2. LANNA, 3 55,0 Jiřina Andrésová 1 1/2   11 Andrés Josef 50
3. SHENAYA, 3 51,0 Zuzana Vokálková 1   9 Hurt Jiří 120
4. RED`N CLASSY, 3 51,5 Natalie Arendsen 2   1 Neuberg Filip 60
5. HIGHGROVE(GER), 4 55,0 Tomáš Lukášek 1   7 Kinský Pavel 110
6. DOBROGOST(POL), 3 52,5 ž. Iva Miličková 3   2 Vondrová Lucie 50
7. WANAD(POL), 4 56,5 ž. Martin Srnec 1 1/4   5 Baštová Pavlína 150
8. ASIJSKÝ TYGR, 4 55,0 Jaromír Šafář 1/2   3 Šatra Tomáš 180
9. ALISON, 3 51,0 Kateřina Palupčíková nos   4 Fedorowicz Vladislav 200
10. MOONRAIN, 3 58,5 ž. René Koplík 4 1/2   12 Lisek Michal 40
11. O`HARA TARA, 6 56,5 ž. Romana Neslerová 3 1/2   6 Dvořák Karel 160
12. LATWING, 6 61,0 am. Marek Šimák 1 1/2   10 Pejšková Ivana 70
Čas: 02:24,10, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-1-2-1-3-1 1/4-1/2-nos-4 1/2-3 1/2-1 1/2

Majitel: Galaxie, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Zimmermann G.

Sankce: jezdec Donoval Jaroslav 2000 Kč za nedodržení sjednaného závazku (DŘ §412b)


8. dostih, start 17:32
1359 CENA REGISTANY - cena dotačního fondu JCČR (II.oddělení) -
Rovina IV.kat. - 2225 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALES(GER*), 5 54,0 Tomáš Lukášek JISTĚ   11 Vítek Roman 17
2. WERENA, 5 58,5 Jaromír Šafář 3/4   12 Horová Oliva 50
3. VERSALUKA, 5 53,0 am. Helena Pejšková, Ing. 1 1/2   2 Pejšková Ivana 50
4. LYCUM, 6 52,5 Kateřina Palupčíková 3 3/4   1 Drlík Jaroslav 55
5. EROL, 3 51,0 ž. Iva Miličková 1 3/4   5 Šilhavý Ladislav 80
6. FAR BECK, 6 53,0 žk. Kateřina Hájková 2 1/4   6 Pechát Theodor 200
7. NESSA Z VALIMARU, 3 53,5 Natalie Arendsen 2 3/4   3 Neuberg Filip 110
8. LEKORKA, 4 55,0 ž. Ilona Hronová 7   9 Vraj Radek 200
9. FABULIT, 5 57,0 Hana Havránková 7   8 Pejšková Ivana 150
10. STAR GATE, 3 51,0 Jiřina Andrésová 19   10 Bartoš st. Josef 160
11. QUEENBACK, 5 55,0 Miroslava Přibylová 2 1/4   4 Jelen Jaroslav 120
DD MENTOL, 3 51,0 am. Radka Hradecká     7 Nosko Julius 250
Čas: 02:22,73, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3/4-1 1/2-3 3/4-1 3/4-2 1/4-2 3/4-7-7-19-2 1/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (ALES(GER*))DS Pegas

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Schlée F.,JUDr.

Sankce: trenér Nosko Julius výstraha za nepřipravenost koně č. 7 MENTOL do dostihu. (DŘ §411f).


9. dostih, start 18:00
1360 CENA ELEKTRIZACE ŽELEZNIC (pp)
Proutky III.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
55000 Kč (27500 - 12650 - 8250 - 3850 - 2750) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 825 + 825 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOTO(GER*), 8 66,0 ž. Pavel Szikora BOJ   2 Svoboda Josef 100
2. OUR DIAMOND(GER), 4 62,0 am. Josef Váňa ml. kr.hlava   10 Váňa st. Josef 110
3. ZIRA, 8 62,5 am. Vladimír Černý 1   7 Vavroušek Josef 23
4. MÁRFY, 5 68,0 Petr Kříž 2 3/4   1 Kubátová Jana 50
5. LABRADOR, 7 68,5 ž. Tomáš Hurt 4 1/4   4 Špelda Lubomír 80
6. OLIVETTA, 4 62,0 žk. Radek Man 9   6 Chaloupka Václav 200
7. NUIT DE FOLIE(FR), 5 65,0 Lukáš Sloup 12   3 Vítek Pavel 180
Z LIGHTNING SEEDS(GER), 4 62,0 Marcel Novák     5 Vinklárek Vladimír 200
PN AROMATIK, 5 67,0 Luboš Urbánek     8 Špelda Lubomír 27
PN PORTO, 4 62,0 Ivan Siegl, Ing.     9 Chaloupka Václav 130
Čas: 03:49,27, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ kr.hlava-1-2 3/4-4 1/4-9-12
Maj. prémie:
10 000 Kč (LOTO(GER*))DS Kameňák
6 000 Kč (ZIRA)Vavroušek-Dostav
4 000 Kč (MÁRFY)Petrilon-Kubátová

Majitel: DS Kameňák, Trenér: Svoboda Josef, Chov: Lojka A.

Sankce: jezdec Dušek Josef 2000 Kč za nedodržení sjednaného závazku (DŘ §412b).



Dostihová komise: