home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 03.09.2006 - Praha
stav dráhy: 3.9 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:04
1336 CENA SWING, a.s.
Rovina III.kat. - 2220 m, cena, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARROWS PEPE, 5 58,0 ž. Václav Janáček BOJ   1 Bezstarosta Zdeněk 80
2. LUANDA, 5 57,5 ž. Ilona Hronová 1/2   13 Luka Václav 70
3. WHITE FACES(GER), 3 52,5 ž. Iva Miličková 3 3/4   2 Wolf Martin 50
4. HA HA, 3 52,0 ž. Jaroslav Kovařík hlava   9 Drlík Jaroslav 350
5. NORD OUEST, 3 51,5 Zuzana Vokálková 2 1/2   8 Chaloupka Václav 110
6. PYTHIA, 4 56,0 Jiřina Andrésová kr.hlava   3 Andrés Josef 150
7. TYPHOON(GER), 3 53,5 Tomáš Lukášek 1   4 Vondrová Lucie 65
8. APARTA, 5 58,5 ž. Jan Rája 2   12 Vocásek 3 František 17
9. LIMAN(POL), 3 55,0 ž. Kristýna Bezděková 3   7 Piruch Jozef 140
10. JAXARTES(POL), 8 54,0 Ingrid Koplíková 3 1/4   5 Koplík Zdeno 200
11. RACING, 7 55,0 Dagmar Jeníková, Mgr. 1   11 Hanousek Ladislav 280
12. PRETTAN, 6 57,5 ž. Dušan Andrés 2 1/4   6 Bielík Pavel 240
13. SILVERSTONE(GER), 5 56,5 ž. Martin Srnec 1 1/2   10 Baštová Pavlína 170
14. LIVERPOOL(POL), 3 51,0 Adéla Klepetková daleko   14 Baštová Pavlína 210
Nestartovali: NIEGOWIEC(POL), SLAVINIKA, THUNDER FLOWER(GER)
Čas: 02:22,87, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-3 3/4-hlava-2 1/2-kr.hlava-1-2-3-3 1/4-1-2 1/4-1 1/2-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (ARROWS PEPE)Stáj Brett
6 000 Kč (LUANDA)Václav Luka
4 000 Kč (HA HA)Buc-Film

Majitel: Stáj Brett, Trenér: Bezstarosta Zdeněk, Chov: Pšurný Josef

2. dostih, start 14:37
1337 CENA PRAŽSKÉ PĚTKY
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CRISBA, 3 54,0 Tomáš Lukášek ZADRŽENĚ   10 Vítek František 20
2. DANCING RAY, 3 52,0 Jaromír Šafář 2 3/4   6 Šatra Tomáš 100
3. LAROSSO(GER), 3 55,5 Milan Zatloukal 7   7 Kotáb Eduard 30
4. HIERONYMUS, 3 56,0 ž. Romana Neslerová 3 1/2   5 Pejšková Ivana 55
5. MACUMBA, 3 52,5 Ingrid Koplíková 1 1/2   2 Koplík Zdeno 130
6. POETRY IN MOTION, 3 54,5 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/2   9 Minařík 2 Ferdinand 80
7. JADEED, 3 52,0 Jiřina Andrésová 1 3/4   12 Hanousek Ladislav 70
8. LESLEY LADY, 3 51,0 Zuzana Vokálková 1 1/2   4 Bezstarosta Zdeněk 180
9. TITI, 3 53,5 žk. Eliška Kubinová 11   11 Hurt Jiří 180
Nestartovali: PARPAR, RAY SUN, SIKKIM
Čas: 01:39,25, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 2 3/4-7-3 1/2-1 1/2-1 1/2-1 3/4-1 1/2-11
Maj. prémie:
5 000 Kč (CRISBA)Dostihová stáj HPV-Vítek

Majitel: Dostihová stáj HPV-Vítek, Trenér: Vítek František, Chov: Kubíček E.,MVDr.

Kůň č. 8 RAY SUN nestartoval a nebyl v moci startéra.


3. dostih, start 15:05
1338 CENA STAROSTY MČ PRAHA 5 JUDr. MILANA JANČÍKA
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BENAFI, 3 53,5 ž. Iva Miličková JISTĚ   9 Kroutilík Jaroslav 18
2. MARWIN, 3 57,0 ž. Václav Janáček 2 1/2   2 Zobal František 22
3. GREEN LAND(POL), 3 55,0 ž. Ilona Hronová 2 1/2   5 Luka Václav 60
4. SARGASY, 3 51,0 Zuzana Vokálková krk   1 Hanousek Ladislav 100
5. MIA, 3 51,0 Jiřina Andrésová 1 1/4   7 Vinklárek Vladimír 130
6. SARMAK AI(SLO), 3 56,0 ž. Martin Srnec 1/2   12 Drlík Jaroslav 70
7. TAMMYRULES, 3 55,0 ž. Kristýna Bezděková 1   6 Vrba Pavel 100
8. CHARMANT LILLY, 3 53,0 am. Helena Pejšková, Ing. 15   10 Pejšková Ivana 200
9. NORMON, 3 55,0 ž. Romana Neslerová 8   8 Pejšková Ivana 100
Nestartovali: EVUŇA, POINT BAR(FR), TITITAKA
Čas: 01:44,10, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/2-2 1/2-krk-1 1/4-1/2-1-15-8
Maj. prémie:
5 000 Kč (BENAFI)Horse Farm Kroutilík

Majitel: Horse Farm Kroutilík, Trenér: Kroutilík Jaroslav, Chov: Kroutilík J.

Sankce: jezdec Srnec Martin 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316).


4. dostih, start 15:32
1339 CENA FONDŮ FRANKLIN TEMPLETON
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NICK OF GOLD(POL), 2 57,0 ž. Jan Rája V. LEHCE   9 Vondrová Lucie 16
2. FOXY(GER), 2 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2 7   4 Růžičková Martina 60
3. ADORACJA(POL), 2 55,0 ž. Iva Miličková 1   7 Růžičková Martina 100
4. JUVENA(POL), 2 56,0 ž. Martin Pišl krk   8 Fedorowicz Vladislav 80
5. BLOKACE, 2 56,0 ž. Jaroslav Kovařík 8   5 Hurt Jiří 160
6. IDIKTIS, 2 56,0 ž. Václav Janáček 2   11 Vrba Pavel 100
7. ANETA SUPER STAR, 2 55,0 ž. Martin Srnec 3 1/4   3 Vraj Radek 60
8. CRASH LADY(POL), 2 52,5 Jiřina Andrésová 4   2 Bezstarosta Zdeněk 150
9. CALFE, 2 53,5 Adéla Klepetková 3 1/2   1 Kroutilík Jaroslav 100
10. MONTANA MOON, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2   6 Vinklárek Vladimír 80
11. NORMONA, 2 55,0 Linda Gahlertová 12   10 Pejšková Ivana 150
Čas: 01:29,47, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 7-1-krk-8-2-3 1/4-4-3 1/2-1/2-12
Maj. prémie:
10 000 Kč (BLOKACE)Michaela-Hruboš

Majitel: Hrubý, Trenér: Vondrová Lucie, Chov: Polska Korp.Iwestycyjna S.A.

5. dostih, start 16:03
1340 70. GERSCHŮV MEMORIÁL FONDŮ CONSEQ INVEST
Rovina NL - 1400 m, cena, 2letí
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1700 + 3400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KALA BLANCA(GER), 2 57,0 ž. Dušan Andrés JISTĚ   5 Koplík Zdeno 60
2. NORRIDGE(POL), 2 57,0 Vendula Korečková 1 1/2   3 Hanuš Pavel 100
3. LENZIR, 2 58,0 ž. Martin Srnec nos   2 Hanuš Pavel 80
4. PERIKLES(USA), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk   8 Luka Václav 35
5. EFEZJA(POL), 2 57,0 ž. Václav Janáček 3 3/4   11 Neuberg Filip 35
6. FANEGA, 2 57,0 ž. Jan Rája 1/2   9 Vraj Radek 25
7. NAKURU(GER), 2 56,5 ž. Iva Miličková 3/4   1 Koplík Zdeno 120
8. FERDA BRABENEC, 2 58,0 Petr Florian 2   6 Bartoš st. Josef 150
9. GILMOUR, 2 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2   4 Růžičková Martina 140
10. EDIGGIO, 2 58,0 ž. Radek Koplík 3 3/4   10 Lisek Michal 100
11. SIMETRALA, 2 57,0 Jiřina Andrésová 7   7 Andrés Josef 150
Čas: 01:27,05, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-nos-krk-3 3/4-1/2-3/4-2-2-3 3/4-7
Maj. prémie:
20 000 Kč (LENZIR)Gabriela-Petr Šach

Majitel: Clint-Racing, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Gest.Olympia

Kůň č. 5 KALA BLANCA byl vybrán k antidopingové kontrole.


6. dostih, start 16:36
1341 CEMA OVB ALLFINANZ (hdcp)
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INCHIBAR(GB), 4 57,5 ž. Allan Petrlík V. LEHCE   2 Petrlík Allan 40
2. BEAUCHAMP(GER), 4 61,0 ž. Dušan Andrés 2 1/4   1 Koplík Zdeno 40
3. WHISKY JACK, 5 54,5 ž. Jaroslav Kovařík 1/2   4 Michal Jiří 120
4. SEMANTIC, 5 54,0 Tomáš Lukášek 1 1/4   3 Michal Jiří 150
5. SHIRON, 4 57,0 ž. Iva Miličková 1 1/4   10 Bartoš st. Josef 110
6. FERRIER(GER), 3 54,0 ž. Jaroslav Donoval 1 1/2   9 Kinský Pavel 80
7. BLACK HURICAN(IRE), 9 54,0 Jaromír Šafář 2 1/4   8 Šatra Tomáš 80
8. SPECTACOLO, 5 57,0 ž. Radek Koplík 1 1/4   11 Hurt Jiří 110
9. MOLEKUL, 6 65,0 ž. Jiří Chaloupka 6   7 Chaloupka Václav 130
10. OLIVIO(GER), 8 62,5 am. Irena Rosenfeld 1 1/2   5 Fedorowicz Vladislav 180
S MERITAMON(GB), 4 60,0 ž. Gary Hind     6 Chaloupka Václav 50
Čas: 01:13,47, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 2 1/4-1/2-1 1/4-1 1/4-1 1/2-2 1/4-1 1/4-6-1 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (WHISKY JACK)Vrňata-Michal
6 000 Kč (SEMANTIC)Vrňata-Michal
4 000 Kč (SHIRON)Špaček Xaverov-Bartoš

Majitel: Salvator Racing Club, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Dr.St John D.G.and Mrs Collier S.

Kůň č. 6 MERITAMON neodstartoval, byl v moci startéra. Kůň č.5 OLIVIO ztratil na startu asi 10 délek.


7. dostih, start 17:03
1342 CENA FONDŮ PARVEST
Rovina II.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARONIAL(GB), 4 56,0 ž. Gary Hind V. LEHCE   5 Chaloupka Václav 25
2. ACOSS, 4 61,0 ž. Jan Rája 6   2 Vondrová Lucie 80
3. DORATORE(IRE), 3 57,0 ž. Jiří Chaloupka 1   4 Vondrová Lucie 100
4. KAHILI KING(GER), 4 61,0 ž. Ramil Děmidov 3/4   1 Koplík Zdeno 100
5. VAZON(GB), 6 60,0 ž. Radek Koplík 1/2   7 Vítek Roman 25
6. EL HADJI, 4 60,0 ž. Martin Srnec 1 1/4   8 Kub Ivan 70
7. ALANDO(GER), 10 57,0 ž. Dušan Andrés 2   3 Štěpánek Milan 100
8. THORNBURY(GER), 4 62,0 Ingrid Koplíková 8   6 Koplík Zdeno 50
Čas: 01:11,88, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 6-1-3/4-1/2-1 1/4-2-8
Maj. prémie:
15 000 Kč (ACOSS)Hrubý

Majitel: Erika Krajníková, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Darley

Všichni jezdci byli podrobeni alkotestu s výsledkem negativním. Kůň č. 5 BARONIAL byl vybrán k antidopingové kontrole.


8. dostih, start 17:35
1343 CENA SPOLEČNOSTI CERBERIUS, s.r.o. (hdcp)
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FAJF(POL), 3 59,0 ž. Dušan Andrés JISTĚ   4 Bielík Pavel 140
2. INSCATRA, 3 58,5 ž. Jan Rája 2   8 Vocásková Helena 25
3. HAPPYMENA, 5 61,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2   11 Drlík Jaroslav 130
4. INDIRA, 3 53,5 Tomáš Lukášek 1   10 Vítek Roman 35
5. LAGRET, 3 51,0 Adéla Klepetková 1   14 Mareš Miroslav 150
6. IDEALIST(POL), 4 57,0 ž. Martin Srnec krk   7 Kotáb Eduard 120
7. RED`N CLASSY, 3 57,5 ž. Václav Janáček 1/2   5 Neuberg Filip 60
8. JAKUBANY(GER), 5 51,0 ž. Kristýna Bezděková nos   2 Fedorowicz Vladislav 180
9. ZLATINA, 5 52,5 ž. Iva Miličková 1/2   3 Vítek František 80
10. RACONA, 4 59,0 Natalie Arendsen 3/4   1 Hulínský Václav 150
11. MAURSKÁ PRINCEZNA, 5 53,0 ž. Jaroslav Kovařík 6   12 Hulínský Václav 150
12. LATERICA, 5 56,0 Jaromír Šafář 7   6 Kantek ml. Miroslav 100
13. FRAJERKA, 4 51,0 Jiřina Andrésová hlava   9 Pátková Renata 80
14. CABRIOLET, 8 59,5 Miroslava Přibylová 5   13 Vacíková Světlana 100
Nestartovali: MONEKOR(POL), SIDE STAR(GER), VERSALUKA
Čas: 01:55,96, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-1 1/2-1-1-krk-1/2-nos-1/2-3/4-6-7-hlava-5

Majitel: Stáj Dobřejovice-Bielík, Trenér: Bielík Pavel, Ing., Chov: Polska Korp.Iwestycyjna S.A.

Sankce: jezdec Přibylová Miroslava 500 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ §316), jezdec Klepetková Adéla odnětí bičíku za jeho nadměrné použití na dva dostihové dny tj. 17 a 23.9.2006 (DŘ §316).


9. dostih, start 18:06
1344 CENA OTAVANA (hdcp)
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GIGO, 8 57,0 ž. Kristýna Bezděková LEHCE   6 Jirka Petr 70
2. LETOUN, 4 62,0 ž. Dušan Andrés 3 1/2   9 Horová Oliva 120
3. APPLAUSE(POL*), 3 65,5 ž. Jan Rája krk   2 Petrlík Allan 80
4. SEA PLANE, 8 54,5 Natalie Arendsen 1/2   4 Bezstarosta Zdeněk 50
5. VALUNKA, 6 55,0 Jaromír Šafář 1 1/2   7 Drlík Jaroslav 150
6. ARGUN, 3 55,5 Ingrid Koplíková krk   14 Mareš Miroslav 120
7. ORAX, 3 56,5 ž. Martin Pišl hlava   10 Fedorowicz Vladislav 240
8. COSMIA, 4 56,0 am. Irena Rosenfeld 16   5 Fedorowicz Vladislav 130
9. QUESTER, 9 59,0 Hana Jerieová 7   11 Vinklárek Vladimír 150
10. ALCAPON, 3 54,0 Tomáš Lukášek 2 1/4   3 Vítek František 80
11. AQUAREL, 4 57,0 ž. Jiří Chaloupka krk   1 Chaloupka Václav 110
12. ANTONELLA, 4 65,5 am. Marek Šimák 18   8 Kantek ml. Miroslav 180
S AS FAIR, 3 51,0 Vendula Korečková     13 Hanuš Pavel 120
Z LAC D`ORIENT, 3 58,5 ž. Ferdinand Minařík 2     12 Minařík 2 Ferdinand 25
Nestartovali: ASIJSKÝ TYGR, INDIAN MOON
Čas: 01:59,04, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 3 1/2-krk-1/2-1 1/2-krk-hlava-16-7-2 1/4-krk-18

Majitel: Stáj Talcum-Jirka, Trenér: Jirka Petr, Chov: Kubík E.

Kůň č. 13 AS FAIR neodstartoval, byl v moci startéra.



Dostihová komise: