home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 25.08.2006 - Pardubice
stav dráhy: 3.8 (dobrá / Good)
1. dostih, start 15:37
1302 MEZINÁRODNÍ CENA AMATÉRŮ
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MR SHARINA(IRE), 3 63,0 am. František Koucký JISTĚ   6 Šatra Tomáš 35
2. BABAR(POL), 7 64,5 am. Balázs Bodnár 2 1/2   4 Chaloupka st. Jiří 33
3. CSÁRDÁS, 4 61,5 am. Jana Kroutilíková, Mgr. 1/2   8 Kroutilík Jaroslav 120
4. WILDFIRE, 4 64,5 am. Ondřej Velek 1   3 Růžičková Martina 80
5. PREZIOSO, 4 66,5 am. Vladimír Černý 1 3/4   1 Chaloupka st. Jiří 50
6. LASCAR, 10 64,5 am. Josef Váňa ml. 2 1/2   2 Váňa Tomáš 33
7. FANTASY STORM(IRE), 4 60,0 am. Petra Vašinová 3/4   9 Chaloupka Václav 100
8. LENOCH, 4 61,5 am. Marek Šimák 2 1/2   12 Pejšková Ivana 80
9. FIAMMA, 3 56,5 am. Nicole Waidacher 1 1/4   5 Valášek Josef 150
10. LUCKY FOR LIFE, 4 61,5 am. Martin Maršíček 2 3/4   10 Pindur Evžen 150
11. ACHERON, 3 58,0 am. Tereza Vašinová 10   7 Vašina Josef 200
12. CHA CHA, 3 58,0 am. Lenka Rájová daleko   11 Kantek Miroslav 200
Čas: 01:29,39, Mezičasy: (13,74 - 22,58 - 26,27 - 26,82)
Výrok: JISTĚ 2 1/2-1/2-1-1 3/4-2 1/2-3/4-2 1/2-1 1/4-2 3/4-10-daleko

Majitel: Rainbow Racing-Šatra, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Mrs Kroul R.

2. dostih, start 16:01
1303 CENA VETERINÁRNÍ KLINIKY PARDUBICE
Rovina V.kat. - 1750 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZIMOLA, 9 53,5 Zuzana Vokálková BOJ   6 Vítek František 25
2. LEONCAVALO, 4 62,0 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   12 Minařík 2 Ferdinand 30
3. SHARBECCA, 5 67,5 Ingrid Koplíková 6   5 Kantek Miroslav 180
4. VIENTO, 6 65,5 ž. René Koplík 2 1/2   3 Mocek Květoslav 100
5. AS FAIR, 3 52,0 Vendula Korečková hlava   11 Hanuš Pavel 110
6. SEA PLANE, 8 60,0 ž. Václav Janáček 1 3/4   8 Bezstarosta Zdeněk 60
7. ARCTIC, 4 51,0 Jiřina Andrésová 1 3/4   10 Duchoň Tomáš 160
8. COOL GLEN, 3 58,0 Milan Zatloukal 3 1/4   1 Neuberg Filip 80
9. MAFIRA, 7 62,5 žk. Lucie Veselá 1 1/4   7 Sýkorová Marcela 70
10. ORAX, 3 58,0 ž. Martin Pišl 3/4   13 Fedorowicz Vladislav 150
11. AMADOR, 3 62,5 žk. Radek Man 2 1/2   4 Héč Karel 60
PN INDIAN MOON, 3 59,0 Adéla Klepetková     9 Petrlík Allan 80
Nestartovali: COSIREA, KAREY, MIDERISK
Čas: 01:55,87, Mezičasy: (12,40 - 25,18 - 25,28 - 26,31 - 26,71)
Výrok: BOJ krk-6-2 1/2-hlava-1 3/4-1 3/4-3 1/4-1 1/4-3/4-2 1/2

Majitel: Dostihová stáj HPV-Vítek, Trenér: Vítek František, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

DK prošetřila pád koně č. 9 INDIAN MOON, vyslechla ž. Janáčka V. a j. Zatloukala M. a neshledala cizí zavinění. Pád byl způsoben nerovnou jízdou j. Klepetkové A. Sankce: jezdec Klepetková Adéla 1000 Kč za nerovnou jízdu v průběhu dostihu, která zapříčinila pád koně č. 9 INDIAN MOON (DŘ §364c), jezdec Man Radek 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316).


3. dostih, start 16:28
1304 CENA SPOLEČNOSTI UNIVIT
Rovina IV.kat. - 1900 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RENESH, 4 54,5 ž. Václav Janáček JISTĚ   10 Jelínek Zbyněk 50
2. MOONRAIN, 3 58,5 ž. René Koplík 1 1/4   12 Lisek Michal 35
3. COSTIE, 3 53,0 Jaromír Šafář 3/4   6 Šatra Tomáš 80
4. MILLIE(GER*), 3 60,5 Tomáš Lukášek 1 1/2   11 Vítek Roman 30
5. HIGHGROVE(GER), 4 54,0 ž. Kristýna Bezděková 3/4   7 Kinský Pavel 120
6. GREEN LAND(POL), 3 51,0 ž. Iva Miličková 2 1/2   9 Luka Václav 100
7. LÁLÁ, 3 51,0 am. Lucie Svobodová krk   8 Neuberg Filip 80
8. ARITMIE, 4 53,0 Ingrid Koplíková 3/4   5 Bielík Pavel 80
9. FABULIT, 5 54,0 am. Helena Pejšková, Ing. 1 1/4   2 Pejšková Ivana 80
10. ANGLICKÁ KRÁLOVNA, 3 54,0 Petra Výtisková 2   4 Chaloupka st. Jiří 130
11. DRAGOON, 4 58,0 ž. Radek Koplík 1/2   1 Matysík Zdeněk 100
ZN OBLIGATA, 4 55,0 žk. Nela Kouřilová     3 Vraj Radek 150
Nestartovali: HIT, CHANDA, LATERICA
Čas: 02:01,33, Mezičasy: (15,99 - 23,89 - 25,90 - 26,43 - 26,13)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-3/4-1 1/2-3/4-2 1/2-krk-3/4-1 1/4-2-1/2
Maj. prémie:
5 000 Kč (RENESH)Soare Sekt

Majitel: Soare Sekt, Trenér: Jelínek Zbyněk, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: trenér Vraj Radek 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č.3 OBLIGATA do dostihu (DŘ §411d).


4. dostih, start 16:53
1305 CENA SEDLÁŘSTVÍ JAN HAUZR
Rovina II.kat. - 1750 m, handicap, 3letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SATÉN, 9 51,0 ž. Iva Miličková JISTĚ   8 Chaloupka st. Jiří 100
2. SHARANA, 5 53,5 ž. Kristýna Bezděková 1 3/4   10 Váňa Tomáš 60
3. AL-JUNE(POL), 3 57,5 ž. Jan Rája nos   4 Horáková Lenka 30
4. PTÁK OHNIVÁK, 4 56,0 ž. Martin Srnec krk   3 Suchánek Martin 40
5. IMPOSANT SHADDAD, 5 62,0 ž. Václav Janáček 1 1/2   2 Vrba Pavel 100
6. SHADOW DAY, 4 67,0 ž. Dušan Andrés krk   1 Tichá Dana 80
7. EAGLE ISLAND(IRE), 7 57,5 ž. Ramil Děmidov 5   9 Seménka Zdeněk 100
8. PARISIEN SIR, 4 52,5 Jaromír Šafář 1 3/4   6 Fedorowicz Vladislav 100
9. AMBERSAND, 5 53,5 ž. Ilona Hronová 1/2   5 Vašina Josef 100
10. MAN O WORLD(IRE), 4 61,0 Martina Havelková 1 1/4   7 Holčák František 70
11. LUCKY RAIN(HOL), 6 57,5 ž. Radek Koplík 1 3/4   11 Pejšková Ivana 80
Čas: 01:52,21, Mezičasy: (10,67 - 25,50 - 23,73 - 25,65 - 26,66)
Výrok: JISTĚ 1 3/4-nos-krk-1 1/2-krk-5-1 3/4-1/2-1 1/4-1 3/4
Maj. prémie:
15 000 Kč (SATÉN)Stáj Filip
9 000 Kč (SHARANA)Martina Poláková
6 000 Kč (PTÁK OHNIVÁK)K-K Metal a.s.

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Chaloupka st. Jiří, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: jezdec Bezděková Kristýna 500 Kč za křižování, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c)


5. dostih, start 17:18
1306 CENA ZEMS
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TELEPHOTO(IRE), 5 60,0 am. Martina Luková BOJ   5 Luka Václav 28
2. DECROSS, 9 64,5 am. František Koucký 1/2   7 Zajíček Jaroslav 60
3. LHOTSE SHAR, 5 65,5 am. Veronika Poláková 2 3/4   11 Kub Ivan 60
4. TAMMYJOOM, 5 64,5 am. Vladimír Černý 1/2   12 Vrba Pavel 80
5. FRED, 8 61,5 am. Martin Maršíček 3 1/4   8 Maršíčková Miroslava 60
6. SHALOM, 4 63,5 am. Ilona Kykalová, MUDr. hlava   6 Bartoš st. Josef 100
7. ALISON, 3 56,5 am. Linda Fedorowiczová 1   4 Kučera Karel 140
8. RADOVANA, 5 63,0 am. Josef Váňa ml. 1 1/4   3 Kantek ml. Miroslav 90
9. MARKETAR, 7 61,5 am. Zuzana Vítová 9   2 Drlík Jaroslav 40
10. LEOPOLDA, 4 61,5 am. Nicole Waidacher 1 1/4   1 Fedorowicz Vladislav 130
11. POLARICA, 3 57,5 am. Lenka Rájová daleko   9 Sousedík Pavel 200
Nestartovali: CHARMANT LILLY
Čas: 01:29,37, Mezičasy: (13,39 - 23,42 - 25,51 - 27,05)
Výrok: BOJ 1/2-2 3/4-1/2-3 1/4-hlava-1-1 1/4-9-1 1/4-daleko

Majitel: Stáj Luka-Mandak, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Takahashi G.and Mrs Imai H.

Poplatky: stáj Luckyton 1000 Kč za opožděné hlášení změn u koně č.9 POLARICA (DU 15/4)


6. dostih, start 17:40
1307 CENA JESO
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NATÍK, 2 57,0 ž. Václav Janáček LEHCE   3 Janda Jiří 60
2. GENEVEL DANCER, 2 55,5 Martina Havelková 2 3/4   1 Holčák František 24
3. DEMINA, 2 53,5 Jiřina Andrésová 1 3/4   10 Szikora Pavel 50
4. IMIGRANT(POL), 2 57,0 ž. Kristýna Bezděková 1   7 Votava Jaroslav 80
5. FARAR, 2 58,0 ž. Radek Koplík 1 1/4   2 Votavová Jitka 40
6. DESTERRO(POL), 2 58,0 ž. František Vávra 1/2   9 Holčák František 70
7. SACRÉ COEUR, 2 57,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   5 Chaloupka Václav 70
8. GAJÁN, 2 58,0 žk. Radek Man 3 1/4   8 Horák František 180
9. ŠVARNÁ, 2 57,0 ž. Iva Miličková 19   6 Mimra Zdeněk 130
10. LINDGREN, 2 58,0 ž. Ramil Děmidov 11   12 Luka Václav 100
Nestartovali: CANNYS, GLEDSBOY(POL), HURYKÁN, REDMORISK, VERAMENTE
Čas: 01:30,50, Mezičasy: (14,37 - 23,81 - 25,96 - 26,35)
Výrok: LEHCE 2 3/4-1 3/4-1-1 1/4-1/2-2 1/4-3 1/4-19-11
Maj. prémie:
10 000 Kč (NATÍK)Albert Stolany
6 000 Kč (GENEVEL DANCER)Hřebčín Albertovec
4 000 Kč (DEMINA)Elstar

Majitel: Albert Stolany, Trenér: Janda Jiří, MVDr., Chov: Höck J.,Ing.

7. dostih, start 18:05
1308 CENA DOSTIHOVÉHO KLUBU
Rovina V.kat. - 1100 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHADARA, 5 63,0 ž. Dušan Andrés TUHÝ BOJ   1 Váňa Tomáš 40
2. HOLLYDARA, 3 60,0 ž. Václav Janáček nos   12 Seménka Zdeněk 70
3. MARIA SONG, 5 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4   6 Chaloupka Václav 50
4. MUDDI, 4 52,5 Adéla Klepetková krk   4 Kroutilík Jaroslav 100
5. ACHNATON, 3 58,5 Milan Zatloukal nos   5 Chaloupka st. Jiří 70
6. COSMIA, 4 56,0 am. Irena Rosenfeld hlava   7 Fedorowicz Vladislav 100
7. LISBOA, 3 58,5 Jaromír Šafář 3 3/4   8 Šatra Tomáš 100
8. SALVEO, 3 56,5 Petra Výtisková 3/4   3 Míček Milan 80
9. TAMMYRULES, 3 57,0 ž. Radek Koplík 1/2   11 Vrba Pavel 80
10. SABINNE, 3 62,5 Vendula Korečková 4   9 Hanuš Pavel 80
ZN ALCAPON, 3 54,0 Tomáš Lukášek     10 Vítek František 60
Nestartovali: GAY SHALL, GOLD PAPILIO, VALUNKA, VANÁT
Čas: 01:09,32, Mezičasy: (19,31 - 24,73 - 25,24)
Výrok: TUHÝ BOJ nos-1 3/4-krk-nos-hlava-3 3/4-3/4-1/2-4

Majitel: Riviera, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Hřebčín Napajedla

DK prošetřila pád j. Lukáška T. z koně č.10 ALCAPON, j. Lukáška vyslechla a neshledala cizí zavinění.


8. dostih, start 18:32
1309 CENA SPOLEČNOSTI IMPOST
Rovina III.kat. - 1100 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHAMAN, 2 58,0 ž. Martin Srnec LEHCE   13 Suchánek Martin 20
2. MONDEO, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 3 3/4   8 Popelka Stanislav 40
3. HOLLYPO, 2 58,0 ž. Martin Pišl 1 1/4   6 Fedorowicz Vladislav 80
4. ENRIK, 2 56,0 Jakub Pavlíček 1 1/4   7 Ministr Antonín 100
5. CRUSER, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2   9 Mimra Zdeněk 70
6. VORTICA, 2 57,0 ž. Ilona Hronová 2 1/2   5 Pulka David 110
7. OKSANA(POL), 2 54,5 Kateřina Palupčíková 2 1/4   12 Váňa st. Josef 60
8. LUNA SALWACHE, 2 57,0 ž. Václav Janáček 11   4 Kašný Pavel 70
9. CONNECTI, 2 56,5 Petr Florian 1 1/4   3 Štěpánek Milan 110
10. NAOMAGIC, 2 58,0 ž. Romana Neslerová 1 1/4   11 Odl Roman 110
11. SERAM, 2 57,0 Petr Tůma 2   1 Míček Milan 100
12. VENTUS, 2 58,0 ž. René Koplík krk   10 Mocek Květoslav 80
Nestartovali: GERMILL, MARSYLIANKA(POL), NEPAL(POL)
Čas: 01:11,03, Mezičasy: (19,56 - 25,48 - 25,99)
Výrok: LEHCE 3 3/4-1 1/4-1 1/4-1/2-2 1/2-2 1/4-11-1 1/4-1 1/4-2-krk
Maj. prémie:
10 000 Kč (SHAMAN)K-K Metal a.s.
6 000 Kč (MONDEO)Hvozd-Popelka
4 000 Kč (HOLLYPO)Stáj Jeso

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Suchánek Martin, Chov: Vanda V.

Poplatky: stáj AG 1000 Kč za opožděné hlášení změn u koně č.3 CONNECTI (DU 15/4).


9. dostih, start 18:57
1310 CENA SPOLEČNOSTI GARANTIS
Rovina III.kat. - 2500 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SATANA(GER), 4 57,0 ž. Ferdinand Minařík 2 JISTĚ   1 Minařík 2 Ferdinand 60
2. BANDYTA, 5 52,0 Ingrid Koplíková 2   2 Bielík Pavel 80
3. PLAYLETA, 4 57,5 ž. Jan Rája hlava   6 Vocásková Helena 30
4. WARHAMMER(GB), 4 62,5 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4   8 Chaloupka Václav 40
5. ZANUSSY, 3 60,0 ž. Radek Koplík 3 1/2   10 Kabelková Hana 60
6. CANDELARIA, 5 52,0 Jaromír Šafář 3 1/4   9 Popelka Stanislav 120
7. WORLD OF WONDER(GER), 4 51,0 ž. Kristýna Bezděková 2 1/4   11 Kinský Pavel 120
8. MAÁDID, 4 58,5 ž. Dušan Andrés 2   4 Papoušek ml. Jan 60
9. DYNASTIA(POL), 3 57,5 ž. Václav Janáček 2 3/4   12 Neuberg Filip 40
10. STELARITA, 5 58,0 Jakub Pavlíček nos   5 Kantek ml. Miroslav 150
11. COMMANDER SHARP, 7 52,0 am. Linda Fedorowiczová 16   3 Fedorowicz Vladislav 100
12. SLAVINIKA, 3 51,0 ž. Iva Miličková 4 1/2   7 Seménka Zdeněk 150
Čas: 02:43,40, Mezičasy: (32,35 - 24,64 - 26,42 - 26,65 - 26,97 - 26,37)
Výrok: JISTĚ 2-hlava-3 1/4-3 1/2-3 1/4-2 1/4-2-2 3/4-nos-16-4 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (BANDYTA)Václav Kovářík
6 000 Kč (PLAYLETA)Zeas Staré Hradiště
4 000 Kč (ZANUSSY)MB Transport

Majitel: Racing club Finiš,o.s., Trenér: Minařík 2 Ferdinand, Chov: Hess M.u.frau Stüber L.,Dr.


Dostihová komise: