home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 20.08.2006 - Mimoň
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:31
1295 Cena elektro Mimoň
Rovina V.kat. - 2600 m, cena, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 200 + 250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KERSY, 3 57,5 ž. Iva Miličková JISTĚ   6 Růžičková Martina  
2. SUEZ, 4 59,0 Milan Zatloukal 5   8 Neuberg Filip  
3. MAURSKÁ PRINCEZNA, 5 58,5 Jakub Pavlíček 5   9 Hulínský Václav  
4. VAILA, 8 59,5 ž. Jiří Chaloupka hlava   3 Míček Milan  
5. APPLAUSE(POL*), 3 57,5 ž. Dušan Andrés 3   4 Petrlík Allan  
6. O`HARA TARA, 6 61,0 ž. Romana Neslerová krk   1 Dvořák Karel  
7. LEGACY, 6 60,0 ž. Jaroslav Kovařík 2 1/4   5 Vítek František  
8. ČEMBISTON, 7 61,0 ž. Václav Janáček 6   2 Bartoš st. Josef  
9. ESKORTA, 5 61,0 Ingrid Koplíková 2 1/2   7 Kantek Miroslav  
10. HAPPY PRINCE, 3 53,0 Šárka Pulpánová 16   10 Svoboda Josef  
Nestartovali: AS FAIR, FATALISTA, GIGO
Čas:  , Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 5-5-hlava-3-krk-2 1/4-6-2 1/2-16

Majitel: DM Cargo, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Vanda V.

2. dostih, start 14:00
1296 Cena fondů Conseq Invest.
Rovina IV.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEW TIGER(GER), 4 63,5 ž. Jaroslav Kovařík JISTĚ   2 Luka Václav  
2. DOUBLE CLUB(POL), 3 56,5 ž. Ilona Hronová 2 1/2   7 Bekrová Gabriela  
3. SHALOM, 4 61,5 Milan Zatloukal 2   10 Bartoš st. Josef  
4. DOBROMENT, 3 56,0 Jakub Pavlíček 5   8 Jelínek Zbyněk  
5. BELLA TORNADA, 4 58,5 ž. Dušan Andrés 5   9 Váňa Tomáš  
6. IRSAY OLIVER, 8 64,0 ž. Iva Miličková hlava   1 Kašpar Miroslav  
7. RED`N CLASSY, 3 60,0 ž. Václav Janáček 1 1/2   6 Neuberg Filip  
8. WERLIN, 3 53,0 Ingrid Koplíková 2 1/2   5 Héč Karel  
9. LISMORE(GER), 6 56,0 Zuzana Vokálková 1 1/4   4 Bezstarosta Zdeněk  
10. IRAWADER(POL), 3 57,5 ž. Jiří Chaloupka 9   3 Bekrová Gabriela  
Nestartovali: LOUSKÁČEK, MISAVA(GER), RABINA
Čas: 02:14,50, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/2-2-5-5-hlava-1 1/2-2 1/2-1 1/4-9

Majitel: Bunty Team, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Scheffer T.

3. dostih, start 14:30
1297 Cena GE Money Bank
Rovina IV.kat. - 3800 m, cena, 4letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WERENA, 5 58,5 ž. Dušan Andrés JISTĚ   9 Horová Oliva  
2. ARROWS PEPE, 5 61,0 ž. Václav Janáček 1 1/4   7 Bezstarosta Zdeněk  
3. REDAKTOR, 5 59,5 Milan Zatloukal 5   8 Neuberg Filip  
4. PYTHIA, 4 58,0 Jiřina Andrésová 3/4   4 Andrés Josef  
5. MARKOT, 5 60,0 ž. Radek Koplík 3   2 Lisek Michal  
6. LOGISTIKA, 5 57,0 Ingrid Koplíková 1   6 Kantek Miroslav  
7. MILL MONNY, 4 56,0 Jakub Pavlíček 1 3/4   5 Ministr Antonín  
8. OLIVETTA, 4 58,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   1 Chaloupka Václav  
9. CAREY JAMES, 4 57,5 Miroslava Přibylová 13   10 Jelen Jaroslav  
DD MUMMY`S BAY, 5 56,0 Linda Gahlertová     3 Hurt Jiří  
Čas: 04:14,20, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/4-5-3/4-3-1-1 3/4-1 1/4-13

Majitel: Falun, Trenér: Horová Oliva, Ing., Chov: Falta I.

4. dostih, start 15:04
1298 Cena Elektrizace železnic Praha a.s.
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIMETRALA, 2 57,0 ž. Dušan Andrés V. LEHCE   1 Andrés Josef  
2. GREAT STAR, 2 57,0 Jakub Pavlíček 6   4 Nováková Gabriela  
3. NEIDIN, 2 58,0 ž. Václav Janáček 6   2 Bekrová Gabriela  
4. HAYDÉE, 2 56,0 Milan Zatloukal 1/2   8 Ministr Antonín  
5. GAJÁN, 2 55,0 žk. Radek Man 1   5 Horák František  
6. PASADENA, 2 57,0 ž. Jiří Chaloupka krk   10 Chaloupka Václav  
7. BOUQET, 2 58,0 ž. Iva Miličková 3   7 Růžičková Martina  
8. SALMA, 2 53,5 Natalie Arendsen 1 1/4   6 Bartoš st. Josef  
9. LOOK, 2 57,0 ž. Radek Koplík 13   9 Hurt Jiří  
10. CASIS, 2 57,0 Petr Tůma 1 1/2   3 Vinklárek Vladimír  
Nestartovali: LINDGREN, MIKE GRANT, STAŇKA
Čas: 01:28,40, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 6-6-1/2-1-krk-3-1 1/4-13-1 1/2

Majitel: Pulec Hř.Mimoň, Trenér: Andrés Josef, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

Sankce: jezdec Arendsen Natalie 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ §364b), jezdec Man Radek 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316), jezdec Zatloukal Milan 1000 Kč za překročení stanovené hmotnosti do dostihu o 0,5 kg (DŘ §326).


5. dostih, start 15:35
1299 Cena Mikroregionu Podralsko
Proutky IV.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOGILNIJ, 6 67,0 ž. Václav Luka 2, Ing. V. LEHCE   6 Luka Václav  
2. FABULE, 4 62,0 ž. Dušan Andrés 2 1/2   5 Andrés Josef  
3. PORTO, 4 62,5 Ivan Siegl, Ing. 7   3 Chaloupka Václav  
4. VODORYS, 4 67,0 ž. Tomáš Hurt 10   8 Neuberg Filip  
5. FARALLON(GER), 7 69,0 Jan Korpas 17   9 Růžičková Martina  
6. SAGA, 6 66,0 am. Jiří Štencel 6   4 Míček Milan  
7. SILVER FOREST(GER), 8 67,0 Petr Syrový 7   2 Hrudka st. Jaromír  
PN MAGBARA, 4 62,0 Petr Hochman     1 Odl Roman  
Z TERKA, 5 63,5 am. Radim Petřík     7 Vinklárek Antonín  
Čas: 04:11,40, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 2 1/2-7-10-17-6-7
Maj. prémie:
5 000 Kč (MOGILNIJ)Václav Luka

Majitel: Václav Luka, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Luka V.,Ing.

U všech jezdců byla provedena zkouška na alkohol s výsledkem negativním.


6. dostih, start 16:10
1300 Cena Předsedy představenstva EŽ Praha a.s.
Steeplechase IV.kat. - 4200 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EMANUEL(GER*), 6 67,0 Marcel Novák BOJ   7 Vinklárek Vladimír  
2. CHRISAD, 4 65,5 am. Lukáš Neuvirt 1 1/2   10 Uhl Jiří  
3. LEMOND, 10 69,5 ž. Pavel Szikora 3 1/4   9 Mottl Ivan  
4. VIKTORINA, 4 63,0 Jan Korpas 3/4   3 Růžičková Martina  
D WHINNYS, 5 65,0 Štěpánka Sedláčková 5   1 Horáková Lenka  
5. VIKI HARLOW, 7 67,0 am. Pavel Syrový 2 1/4   2 Hrudka st. Jaromír  
6. L.LURO(HUN) EX.LÉGYIRTÓ, 4 65,0 Lukáš Sloup 7   5 Ministr Antonín  
7. KURZON, 13 69,0 Petr Regnard 1/2   8 Regnard Petr  
8. SAUVIGNON, 8 67,0 Zdeněk Řezáč daleko   6 Řezáčová Jana  
ZN JAMAL(POL), 6 69,5 ž. Václav Luka 2, Ing.     4 Luka Václav  
Čas: 05:39,50, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1 1/2-3 1/4-3/4-5-2 1/4-7-1/2-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (EMANUEL(GER*))Vinklárek-Dešná

Majitel: Vinklárek-Dešná, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Pegas a.s.Znojmo

Kůň č. 1 WHINNYS byl diskvalifikován pro nedodržení kurzu dostihu. Sankce: jezdec Neuvirt Lukáš výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316), jezdec Sloup Lukáš 1000 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti do dostihu o 1kg (DŘ §326), jezdec Sedláčková Štěpánka 200 Kč za neznalost kurzu dostihu (DŘ §364a).


7. dostih, start 16:40
1301 Cena společností J.E.S. a TCS
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GRÉMIUM, 4 63,5 am. Radim Petřík JISTĚ   12 Vinklárek Antonín  
2. LUNARET, 5 71,0 ž. Tomáš Hurt 3 1/2   7 Hanuš Pavel  
3. FOLKLÓR, 13 69,5 Petr Regnard 5   10 Hovadová Jana  
4. HUCKLEBERRY, 9 68,0 Lukáš Sloup 8   9 Ministr Antonín  
5. CECÍLEK, 5 69,0 ž. Pavel Szikora 11   8 Mottl Ivan  
6. HAPPY HORSE, 6 65,5 am. Lukáš Neuvirt 8   2 Uhl Jiří  
7. SAN JOSE, 5 68,0 ž. Dušan Andrés 2 1/4   4 Bartoš st. Josef  
8. MARATHEA, 7 68,5 Josef Sovka daleko   3 Hurt Jiří  
9. CENTRFILL, 8 65,5 Petr Hochman 2 1/4   5 Hrudka st. Jaromír  
10. CHIPPENDALE, 4 62,0 Linda Gahlertová 10   6 Hurt Jiří  
D LAKI, 8 66,0 Milan Kos daleko   11 Faltová Oliva  
ZN GERONNA, 5 63,5 Josef Borč     1 Barbořík Jiří  
Čas: 04:01,20, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3 1/2-5-8-11-8-2 1/4-daleko-2 1/4-10-daleko

Majitel: Jezdecký oddíl Beňov, Trenér: Vinklárek Antonín, Chov: Vinklárek Antonín

Kůň č. 11 LAKI byl diskvalifikován pro nedodržení kurzu dostihu. Sankce: jezdec Kos Milan 500 Kč za neznalost kurzu dostihu (DŘ §364a), trenér Barbořík Jiří 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č. 1 do dostihu (DŘ §411d)



Dostihová komise: