home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 06.08.2006 - Karlovy Vary
stav dráhy: 8.0 (hluboká / Heavy)
1. dostih, start 14:34
1266 Cena společnosti AQUATHERM KV s.r.o.
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JIMMY JACK, 3 59,5 Milan Zatloukal BOJ   1 Bekrová Gabriela 120
2. LEONCAVALO, 4 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1/2   5 Minařík 2 Ferdinand 70
3. ZIMOLA, 9 51,0 Zuzana Vokálková krk   9 Vítek František 25
4. GIGO, 8 56,0 ž. Kristýna Bezděková 2 1/2   3 Jirka Petr 120
5. MYŠKA, 3 62,0 Tomáš Lukášek 2   2 Michal Jiří 80
6. APPLAUSE(POL*), 3 59,5 Adéla Klepetková 3/4   11 Petrlík Allan 70
7. BELLA TORNADA, 4 61,5 am. Josef Váňa ml. 3   12 Váňa Tomáš 110
8. VALUNKA, 6 55,0 Šárka Pulpánová hlava   8 Drlík Jaroslav 100
9. COSMIA, 4 60,5 ž. Martin Pišl 2 1/4   7 Fedorowicz Vladislav 100
10. WENDY`S GIRL, 3 60,0 Jakub Pavlíček 6   10 Hulínský Václav 130
11. AQUAREL, 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka 9   4 Chaloupka Václav 60
12. GOLD PAPILIO, 5 61,5 žk. Radek Man 5   6 Vašina Josef 100
Nestartovali: LATERICA, MUDDI, NORMON
Čas: 01:45,77, Mezičasy: (26.63 - 25.34 - 27.49 - 26.30)
Výrok: BOJ 1/2-krk-2 1/2-2-3/4-3-hlava-2 1/4-6-9-5

Majitel: Cervus Bezstarostová, Trenér: Bekrová Gabriela, Chov: Ploužnice

Kůň č. 1 JIMMY JACK byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: jezdec Klepetková Adéla 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


2. dostih, start 15:03
1267 Cena společnosti REALISTIC a.s.
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAST APPLE(FR), 6 58,0 am. Lucie Dítková JISTĚ   2 Kučera Karel 90
2. NOMON, 5 61,5 am. Marek Šimák 3   12 Minařík 2 Ferdinand 50
3. WIRTENA, 5 61,0 Jakub Pavlíček kr.hlava   10 Kantek ml. Miroslav 100
4. FRED, 8 58,5 am. Andrea Ullmannová 2 1/2   7 Maršíčková Miroslava 130
5. PETROPOLIS(GER), 6 61,0 Zuzana Vokálková hlava   8 Vítek František 90
6. RACONA, 4 62,5 Milan Zatloukal 3/4   6 Hulínský Václav 100
7. FANTASY STORM(IRE), 4 60,0 žk. Radek Man krk   9 Chaloupka Václav 100
8. REDUL, 3 59,5 am. Linda Fedorowiczová 8   5 Fedorowicz Vladislav 70
9. GREEN LAND(POL), 3 57,5 ž. Jan Rája 3 1/4   3 Luka Václav 80
10. LIVERPOOL(POL), 3 57,0 ž. Martin Srnec 1 1/2   4 Baštová Pavlína 50
11. JAKUBANY(GER), 5 57,5 ž. Martin Pišl 2 1/4   1 Fedorowicz Vladislav 110
12. PRINCIP, 7 56,5 Dagmar Jeníková, Mgr. kr.hlava   11 Hanousek Ladislav 100
Nestartovali: HAPPYMENA, MOŘSKÁ PANNA, SHALOM
Čas: 01:30,17, Mezičasy: (13.81 - 23.50 - 27.11 - 25.75)
Výrok: JISTĚ 3-kr.hlava-2 1/2-hlava-3/4-krk-8-3 1/4-1 1/2-2 1/4-kr.hlava

Majitel: Samira Arabians, Trenér: Kučera Karel, Chov: Seror J.

Kůň č. 2 LAST APPLE byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: jezdec Man Radek 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


3. dostih, start 15:34
1268 Cena společnosti SOKOLOVSKÁ UHELNÁ
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 700 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EFEZJA(POL), 2 55,0 ž. Václav Janáček LEHCE   5 Neuberg Filip 35
2. SUN RAY, 2 54,5 Jiřina Andrésová 5   11 Andrés Josef 50
3. AGRIPPINA COLONIA(GER), 2 57,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2   10 Lisek Michal 30
4. NAZGŮL, 2 57,0 ž. Romana Neslerová 1/2   6 Dvořák Karel 90
5. LEARJET, 2 56,5 Jaromír Šafář nos   1 Bartoš st. Josef 70
6. FOXY(GER), 2 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1 3/4   8 Růžičková Martina 90
7. ESKAMOTÉR, 2 56,0 ž. Dušan Andrés 2 3/4   9 Koplík Zdeno 80
8. HURYKÁN, 2 54,5 Josef Sovka 3 1/2   12 Hurt Jiří 120
9. LIMETKA, 2 57,0 ž. Jan Rája 5   4 Luka Václav 80
10. GLEDSBOY(POL), 2 56,0 ž. Ilona Hronová 4 1/2   3 Bezstarosta Zdeněk 100
11. BLOKACE, 2 56,0 ž. Martin Srnec 1 1/2   2 Hurt Jiří 120
Nestartovali: CHABLIS(GER), ILYA(GER*), SOREPPO, TUTANCHAMON(POL)
Čas: 01:16,78, Mezičasy: (25.43 - 25.65 - 25.69)
Výrok: LEHCE 5-1 1/2-1/2-nos-1 3/4-2 3/4-3 1/2-5-4 1/2-1 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (SUN RAY)Pulec Hř.Mimoň
6 000 Kč (NAZGŮL)Stáj Hradec
4 000 Kč (LEARJET)Špaček

Majitel: Marko-Zlín, Trenér: Neuberg Filip, Chov: SK Jaroszówka

4. dostih, start 16:05
1269 Cena společnosti TENZA a.s.
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 700 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DYNASTIA(POL), 3 53,0 ž. Václav Janáček BOJ   8 Neuberg Filip 40
2. PYTHIA, 4 51,0 Jiřina Andrésová krk   1 Andrés Josef 100
3. WARHAMMER(GB), 4 63,5 ž. Jiří Chaloupka 3/4   2 Chaloupka Václav 50
4. BANDYTA, 5 53,5 Ingrid Koplíková 1 1/4   6 Bielík Pavel 50
5. ORION(SLO), 4 56,5 am. Irena Rosenfeld 4 1/2   3 Vraj Radek 110
6. SHAMROCK ZIPPORA(BEL), 3 53,5 ž. Kristýna Bezděková 2 1/2   11 Blecha Jan 50
7. BEL JUMPER, 5 51,5 ž. Iva Miličková kr.hlava   9 Kašpar Miroslav 100
8. VERSALUKA, 5 52,5 am. Helena Pejšková, Ing. 2 1/4   10 Pejšková Ivana 90
9. NEW TIGER(GER), 4 59,0 ž. Jan Rája 2 1/2   5 Luka Václav 90
10. INDIGO BLUE(POL), 5 59,0 ž. Martin Srnec 3/4   7 Baštová Pavlína 60
11. MACCHIATO(GER), 4 53,0 ž. Ilona Hronová 5   4 Vocásek 3 František 110
Nestartovali: SATANA(GER)
Čas: 02:41,22, Mezičasy: (27.54 - 26.42 - 27.57 - 26.19 - 26.27 - 27.23)
Výrok: BOJ krk-3/4-1 1/4-4 1/2-2 1/2-kr.hlava-2 1/4-2 1/2-3/4-5
Maj. prémie:
10 000 Kč (PYTHIA)Pulec Hř.Mimoň
6 000 Kč (BANDYTA)Václav Kovářík

Majitel: Marko-Zlín, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Pokrywka M.

Sankce: jezdec Václav Janáček 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


5. dostih, start 16:33
1270 CENA MĚSTA KARLOVY VARY - Memoriál Josefa Dolejšího
Rovina NL - 2000 m, cena, 3letí a starší
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2500 + 2600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BABIE LATO(POL), 3 56,0 ž. Martin Srnec JISTĚ   3 Olehla Čestmír 25
2. CITY HALL(GER), 6 59,0 Tomáš Lukášek 2 3/4   2 Vítek Roman 90
3. ZAMBESI(GER), 7 59,0 ž. Jan Demele krk   9 Váňa st. Josef 80
4. MORGANETTA, 4 57,5 ž. Jan Rája krk   1 Luka Václav 70
5. MOVIESTORE(GB), 4 59,0 ž. Artur Resulov 1 1/4   4 Šavujev Arslangirej 60
6. TORLUS(GER), 5 60,5 ž. Jiří Chaloupka 3/4   6 Koplík Zdeno 15
7. RADOSLAVA, 5 57,5 Jaromír Šafář 2 1/2   8 Šatra Tomáš 110
Nestartovali: LE VENT(GER), VABECAR
Čas: 02:10,96, Mezičasy: (27.91 - 26.11 - 25.04 - 25.12 - 26.79)
Výrok: JISTĚ 2 3/4-krk-krk-1 1/4-3/4-2 1/2
Maj. prémie:
20 000 Kč (MORGANETTA)Václav Luka

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Suchorzewscy A.i M.

Kůň č. 1 MORGANETTA byl vybrán k antidopingové kontrole. Všichni jezdci tohoto dostihu byli podrobeni alkotestu s výsledkem negativním.


6. dostih, start 17:02
1271 Cena společnosti HŘEBĆÍN Křenek, spol.s r.o.
Rovina IV.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. APARTA, 5 58,0 ž. Jan Rája TUHÝ BOJ   7 Vocásek 3 František 23
2. PŮLTÓNINA, 6 58,5 am. Helena Pejšková, Ing. krk   5 Pejšková Ivana 40
3. LASHADD, 4 60,0 Milan Zatloukal 4 3/4   9 Neuberg Filip 30
4. DIPLOMATKA, 4 60,0 ž. Ilona Hronová 3 1/4   13 Vítek Pavel 60
5. CZINDUIN(POL), 3 56,0 ž. Martin Srnec krk   8 Blecha Jan 80
6. PHENIX FOR LIFE, 3 59,0 ž. Jan Demele 3 3/4   1 Váňa st. Josef 80
7. MR SHARINA(IRE), 3 56,5 Jaromír Šafář 6   3 Šatra Tomáš 70
8. LAGRET, 3 51,5 Adéla Klepetková 6   12 Mareš Miroslav 200
9. VERY SPECIAL, 5 57,5 ž. Ferdinand Minařík 2 13   4 Váňa Jaroslav 80
10. THUNDER FLOWER(GER), 3 51,5 ž. Kristýna Bezděková krk   11 Kinský Pavel 150
11. LOUSKÁČEK, 3 53,0 Kateřina Palupčíková 6   6 Hurt Jiří 150
12. BARIANA, 4 57,0 ž. Ramil Děmidov daleko   2 Seménka Zdeněk 150
Nestartovali: ALES(GER*), SUMMER EXTREME, WHITE FACES(GER)
Čas: 02:12,41, Mezičasy: (26.85 - 25.73 - 25.88 - 26.80 - 27.16)
Výrok: TUHÝ BOJ krk-4 3/4-3 1/4-krk-3 3/4-6-6-13-krk-6-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (APARTA)Certus Spedition

Majitel: Certus Spedition, Trenér: Vocásek 3 František, Chov: Vocásek F.

7. dostih, start 17:31
1272 Cena společnosti IMERYS Tableware CR s.r.o.
Steeplechase III.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
55000 Kč (27500 - 12650 - 8250 - 3850 - 2750) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 850 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AROMATIK, 5 67,5 Luboš Urbánek BOJ   4 Špelda Lubomír 40
2. RADBEC, 6 66,5 Marek Drtina 1/2   3 Mareš Miroslav 40
3. SODERANO(POL), 8 69,0 ž. Dušan Andrés daleko   6 Zavřel Josef 50
4. JAVANKA, 5 67,0 ž. Tomáš Hurt daleko   2 Hanousek Ladislav 110
5. EOINS PRIDE(IRE), 11 66,5 Jiří Plzák daleko   5 Vítek Roman 110
Z NAMUR(POL), 6 69,0 ž. Václav Luka 2, Ing.     1 Luka Václav 23
Z WELLENFUCHS(GER), 6 65,5 am. Josef Váňa ml.     7 Váňa st. Josef 110
Čas: 04:40,02, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-daleko-daleko-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (AROMATIK)Akvagast Thurn
6 000 Kč (RADBEC)Mareš-Tachlovice
4 000 Kč (JAVANKA)Prator-obchodní a makléřská

Majitel: Akvagast Thurn, Trenér: Špelda Lubomír, Chov: Pšurný Josef


Dostihová komise: