home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 15.07.2006 - Kolesa
stav dráhy: 2.5 (pevná / Firm)
1. dostih, start 14:03
1222 HANDICAP FIRMY JAROSLAV JIRÁŇ HLAVEČNÍK
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 150 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SABINNE, 3 62,0 ž. Václav Janáček BOJ   11 Hanuš Pavel  
2. ARISTA, 3 52,0 ž. Iva Miličková krk   7 Váňa Tomáš  
3. TARLOW, 5 65,0 ž. Jan Rája 1/2   13 Okleštěk Miloslav  
4. AQUAREL, 4 62,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   4 Chaloupka Václav  
5. DONÁT, 7 66,0 Tomáš Hurt krk   10 Zajíček Jaroslav  
6. EBB, 4 62,0 Petr Hochman 3   12 Tomek Martin  
7. RABINA, 5 70,0 ž. Dušan Andrés 3 3/4   8 Petrlík Allan  
8. PECOS, 4 51,0 am. Ondřej Velek 1/2   1 Růžičková Martina  
9. ARCTIC, 4 51,0 Šárka Pulpánová 2 1/2   2 Duchoň Tomáš  
10. MASR, 3 56,0 Jakub Pavlíček 2   9 Hrudka st. Jaromír  
11. GRANÁDA, 3 65,5 ž. Romana Neslerová 1 1/4   6 Dvořák Karel  
Nestartovali: GARCINIA, GAY SHALL, LUKER, MUMMY`S MINSTRA
Čas: 01:42,07, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-1/2-3/4-krk-3-3 3/4-1/2-2 1/2-2-1 1/4

Majitel: Long Field, Trenér: Hanuš Pavel, Chov: Krch G.

Sankce: jezdec Miličková Iva 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c). Kůň č. 13 TARLOW nesl z technických důvodů v dostihu dečku s číslem 5.


2. dostih, start 14:33
1223 HANDICAP FIRMY UNISKAP s.r.o. ČESKÉ BUDĚJOVICE
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 150 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOGISTIKA, 5 58,5 Ingrid Koplíková LEHCE   7 Kantek Miroslav  
2. MAURSKÁ PRINCEZNA, 5 63,5 Jakub Pavlíček 4   9 Hulínský Václav  
3. NACRE, 3 53,0 Jaromír Šafář 1 3/4   4 Pejšková Ivana  
4. ORAX, 3 58,0 Šárka Pulpánová 3   2 Fedorowicz Vladislav  
4. FULLY LOVED, 4 61,5 ž. Romana Neslerová současně   11 Dvořák Karel  
6. TERMINÁL, 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 6   13 Duchoň Tomáš  
7. INDIAN MOON, 3 65,0 ž. Dušan Andrés 2   3 Petrlík Allan  
8. AS FAIR, 3 56,5 Vendula Korečková 1   1 Hanuš Pavel  
9. SWEET DREAMS, 3 59,0 žk. Petr Foret 3 1/2   10 Kinský Pavel  
10. ARBAKA, 4 62,5 ž. Martin Srnec 9   6 Valášek Josef  
11. GAPER, 3 60,5 ž. Václav Janáček 1 1/4   8 Zobal František  
12. DRACO, 5 62,5 Jiřina Andrésová 19   12 Andrés Josef  
Nestartovali: CINCINNAT, GECOSS, LONGBECCA
Čas: 02:20,55, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4-1 3/4-3-současně-6-2-1-3 1/2-9-1 1/4-19

Majitel: Kantek & sons Slavkov u Brna, Trenér: Kantek Miroslav, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: jezdec Andrés Dušan výstraha za nekázeň u startu (DŘ §345), trenér Kinský Pavel 200 Kč za nenahlášenou pomoc u startu - neoprávněný vstup do dráhy (DŘ §189). Kůň č. 13 TERMINÁL nesl z technických důvodů v dostihu dečku s číslem 5.


3. dostih, start 15:02
1224 STEEPLECHASE CROSS COUNTRY STAVEBNÍHO PODNIKU PŘELOUČ
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3800 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ASCOT(POL), 9 67,5 Marcel Novák V. LEHCE   8 Vinklárek Vladimír  
2. LARMON, 4 64,0 ž. Tomáš Hurt 4   9 Neuberg Filip  
3. CECÍLEK, 5 68,5 Pavel Szikora 12   5 Mottl Ivan  
4. HOGO FOGO, 5 67,5 Ivan Siegl, Ing. 10   4 Válek Pavel  
5. MARAKOS(FR), 11 66,5 žk. Zuzana Vašatová 1/2   6 Horák František  
6. NIKSCATER, 5 70,0 ž. Dušan Andrés daleko   7 Vocásek 3 František  
PN BELGRAD(POL), 6 70,0 ž. Michal Köhl     1 Janda Jiří  
Z VICTORI, 4 64,0 ž. Jan Faltejsek     2 Junková Jana  
PN ZEEROW, 10 70,0 Jaromír Hrudka 2     3 Hrudka st. Jaromír  
Čas: 05:00,97, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 4-12-10-1/2-daleko

Majitel: DS Průdek & Baloun, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: SK Golejewko

4. dostih, start 15:32
1225 STEEPLECHASE SPOLEČNOSTI TEPOSTOP s.r.o. PŘELOUČ
Steeplechase IV.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AREGULA, 6 65,5 Bohuslav Mátl JISTĚ   3 Zobal František  
2. TERESINA(GER), 4 66,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 1 1/2   1 Luka Václav  
3. BRAMBUSCH(GER), 10 70,0 ž. Michal Köhl 8   6 Sůrová Pavlína  
4. WATERFALL, 4 66,0 ž. Jan Faltejsek 4   9 Složil Pavel  
5. CENTURY DAY, 10 71,0 ž. Dušan Andrés 1 3/4   2 Růžičková Martina  
6. KARKULKA, 5 66,5 Pavel Szikora hlava   7 Kejzlar Přemek  
Z MAO CE, 7 70,0 ž. Josef Bartoš     4 Hanousek Ladislav  
Z PUSKASH(GB), 5 67,5 Josef Dušek     5 Papoušek ml. Jan  
PN OLIVETTA, 4 62,0 Ivan Siegl, Ing.     8 Chaloupka Václav  
Čas: 04:44,94, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-8-4-1 3/4-hlava
Maj. prémie:
5 000 Kč (AREGULA)Lamich Karel

Majitel: Lamich Karel, Trenér: Zobal František, Chov: Hřebčín Napajedla

5. dostih, start 16:11
1226 STEEPLECHASE CROSS COUNTRY SPOLEČNOSTI ELEKTROVASURY s.r.o.
Steeplechase crosscountry II.kat. - 5000 m, cena, 5letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
D MOON JAGUAR(IRE), 6 65,0 Marcel Novák JISTĚ   9 Vinklárek Vladimír  
1. CINDERELLA ., 6 66,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 1   2 Luka Václav  
2. ATON(POL), 6 65,0 ž. Josef Bartoš 1   1 Váňa st. Josef  
3. HARRY THE BEAVER(IRE), 7 64,5 ž. Dušan Andrés 16   7 Chaloupka Václav  
D ZAPPATA, 7 64,0 am. Josef Váňa ml. daleko   8 Složil Pavel  
SN LEMOND, 10 64,0 Pavel Szikora     3 Mottl Ivan  
PN KRUPIER(POL), 7 64,0 ž. Michal Köhl     4 Wroblewski Grzegorz  
ZN YOSEMITE PARK, 10 64,0 Bohuslav Mátl     5 Soukup Václav  
ZN SCATMAN, 11 64,0 ž. Jan Faltejsek     6 Baštová Pavlína  
Čas: 06:57,27, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1-1-16-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (CINDERELLA .)Stáj Luka-Schusterovi

Majitel: Stáj Luka-Schusterovi, Trenér: Luka Václav, Ing.,

Proti výsledku dostihu byl podán DK protest ex offo pro nedodržení kurzu dostihu (neobjetí točného bodu) koňmi č. 9 MOON JAGUAR, č. 8 ZAPPATA a č. 4 KRUPIER. Protest byl uznán a koně č. 9 MOON JAGUAR a č. 8 ZAPPATA byli diskvalifikováni. Sankce: jezdec Váňa 3 Josef 500 Kč za neznalost kurzu dostihu (DŘ §364a), jezdec Novák Marcel 500 Kč za neznalost kurzu dostihu (DŘ §364a), jezdec Köhl Michal 500 Kč za neznalost kurzu dostihu (DŘ §364a).


6. dostih, start 16:53
1227 CENA SPOLEČNOSTI VEIDEC s.r.o. PARDUBICE
Proutky IV.kat. - 3400 m, cena, 5letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SANTORI(GB), 6 63,0 ž. Dušan Andrés ZADRŽENĚ   5 Mimra Zdeněk  
2. NELAT, 7 64,0 ž. Jan Faltejsek 9   2 Barbořík Jiří  
3. HOFRAT(POL), 7 66,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 3 1/2   1 Luka Václav  
4. MARATH, 6 64,0 Martin Liška 1 3/4   7 Vítek František  
5. DENNÍ SVIT, 6 66,0 ž. Tomáš Hurt 5   3 Hurt Jiří  
Z NETVOR, 5 64,0 ž. Josef Bartoš     4 Havlík Zdeněk  
Nestartovali: COSMETIK
Čas: 03:53,60, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 9-3 1/2-1 3/4-5

Majitel: MVDr. Richard Minařík - Mimra, Trenér: Mimra Zdeněk, Chov: Pocock T.E.

Poplatky: stáj Havlík-Mahouš 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č. 4 NETVOR (DU čl. 15/8).


7. dostih, start 17:25
1228 CENA SPOLEČNOSTI STŘECHMONT KÁRNÍK s.r.o. BÍLÉ VCHÝNICE
Proutky IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INKASENTKA(POL), 4 62,0 Marcel Novák ZADRŽENĚ   1 Janda Jiří  
2. VODORYS, 4 64,0 ž. Tomáš Hurt 7   9 Neuberg Filip  
3. PORTO, 4 62,0 Ivan Siegl, Ing. 5   11 Chaloupka Václav  
4. ZYPRESSE(GER), 4 62,0 ž. Josef Bartoš 1 3/4   7 Váňa st. Josef  
5. IBERIA, 4 62,0 am. Josef Váňa ml. 1   10 Hanousek Ladislav  
6. MYANMAR, 4 62,0 ž. Dušan Andrés 5   5 Junková Jana  
7. INDIAN QUEST, 4 62,0 Linda Gahlertová daleko   2 Petrlík Allan  
Z MERÁNEK, 4 64,0 Bohuslav Mátl     3 Hurt Jiří  
PN NEW TIGER(GER), 4 66,0 ž. Václav Luka 2, Ing.     4 Luka Václav  
ZN FABULE, 4 62,0 Josef Sovka     6 Andrés Josef  
ZN RESERL(GER), 4 62,0 ž. Jan Faltejsek     8 Koplík Zdeno  
Čas: 03:48,71, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 7-5-1 3/4-1-5-daleko

Majitel: Stáj Žďárský, Trenér: Janda Jiří, MVDr., Chov: Polska Korp.Iwestycyjna S.A.

DK prošetřila pád jezdců V. Luky a J. Sovky, vyslechla jezdce J. Sovku a neshledala cizí zavinění. Jezdec V. Luka nebyl vyslechnut vzhledem k jeho zranění.



Dostihová komise: