home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 09.07.2006 - Most
stav dráhy: 3.8 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:03
1214 Cena deníků Bohemia
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REDAKTOR, 5 60,5 ž. Václav Janáček LEHCE   6 Neuberg Filip 30
2. DYNASTIA(POL), 3 59,0 Milan Zatloukal 3   4 Neuberg Filip 60
3. SIDE STAR(GER), 5 55,5 Ingrid Koplíková 1/2   9 Koplík Zdeno 100
4. FRED, 8 58,0 ž. Ilona Hronová 1 3/4   3 Maršíčková Miroslava 110
5. PYTHIA, 4 59,0 Jiřina Andrésová hlava   16 Andrés Josef 80
6. STEPHOUSE, 4 56,0 ž. Radek Koplík 3/4   14 Kantek ml. Miroslav 70
7. MISS SECRET, 3 57,0 ž. Martin Srnec krk   15 Drlík Jaroslav 120
8. LESKEN AI(SLO), 3 58,5 ž. Ramil Děmidov 1 1/4   8 Šavujev Arslangirej 100
9. HAPPYMENA, 5 59,5 am. Josef Váňa ml. 2 3/4   7 Drlík Jaroslav 70
10. LOVELY LOVELY(GB), 4 53,0 ž. Iva Miličková 1   2 Chaloupka st. Jiří 180
11. LOREO(GER), 4 64,0 am. Ivo Polouček nos   1 Chaloupka st. Jiří 130
12. SHALOM, 4 58,5 am. Ilona Kykalová, MUDr. 2 1/2   5 Bartoš st. Josef 110
13. RECURITA, 4 53,0 am. Helena Pejšková, Ing. krk   13 Pejšková Ivana 90
14. CHIFF, 3 62,5 Marcel Novák 1 1/4   10 Nováková Gabriela 80
15. SLAVINIKA, 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 3 1/4   12 Seménka Zdeněk 110
16. FASTANLEY, 4 53,0 Jaromír Šafář kr.hlava   11 Šimuni Peter 160
Nestartovali: BONDI, RACONA, RENESH
Čas: 01:58,84, Mezičasy: (16.21 - 25.47 - 26.41 - 26.54 - 24.21)
Výrok: LEHCE 3-1/2-1 3/4-hlava-3/4-krk-1 1/4-2 3/4-1-nos-2 1/2-krk-1 1/4-3 1/4-kr.hlava
Maj. prémie:
5 000 Kč (REDAKTOR)Emerge

Majitel: Emerge, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Bajtl J.

Sankce: trenér Neuberg Filip 200 Kč za neoprávněný vstup do dráhy (DŘ §189), trenér Chaloupka Jiří 200 Kč za nenahlášení stínidel do dostihu u koně č. 1 LOREO (DŘ §310), jezdec Srnec Martin 1000 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti do dostihu o +1kg (DŘ §326).


2. dostih, start 14:35
1215 Cena společnosti DIMEX
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHEERS FOR CHIARA, 3 57,5 ž. Ferdinand Minařík 2 JISTĚ   10 Růžičková Martina 30
2. NERO KRVAVÝ BÁSNÍK, 3 59,0 ž. Iva Miličková 1/2   5 Šilhavý Ladislav 30
3. JULIO(POL), 3 56,0 Anton Turgajev krk   3 Kozlowski Janusz 40
4. SIBILA, 3 54,5 ž. Václav Janáček 1 1/4   15 Vavroušek Josef 130
5. REDUL, 3 56,0 ž. Martin Pišl 3/4   9 Fedorowicz Vladislav 140
6. HIERONYMUS, 3 57,5 ž. Kristýna Bezděková 1 1/4   4 Pejšková Ivana 80
7. AMARETTO, 3 57,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2   8 Chaloupka Václav 70
8. COOL GLEN, 3 53,5 Natalie Arendsen krk   14 Neuberg Filip 100
9. LANNA, 3 55,0 Jiřina Andrésová 1/2   13 Andrés Josef 50
10. DARDANELY, 3 54,5 ž. Jaroslav Kovařík 9   17 Tajmr Michal 140
11. DOUBLE CLUB(POL), 3 57,5 ž. Jan Rája 3/4   2 Bekrová Gabriela 80
12. NO SIGN(GER), 3 56,5 ž. Ramil Děmidov nos   1 Šavujev Arslangirej 130
13. BOŽETĚCH, 3 55,5 am. Lenka Rájová 1/2   6 Sůrová Pavlína 200
14. DEMOSKOPIA(POL), 3 52,0 Kateřina Palupčíková 1 3/4   7 Sůrová Pavlína 120
15. ARGUN, 3 55,0 Zuzana Vokálková krk   16 Mareš Miroslav 150
16. SHARP HOUSE, 3 57,0 ž. Martin Srnec 15   11 Kub Ivan 100
Nestartovali: CORPUNA(POL), MIA, POETRY IN MOTION
Čas: 01:44,45, Mezičasy: (25.07 - 24.40 - 26.14 - 23.84)
Výrok: JISTĚ 1/2-krk-1 1/4-3/4-1 1/4-2 1/2-krk-1/2-9-3/4-nos-1/2-1 3/4-krk-15
Maj. prémie:
10 000 Kč (CHEERS FOR CHIARA)Kis-vodomery.cz
6 000 Kč (NERO KRVAVÝ BÁSNÍK)Stáj Radimovice-Šilhavý
4 000 Kč (SIBILA)ALFATECH-Vavroušek

Majitel: Kis-vodomery.cz, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Pia von Felten

Sankce: jezdec Turgaev Anton 500 Kč za tísnění v průběhu dostihu, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c), jezdec Srnec Martin 1000 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti do dostihu o +1kg (DŘ §326), jezdec Vokálková Zuzana výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316).


3. dostih, start 15:04
1216 Cena společnosti EKOSTAVBY Louny
Rovina II.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1000 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DAIDALOS(GER), 3 59,0 ž. Dušan Andrés LEHCE   13 Wolf Martin 60
2. EL HADJI, 4 58,5 ž. Martin Srnec 3 1/4   12 Kub Ivan 60
3. RADOVAN, 8 59,0 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   6 Mimra Zdeněk 100
4. BEAUCHAMP(GER), 4 51,0 Ingrid Koplíková krk   9 Koplík Zdeno 90
5. DORATORE(IRE), 3 60,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   5 Vondrová Lucie 70
6. IRELANDS CROSS(IRE), 3 61,0 ž. Allan Petrlík 3/4   8 Petrlík Allan 30
7. SINA, 5 51,0 Zuzana Vokálková 2   3 Složil Pavel 150
8. CHENNAI(POL), 3 57,5 ž. Jan Rája hlava   2 Luka Václav 70
9. BARLETTA, 5 53,5 ž. Václav Janáček krk   10 Kantek ml. Miroslav 120
10. EAGLE ISLAND(IRE), 7 61,5 ž. Ramil Děmidov krk   4 Seménka Zdeněk 100
11. AMBERSAND, 5 60,5 ž. Ilona Hronová krk   7 Vašina Josef 100
12. BABAR(POL), 7 55,5 Jiřina Andrésová 1 1/4   1 Chaloupka st. Jiří 110
13. LETNÍ DÉŠŤ, 3 51,5 ž. Iva Miličková 1 3/4   11 Šilhavý Ladislav 100
Čas: 01:12,89, Mezičasy: (24.98 - 25.55 - 22.37)
Výrok: LEHCE 3 1/4-krk-krk-1 1/4-3/4-2-hlava-krk-krk-krk-1 1/4-1 3/4
Maj. prémie:
15 000 Kč (EL HADJI)Joly
9 000 Kč (RADOVAN)Zábavné učení - Mimra

Majitel: Clint-Racing, Trenér: Wolf Martin, Chov: Gest.Karlshof

Proti výsledku dostihu byl podán protest Stájí Go Go pro tísnění a křižování koně č. 9 BEAUCHAMP koněm č.12 EL HADJI. DK protest prošetřila a uznala. Složená kauce se vrací. Sankce: jezdec Srnec Martin odnětí licence na dva dostihové dny tj. 22-23.7.2006 za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c), jezdec Korpas Jan 2000 Kč za nedodržení sjednaného závazku (DŘ §412b).


4. dostih, start 15:31
1217 Cena společnosti PRORADIO
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3700 m, cena, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 500 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SORBONNA, 5 69,0 ž. Josef Bartoš ZADRŽENĚ   11 Váňa st. Josef 25
2. RATONY, 10 66,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 8   8 Papoušek ml. Jan 40
3. YOKOB, 6 64,0 ž. Dušan Andrés 4   1 Matysík Zdeněk 110
4. TAMERLAN(GB), 6 66,0 Luboš Urbánek 4   2 Blecha Jan 35
5. SCATMAN, 11 64,0 ž. Jan Faltejsek 12   3 Baštová Pavlína 90
6. ČARODĚJ DOBRODĚJ, 7 64,0 ž. Michal Köhl 11   4 Barbořík Jiří 90
7. WINDIGO, 8 62,0 am. Josef Váňa ml. 2 1/4   9 Veselý Milan 100
Z HARRY THE BEAVER(IRE), 7 68,0 am. Radim Petřík     5 Chaloupka Václav 80
Z STARMAN(GER), 9 64,0 Bohuslav Mátl     6 Baštová Pavlína 110
PN VOČKO, 5 64,0 ž. Tomáš Hurt     10 Horáková Lenka 50
Nestartovali: AMNESTIE, KÁRMENTÖ(HUN)
Čas: 04:25,21, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 8-4-4-12-11-2 1/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (SORBONNA)Viktor Komárek

Majitel: Viktor Komárek, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Rimkevič S.,Ing.

5. dostih, start 16:03
1218 Cena Čedoku
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SURINAM(POL), 6 59,5 Anton Turgajev BOJ   6 Lojek Malgorzata 35
2. PŮLTÓNINA, 6 54,5 am. Helena Pejšková, Ing. krk   7 Pejšková Ivana 100
3. LETNÍ HROM, 6 59,5 ž. Iva Miličková 1 3/4   4 Šilhavý Ladislav 40
4. SODERANO(POL), 8 63,5 ž. Jan Rája 1 1/2   9 Zavřel Josef 20
5. TYPHOON(GER), 3 51,0 Kateřina Palupčíková krk   1 Vondrová Lucie 120
6. LATMON, 3 58,0 ž. Václav Janáček 4 1/2   3 Neuberg Filip 60
7. MODARON, 4 59,5 ž. Martin Srnec kr.hlava   13 Matysík Zdeněk 110
8. ARROWS PEPE, 5 60,5 ž. Jiří Chaloupka 7   12 Bezstarosta Zdeněk 100
9. FUEGO, 4 59,5 ž. Ilona Hronová 2 3/4   11 Vašina Josef 100
10. ACHNATON, 3 51,5 Natalie Arendsen 17   8 Chaloupka st. Jiří 300
11. KOSTA BRAVA, 4 55,5 Hana Vomočilová daleko   2 Krejčí Pavel 400
Z ARITMIK, 9 57,0 Ingrid Koplíková     10 Mareš Miroslav 110
Nestartovali: LOCHNESKA
Čas: 02:23,67, Mezičasy: (39.37 - 26.68 - 26.61 - 26.41 - 24.61)
Výrok: BOJ krk-1 3/4-1 1/2-krk-4 1/2-kr.hlava-7-2 3/4-17-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (PŮLTÓNINA)Stáj Helena-Pejšková
6 000 Kč (LETNÍ HROM)MHM

Majitel: St.Annamaria, Trenér: Lojek Malgorzata, Chov: SK Jaroszówka

Sankce: jezdec Koplíková Ingrid výstraha za nezadržení zraněného koně v průběhu dostihu dostihu (DŘ §364f).


6. dostih, start 16:33
1219 Cena MHM
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WARHAMMER(GB), 4 60,5 ž. Jiří Chaloupka BOJ   8 Chaloupka Václav 30
2. CELESTIAL, 6 59,5 ž. Radek Koplík krk   6 Stašková Eva 60
3. PTÁK OHNIVÁK, 4 62,0 Jan Derych 1/2   13 Suchánek Martin 60
4. MANOU(GER), 6 57,0 Kateřina Palupčíková 2   10 Váňa st. Josef 50
5. CZINDUIN(POL), 3 53,0 ž. Iva Miličková 1   2 Blecha Jan 23
6. LATERICA, 5 58,0 ž. Václav Janáček 8   1 Kantek ml. Miroslav 130
7. WENDY`S GIRL, 3 52,0 ž. Jaroslav Kovařík 1 1/2   5 Hulínský Václav 130
8. OVERSHADOW(GER), 4 58,0 ž. Ilona Hronová 4 3/4   3 Pátková Renata 110
9. WINDYDAR, 7 59,5 ž. Ferdinand Minařík 2 daleko   4 Seménka Zdeněk 130
Nestartovali: LARON(POL), LEGACY, PERSIO, PREZIOSO, VERSALUKA
Čas: 02:24,02, Mezičasy: (13.62 - 25.67 - 26.81 - 27.15 - 26.28 - 24.49)
Výrok: BOJ krk-1/2-2-1-8-1 1/2-4 3/4-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (CELESTIAL)Vabank
6 000 Kč (PTÁK OHNIVÁK)K-K Metal a.s.

Majitel: Erika Krajníková, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Ellis Stud Partnership

Sankce: jezdec Koplík 4 Radek odnětí licence na jeden dostihový den tj. 15.7.2006 (na žádost jezdce) za tísnění v cílolové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c).


7. dostih, start 17:12
1220 Zlatý pohár SIAD - CENA JOCKEY CLUBU ČR
Rovina NL - 2000 m, cena, 3letí a starší
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 3100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SWANGOO(GER), 6 58,5 ž. Radek Koplík TUHÝ BOJ   9 Koplík Zdeno 60
2. TORLUS(GER), 5 61,5 ž. Jiří Chaloupka nos   3 Koplík Zdeno 17
3. MORGANETTA, 4 57,0 Ingrid Koplíková 1 1/4   4 Luka Václav 110
4. APART, 4 58,5 ž. Jan Rája hlava   8 Vocásek 3 František 35
5. ZAMBESI(GER), 7 60,0 ž. Martin Srnec krk   6 Váňa st. Josef 50
6. SHADOW DAY, 4 60,0 ž. Václav Janáček 3/4   1 Tichá Dana 100
7. RADOSLAVA, 5 58,5 Jaromír Šafář kr.hlava   2 Šatra Tomáš 110
8. BASZAR(POL), 3 56,5 Emil Zahariev 7   7 Zahariev Emil 100
Nestartovali: KAHILI KING(GER)
Čas: 02:11,73, Mezičasy: (29.77 - 27.02 - 26.21 - 26.89 - 21.85)
Výrok: TUHÝ BOJ nos-1 1/4-hlava-krk-3/4-kr.hlava-7
Maj. prémie:
20 000 Kč (MORGANETTA)LukaHills
12 000 Kč (APART)Mikrop Čebín a.s.

Majitel: Koplík, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Bünte G.

Sankce: trenér Koplík 2 Zdeno 500 Kč za nekorektní oděv při předání čestných cen, trenér Koplík 2 Zdeno 2000 Kč za nedůsledné plnění povinností vyplývajících z §336 DŘ, jezdec Zahariev Emil 1000 Kč za vyšší zjištěnou hmotnost po dostihu o 1 kg (DŘ §383d), jezdec Chaloupka Jiří odnětí licence na jeden dostihový den tj: 22.7.2006 za tísnění v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c), jezdec Koplík 4 Radek odnětí licence na dva dostihové dny tj. 22.-23.7.2006 za tísnění v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c).


8. dostih, start 17:42
1221 Cena Hipodromu Most
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 500 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DUNKA(POL), 4 64,0 ž. Jan Faltejsek ZADRŽENĚ   5 Baštová Pavlína 40
2. BOLD VICTORY, 4 66,0 Luboš Urbánek 11   4 Špelda Lubomír 50
3. DANCING WIND(POL), 4 65,0 ž. Michal Köhl daleko   1 Barbořík Jiří 110
4. BOND(POL), 4 65,0 ž. Tomáš Hurt daleko   6 Horáková Lenka 80
5. ZAAWIST, 4 63,5 Bohuslav Mátl 14   9 Suchánek Martin 19
Z DOBRY PLAN(POL), 4 66,0 ž. Václav Luka 2, Ing.     8 Růžičková Martina 130
Z LEOPARD, 4 65,5 Pavel Složil st.     2 Složil Pavel 90
Z MASHINU(GER), 4 66,0 ž. Dušan Andrés     3 Růžičková Martina 60
PN DORNEY(POL), 4 65,0 ž. Josef Bartoš     7 Blecha Jan 60
Nestartovali: L.LURO(HUN) EX.LÉGYIRTÓ
Čas: 04:06,86, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 11-daleko-daleko-14

Majitel: Moravol-Baštová, Trenér: Baštová Pavlína, Ing., Chov: SK Jaroszówka

Sankce: jezdec Urbánek Luboš 200 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ §316)



Dostihová komise: