home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 05.07.2006 - Karlovy Vary
stav dráhy: 4.7 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:34
1195 Cena společnosti KALIBRA NOVA s.r.o.
Rovina II.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PALDOX(FR), 4 53,5 ž. Iva Miličková BOJ   7 Vondrová Lucie 30
2. TAGGS SHADOW(GER), 3 53,5 ž. Piotr Krowicki 1/2   4 Koplík Zdeno 80
3. ELEKT(POL), 4 58,5 ž. Jan Rája 2   6 Luka Václav 40
4. LUNASHALI(IRE), 7 62,0 ž. Radek Koplík krk   2 Vinklárek Vladimír 70
5. VELIOS, 8 56,5 Jakub Pavlíček 4   1 Maršíčková Miroslava 80
6. RADAR, 9 55,0 Tomáš Lukášek 1   3 Vítek František 80
7. PARAMOUNT STAR, 6 58,5 Jaromír Šafář 2 3/4   5 Šatra Tomáš 80
8. LUCKY RAIN(HOL), 6 61,5 ž. Jiří Chaloupka krk   8 Pejšková Ivana 100
Čas: 01:38,80, Mezičasy: (26.12 - 23.72 - 25.25 - 23.73)
Výrok: BOJ 1/2-2-krk-4-1-2 3/4-krk
Maj. prémie:
15 000 Kč (VELIOS)Lesy Jezeří

Majitel: Hrubý, Trenér: Vondrová Lucie, Chov: SNC Lagardere Elevage

2. dostih, start 15:04
1196 Cena společnosti BMW DyCom Group Karlovy Vary
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RACONA, 4 58,0 ž. Jaroslav Kovařík BOJ   1 Hulínský Václav 100
2. LAST APPLE(FR), 6 55,5 am. Lucie Dítková 1/2   2 Kučera Karel 100
3. NOMON, 5 61,0 am. Marek Šimák 1/2   12 Minařík 2 Ferdinand 50
4. SIKKIM, 3 57,5 Šárka Pulpánová krk   10 Fedorowicz Vladislav 100
5. JAKUBANY(GER), 5 58,0 ž. Martin Pišl 1   6 Fedorowicz Vladislav 120
6. DENNÍ BOUŘE, 3 58,5 ž. Ramil Děmidov kr.hlava   11 Hurt Jiří 110
7. PHENIX FOR LIFE, 3 58,5 am. Josef Váňa ml. krk   5 Váňa st. Josef 50
8. PETROPOLIS(GER), 6 63,5 Zuzana Vokálková 7   8 Vítek František 90
9. VIKTOMA, 4 63,5 ž. Jiří Chaloupka 8   3 Chaloupka st. Jiří 120
10. THUNDER FLOWER(GER), 3 57,5 Helena Blažková 10   4 Kinský Pavel 110
ZN DUMBLEDORE(GER), 5 51,5 Ingrid Koplíková     9 Koplík Zdeno 100
ZN DZIALON(POL), 6 64,0 ž. Martin Srnec     7 Baštová Pavlína 80
Nestartovali: CHADARA, LOREO(GER), VANDALINO
Čas: 01:42,00, Mezičasy: (25.45 -23.62 - 25.25 - 27.69)
Výrok: BOJ 1/2-1/2-krk-1-kr.hlava-krk-7-8-10
Maj. prémie:
5 000 Kč (RACONA)Protendon-Hulínský

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Pospíšilová M.

DK přešetřila pád jezdců z koní č. 9 DUMBLEDORE a č. 7 DZIALON a nezjistila cizí zavinění.


3. dostih, start 15:36
1197 POHÁR FILMOVÉHO FESTIVALU-Cena společnosti KAREL HOLOUBEK-Trade Group a.s.
Rovina NL - 1200 m, cena, 3letí a starší
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2500 + 2600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CERTUS(FR), 5 57,5 ž. Jan Rája LEHCE   9 Váňa st. Josef 23
2. OZON(GER), 4 60,5 ž. Dušan Andrés 2 1/4   7 Wolf Martin 30
3. PALMARE, 5 57,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2   4 Chaloupka Václav 80
4. THORNBURY(GER), 4 59,0 ž. Radek Koplík 2 1/2   5 Koplík Zdeno 100
5. LOTŘÍK, 6 57,5 ž. Iva Miličková 3 1/4   1 Horáková Lenka 100
6. DAIDALOS(GER), 3 53,5 ž. Piotr Krowicki 2 3/4   2 Wolf Martin 100
7. ACOSS, 4 59,0 ž. Václav Janáček 1 1/2   6 Vondrová Lucie 100
8. MAN O WORLD(IRE), 4 59,0 ž. Artur Resulov 8   3 Šavujev Arslangirej 80
Nestartovali: DUNABI(POL)
Čas: 01:11,64, Mezičasy: (24.30 - 23.91 - 23.44)
Výrok: LEHCE 2 1/4-1/2-2 1/2-3 1/4-2 3/4-1 1/2-8
Maj. prémie:
20 000 Kč (PALMARE)Metrostav-Chaloupka
12 000 Kč (LOTŘÍK)DC Zámrsk MUDr. Bruna

Majitel: Spedition Zavřel, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: De la Herronniere D.

Sankce: jezdec Andrés Dušan 500 Kč za tísnění v průběhu dostihu, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c).


4. dostih, start 16:04
1198 Cena společnosti TENZA a.s.
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 700 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DUKÁTEK, 4 51,0 ž. Iva Miličková TUHÝ BOJ   2 Szikora Pavel 120
2. ORTOLAN(POL), 4 60,0 am. Josef Váňa ml. 1/2   3 Baštová Pavlína 50
3. TELLEYRAND(POL), 3 53,0 ž. Piotr Krowicki kr.hlava   6 Horáková Lenka 30
4. SECCARI, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka hlava   8 Chaloupka Václav 150
5. SEDAR, 5 51,0 Jiřina Andrésová 3/4   4 Hanzlíková Jana 100
6. MONEKOR(POL), 3 53,0 ž. Ilona Hronová 1 1/4   7 Luka Václav 60
7. LATWING, 6 54,0 Jaromír Šafář 1/2   9 Pejšková Ivana 50
8. VLTAVAN, 7 51,0 Zuzana Vokálková 3/4   5 Špelda Lubomír 120
9. STARLYNX(FR), 6 61,0 ž. Jan Rája krk   11 Vondrová Lucie 50
10. ALPHA MILLENNIUM(GER), 6 55,0 Martina Cachová 2 1/4   10 Vondrová Lucie 120
11. BEACH BOY, 10 51,0 Vendula Korečková 3   12 Šimuni Peter 180
12. CHEVROLET, 7 55,5 ž. Václav Janáček 8   1 Hora Zdeněk 150
Čas: 02:10,50, Mezičasy: (28.02 - 26.78 - 25.54 - 25.92 - 24.24)
Výrok: TUHÝ BOJ 1/2-kr.hlava-hlava-3/4-1 1/4-1/2-3/4-krk-2 1/4-3-8
Maj. prémie:
10 000 Kč (DUKÁTEK)Szikora
6 000 Kč (SECCARI)Stáj Farel
4 000 Kč (SEDAR)Stáj Hanzlíková-Bartoš

Majitel: Szikora, Trenér: Szikora Pavel, Chov: Szikora P.

Sankce: jezdec Krowicki Piotr 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


5. dostih, start 16:33
1199 Cena společnosti Karlovarské minerální vody a.s.
Rovina V.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FRAJERKA, 4 53,5 Jiřina Andrésová BOJ   2 Pátková Renata 100
2. MAFIRA, 7 55,5 Ingrid Koplíková hlava   9 Sýkorová Marcela 120
3. AMADOR, 3 61,0 ž. Václav Janáček 4 1/2   7 Héč Karel 100
4. APPLAUSE(POL*), 3 59,0 ž. Allan Petrlík 2 1/4   13 Petrlík Allan 70
5. KAREY, 3 52,5 Zuzana Vokálková 3/4   12 Sýkorová Marcela 120
6. LAC D`ORIENT, 3 54,0 ž. Ferdinand Minařík 2 hlava   4 Minařík 2 Ferdinand 50
7. TORNADO LOU, 3 61,0 ž. Radek Koplík krk   10 Lisek Michal 50
8. MIDERISK, 3 61,5 ž. Martin Pišl 1   5 Fedorowicz Vladislav 120
9. LEONCAVALO, 4 60,0 ž. Iva Miličková 1 1/4   8 Minařík 2 Ferdinand 50
10. MARIA SONG, 5 51,5 Adéla Klepetková 7   6 Chaloupka Václav 110
11. VANÁT, 4 55,5 Jaromír Šafář 3/4   1 Kantek Miroslav 77
12. FULLY LOVED, 4 60,5 ž. Romana Neslerová 2 1/4   3 Dvořák Karel 120
Nestartovali: AS FAIR, MAURSKÁ PRINCEZNA, PARPAR
Čas: 02:09,98, Mezičasy: (26.43 - 24.86 - 25.73 - 27.93 - 25.03)
Výrok: BOJ hlava-4 1/2-2 1/4-3/4-hlava-krk-1-1 1/4-7-3/4-2 1/4

Majitel: Are You Ready, Trenér: Pátková Renata, Ing., Chov: Luka V.,Ing.

Sankce: trenér Lisek Michal 400 Kč za neoprávněný vstup do dráhy (DŘ § 189), trenér Kantek Miroslav 400 Kč za neoprávněný vstup do dráhy (DŘ § 189), jezdec Petrlík Allan 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b), jezdec Petrlík Allan 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316), jezdec Vodehnalová Jiřina 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316), jezdec Koplíková Ingrid výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316).


6. dostih, start 17:01
1200 Cena společnosti AQUATHERM KV s.r.o.
Steeplechase III.kat. - 3700 m, cena, 5letí a starší
55000 Kč (27500 - 12650 - 8250 - 3850 - 2750) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 850 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KADRA(POL), 6 65,0 ž. Josef Bartoš JISTĚ   2 Váňa st. Josef 20
2. HOFRAT(POL), 7 68,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 3   10 Luka Václav 55
3. LOTO(GER*), 8 65,0 Lukáš Sloup 1   4 Svoboda Josef 130
4. TRUSTY(GER), 5 65,0 ž. Tomáš Hurt 1 3/4   6 Neuberg Filip 70
5. MAN O DESERT(FR), 6 65,0 am. Josef Váňa ml. 2   7 Váňa st. Josef 100
6. RADBEC, 6 65,0 Marek Drtina 10   8 Mareš Miroslav 35
7. FARALLON(GER), 7 67,0 ž. Dušan Andrés 14   5 Růžičková Martina 120
Z SILVERSTONE(GER), 5 67,0 ž. Jan Faltejsek     1 Baštová Pavlína 80
Nestartovali: EOINS PRIDE(IRE), NOVOLARI(FR)
Čas: 04:28,82, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3-1-1 3/4-2-10-14
Maj. prémie:
10 000 Kč (LOTO(GER*))DS Kameňák

Majitel: Polar-Sportovní služby-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Baraniecki Z.


Dostihová komise: