home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 24.06.2006 - Netolice
stav dráhy: 2.5 (pevná / Firm)
1. dostih, start 13:32
1170 Cena města NETOLICE
Proutky IV.kat. - 2600 m, cena, 3letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BRENET, 3 64,0 am. Lukáš Neuvirt JISTĚ   1 Uhl Jiří  
2. VINNY RISK, 3 67,0 am. Pavel Horčička 2 3/4   7 Chaloupka Václav  
3. BODRÝ HOCH, 3 65,0 ž. Dušan Andrés 2 1/4   10 Kučera Karel  
4. SARGASY, 3 63,0 ž. Josef Bartoš 1 1/2   6 Hanousek Ladislav  
5. EROL, 3 62,0 Linda Gahlertová kr.hlava   2 Šilhavý Ladislav  
6. NEBULA, 3 65,0 ž. Tomáš Hurt 10   5 Hanuš Pavel  
7. NEXT GINA, 3 62,0 Marcel Novák 10   8 Vinklárek Vladimír  
S SECRETE, 3 65,0 Marek Drtina     3 Mareš Miroslav  
Z SEPIE, 3 63,0 ž. Michal Köhl     4 Chaloupka Václav  
Z MACUMBA, 3 66,0 Luboš Urbánek     11 Koplík Zdeno  
Nestartovali: RAMSSES
Čas: 02:55,11, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 3/4-2 1/4-1 1/2-kr.hlava-10-10
Maj. prémie:
5 000 Kč (BRENET)DS Sendy Ostrava Neuvirt

Majitel: DS Sendy Ostrava Neuvirt, Trenér: Uhl Jiří, Chov: Stáj Bridge

2. dostih, start 18:00
1171 Cena f. Moeller Elektrotechnika s.r.o.
Proutky IV.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TELEPHOTO(IRE), 5 71,5 ž. Václav Luka 2, Ing. LEHCE   11 Luka Václav  
2. JAVANKA, 5 63,0 am. Josef Váňa ml. 2 3/4   1 Hanousek Ladislav  
3. COSMETIK, 6 67,5 Lukáš Sloup 2   4 Chaloupka Václav  
4. LUXOR, 5 68,5 ž. Jan Faltejsek 2 1/2   9 Novák Antonín  
5. DENNÍ SVIT, 6 67,0 Petr Tůma 3/4   5 Hurt Jiří  
6. VÉRIE, 4 62,0 žk. Jiřina Svobodová daleko   6 Hora Zdeněk  
Nestartovali: DA NIRA(POL), FARALLON(GER), INDIAN QUEST, LOTAGEN(GER), VODORYS
Čas: 03:36,26, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 2 3/4-2-2 1/2-3/4-daleko

Majitel: Stáj Luka-Mandak, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Takahashi G.and Mrs Imai H.

Na pokyn DK byl dostih zastaven z důvodu pádu koně č. 7 DA NIRA, který zůstal ležet na dráze za proutěnou překážkou (DŘ §364h). Po dohodě s trenéry zúčastněných koní byl dostih opakován jako poslední dostih dne.


3. dostih, start 14:32
1172 Cena f. BEATA s.r.o., ZZV Prachatice a.s.
Rovina III.kat. - 1100 m, cena, 2letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHAY MINSTRA, 2 55,5 Vendula Korečková JISTĚ   7 Hanuš Pavel  
2. BOCATCHO WINERAU, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 3 1/2   5 Kučera Karel  
3. BOUQET, 2 58,0 Štěpánka Sedláčková krk   3 Růžičková Martina  
4. GREAT STAR, 2 58,0 Marcel Novák 1   9 Nováková Gabriela  
5. ŠVARNÁ, 2 55,5 Radka Hovadová kr.hlava   6 Mimra Zdeněk  
6. CASIS, 2 58,0 Petr Tůma 2 1/2   4 Vinklárek Vladimír  
7. OLEADA, 2 58,0 ž. Ilona Hronová 1 3/4   10 Luka Václav  
8. BLOKACE, 2 58,0 ž. Radek Koplík 2 1/4   8 Hurt Jiří  
9. HURYKÁN, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2   2 Hurt Jiří  
10. MIKE GRANT, 2 57,0 žk. Libor Sedlář 1 1/4   1 Uhl Jiří  
Nestartovali: BRIGHT RISK, KANDINO, SALMA
Čas:  , Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3 1/2-krk-1-kr.hlava-2 1/2-1 3/4-2 1/4-1 1/2-1 1/4

Majitel: Lucky Stable, Trenér: Hanuš Pavel, Chov: Holovská E.,Mgr.

4. dostih, start 15:01
1173 Cena f. Josef Nováček & spol. s.r.o.
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LENZIR, 2 58,0 ž. Václav Janáček ZADRŽENĚ   6 Hanuš Pavel  
2. PASADENA, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 9   4 Chaloupka Václav  
3. COLLEDARO, 2 58,0 Štěpánka Sedláčková 1 1/2   10 Růžičková Martina  
4. QUILKA, 2 55,5 Jana Řezáčová 1 1/2   7 Řezáčová Jana  
5. NEIDIN, 2 58,0 Marcel Novák 2   9 Bekrová Gabriela  
6. GAJÁN, 2 55,5 žk. Radek Man 2 1/4   3 Horák František  
7. SEATTLE SUE, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 1 1/2   1 Kučera Karel  
8. ASISTENT, 2 58,0 ž. Radek Koplík 3 1/2   5 Hurt Jiří  
9. ČICUMB, 2 56,0 žk. Milan Zatloukal daleko   11 Erban Jaroslav  
Nestartovali: DARIKA, MACATAMANO, MONTANA MOON, PROXIMUS
Čas:  , Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 9-1 1/2-1 1/2-2-2 1/4-1 1/2-3 1/2-daleko

Majitel: Gabriela-Petr Šach, Trenér: Hanuš Pavel, Chov: Faltejsek J.,MVDr.

5. dostih, start 15:31
1174 Handicap Hotelu Meran
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DYNASTIA(POL), 3 59,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   9 Neuberg Filip  
2. MOŘSKÁ PANNA, 3 55,5 Adéla Klepetková 1/2   1 Petrlík Allan  
3. LAROSSO(GER), 3 63,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4   4 Kotáb Eduard  
4. FREE SPIRIT, 3 57,5 žk. Milan Zatloukal 1   3 Neuberg Filip  
5. MAUREEN QUEEN, 3 55,0 Josef Sovka 2 1/4   10 Kroutilík Jaroslav  
6. SABINNE, 3 52,0 Vendula Korečková 3 1/2   6 Hanuš Pavel  
7. GARCINIA, 3 51,0 am. Jana Nováková hlava   8 Novák Antonín  
8. BOLD RUL, 3 56,5 žk. Ingrid Koplíková 1/2   5 Hrudka st. Jaromír  
9. COSTIE, 3 59,0 ž. Iva Miličková 2   7 Kučera Karel  
10. WENDY`S GIRL, 3 55,5 ž. Jaroslav Kovařík 2 3/4   2 Hulínský Václav  
Nestartovali: DENNÍ BOUŘE, RED`N CLASSY, SHENAYA
Čas:  , Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1/2-1 1/4-1-2 1/4-3 1/2-hlava-1/2-2-2 3/4

Majitel: Marko-Zlín, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Pokrywka M.

6. dostih, start 16:12
1175 Cena Jihočeského kraje(QUAIL s.r.o.,1.JVS a.s.,,ENVISAN-GEM,a.s.,WASTECH a.s., Stavební geologie Č.B.,s.r.o.)
Steeplechase crosscountry II.kat. - 4100 m, cena, 5letí a starší
100000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CINDERELLA ., 6 66,0 ž. Václav Luka 2, Ing. V. LEHCE   2 Luka Václav  
2. ATON(POL), 6 69,0 ž. Josef Bartoš 2 3/4   1 Váňa st. Josef  
3. RECTOR, 6 68,5 ž. Radek Havelka 2   7 Holčák František  
4. LUNARET, 5 68,5 ž. Tomáš Hurt 7   6 Hanuš Pavel  
5. MOON JAGUAR(IRE), 6 69,0 Marcel Novák 3/4   5 Vinklárek Vladimír  
6. PERGON, 5 68,0 am. Pavel Horčička daleko   3 Chaloupka Václav  
PN SORBONNA, 5 68,0 am. Josef Váňa ml.     4 Váňa st. Josef  
Čas: 05:23,36, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 2 3/4-2-7-3/4-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (CINDERELLA .)Stáj Luka-Schusterovi
9 000 Kč (RECTOR)Prochy
6 000 Kč (LUNARET)Gabriela-Trachtová

Majitel: Stáj Luka-Schusterovi, Trenér: Luka Václav, Ing.,

7. dostih, start 16:34
1176 Cena podkováře Eltschknera
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a 5letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHRISAD, 4 64,0 am. Lukáš Neuvirt LEHCE   5 Uhl Jiří  
2. MINORITA, 5 67,0 ž. Jan Faltejsek 6   1 Novák Antonín  
3. VIKTORINA, 4 62,0 ž. Dušan Andrés 1 1/2   2 Růžičková Martina  
4. FILIPA, 4 62,0 Ivan Siegl, Ing. 1 1/2   3 Vymazal Josef  
5. INDIAN SUN, 4 66,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 2 1/4   8 Papoušek ml. Jan  
6. GASTRIM, 4 64,0 Zdeněk Řezáč hlava   15 Řezáčová Jana  
7. E MAIL, 5 65,0 Josef Dušek 8   7 Blecha Jan  
PN MY BEST RISK, 4 64,0 ž. Josef Bartoš     14 Váňa st. Josef  
Z MERÁNEK, 4 64,0 Josef Sovka     10 Hurt Jiří  
PN RINTINTIN, 4 67,0 Petr Kříž     4 Kubátová Jana  
PN TOOMIFA, 5 67,0 ž. Tomáš Hurt     9 Koplík Zdeno  
PN OLIVETTA, 4 66,0 am. Pavel Horčička     16 Chaloupka Václav  
SN NETVOR, 5 69,0 Lukáš Sloup     11 Havlík Zdeněk  
Z LOKARGON, 5 68,5 Luboš Urbánek     12 Špelda Lubomír  
PN IBERIA, 4 62,0 Linda Gahlertová     13 Hanousek Ladislav  
Nestartovali: AMNESTIE, RAGLÁN, SHARON
Čas: 03:27,45, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 6-1 1/2-1 1/2-2 1/4-hlava-8

Majitel: DS Sendy Ostrava Neuvirt, Trenér: Uhl Jiří, Chov: Vanda V.

Sankce: jezdec Řezáč Zdeněk 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316).


8. dostih, start 17:07
1177 Cena MOTOR JIKOV a.s.
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3800 m, cena, 4letí a starší
45000 Kč (22500 - 10400 - 6700 - 3100 - 2300) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MYANMAR, 4 62,0 ž. Michal Köhl BOJ   5 Junková Jana  
2. TERESINA(GER), 4 66,0 ž. Václav Luka 2, Ing. krk   3 Luka Václav  
3. STINGRAY(GER), 8 70,0 am. Josef Váňa ml. 2   2 Váňa st. Josef  
4. VIVACE(GER), 6 67,5 Bohuslav Mátl 7   9 Pejšková Ivana  
5. VICTORI, 4 64,0 ž. Jan Faltejsek nos   12 Junková Jana  
6. MARŠÁL, 8 70,0 Lukáš Sloup 3   4 Novák Antonín  
7. LAKI, 8 67,5 Milan Kos daleko   11 Faltová Oliva  
Z EMANUEL(GER*), 6 67,5 Marcel Novák     10 Vinklárek Vladimír  
Z CENTURY DAY, 10 71,0 ž. Dušan Andrés     6 Růžičková Martina  
Z PUSKASH(GB), 5 68,5 Luboš Urbánek     8 Papoušek ml. Jan  
Nestartovali: BIVOJ(IRE), LIWIUSZ(POL)
Čas: 04:21,22, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-2-7-nos-3-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (MYANMAR)Chovsport Zdelov
6 000 Kč (VICTORI)EŽ Praha a.s.

Majitel: Chovsport Zdelov, Trenér: Šimonová Jana, Chov: Chovsport Zdelov Vlasák F.

9. dostih, start 17:31
1178 Cena ZOOINFORMA Hluboká n. Vl.
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 300 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARATHEA, 7 68,0 Josef Sovka LEHCE   12 Hurt Jiří  
2. MASHINU(GER), 4 64,0 ž. Dušan Andrés 11   2 Růžičková Martina  
3. SERVUS(POL), 4 65,0 am. Josef Váňa ml. 2   9 Koplík Zdeno  
4. ZYPRESSE(GER), 4 62,0 ž. Jan Faltejsek 4   4 Váňa st. Josef  
5. ERRI, 5 67,0 Marcel Novák daleko   11 Kubátová Jana  
6. POLÁRNÍ HVĚZDA, 8 67,5 Bohuslav Mátl 2 3/4   6 Kútnik Ján  
PN SWALLOW, 9 69,0 ž. Václav Luka 2, Ing.     7 Papoušek ml. Jan  
Z DOBRY PLAN(POL), 4 64,0 ž. Michal Köhl     3 Růžičková Martina  
ZN ISAR(GER*), 5 66,5 Zdeněk Řezáč     8 Řezáčová Jana  
SN GANESH GRACE, 8 67,5 Luboš Urbánek     1 Zobal František  
Z ARAK(POL), 6 67,0 am. Lukáš Neuvirt     10 Uhl Jiří  
Nestartovali: OZIMEK(POL)
Čas: 04:07,11, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 11-2-4-daleko-2 3/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (MARATHEA)Stáj Meran

Majitel: Stáj Meran, Trenér: Hurt Jiří, Chov: Vanda V.


Dostihová komise: