home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 18.06.2006 - Slušovice
stav dráhy: ( / )
2. dostih, start 13:55
1161 Cena Lady Jagmin
Rovina III.kat. - 1030 m, cena, 2letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SILVER FLAG, 2 58,0 ž. Jan Rája V. LEHCE   5 Vraj Radek 17
2. CZESMÍNA, 2 56,5 Martina Havelková 4   3 Holčák František 50
3. NICE, 2 57,0 Jaromír Šafář 3   2 Uhl Jiří 80
4. DESTERRO(POL), 2 58,0 ž. František Vávra 5   6 Holčák František 60
5. VARBEKA, 2 56,5 Petr Tůma 2   4 Bělka Martin 80
6. CANNYS, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 6   1 Popelka Stanislav 70
7. DEMIKÁT, 2 58,0 Jan Derych 7   7 Suchánek Martin 50
Čas:  , Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 4-3-5-2-6-7
Maj. prémie:
10 000 Kč (SILVER FLAG)Figaro
6 000 Kč (CZESMÍNA)Polonina
4 000 Kč (NICE)DS Sendy Ostrava Neuvirt

Majitel: Figaro, Trenér: Vraj Radek, Ing., Chov: Slezacek Karin,Dr.

Poplatky: trenér Suchánek Martin 200 Kč za pomoc u startu (DU 15/8). Kůň č. 7 DEMIKÁT byl vybrán k antidopingové kontrole.


3. dostih, start 14:25
1162 Cena Napajedelské rotundy
Rovina III.kat. - 1130 m, cena, 2letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAPHENAH, 2 55,5 Martina Havelková TUHÝ BOJ   2 Holčák František 50
2. GENEVEL DANCER, 2 58,0 ž. František Vávra nos   4 Holčák František 30
3. FANEGA, 2 57,0 ž. Jan Rája 2   1 Vraj Radek 30
4. DIAMANY, 2 57,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2   3 Piruch Jozef 60
5. MARY LOU, 2 57,0 ž. Martin Srnec 3 1/2   6 Suchánek Martin 40
6. HAYDÉE, 2 57,0 ž. Václav Janáček 7   5 Ministr Antonín 80
Čas: 01:15,00, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ nos-2-1 1/2-3 1/2-7

Majitel: Elektromontáže Mička, Trenér: Holčák František, Chov: Ray Racing

Poplatky: trenér Suchánek Martin 200 Kč za pomoc u startu (DU 15/8)


5. dostih, start 15:10
1163 Cena 40. narozenin Zdeňka Machů
Rovina III.kat. - 2430 m, cena, 3letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DE DUR(POL), 3 56,0 ž. Martin Srnec V. LEHCE   8 Olehla Čestmír 15
2. SHAMROCK ZIPPORA(BEL), 3 53,5 ž. Iva Miličková 6   12 Blecha Jan 50
3. ESKORTA, 5 59,0 ž. Václav Janáček 11   9 Héč Karel 90
4. VIENTO, 6 60,5 ž. Dušan Andrés 9   10 Mocek Květoslav 110
5. TOLSTOJ(GER), 4 60,5 ž. Jan Rája 3/4   7 Váňa st. Josef 50
6. LOGISTIKA, 5 56,5 žk. Radek Man 4   4 Kantek Miroslav 120
7. ANASTÁZIE, 4 56,5 Petr Tůma 12   3 Tůma Petr 120
8. BARAN, 5 60,5 ž. Ramil Děmidov daleko   1 Seménka Zdeněk 200
9. TESERA, 6 57,0 am. Jana Kramerová 1/2   6 Kramerová Jana 200
10. LATERICA, 5 56,5 Vendula Korečková 1 1/2   11 Kantek ml. Miroslav 120
11. KOHIMA, 6 56,0 žk. Irena Tiefenbachová 7   5 Kašný Pavel 200
DD HAPPY STONE, 4 57,0 žk. Milan Zatloukal     2 Ministr Antonín 200
Nestartovali: FRAJERKA, GOLD GOTT, HANNIBAL JOSÉ
Čas: 02:35,00, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 6-11-9-3/4-4-12-daleko-1/2-1 1/2-7
Maj. prémie:
10 000 Kč (ESKORTA)Kantek & sons Slavkov u Brna
6 000 Kč (VIENTO)Simon-Mocek

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: SK Golejewko

Kůň č. 2 HAPPY STONE by diskvalifikován, protože nebyl na distančním mezníku, když vítězný kůň probíhal cílem.


6. dostih, start 15:35
1164 Cena SCHAMDK
Rovina IV.kat. - 2230 m, cena, 3letí
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARIETE, 3 58,0 ž. Martin Srnec JISTĚ   11 Piruch Jozef 60
2. PARTA, 3 58,0 ž. Iva Miličková 4   1 Demele Jan 60
3. WERLIN, 3 56,5 ž. Václav Janáček 1   9 Héč Karel 90
4. CHANDA, 3 58,0 ž. Dušan Andrés 2   6 Popelka Stanislav 70
5. TEVIOT, 3 58,0 ž. František Vávra 4   7 Holčák František 80
6. LOCAL SHARP, 3 59,5 Jaromír Šafář 4   2 Havlíčková Zdena 60
7. GRINWITCH, 3 56,5 am. Daniela Moravcová 6   13 Moravec Zdeněk 80
8. ACHNATON, 3 59,5 ž. Jiří Chaloupka 3   5 Chaloupka st. Jiří 80
9. COSIREA, 3 53,0 žk. Eva Dvořáková 1   12 Sousedík Pavel 60
10. GAPER, 3 58,0 Petr Tůma 5   4 Zobal František 80
11. GECOSS, 3 56,0 žk. Ladislav Hudec 3/4   3 Novák Antonín 100
12. ZLATNÍK, 3 58,0 ž. Jan Rája 7   8 Vraj Radek 90
Nestartovali: LIBERAIN, SIMÍR
Čas: 02:25,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 4-1-2-4-4-6-3-1-5-3/4-7
Maj. prémie:
5 000 Kč (ARIETE)AR Club-Piruch

Majitel: AR Club-Piruch, Trenér: Piruch Jozef, Chov: Piruch J.

Sankce: trenér Hrudka Jaromír 1000 Kč za neohlášení změn 1,5 hodiny před začátkem dostihového dne (DŘ §290).


7. dostih, start 16:05
1165 CENA HEJTMANA Zlínského kraje (hdcp)
Rovina II.kat. - 1130 m, handicap, 3letí a starší
65000 Kč (32500 - 14950 - 9750 - 4550 - 3250) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 970 + 980 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARIETTE, 5 57,0 ž. Václav Janáček BOJ   1 Kub Petr 50
2. CHERI RULES, 4 51,0 ž. Kristýna Bezděková 1/2   4 Vraj Radek 20
3. BABAR(POL), 7 56,5 ž. Jiří Chaloupka 3/4   7 Chaloupka st. Jiří 90
4. AGENT JAMES BOND, 4 53,0 ž. Iva Miličková kr.hlava   3 Ševčík Miroslav 40
5. EAGLE ISLAND(IRE), 7 65,5 ž. Ramil Děmidov 5   6 Seménka Zdeněk 70
6. YOKOMON, 10 52,0 Jaromír Šafář 6   9 Demele Jan 110
7. SPECTACOLO, 5 53,0 ž. Jaroslav Kovařík 3   2 Hurt Jiří 130
S NUMBER ONE(POL), 3 51,0 Martina Havelková     5 Olehla Čestmír 40
S EL HADJI, 4 59,5 ž. Martin Srnec     8 Kub Ivan 30
S MARIE ANNA(FR*), 7 52,0 Vendula Korečková     10 Pulka David 110
Čas: 01:06,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-3/4-kr.hlava-5-6-3
Maj. prémie:
15 000 Kč (MARIETTE)Hugo-Kub
9 000 Kč (CHERI RULES)Chanci-Valašsko
6 000 Kč (AGENT JAMES BOND)Vox Ševčík Vlachovice

Majitel: Hugo-Kub, Trenér: Kub Petr, Chov: Hřebčín Napajedla

Koně č. 5, 8 a 10 neodstartovali, byli v moci startéra.


8. dostih, start 16:36
1166 Cena Města Slušovic (hdcp), I. oddělení
Rovina IV.kat. - 1630 m, handicap, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BRIGIT, 4 52,0 Jaromír Šafář JISTĚ   10 Havlíčková Zdena 60
2. STEPHOUSE, 4 52,0 ž. Václav Janáček 2   8 Kantek ml. Miroslav 30
3. KELVIN, 5 59,5 Jan Derych 4   11 Zobal František 50
4. HIT, 3 52,0 ž. Iva Miličková 1/2   1 Mocek Květoslav 80
5. LUCKY FOR LIFE, 4 58,0 Pavol Mišún hlava   5 Pindur Evžen 90
6. CHIPPENDALE, 4 53,0 ž. Jaroslav Kovařík 3/4   7 Hurt Jiří 90
7. LOREO(GER), 4 64,0 am. Ivo Polouček 2   6 Chaloupka st. Jiří 50
8. OBLIGATA, 4 53,5 žk. Nela Kouřilová 3   4 Vraj Radek 100
9. MORÁVKA, 4 53,0 žk. Ladislav Hudec 2   2 Novák Antonín 80
10. LOVELY LOVELY(GB), 4 56,5 ž. Jiří Chaloupka 6   12 Chaloupka st. Jiří 80
11. MILL MONNY, 4 51,0 ž. Kristýna Bezděková 3   9 Ministr Antonín 90
Nestartovali: TIMOTEJ
Čas: 01:41,58, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-4-1/2-hlava-3/4-2-3-2-6-3
Maj. prémie:
5 000 Kč (BRIGIT)Kovotvar Tvarůžek

Majitel: Kovotvar Tvarůžek, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: Tvarůžek R.

9. dostih, start 17:07
1167 Cena strýca Baďury a Jana Sádla, II.oddělení
Rovina IV.kat. - 1630 m, handicap, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORION(SLO), 4 59,0 ž. Jan Rája JISTĚ   7 Vraj Radek 35
2. IBISA, 5 52,0 Jaromír Šafář 1 3/4   5 Vymazal Josef 120
3. LATIMER, 3 51,0 ž. Iva Miličková 2   8 Popelka Stanislav 60
4. TARLOW, 5 51,0 ž. Kristýna Bezděková hlava   9 Okleštěk Miloslav 150
5. PULLER, 7 55,0 am. Leona Hloužková 3   10 Pulka David 60
6. WIRTENA, 5 54,5 ž. Václav Janáček 2   3 Kantek ml. Miroslav 80
7. CORNEA, 5 56,5 Petr Tůma krk   2 Tůma Petr 110
8. DYKTANDO(POL), 4 62,5 Marek Stromský 3/4   4 Syslová Lenka 60
9. ANGLICKÁ KRÁLOVNA, 3 53,0 Martina Havelková krk   12 Chaloupka st. Jiří 60
10. GAY SHALL, 9 61,0 ž. Dušan Andrés 4   6 Hanáček Pavel 70
11. SAXANA, 4 53,0 ž. Jaroslav Kovařík 5   1 Ševčík Miroslav 120
12. MISAVA(GER), 4 53,5 am. Zuzana Krčmářová 6   11 Demele Jan 130
Čas: 01:41,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-2-hlava-3-2-krk-3/4-krk-4-5-6

Majitel: Veselá bída, Trenér: Vraj Radek, Ing., Chov: Conet Vráble

10. dostih, start 17:32
1168 Cena společnosti K-K metal, a.s. (hdcp)
Rovina III.kat. - 1830 m, handicap, 3letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PTÁK OHNIVÁK, 4 55,0 Jan Derych TUHÝ BOJ   4 Suchánek Martin 40
2. VARINETA, 3 51,0 ž. Iva Miličková kr.hlava   2 Demele Jan 60
3. SORGENIA, 4 60,0 ž. Jan Rája 3   8 Vraj Radek 35
4. AWANTEIN, 5 57,5 ž. Jiří Chaloupka 2   6 Moravec Zdeněk 80
5. STELARITA, 5 52,0 Jaromír Šafář 3 1/2   7 Kantek ml. Miroslav 60
6. CANDELARIA, 5 53,0 ž. Jaroslav Kovařík 4   1 Popelka Stanislav 80
7. LORD KL, 5 59,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4   3 Demele Jan 60
Nestartovali: MODARON
Čas: 01:54,00, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-3-2-3 1/2-4-1 1/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (PTÁK OHNIVÁK)K-K Metal a.s.
6 000 Kč (VARINETA)Bellaboy Hostišová
4 000 Kč (SORGENIA)Chanci-Valašsko

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Suchánek Martin, Chov: Ševčík M.,Ing.

11. dostih, start 18:10
1169 Cena starosty Napajedel
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KIMONA, 4 62,0 Petr Tůma ZADRŽENĚ   1 Hrbáček Vít 60
2. BABY LOVE, 4 62,0 Ivan Siegl, Ing. 8   6 Vymazal Josef 100
3. HÁDANKA, 4 63,5 am. Lukáš Neuvirt 5   7 Uhl Jiří 70
4. LEOPARD, 4 66,0 Pavel Složil st. 5   9 Složil Pavel 80
5. CARLITA, 4 63,0 ž. Dušan Andrés 15   5 Kašný Pavel 25
6. MEDULIENKA, 4 62,0 žk. Ladislav Hudec daleko   2 Novák Antonín 80
PN MIRACOL, 4 64,0 Ladislav Kocián     3 Novák Antonín 35
Z CHIC CHELSEA, 4 64,0 žk. Rostislav Benš     8 Podhányi Jan 80
Nestartovali: CHRISAD, NANFEA, ZAAWIST
Čas: 04:45,00, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 8-5-5-15-daleko

Majitel: Farma Santov Hrbáček, Trenér: Hrbáček Vít, MVDr., Chov: Hrbáček V.,MVDr.


Dostihová komise: