home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 10.06.2006 - Brno
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:00
1136 CENA - MEMORIÁL JIŘÍHO CÍSAŘE
Rovina IV.kat. - 2300 m, cena, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VAGANS, 3 54,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   12 Neuberg Filip  
2. LOCAL SHARP, 3 56,0 ž. Dušan Andrés 3   6 Havlíčková Zdena  
3. SIGI, 4 59,0 František Jasinský 6   11 Olehla Čestmír  
4. VÍLA AMÁLKA, 4 58,0 Petra Výtisková 5   7 Bělka Martin  
5. MODUL, 8 63,5 ž. Jaroslav Línek 1/2   3 Chaloupka st. Jiří  
6. DENNÍ BOUŘE, 3 52,0 Vendula Korečková 4   8 Hurt Jiří  
7. FAN FROM DIATOME(GER), 6 62,0 Miroslav Stančík 2   1 Vojtěšková Diana  
8. RADOVANA, 5 60,5 Jan Derych 14   2 Kantek ml. Miroslav  
9. IBISA, 5 59,0 Ivan Siegl, Ing. 3   10 Vymazal Josef  
10. OZIMEK(POL), 7 59,5 Petr Tůma 5   5 Míček Milan  
11. SHENAYA, 3 53,0 žk. Eliška Kubinová 1/2   9 Hurt Jiří  
12. RAGLÁN, 4 58,5 žk. Milan Zatloukal 10   4 Růžičková Martina  
Nestartovali: BLUE MOON, MEDULIENKA, VIENTO
Čas: 02:37,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3-6-5-1/2-4-2-14-3-5-1/2-10
Maj. prémie:
5 000 Kč (VAGANS)Orling

Majitel: Orling, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Hřebčín Napajedla

2. dostih, start 14:30
1137 CENA PŘÍZNIVCŮ DOSTIHOVÉHO SPORTU
Rovina III.kat. - 1000 m, cena, 2letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JENÍK, 2 56,0 Petr Tůma BOJ   1 Vinklárek Vladimír  
2. SEATTLE SUE, 2 56,0 ž. Václav Janáček 1   7 Kučera Karel  
3. STEFANO DI(POL), 2 56,0 ž. Dušan Andrés 2 1/2   9 Nováková Gabriela  
4. ASISTENT, 2 55,0 Josef Sovka 2   11 Hurt Jiří  
5. QUILKA, 2 54,0 Jana Řezáčová krk   4 Řezáčová Jana  
6. PROXIMUS, 2 56,0 žk. Libor Sedlář hlava   8 Uhl Jiří  
7. MEMBRE, 2 55,0 Linda Gahlertová kr.hlava   3 Složil Pavel  
8. BORNESIA, 2 53,5 Petra Výtisková 2 1/2   2 Vymazal Josef  
9. DENEB, 2 53,5 Vendula Korečková krk   6 Vinklárek Vladimír  
10. MONTANA MOON, 2 56,0 žk. Milan Zatloukal 14   10 Vinklárek Vladimír  
11. MÁRKET, 2 56,0 Jan Derych 15   5 Vymazal Josef  
Z KAMČATKA, 2 54,0 Radka Hovadová     12 Kopečková Marcela  
Nestartovali: BOUQET, FANEGA, MIKE GRANT
Čas: 01:08,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1-2 1/2-2-krk-hlava-kr.hlava-2 1/2-krk-14-15
Maj. prémie:
10 000 Kč (JENÍK)Vinklárek-Dešná
6 000 Kč (SEATTLE SUE)Zenko
4 000 Kč (ASISTENT)Erika F.

Majitel: Vinklárek-Dešná, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Vinklárek V.

Dostihová komise prošetřila zadržení koně č. 12 KAMČATKA, vysvětlení trenérky vzala na vědomí a doporučuje průběžně sledovat připravenost tohoto koně v dalších dostizích.


3. dostih, start 15:00
1138 CENA MIKROP ČEBÍN a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 430 + 470 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHARCAN, 4 62,0 Miroslav Stančík JISTĚ   6 Piruch Jozef  
2. ALL HAIL(GB), 4 67,0 ž. Dušan Andrés 2   15 Holčák František  
3. SAJMON(POL), 4 64,0 Josef Dušek 13   1 Blecha Jan  
4. FOLKLÓR, 13 69,5 Petr Regnard 2 1/2   4 Hovadová Jana  
5. ARAK(POL), 6 66,5 am. Lukáš Neuvirt 7   8 Uhl Jiří  
6. TOMIS, 5 62,5 žk. Ladislav Hudec 2 1/2   17 Novák Antonín  
7. JASPER BANFF, 6 64,5 žk. Rostislav Benš 17   9 Vinklárek Vladimír  
8. HOGO FOGO, 5 70,0 René Vinklárek daleko   18 Válek Pavel  
ZN FILIPA, 4 62,0 Ivan Siegl, Ing.     2 Vymazal Josef  
Z KINGS LATA, 7 69,5 Bohuslav Mátl     3 Vymazal Josef  
PN LUCERNA, 13 64,5 Linda Gahlertová     7 Zajíček Jaroslav  
ZN CARETA, 6 63,5 am. Petr Poledňák     12 Poledňák Petr  
Z CHERUBÍN, 9 65,5 am. Radim Petřík     14 Vinklárek Antonín  
Z EASTER EGG, 4 65,0 Jiří Plzák     16 Foukal Milan  
Nestartovali: BEAU GERSOIS(FR), KIMONA, ODINE(SLO), POLÁRNÍ HVĚZDA, VIKI BECCARI
Čas: 04:24,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-13-2 1/2-7-2 1/2-17-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (SHARCAN)Delos CZ

Majitel: Delos CZ, Trenér: Piruch Jozef, Chov: Conet plus

Kůň č. 5 ODINE neodstartoval, nebyl v moci startéra. DK tuto záležitost prošetřila s trenérem Moravcem. Sankce: trenér Moravec Zdeněk 500 Kč za nepřipravenost koně do dostihu (DŘ §411f).


4. dostih, start 15:30
1139 JARNÍ MORAVSKÁ MÍLE SPOLEČNOSTÍ PE GAZ INTERNATIONAL A KOVOTVAR RUDOLF TVARŮŽEK
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SATÉN, 9 62,0 ž. Jaroslav Línek JISTĚ   4 Chaloupka st. Jiří  
2. COSSICOS, 4 60,0 ž. Dušan Andrés 2   11 Kopečková Marcela  
3. MARIE ANNA(FR*), 7 57,0 am. Leona Hloužková 2 1/2   12 Pulka David  
4. HELINKA, 5 57,0 am. Ján Mach, MVDr. 6   2 Moravec Zdeněk  
5. JAVANKA, 5 54,0 Vendula Korečková 2   9 Hanousek Ladislav  
6. PREZIOSO, 4 61,0 ž. František Vávra 1   10 Chaloupka st. Jiří  
7. NEERA(GER), 3 52,0 ž. Václav Janáček 8   6 Neuberg Filip  
8. LUKER, 4 54,5 žk. Miroslav Korenek 4 1/2   7 Kantek Miroslav  
9. LAROUSSE(GER), 4 55,5 Petra Výtisková krk   8 Bělka Martin  
10. SHARBECCA, 5 56,0 žk. Libor Sedlář 4   5 Kantek Miroslav  
11. SOCOSTA(POL), 4 56,0 žk. Milan Zatloukal 6   1 Blecha Jan  
12. NATÁLKA, 9 55,0 Linda Gahlertová 7   3 Zajíček Miloslav  
Nestartovali: FREE SPIRIT, QUEENBACK, SINA
Čas: 01:45,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-2 1/2-6-2-1-8-4 1/2-krk-4-6-7
Maj. prémie:
10 000 Kč (SATÉN)Stáj Filip
6 000 Kč (COSSICOS)Stáj K+H
4 000 Kč (MARIE ANNA(FR*))Adona&Fany Hostěnice

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Chaloupka st. Jiří, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: trenér Chaloupka Jiří 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky (DŘ §105).


5. dostih, start 16:00
1140 HANDICAP ČESKÉHO SVAZU CHOVATELŮ PLNOKREVNÍKA A MAJITELŮ DOSTIHOVÝCH KONÍ
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PERSIAN MISS, 6 56,5 Petr Tůma LEHCE   6 Římanová Jana  
2. KELVIN, 5 58,5 Jan Derych 4   10 Zobal František  
3. ANGLICKÁ KRÁLOVNA, 3 52,5 Petra Výtisková 1 1/2   7 Chaloupka st. Jiří  
4. RABINA, 5 57,0 ž. Dušan Andrés hlava   2 Petrlík Allan  
5. PULLER, 7 56,0 am. Leona Hloužková krk   5 Pulka David  
6. GAY SHALL, 9 64,0 ž. Jaroslav Línek 2 1/2   11 Hanáček Pavel  
7. WILDFIRE, 4 62,5 žk. Milan Zatloukal 1 1/2   1 Růžičková Martina  
8. SHAKIRA, 4 54,5 Miroslava Přibylová 1/2   8 Jelen Jaroslav  
9. DONÁT, 7 55,0 Linda Gahlertová 5   3 Zajíček Jaroslav  
10. WIRTENA, 5 56,0 Vendula Korečková 9   12 Kantek ml. Miroslav  
11. MARQU, 3 54,5 Josef Sovka 9   4 Kroutilík Jaroslav  
ZN DYNASTIA(POL), 3 56,0 ž. Václav Janáček     9 Neuberg Filip  
Nestartovali: LOUSKÁČEK, OBLIGATA, VAILA
Čas: 01:46,00, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4-1 1/2-hlava-krk-2 1/2-1 1/2-1/2-5-9-9
Maj. prémie:
5 000 Kč (PERSIAN MISS)Jijan Řím

Majitel: Jijan Řím, Trenér: Římanová Jana, Chov: Říman J.

6. dostih, start 16:30
1141 JARNÍ BRNĚNSKÁ STEEPLECHASE SPOLEČNOSTÍ LAPAS BRNO, s.r.o. a FIKA PARTNER, s.r.o.
Steeplechase III.kat. - 4100 m, cena, 5letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 650 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STEEN, 8 68,0 ž. Dušan Andrés LEHCE   7 Horáková Lenka  
2. BARBARESCO, 11 65,0 Petr Regnard 3   9 Novák Antonín  
3. CELZOR, 7 65,0 Bohuslav Mátl 7   2 Vymazal Josef  
4. MONAGUA, 10 67,5 žk. Rostislav Benš 12   5 Popelka Stanislav  
5. OVIEDO(POL), 5 64,5 František Vávra 13   8 Holčák Radek  
6. MOON JAGUAR(IRE), 6 70,0 René Vinklárek 1/2   6 Vinklárek Vladimír  
Z DORETTA, 10 62,5 Linda Gahlertová     3 Zajíček Miloslav  
Z KOHIMA, 6 62,5 Miroslav Stančík     4 Kašný Pavel  
Nestartovali: SARIUSZ(POL)
Čas: 05:21,00, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 3-7-12-13-1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (STEEN)DC Zámrsk MUDr. Bruna
6 000 Kč (BARBARESCO)Jantar Bruntál
4 000 Kč (CELZOR)TJ Brno Dvorska

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Hřebčín Napajedla

7. dostih, start 17:00
1142 CENA KUBÍK ZETOR A SDRUŽENÍ "STAVPAP"
Rovina IV.kat. - 1900 m, cena, 3letí
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LÁLÁ, 3 57,0 Vendula Korečková JISTĚ   6 Neuberg Filip  
2. GAPER, 3 58,0 ž. Václav Janáček 2 1/2   1 Zobal František  
3. ACHNATON, 3 55,5 Petra Výtisková 4   3 Chaloupka st. Jiří  
4. BONSTAR, 3 59,0 Ivan Siegl, Ing. 2 1/2   5 Vymazal Josef  
5. RYBANA, 3 56,0 František Jasinský 3   7 Olehla Čestmír  
6. SORELITA, 3 57,0 Jan Derych hlava   8 Suchánek Jiří  
7. GRINWITCH, 3 56,5 am. Daniela Moravcová 1 1/2   11 Moravec Zdeněk  
8. JADEED, 3 57,0 Dagmar Jeníková, Mgr. 4 1/2   2 Hanousek Ladislav  
9. MUMMY`S MINSTRA, 3 53,0 žk. Eliška Kubinová 10   12 Hurt Jiří  
10. SALCA, 3 53,0 žk. Miroslav Korenek 1   4 Hrudka st. Jaromír  
11. LA FANELA, 3 54,0 Jana Řezáčová daleko   9 Řezáčová Jana  
12. MIA, 3 56,0 žk. Milan Zatloukal 4   10 Vinklárek Vladimír  
Čas: 02:10,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/2-4-2 1/2-3-hlava-1 1/2-4 1/2-10-1-daleko-4
Maj. prémie:
5 000 Kč (LÁLÁ)Suprachor Chorušice-Neuberg

Majitel: Suprachor Chorušice-Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Picek M.

Sankce: trenér Neuberg Filip 400 Kč za nezdůvodněnou změnu barvy čapky (DŘ §105).



Dostihová komise: