home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 04.06.2006 - Praha
stav dráhy: 4.8 (měkká / Soft)
1. dostih, start 14:06
1120 CENA CENTRÁLY TNT POST
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OKTAJ(GER), 2 56,0 ž. Blanka Šarinová JISTĚ   6 Šavujev Arslangirej 30
2. EDIGGIO, 2 56,0 ž. Radek Koplík 1 3/4   1 Lisek Michal 50
3. SACRÉ COEUR, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 7   4 Chaloupka Václav 50
4. ORKAN(POL), 2 57,0 ž. Václav Janáček 1/2   7 Koplík Zdeno 70
5. MUMMY`S MISTRAL, 2 57,0 ž. Jaroslav Kovařík 4 3/4   2 Tichá Dana 120
6. GAJÁN, 2 54,0 žk. Radek Man 6   5 Horák František 150
7. CEARIS, 2 56,0 ž. Ilona Hronová 1 3/4   9 Bekrová Gabriela 100
8. KARI LADY, 2 53,5 Šárka Pulpánová 1/2   3 Kejzlar Přemek 250
S SIMETRALA, 2 55,5 Jiřina Andrésová     8 Andrés Josef 30
Nestartovali: DESTERRO(POL), DIAMANY, MIRISK
Čas: 01:17,72, Mezičasy: (25,33 - 26,11 - 26,29)
Výrok: JISTĚ 1 3/4-7-1/2-4 3/4-6-1 3/4-1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (EDIGGIO)CK Martin Tour
6 000 Kč (SACRÉ COEUR)DS dr.Leimgruber-Chaloupka
4 000 Kč (MUMMY`S MISTRAL)Losenický tiskárna-Tichá

Majitel: Stáj Turan, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Gest.Römerhof

Sankce: jezdec Man Radek 1000 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti do dostihu o +1 kg (DŘ §326).


2. dostih, start 14:36
1121 CENA 13 DEP TNT POST (hdcp)
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SECCARI, 4 61,5 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   5 Chaloupka Václav 60
2. NORELLO(GER), 9 60,0 ž. Romana Neslerová 2 1/2   7 Váňa Tomáš 70
3. CSÁRDÁS, 4 52,0 Adéla Klepetková 3/4   2 Kroutilík Jaroslav 80
4. FOLIGLEN, 4 57,0 Jakub Pavlíček 1 1/4   4 Matysík Zdeněk 110
5. VIKTOMA, 4 63,5 ž. Radek Koplík 1   1 Chaloupka st. Jiří 80
6. DYNASTIA(POL), 3 58,0 ž. Václav Janáček nos   3 Neuberg Filip 40
7. MISS SECRET, 3 56,0 žk. Milan Zatloukal 1/2   9 Drlík Jaroslav 80
8. FREE DANCER, 5 60,5 Jiřina Andrésová 3 1/4   6 Pátková Renata 40
9. PRINCIP, 7 55,5 Dagmar Jeníková, Mgr. 3 1/4   8 Hanousek Ladislav 50
Nestartovali: DUMBLEDORE(GER), HIGHGROVE(GER), RECURITA
Čas: 01:16,09, Mezičasy: (22,89 - 25,88 - 27,33)
Výrok: JISTĚ 2 1/2-3/4-1 1/4-1-nos-1/2-3 1/4-3 1/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (SECCARI)Stáj Farel

Majitel: Stáj Farel, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Král Václav

Sankce: stáj DC Vikýřovice-Paulline 400 Kč za nenahlášené sedlání mimo sedliště koně č. 4 FOLIGLEN (DŘ §330), jezdec Koplík 4 Radek odnětí licence na jeden dostihový den tj. 18.6.2006 za nadměrné použití bičíku (DŘ §316).


3. dostih, start 15:04
1122 CENA POŠTOVNÍCH SLUŽEB (hdcp)
Rovina III.kat. - 2600 m, handicap, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FIFTYNINE(IRE), 4 58,5 Jiřina Andrésová BOJ   8 Pátková Renata 90
2. WARHAMMER(GB), 4 62,0 ž. Gary Hind krk   14 Chaloupka Václav 120
3. SATANA(GER), 4 55,5 ž. Ferdinand Minařík 2 1/2   10 Minařík 2 Ferdinand 90
4. PŮLTÓNINA, 6 61,0 am. Helena Pejšková, Ing. 1   6 Pejšková Ivana 130
5. BANDYTA, 5 57,0 ž. Václav Janáček 1/2   1 Bielík Pavel 35
6. PLAYLETA, 4 62,0 ž. Ramil Děmidov krk   3 Vocásková Helena 80
7. LATWING, 6 55,5 Hana Havránková 2 3/4   13 Pejšková Ivana 120
8. MAÁDID, 4 54,5 Josef Sovka 1 1/2   9 Koplík Zdeno 70
9. NEW TIGER(GER), 4 58,0 am. Josef Váňa ml. hlava   11 Luka Václav 80
10. VODORYS, 4 61,5 žk. Milan Zatloukal 3 1/2   4 Neuberg Filip 60
11. LISMORE(GER), 6 51,0 Zuzana Vokálková 1/2   7 Bezstarosta Zdeněk 100
12. BEACH BOY, 10 53,0 Tomáš Lukášek hlava   5 Šimuni Peter 130
13. PORTAGE, 5 52,5 ž. Jaroslav Kovařík daleko   12 Hulínský Václav 150
14. VELEN, 5 62,5 ž. Martin Pišl daleko   2 Fedorowicz Vladislav 100
Nestartovali: NOTORIO(POL), RACING
Čas: 02:54,56, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-1/2-1-1/2-krk-2 3/4-1 1/2-hlava-3 1/2-1/2-hlava-daleko-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (PŮLTÓNINA)Stáj Helena-Pejšková
6 000 Kč (BANDYTA)Václav Kovářík

Majitel: Stáj B+B, Trenér: Pátková Renata, Ing., Chov: Noonan M.

Sankce: jezdec Vodehnalová Jiřina odnětí licence na dva dostihové dny tj. 18. a 24.6.2006 za nadměrné a nesprávné použití bičíku (DŘ §316) s následkem tísnění koně č. 13 LATWING (DŘ §364c).


4. dostih, start 15:34
1123 55. VELKÁ ČERVNOVÁ CENA TNT POST ČR
Rovina NL - 2226 m, cena, 3letí
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2550 + 2550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BABIE LATO(POL), 3 56,0 ž. Jaroslav Kovařík JISTĚ   5 Olehla Čestmír 60
2. DZIANISZ(POL), 3 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2 3/4   1 Piruch Jozef 120
3. TAJNARON(POL), 3 57,0 ž. Gary Hind 1 1/4   9 Olehla Čestmír 50
4. CHARCCARI, 3 57,0 ž. Ramil Děmidov 1 1/4   8 Suchánek Jiří 180
5. LAUREAT(GER), 3 58,0 ž. Václav Janáček 1 1/2   6 Neuberg Filip 35
6. TAMINOS LOVE(GB), 3 58,0 ž. Jan Korpas nos   11 Vítek Roman 100
7. STONE, 3 57,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2   12 Váňa st. Josef 40
8. SHALIMIX(FR), 3 56,0 ž. Ilona Hronová 1 1/4   4 Vondrová Lucie 120
9. FLORESTANO, 3 57,0 ž. Kristýna Bezděková kr.hlava   3 Votava Jaroslav 70
10. INGUS, 3 58,0 Adam Pekarovič krk   13 Seménka Zdeněk 160
11. HECER(POL), 3 57,0 ž. Iva Miličková 1   2 Vondrová Lucie 120
12. CZINDUIN(POL), 3 56,0 ž. Radek Koplík 2 1/4   14 Blecha Jan 150
13. MYSTERRO, 3 58,0 Jakub Pavlíček 2   10 Suchánek Martin 70
Nestartovali: DREAMING RAY, INDIAN TRAIN(GER), MOON BLADE(GER), TABASCO(GER)
Čas: 02:28,49, Mezičasy: (17,39 - 27,49 - 28,42 - 24,04 - 25,88 - 25,28)
Výrok: JISTĚ 3/4-1 1/4-1 1/4-1 1/2-nos-1/2-1 1/4-kr.hlava-krk-1-2 1/4-2
Maj. prémie:
20 000 Kč (CHARCCARI)Quartis

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Suchorzewscy A.i M.

Kůň č. 8 CHARCCARI byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

5. dostih, start 16:03
1124 CENA GENERÁLNÍHO ŘEDITELE TNT POST
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší - klisny
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1800 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HIGH RESERVATION(IRE), 3 58,0 ž. Jan Korpas LEHCE   1 Vítek Roman 22
2. OMBRELETTA(POL), 4 59,0 ž. Radek Koplík 3 1/2   4 Suchánek Martin 55
3. RADOSLAVA, 5 60,0 Jaromír Šafář 3 1/2   6 Šatra Tomáš 45
4. HAVANKA, 3 51,0 žk. Ingrid Koplíková 1   8 Hanousek Ladislav 250
5. DIPLOMATKA, 4 57,0 ž. Ilona Hronová 1   9 Vítek Pavel 180
6. PLAY STATION, 5 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2   3 Vocásek 3 František 40
7. LUCKY RAIN(HOL), 6 60,0 ž. Kristýna Bezděková 1 3/4   7 Pejšková Ivana 70
8. BRIZANCE, 5 57,0 Jakub Pavlíček 14   5 Maršíčková Miroslava 200
Nestartovali: BARLETTA
Čas: 01:41,28, Mezičasy: (25,62 - 21,81 - 27,34 - 26,51)
Výrok: LEHCE 3 1/2-3 1/2-1-1-1 1/2-1 3/4-14
Maj. prémie:
20 000 Kč (RADOSLAVA)Arte-Šatra
12 000 Kč (HAVANKA)Stáj Pavlíny Vítů
8 000 Kč (DIPLOMATKA)Latina

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Wilson R.

Kůň č. 8 HAVANKA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

6. dostih, start 16:35
1125 CENA DORUČOVATELŮ
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TORNADO CARNIVAL(GER), 3 59,5 ž. Ferdinand Minařík 2 V. LEHCE   10 Minařík 2 Ferdinand 45
2. LAROSSO(GER), 3 55,0 ž. Václav Janáček 5   3 Kotáb Eduard 50
3. HIERONYMUS, 3 57,0 ž. Kristýna Bezděková 2 3/4   2 Pejšková Ivana 80
4. MOONRAIN, 3 56,0 ž. Radek Koplík krk   14 Lisek Michal 40
5. MOŘSKÁ PANNA, 3 54,0 Adéla Klepetková 1 1/2   9 Petrlík Allan 80
6. FLAMING HEART, 3 59,0 ž. Iva Miličková 3/4   11 Junková Jana 60
7. REDUL, 3 57,0 ž. Martin Pišl 6   6 Fedorowicz Vladislav 150
8. LISBOA, 3 53,5 Jaromír Šafář 1/2   13 Šatra Tomáš 150
9. VADESTA, 3 51,0 žk. Ingrid Koplíková krk   8 Minařík 2 Ferdinand 100
10. SARMAK AI(SLO), 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka krk   7 Drlík Jaroslav 120
11. APPLAUSE(POL*), 3 55,5 Jakub Pavlíček 2 1/4   4 Petrlík Allan 120
12. ALCAPON, 3 53,0 Tomáš Lukášek 7   12 Vítek František 180
DD LARYNA, 3 53,0 Zuzana Vokálková     1 Vítek František 220
DD RAMSSES, 3 52,5 Jiřina Andrésová     5 Hora Zdeněk 180
Nestartovali: JADEED, MYŠKA, NORMON
Čas: 01:43,39, Mezičasy: (26,67 - 21,82 - 28,64 - 26,26)
Výrok: VELMI LEHCE 5-2 3/4-krk-1 1/2-3/4-6-1/2-krk-krk-2 1/4-7

Majitel: DS Hála, Trenér: Minařík 2 Ferdinand, Chov: Gest.Küssaburg

Poplatky: trenér Hora Zdeněk 200 Kč za změnu barvy čapky u koně č. 5 RAMSSES (DU 15/3).


7. dostih, start 17:18
1126 THE PREMIUM CHALLENGER (hdcp)
Rovina III.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DORATORE(IRE), 3 57,5 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   10 Vondrová Lucie 80
2. IRELANDS CROSS(IRE), 3 63,5 ž. Allan Petrlík 1 1/2   8 Petrlík Allan 35
3. CHEERS FOR CHIARA, 3 54,0 ž. Ferdinand Minařík 2 hlava   12 Růžičková Martina 80
4. BLACK HURICAN(IRE), 9 52,0 Jaromír Šafář 1 1/4   7 Šatra Tomáš 100
5. RABÍN, 10 51,5 ž. Iva Miličková 1 1/2   6 Šilhavý Ladislav 70
6. RADOVAN, 8 57,0 ž. Jan Korpas 1/2   9 Mimra Zdeněk 80
7. CHERI RULES, 4 53,5 Tomáš Lukášek 1 3/4   4 Vraj Radek 50
8. LASCAR, 10 60,0 ž. Kristýna Bezděková 2 3/4   5 Váňa Tomáš 110
9. WHISKY JACK, 5 57,5 ž. Jaroslav Kovařík 2 1/2   3 Michal Jiří 150
10. LAPTOP, 7 60,5 Jakub Pavlíček 1 1/2   11 Bezstarosta Zdeněk 130
11. LOVELY LOVELY(GB), 4 51,0 Šárka Pulpánová 7   1 Chaloupka st. Jiří 440
S OLIVIO(GER), 8 59,5 am. Irena Rosenfeld     2 Fedorowicz Vladislav 150
Čas: 01:24,19, Mezičasy: (10,59 - 20,73 - 26,42 - 26,46)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-hlava-1 1/4-1 1/2-1/2-1 3/4-2 3/4-2 1/2-1 1/2-7
Maj. prémie:
10 000 Kč (CHEERS FOR CHIARA)Kis-vodomery.cz
6 000 Kč (RABÍN)Izola Praha s.r.o.

Majitel: Hrubý, Trenér: Vondrová Lucie, Chov: Calley House Syndicate

Sankce: jezdec Petrlík Allan 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316). Poplatky: trenér Růžičková Martina 1000 Kč za opožděné hlášení změn v DP (DU 15/4). Kůň č. 10 DORATORE byl vybrán k antidopingové kontrole.


8. dostih, start 17:49
1127 CENA MIKAELA CARLSONA - I.oddělení (hdcp)
Rovina V.kat. - 2226 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALJAŠKA, 3 54,5 ž. Ilona Hronová LEHCE   11 Luka Václav 110
2. TORNADO LOU, 3 56,0 ž. Radek Koplík 2 1/2   10 Lisek Michal 60
3. LEONCAVALO, 4 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2   4 Minařík 2 Ferdinand 60
4. FULLY LOVED, 4 59,0 ž. Romana Neslerová krk   2 Dvořák Karel 80
5. MIDERISK, 3 60,5 ž. Martin Pišl 3 1/4   6 Fedorowicz Vladislav 60
6. FRAJERKA, 4 56,5 am. Veronika Janů 1 1/2   8 Pátková Renata 100
7. FAR BECK, 6 52,5 Kateřina Palupčíková 3   3 Pechát Theodor 100
8. INDIAN QUEST, 4 61,0 Adéla Klepetková 7   5 Petrlík Allan 80
9. AQUAREL, 4 60,5 ž. Jiří Chaloupka 2   7 Chaloupka Václav 80
10. COSMOGIRL, 3 57,5 ž. Václav Janáček 11   12 Neuberg Filip 50
11. NAIROBI AL(HOL*), 3 52,0 ž. Kristýna Bezděková 7   9 Pejšková Ivana 80
S EBB, 4 59,5 ž. Ramil Děmidov     1 Tomek Martin 120
Čas: 02:30,19, Mezičasy: (16,53 - 25,19 - 25,73 - 23,81 - 30,42 - 28,52)
Výrok: LEHCE 2 1/2-2-krk-3 1/4-1 1/2-3-7-2-11-7

Majitel: Grand Prix Všenory, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Jantar Bruntál

9. dostih, start 18:18
1128 POSLEDNÍ CENA ADM - II.oddělení (hdcp)
Rovina V.kat. - 2226 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEBULA, 3 58,0 Vendula Korečková TUHÝ BOJ   12 Hanuš Pavel 50
2. STEPHOUSE, 4 59,5 ž. Václav Janáček hlava   4 Kantek ml. Miroslav 60
3. OLRAINA, 3 58,0 am. Josef Váňa ml. 1 1/2   1 Kub Ivan 40
4. VIKONKA, 4 53,0 Jiřina Andrésová 3/4   11 Andrés Josef 100
5. MAFIRA, 7 52,0 žk. Ingrid Koplíková 3/4   10 Sýkorová Marcela 120
6. STAR GATE, 3 57,5 ž. Iva Miličková 1 3/4   7 Bartoš st. Josef 80
7. LEKORKA, 4 56,5 Radka Hovadová 1 1/4   8 Vraj Radek 80
8. COMINGO NOBLE, 3 56,0 ž. Ilona Hronová 2   3 Vítek Pavel 80
9. AJANKA(GER*), 4 55,0 Tomáš Lukášek krk   2 Vítek František 70
10. VALUNKA, 6 60,5 žk. Libor Sedlář 2 1/4   5 Drlík Jaroslav 150
11. PECOS, 4 54,5 Helena Blažková nos   6 Růžičková Martina 150
Nestartovali: MAURSKÁ PRINCEZNA
Čas: 02:36,65, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-1 1/2-3/4-3/4-1 3/4-1 1/4-2-krk-2 1/4-nos

Majitel: Stáj Hanuš, Trenér: Hanuš Pavel, Chov: Král Jan

Sankce: jezdec Donovalová Helena odnětí licence na jeden dostihový den tj. 18.6.2006 za nadměrné a nevhodné použití bičíku (DŘ §316) s následkem tísnění koní (DŘ §364c), jezdec Hovadová Radka 1000 Kč za nebezpečnou jízdu v dostihu (DŘ §364c).



Dostihová komise: