home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 28.05.2006 - Praha
stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:05
1105 CENA VÝROBNĚ TECHNICKÉHO ŘEDITELE SKANSKA ŽS a.s.
Rovina IV.kat. - 2416 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CENNET, 3 55,0 ž. Václav Janáček V. LEHCE   7 Olehla Čestmír 100
2. HA HA, 3 59,5 ž. Jan Rája 2 3/4   2 Drlík Jaroslav 70
3. HANNIBAL JOSÉ, 3 57,0 ž. Jiří Chaloupka krk   12 Demele Jan 40
4. FAJF(POL), 3 59,0 ž. Dušan Andrés 1 3/4   11 Bielík Pavel 60
5. GREEK SUN, 3 56,5 ž. Romana Neslerová 2 3/4   1 Dvořák Karel 120
6. LOCAL SHARP, 3 54,5 Jaromír Šafář 3/4   6 Havlíčková Zdena 80
7. INDIAN MOON, 3 53,5 Adéla Klepetková 1/2   5 Petrlík Allan 100
8. ARIETE, 3 53,5 ž. Iva Miličková 1 3/4   13 Piruch Jozef 40
9. TEVIOT, 3 53,5 Martina Havelková krk   4 Holčák František 80
10. GALAN, 3 54,0 Tomáš Lukášek krk   14 Vítek Roman 120
11. SLAVINIKA, 3 51,0 žk. Ingrid Koplíková 4 1/2   8 Seménka Zdeněk 250
12. ORAX, 3 52,5 Šárka Pulpánová 2   10 Fedorowicz Vladislav 150
13. SOLTEER, 3 55,0 ž. Jaroslav Kovařík 9   9 Michal Jiří 150
S POETRY IN MOTION, 3 54,0 ž. Ilona Hronová     3 Faltová Oliva 100
Nestartovali: KERSY, LANNA, VAGANS
Čas: 02:47,63, Mezičasy: (30.61 - 26.02 - 29.47 - 26.59 - 26.50 - 28.45)
Výrok: VELMI LEHCE 2 3/4-krk-1 3/4-2 3/4-3/4-1/2-1 3/4-krk-krk-4 1/2-2-9
Maj. prémie:
5 000 Kč (CENNET)DS Dvorce

Majitel: DS Dvorce, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Keclík Z.,Dvorce

Kůň č. 3 POETRY IN MOTION neodstartoval, byl v moci startéra. DK doporučuje tr. Faltové O. žádat při příštím startu koně č. 3 POETRY IN MOTION o nejvyšší startovní číslo.


2. dostih, start 14:33
1106 CENA SPOLEČNOSTI CHLÁDEK A TINTĚRA
Rovina II.kat. - 2416 m, cena, 4letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARCUM, 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka LEHCE   6 Koplík Zdeno 60
2. KAYMIRA(GER), 4 56,5 žk. Ingrid Koplíková 1 1/4   3 Koplík Zdeno 40
3. VABECAR, 6 64,0 ž. Jan Korpas 2 1/2   5 Pejšková Ivana 50
4. BEJRUT(POL), 5 57,0 ž. Jan Rája 5   2 Váňa st. Josef 40
5. NIGHT DANCER, 5 61,0 ž. Jan Demele 1 1/4   7 Piruch Jozef 50
6. SORGENIA, 4 57,5 Jakub Pavlíček 4 1/4   9 Vraj Radek 70
7. WERENA, 5 58,5 Jaromír Šafář 6   8 Horová Oliva 120
8. STINGRAY(GER), 8 55,0 Kateřina Palupčíková 4   4 Váňa st. Josef 80
9. LOREO(GER), 4 59,0 ž. Dušan Andrés 9   1 Chaloupka st. Jiří 120
Čas: 02:44,03, Mezičasy: (31.53 - 24.76 - 27.84 - 25.92 - 24.96 - 29.02)
Výrok: LEHCE 1 1/4-2 1/2-5-1 1/4-4 1/4-6-4-9
Maj. prémie:
15 000 Kč (ARCUM)Václav Slovák
9 000 Kč (VABECAR)Fano-Noskovi
6 000 Kč (NIGHT DANCER)Ja-Vo s.r.o.

Majitel: Václav Slovák, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Hrubý F.,Ing.

Kůň č. 2 BEJRUT byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

3. dostih, start 15:04
1107 CENA SPOLEČNOSTI ŽSD s.r.o.
Rovina III.kat. - 2216 m, cena, 3letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAPORA, 3 57,5 ž. Radek Koplík ZADRŽENĚ   7 Lisek Michal 70
2. LEMES HOFFNUNG(GER), 3 55,5 ž. Jaroslav Donoval 4 1/4   13 Kinský Pavel 70
3. ZANUSSY, 3 60,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4   2 Wolf Martin 70
4. LATINIRA, 3 56,5 ž. Ilona Hronová 2 1/2   6 Růžičková Martina 110
5. LATMON, 3 61,0 ž. Václav Janáček 1/2   4 Neuberg Filip 25
6. MR SHARINA(IRE), 3 53,5 Jaromír Šafář 1 1/4   5 Šatra Tomáš 50
7. ARGUN, 3 52,5 žk. Ingrid Koplíková 16   14 Mareš Miroslav 220
8. ROYAMIX(FR), 3 55,0 ž. Jaroslav Kovařík 2   8 Vondrová Lucie 150
9. PULNECCA, 3 53,5 ž. Iva Miličková 6   11 Jelínek Zbyněk 100
10. HOLLYDARA, 3 55,0 ž. Romana Neslerová 7   1 Seménka Zdeněk 180
11. BEHBANAN(FR), 3 57,0 ž. Jiří Chaloupka 11   12 Chaloupka Václav 120
12. IRAWADER(POL), 3 52,5 Jiřina Andrésová 2 1/2   15 Bekrová Gabriela 150
ZN SILVER BANGLE(GB), 3 57,0 Adéla Klepetková     9 Petrlík Allan 100
Nestartovali: DAROKA(POL), TYPHOON(GER)
Čas: 02:28,82, Mezičasy: (16.77 - 24.48 - 27.46 - 24.48 - 26.50 - 29.14)
Výrok: ZADRŽENĚ 4 1/4-1 1/4-2 1/2-1/2-1 1/4-16-2-6-7-11-2 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (SAPORA)CK Martin Tour
6 000 Kč (ZANUSSY)Clint-Racing
4 000 Kč (LATINIRA)Conseq

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Lisek Michal, Chov: Hřebčín Napajedla

DK přešetřila pád Klepetkové A. z koně č. 9 SILVER BANGLE a zjistila, že k němu došlo nesprávným nasedláním. Sankce: trenér Petrlík Allan výstraha za nesprávné nasedlání koně č. 9 SILVER BANGLE do dostihu (DŘ §411d), jezdec Koplík 4 Radek odnětí bičíku na dva dostihové dny tj. 10 a 11.6. 2006 za jeho nadměrné použití (DŘ §316).


4. dostih, start 15:35
1108 HANDICAP O CENU SPOLEČNOSTI STARMON s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MLODY BELENUS(POL), 3 59,0 Štěpánka Sedláčková LEHCE   15 Horáková Lenka 100
2. STELARITA, 5 62,5 am. Marek Šimák 1 3/4   13 Kantek ml. Miroslav 100
3. RACONA, 4 56,5 ž. Jaroslav Kovařík 3/4   3 Hulínský Václav 100
4. HAPPYMENA, 5 62,5 ž. Jan Rája 3/4   4 Drlík Jaroslav 80
5. RENESH, 4 56,0 Jakub Pavlíček 2   1 Jelínek Zbyněk 120
6. IDEALIST(POL), 4 58,5 ž. Dušan Andrés nos   2 Kotáb Eduard 150
7. LESKEN AI(SLO), 3 62,0 ž. Konstantin Kobzarev 1   12 Šavujev Arslangirej 70
8. SHODUS, 3 51,0 Jiřina Andrésová 3   10 Vinklárek Vladimír 40
9. SHENAYA, 3 55,5 ž. Radek Koplík 2   6 Hurt Jiří 150
10. FABULIT, 5 57,0 am. Veronika Marková 3 1/4   14 Pejšková Ivana 120
11. FREE SPIRIT, 3 59,5 ž. Václav Janáček 7   5 Neuberg Filip 30
12. MINI GOLF, 7 65,0 ž. Jiří Chaloupka 2   9 Chaloupka Václav 100
13. JAKUBANY(GER), 5 60,0 ž. Martin Pišl 1 1/2   11 Fedorowicz Vladislav 130
14. MARATH, 6 56,5 Tomáš Lukášek 1 3/4   8 Vítek František 80
Nestartovali: BARIANA, DYNASTIA(POL), EBB
Čas: 02:00,61, Mezičasy: (13.67 - 24.96 - 24.39 - 27.07 -30.52)
Výrok: LEHCE 1 3/4-3/4-3/4-2-nos-1-3-2-3 1/4-7-2-1 1/2-1 3/4

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Tyliccy J. i R.

Proti výsledku dostihu byl podán protest EX OFFO pro tísnění a křižování koně č. 2 IDEALIST koněm č. 15 MLODY BELENUS. DK protest prošetřila a uznala s tím, že přestupky neovlivnily výsledek dostihu. Sankce: stáj Michaela-Hruboš 400 Kč za nezdůvodněnou změnu barvy dresu (DŘ §105), jezdec Sedláčková Štěpánka odnětí licence na jeden dostihový den tj. 10.6.2006 za tísnění a křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c). DK doporučuje tr. Neubergovi F. žádat při příštím startu koně č. 5 FREE SPIRIT o nejvyšší startovní číslo. Kůň č. 15 MLODY BELENUS byl vybrán k antidopingové kontrole.


5. dostih, start 16:07
1109 HANDICAP O CENU GENERÁLNÍHO ŘEDITELE ŽPSV UH. OSTROH a.s.
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PALDOX(FR), 4 55,0 ž. Ilona Hronová JISTĚ   12 Vondrová Lucie 60
2. NERO KRVAVÝ BÁSNÍK, 3 53,5 ž. Iva Miličková 2 1/2   11 Šilhavý Ladislav 70
3. FUEGO, 4 55,0 Tomáš Lukášek 2 1/2   10 Vašina Josef 80
4. BLACK HURICAN(IRE), 9 56,0 Jaromír Šafář 2 1/2   8 Šatra Tomáš 130
5. AMARANTHA, 5 52,5 ž. Jaroslav Kovařík krk   6 Hulínský Václav 150
6. COSMETIK, 6 61,0 ž. Jiří Chaloupka krk   2 Chaloupka Václav 60
7. DYKTANDO(POL), 4 55,5 Jakub Pavlíček 1 1/4   4 Syslová Lenka 180
8. SHALOM, 4 53,5 am. Ilona Kykalová, MUDr. 3/4   5 Bartoš st. Josef 250
9. CARNATION, 4 62,0 ž. Romana Neslerová 1 1/4   14 Váňa Tomáš 80
10. BRIGHT LIFE, 3 57,0 ž. Václav Janáček 2 1/2   3 Neuberg Filip 35
11. BARLETTA, 5 65,5 ž. Jan Rája 2   9 Kantek ml. Miroslav 70
12. MIX, 9 59,5 am. Vladimír Černý 1 1/4   13 Vítek František 80
13. PŮLTÓNINA, 6 60,0 am. Helena Pejšková, Ing. 7   1 Pejšková Ivana 110
S LENOCH, 4 62,5 am. Marek Šimák     15 Pejšková Ivana 120
Nestartovali: FLAMING HEART, LATWING
Čas: 01:46,26, Mezičasy: (28.03 - 23.23 - 26.88 - 28.12)
Výrok: JISTĚ 2 1/2-2 1/2-2 1/2-krk-krk-1 1/4-3/4-1 1/4-2 1/2-2-1 1/4-7
Maj. prémie:
10 000 Kč (NERO KRVAVÝ BÁSNÍK)Stáj Radimovice-Šilhavý
6 000 Kč (FUEGO)Peinture naive - Vašina
4 000 Kč (AMARANTHA)Protendon-Hulínský

Majitel: Hrubý, Trenér: Vondrová Lucie, Chov: SNC Lagardere Elevage

Kůň č. 15 LENOCH neodstartoval, byl v moci startéra. Sankce: jezdec Šimák Marek 1000 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti do dostihu o +1kg (DŘ §326).


6. dostih, start 16:36
1110 57. VELKÁ KVĚTNOVÁ CENA SKANSKA ŽS a.s.
Rovina L - 1600 m, cena, 3letí a starší
400000 Kč (200000 - 92000 - 60000 - 28000 - 20000)
Zápisné: 6000 + 6000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MASTMAN(IRE), 4 59,5 ž. Jan Rája V. LEHCE   5 Váňa st. Josef 30
2. HAIRY`S SON, 4 59,5 ž. Jan Korpas 6   3 Drlík Jaroslav 150
3. DEL SOLE(POL), 4 59,5 ž. Dušan Andrés krk   10 Váňa st. Josef 100
4. SHADOW DAY, 4 59,5 ž. Václav Janáček 1 1/4   4 Tichá Dana 200
5. KIFAAB, 6 59,5 ž. Radek Koplík 2 1/4   9 Koplík Zdeno 60
6. TORLUS(GER), 5 61,5 ž. Jiří Chaloupka krk   1 Koplík Zdeno 20
7. LE VENT(GER), 4 59,5 ž. Jan Demele 6   6 Koplík Zdeno 150
8. MOVIESTORE(GB), 4 61,5 ž. Konstantin Kobzarev 8   7 Šavujev Arslangirej 70
9. GROUND RULES(USA), 4 59,5 Martina Havelková hlava   8 Holčák František 210
Nestartovali: ARRINAO(GER)
Čas: 01:44,25, Mezičasy: (27.47 - 23.19 - 25.42 - 28.17)
Výrok: VELMI LEHCE 6-krk-1 1/4-2 1/4-krk-6-8-hlava

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Catridge Farm Stud a.Burgage Stud

DK přešetřila výkon koně č. 1 TORLUS v dostihu a vysvětlení tr. Koplíka 2 Z. vzala na vědomí.

video

7. dostih, start 17:09
1111 HANDICAP O CENU GENERÁLNÍHO ŘEDITELE AŽD PRAHA s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEVER BLUE(GER), 3 56,5 Tomáš Lukášek LEHCE   10 Vítek František 50
2. NOMON, 5 61,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2   2 Minařík 2 Ferdinand 70
3. VLTAVAN, 7 53,5 Zuzana Vokálková 2 1/2   1 Špelda Lubomír 150
4. INCHIBAR(GB), 4 59,0 ž. Allan Petrlík 1 3/4   14 Petrlík Allan 60
5. PULLER, 7 61,5 ž. Ilona Hronová 2   4 Pulka David 150
6. BRIGIT, 4 54,5 Jaromír Šafář 1 1/4   12 Havlíčková Zdena 150
7. ORION(SLO), 4 59,5 Jakub Pavlíček 1 1/4   7 Vraj Radek 35
8. PORTO, 4 61,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   5 Chaloupka Václav 100
9. EROL, 3 53,0 ž. Iva Miličková krk   3 Šilhavý Ladislav 80
10. CHADARA, 5 54,0 ž. Kristýna Bezděková 1/2   9 Váňa Tomáš 100
11. LÁLÁ, 3 54,0 ž. Václav Janáček 1 1/2   8 Neuberg Filip 30
12. MISAVA(GER), 4 55,0 am. Zuzana Krčmářová 1 1/4   13 Demele Jan 150
13. JIMMY JACK, 3 51,0 Jiřina Andrésová 1   6 Bekrová Gabriela 150
14. COSMIA, 4 56,5 am. Irena Rosenfeld 2 3/4   11 Fedorowicz Vladislav 150
Nestartovali: LETOUN, MUMMY`S GLEN
Čas: 01:32,32, Mezičasy: (14.52 - 22.85 - 26.50 - 28.47)
Výrok: LEHCE 2-2 1/2-1 3/4-2-1 1/4-1 1/4-1 1/4-krk-1/2-1 1/2-1 1/4-1-2 3/4

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Vítek František, Chov: Gest.Brümmerhof

DK povolila změnu jezdce na koni č.8 LÁLÁ a úpravu váhy na 54 kg bez poplatku (DŘ § 328). Sankce: jezdec Šafář 2 Jaromír 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ §345).


8. dostih, start 17:42
1112 CENA OBCHODNÍHO ŘEDITELE SKANSKA ŽS a.s.
Rovina IV.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SPECTACOLO, 5 58,0 ž. Radek Koplík LEHCE   3 Hurt Jiří 250
2. SALANGA, 4 54,0 Šárka Pulpánová 2 1/2   10 Drlík Jaroslav 120
3. FERRIER(GER), 3 59,5 ž. Jaroslav Donoval kr.hlava   2 Kinský Pavel 40
4. MAMBO DANCER(FR), 8 59,0 žk. Jiřina Svobodová 1 1/2   7 Hora Zdeněk 120
5. SPEED FOR EVER(GER), 5 59,5 žk. Ingrid Koplíková krk   9 Koplík Zdeno 40
6. NORELLO(GER), 9 62,0 ž. Romana Neslerová kr.hlava   4 Váňa Tomáš 150
7. YOKOMON, 10 55,5 am. Lenka Černocká, Ing. krk   12 Demele Jan 70
8. DANCING QUEEN, 4 56,5 ž. Iva Miličková 3 1/2   6 Bartoš st. Josef 120
9. FIMFÁRUM, 5 55,5 Jiřina Andrésová 1   1 Bekrová Gabriela 80
10. SEMANTIC, 5 59,0 ž. Jaroslav Kovařík 2 3/4   5 Michal Jiří 60
11. INFLAGRANTI, 7 55,5 žk. Andrea Kopecká 2 1/2   8 Pokorný Antonín 180
S MADAMON, 4 61,0 ž. Ilona Hronová     11 Demele Jan 90
Nestartovali: MODUL, SECCARI, WIRTENA
Čas: 01:19,58, Mezičasy: (25.61 - 24.75 - 29.22)
Výrok: LEHCE 2 1/2-kr.hlava-1 1/2-krk-kr.hlava-krk-3 1/2-1-2 3/4-2 1/2
Maj. prémie:
5 000 Kč (SPECTACOLO)Silva a Monika-Hurt

Majitel: Silva a Monika-Hurt, Trenér: Hurt Jiří, Chov: De Simone Ch.

Kůň č.11 MADAMON neodstartoval, byl v moci startéra. Sankce: jezdec Svobodová Jiřina výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316), jezdec Svobodová Jiřina 1000 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti do dostihu o +1kg (DŘ §326).



Dostihová komise: