home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 14.05.2006 - Praha
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:03
1080 CENA ALFA VITAL
Rovina III.kat. - 1000 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KALA BLANCA(GER), 2 58,0 ž. Dušan Andrés ZADRŽENĚ   3 Koplík Zdeno 25
2. SIMETRALA, 2 55,5 Jiřina Andrésová 4 1/2   6 Andrés Josef 80
3. PLAYLETKA, 2 58,0 ž. Jan Rája 1 1/4   1 Vocásková Helena 22
4. REX, 2 58,0 ž. Radek Koplík 1 1/4   7 Bekrová Gabriela 120
5. SACRÉ COEUR, 2 55,5 Zuzana Vokálková 3/4   5 Chaloupka Václav 110
6. ORKAN(POL), 2 58,0 ž. Iva Miličková 3   4 Koplík Zdeno 80
7. PASADENA, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4   8 Chaloupka Václav 40
8. MUMMY`S MISTRAL, 2 58,0 ž. Martin Srnec 3 3/4   2 Tichá Dana 80
Čas: 01:07,46, Mezičasy: (15.44 - 27.36 - 24.66)
Výrok: ZADRŽENĚ 4 1/2-1 1/4-1 1/4-3/4-3-1 3/4-3 3/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (SIMETRALA)Pulec Hř.Mimoň
6 000 Kč (PLAYLETKA)Zeas Staré Hradiště
4 000 Kč (REX)Bejana-Bekrová

Majitel: Clint-Racing, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Gest.Olympia

2. dostih, start 14:33
1081 CENA SKLO BOHEMIA
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LA MAGIC FOR LIFE, 3 51,0 Natalie Arendsen V. LEHCE   2 Neuberg Filip 50
2. LANNA, 3 51,0 Jiřina Andrésová 2 3/4   13 Andrés Josef 70
3. HANNIBAL JOSÉ, 3 57,0 ž. Dušan Andrés krk   8 Demele Jan 60
4. SEVEN RINGS, 3 53,5 ž. Iva Miličková 2 1/2   6 Olehla Čestmír 70
5. ROYAL ABLE, 3 52,5 Kateřina Palupčíková 2   14 Váňa st. Josef 80
6. LASECIA, 3 52,0 Adéla Klepetková 1 1/4   5 Kroutilík Jaroslav 150
7. DOBROMENT, 3 56,0 Jakub Pavlíček 2 1/4   7 Jelínek Zbyněk 180
8. KERSY, 3 56,5 ž. Ilona Hronová 2 3/4   12 Růžičková Martina 50
9. SARMAK AI(SLO), 3 58,0 ž. Artur Resulov 1 3/4   4 Drlík Jaroslav 100
10. ACTION BOY, 3 55,0 ž. Kristýna Bezděková 2 1/2   1 Votava Jaroslav 100
11. LOCAL SHARP, 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 5   10 Havlíčková Zdena 30
12. VINNY RISK, 3 60,5 ž. Jiří Chaloupka 3 3/4   3 Chaloupka Václav 120
13. ARISTA, 3 55,5 ž. Romana Neslerová daleko   11 Váňa Tomáš 240
Nestartovali: DIKTYS, LUCKY LUCIANO, NACRE, RUBINI
Čas: 02:24,23, Mezičasy: (15.93 - 23.99 - 24.38 - 25.73 - 26.02 - 28.18)
Výrok: VELMI LEHCE 2 3/4-krk-2 1/2-2-1 1/4-2 1/4-2 3/4-1 3/4-2 1/2-5-3 3/4-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (LA MAGIC FOR LIFE)Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek

Majitel: Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Valentová Nicole

Sankce: stáj Wrbna Racing 200 Kč za nenahlášení pomoci u startu (DŘ §310), trenér Neuberg Filip 200 Kč za nenahlášení stínidel u koně č.2 LA MAGIC FOR LIFE (DŘ §310), jezdec Andrés Dušan 500 Kč za nebezpečnou jízdu v průběhu dostihu (DŘ §364c).


3. dostih, start 15:04
1082 CENA CHRIS RICHNER BLOODSTOCK
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KAYMIRA(GER), 4 53,0 žk. Ingrid Koplíková LEHCE   8 Koplík Zdeno 60
2. VELEN, 5 58,0 ž. Martin Pišl 3   14 Fedorowicz Vladislav 110
3. ARCUM, 6 60,0 Rastislav Juráček 1 1/4   9 Koplík Zdeno 80
4. ARROWS PEPE, 5 58,0 ž. Martin Srnec nos   1 Bezstarosta Zdeněk 70
5. FIFTYNINE(IRE), 4 57,5 Jiřina Andrésová 2 3/4   6 Pátková Renata 50
6. AWANTEIN, 5 59,0 ž. Jiří Chaloupka 2   5 Moravec Zdeněk 70
7. NEW TIGER(GER), 4 58,0 ž. Jan Rája 1/2   4 Luka Václav 40
8. SATÉN, 9 59,0 ž. Iva Miličková 3/4   2 Chaloupka st. Jiří 70
9. MAÁDID, 4 58,0 ž. Dušan Andrés 2 1/2   10 Koplík Zdeno 70
10. JUMBO JET(POL), 8 55,0 žk. Kateřina Hájková 17   7 Březina Ladislav 300
11. LUKER, 4 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 9   3 Kantek Miroslav 300
12. LETOUN, 4 55,0 žk. Milan Zatloukal 1 1/4   12 Horová Oliva 150
13. CAREY JAMES, 4 54,5 Miroslava Přibylová daleko   13 Jelen Jaroslav 200
S SHOTONUS, 4 57,0 žk. Libor Sedlář     11 Pechát Theodor 500
Nestartovali: GIGO, HORYMÍR, STINGRAY(GER)
Čas: 02:22,15, Mezičasy: (15.79 - 24.48 - 23.52 - 24.77 - 26.02 - 27.57)
Výrok: LEHCE 3-1 1/4-nos-2 3/4-2-1/2-3/4-2 1/2-17-9-1 1/4-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (VELEN)Stáj Gloria
6 000 Kč (ARCUM)Václav Slovák
4 000 Kč (ARROWS PEPE)Stáj Brett

Majitel: MANEKO, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Gest.Hofgut Mappen

Kůň č. 8 KAYMIRA byl vybrán k antidopingové kontrole.


4. dostih, start 15:35
1083 CENA THUN - KARLOVARSKÝ PORCELÁN
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TELLEYRAND(POL), 3 59,0 ž. Dušan Andrés TUHÝ BOJ   13 Horáková Lenka 35
2. LÁLÁ, 3 51,0 Natalie Arendsen kr.hlava   14 Neuberg Filip 40
3. MOŘSKÁ PANNA, 3 53,0 Adéla Klepetková 1 3/4   7 Petrlík Allan 50
4. PARTA, 3 51,0 am. Lenka Černocká, Ing. 1 1/2   12 Demele Jan 150
5. COSIREA, 3 51,0 žk. Eva Dvořáková hlava   15 Sousedík Pavel 230
6. SORELITA, 3 55,0 ž. Martin Srnec 1 3/4   8 Suchánek Jiří 35
7. INSCATRA, 3 52,0 Šárka Pulpánová 3 1/2   11 Vocásek 3 František 180
8. COMINGO NOBLE, 3 55,0 Tomáš Lukášek 1 1/4   5 Vítek Pavel 120
9. LISBOA, 3 55,0 ž. Iva Miličková 3/4   1 Šatra Tomáš 180
10. ELEFANTYNA(POL), 3 51,0 Jiřina Andrésová 6   4 Luka Václav 100
11. DANCING RAY, 3 52,0 žk. Ingrid Koplíková 2 1/4   9 Šatra Tomáš 150
12. CHARMANT LILLY, 3 53,5 Hana Havránková 10   16 Pejšková Ivana 150
13. REDUL, 3 57,0 ž. Martin Pišl 16   3 Fedorowicz Vladislav 120
S HIERONYMUS, 3 56,0 ž. Kristýna Bezděková     6 Pejšková Ivana 60
Nestartovali: EVUŇA, SWEET CAROLINE
Čas: 01:43,61, Mezičasy: (25.88 - 23.23 - 26.69 - 27.81)
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-1 3/4-1 1/2-hlava-1 3/4-3 1/2-1 1/4-3/4-6-2 1/4-10-16

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: SK Jaroszówka

Sankce: stáj Stáj Fano-Noskovi 200 Kč za nenahlášení pomoci u startu (DŘ §310), jezdec Dvořáková Eva 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ §345)


5. dostih, start 16:04
1084 CENA CORINTHIA TOWERS HOTEL
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PALDOX(FR), 4 59,5 ž. Martin Srnec JISTĚ   12 Vondrová Lucie 60
2. PTÁK OHNIVÁK, 4 58,0 Jan Derych 3/4   1 Suchánek Martin 40
3. DZIALON(POL), 6 59,0 am. Josef Váňa ml. 3 3/4   11 Baštová Pavlína 80
4. DYKTANDO(POL), 4 57,0 Jakub Pavlíček 3   9 Syslová Lenka 80
5. DUKÁTEK, 4 57,0 Jiřina Andrésová 1/2   4 Szikora Pavel 80
6. FANTASY STORM(IRE), 4 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 3 1/4   14 Michal Jiří 40
7. LESKEN AI(SLO), 3 57,5 ž. Konstantin Kobzarev 8   5 Šavujev Arslangirej 50
8. VANÁT, 4 57,0 žk. Ingrid Koplíková 5   3 Kantek Miroslav 200
9. MACCHIATO(GER), 4 59,5 ž. Jan Rája 4   13 Vocásek Ladislav 60
10. ZIMOLA, 9 57,0 Zuzana Vokálková 20   2 Vítek František 200
11. SNAHA, 4 55,0 žk. Radek Man 1 1/4   6 Kantek Miroslav 160
Nestartovali: HAPPY STONE, LUXUS(POL), MUSTAFA(GER)
Čas: 01:40,62, Mezičasy: (24.82 - 24.00 - 25.06 - 26.75)
Výrok: JISTĚ 3/4-3 3/4-3-1/2-3 1/4-8-5-4-20-1 1/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (PTÁK OHNIVÁK)K-K Metal a.s.
6 000 Kč (DUKÁTEK)Szikora

Majitel: Hrubý, Trenér: Vondrová Lucie, Chov: SNC Lagardere Elevage

6. dostih, start 16:39
1085 58. JARNÍ CENA KLISEN PORCELA PLUS
Rovina L - 1600 m, cena, 3letí - klisny
400000 Kč (200000 - 92000 - 60000 - 28000 - 20000)
Zápisné: 1000 + 6000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KÖNIGIN ARTE(GER), 3 57,0 Rastislav Juráček JISTĚ   9 Rölke Martin 60
2. HIGH RESERVATION(IRE), 3 58,0 ž. Jan Korpas 1 1/2   1 Vítek Roman 20
3. CHENNAI(POL), 3 57,0 ž. Jan Rája hlava   2 Luka Václav 100
4. VANESSIA, 3 57,0 Jakub Pavlíček 1 1/2   11 Maršíčková Miroslava 35
5. MARACUDA, 3 57,0 ž. Radek Koplík 3 1/4   3 Zobal František 90
6. BENAFI, 3 57,0 Adéla Klepetková 1 3/4   12 Kroutilík Jaroslav 220
7. VIOLET MOON, 3 57,0 ž. Iva Miličková 1 1/4   5 Maršíčková Miroslava 100
8. SILVER BANGLE(GB), 3 57,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/4   4 Petrlík Allan 70
9. VARINETA, 3 57,5 ž. Jan Demele 2   13 Demele Jan 120
10. AMARETTO, 3 57,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   14 Chaloupka Václav 150
11. CHEERS FOR CHIARA, 3 57,0 ž. Dušan Andrés kr.hlava   8 Růžičková Martina 60
12. SHAMROCK ZIPPORA(BEL), 3 57,0 ž. Ramil Děmidov 1 1/4   10 Blecha Jan 150
13. SAPORA, 3 57,0 ž. Kristýna Bezděková 1 1/2   7 Lisek Michal 110
14. HA HA, 3 57,0 ž. Martin Srnec 3 1/2   6 Drlík Jaroslav 240
Čas: 01:40,60, Mezičasy: (25.70 - 24.19 - 24.39 - 26.33)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-hlava-1 1/2-3 1/4-1 3/4-1 1/4-1 1/4-2-1 1/4-kr.hlava-1 1/4-1 1/2-3 1/2

Majitel: Stall MEP, Trenér: Rölke Martin, Chov: Gest.Elsetal

Sankce: jezdec Korpas Jan 1000 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti do dostihu o +1kg (DŘ §326). Kůň č. 9 KÖNIGIN ARTE byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 17:07
1086 CENA SDRUŽENÍ VIKTORIA (hdcp, dostih žáků)
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší, dostih žáků
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DECROSS, 9 58,5 žk. Radek Man ZADRŽENĚ   8 Zajíček Jaroslav 60
2. SALANGA, 4 53,0 žk. Kristýna Škobisová 6   4 Drlík Jaroslav 80
3. SEA PLANE, 8 56,0 žk. Veronika Skoupá 2   7 Bezstarosta Zdeněk 120
4. NEURON, 4 55,0 žk. Milan Zatloukal krk   14 Horová Oliva 50
5. MAFIRA, 7 54,0 žk. Kateřina Piskáčková 3/4   1 Sýkorová Marcela 120
6. SABIR, 3 63,5 žk. Ingrid Koplíková 1 3/4   13 Koplík Zdeno 40
7. MUDDI, 4 51,5 žk. Andrea Kopecká 2   9 Kroutilík Jaroslav 110
8. FAR BECK, 6 56,0 žk. Kateřina Hájková 4 1/2   6 Pechát Theodor 120
9. AQUAREL, 4 60,5 žk. Barbora Málková 2 3/4   15 Chaloupka Václav 100
10. NEUTRON, 9 63,5 žk. Libor Sedlář 1   10 Faltová Oliva 80
11. TORNADO LOU, 3 58,5 žk. Klára Hanáčková 2   12 Lisek Michal 50
12. MOVING HARL, 5 55,0 žk. Eliška Kubinová 7   2 Maršíčková Miroslava 150
13. ELEGANT HEST, 3 55,0 žk. Michal Mach 8   11 Pejšková Ivana 80
14. MERÁNEK, 4 51,0 žk. Jana Trňáková daleko   3 Hurt Jiří 350
Nestartovali: DANCING QUEEN, GOLDEN MEADOW, INFLAGRANTI
Čas: 01:22,77, Mezičasy: (07.92 - 22.03 - 25.44 - 27.32)
Výrok: ZADRŽENĚ 6-2-krk-3/4-1 3/4-2-4 1/2-2 3/4-1-2-7-8-daleko

Majitel: Kertak, Trenér: Zajíček Jaroslav, MVDr., Chov: Firma WAK

Sankce: trenér Bezstarosta Zdeněk 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č. 7 SEA PLANE (DŘ §411), jezdec Kopecká Andrea výstraha za nerovnou jízdu po startu (DŘ §364b), jezdec Man Radek výstraha za nevhodné chování (DŘ §1).


8. dostih, start 17:36
1087 CENA CRYSTALEX (Dostih amatérských jezdců)
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 4letí a starší, dostih amatérů
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VELIOS, 8 59,5 am. Martin Maršíček JISTĚ   5 Maršíčková Miroslava 25
2. PLAYLETA, 4 60,0 am. Ladislav Vocásek 4 1 1/4   7 Vocásková Helena 17
3. FABULIT, 5 56,5 am. Veronika Marková 8   6 Pejšková Ivana 70
4. SHALOM, 4 58,0 am. Ilona Kykalová, MUDr. 1 1/2   4 Bartoš st. Josef 60
5. ARTEMIS(POL), 4 54,5 am. Josef Mysliveček 1 3/4   3 Koplík Zdeno 120
6. FRED, 8 60,5 am. Andrea Ullmannová 3   1 Maršíčková Miroslava 80
7. TALINA RHEINBERG(GER), 4 56,0 am. Zdeněk Kaláb krk   2 Miška Josef 150
Čas: 01:57,18, Mezičasy: (15.21 - 23.52 - 24.58 - 26.49 - 27.39)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-8-1 1/2-1 3/4-3-krk
Maj. prémie:
5 000 Kč (VELIOS)Lesy Jezeří

Majitel: Lesy Jezeří, Trenér: Maršíčková Miroslava, Chov: Equi Bořeň Svinčice


Dostihová komise: