home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2008 2007 2006 2005 2004 05.11.2006 CH 04.11.2006 PE 29.10.2006 CH 28.10.2006 SL 22.10.2006 CH 21.10.2006 PE 15.10.2006 CH 14.10.2006 MO 08.10.2006 PE 07.10.2006 PE 01.10.2006 CH 30.09.2006 MO 28.09.2006 TO 24.09.2006 CH 23.09.2006 LL 23.09.2006 BR 17.09.2006 CH 16.09.2006 PE 10.09.2006 CH 10.09.2006 SL 09.09.2006 MO 03.09.2006 CH 02.09.2006 KO 27.08.2006 CH 26.08.2006 PE 25.08.2006 PE 20.08.2006 MI 19.08.2006 MO 13.08.2006 KV 12.08.2006 BR 06.08.2006 KV 05.08.2006 KO 29.07.2006 BV 23.07.2006 MO 22.07.2006 AL 16.07.2006 KV 15.07.2006 KO 09.07.2006 MO 08.07.2006 SH 06.07.2006 KV 05.07.2006 KV 01.07.2006 LL 25.06.2006 CH 24.06.2006 NE 18.06.2006 SL 17.06.2006 PE 11.06.2006 CH 10.06.2006 MO 10.06.2006 BR 04.06.2006 CH 03.06.2006 BV 28.05.2006 CH 27.05.2006 PE 21.05.2006 CH 14.05.2006 CH 13.05.2006 MO 08.05.2006 PE 07.05.2006 CH 01.05.2006 LL 30.04.2006 CH 29.04.2006 KV 29.04.2006 RD 23.04.2006 CH 16.04.2006 CH 09.04.2006 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 13.05.2006 - Most
stav dráhy: 3.7 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:03
1073 Cena společností Technické služby města Mostu a Mostecké odpady
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BONDI, 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   14 Chaloupka Václav, Ing. 70
2. LHOTSE SHAR, 5 58,5 am. Josef Váňa ml. 3/4   4 Kub Ivan 50
3. COSMIA, 4 56,0 ž. Martin Pišl 3 1/2   6 Fedorowicz Vladislav 70
4. FOLIGLEN, 4 60,5 ž. Martin Srnec kr.hlava   10 Matysík Zdeněk 100
5. VLTAVAN, 7 57,0 am. Tereza Kučerová 1 3/4   9 Špelda Lubomír 110
6. STEPHOUSE, 4 51,0 Vendula Korečková 1/2   3 Kantek ml. Miroslav, MVDr. 110
7. LACCARI, 4 58,0 Adam Pekarovič 1 1/4   11 Rosina Jozef, Ing. 100
8. VARNAS, 10 57,5 Jiřina Andrésová 3/4   8 Pátková Renata 90
9. MARQU, 3 56,0 ž. Radek Koplík 1 3/4   12 Kroutilík Jaroslav 70
10. RESERL(GER), 4 52,0 žk. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/4   2 Koplík Zdeno 90
11. NO SIGN(GER), 3 56,5 ž. Ramil Děmidov hlava   15 Šavujev Arslangirej 50
12. LADY DOT, 5 54,5 ž. Ilona Hronová nos   13 Faltová Oliva 110
13. LUCKY FOR LIFE, 4 62,0 ž. Jan Demele 8   5 Pindur Evžen 90
14. LOUSKÁČEK, 3 55,0 Zuzana Vokálková 5   1 Hurt Jiří 990
PN WIRTENA, 5 58,5 ž. Filip Minařík     7 Kantek ml. Miroslav, MVDr. 60
Čas: 01:32,05, Mezičasy: (15,29 - 24,80 - 27,36 - 24,55)
Výrok: JISTĚ 3/4-3 1/2-kr.hlava-1 3/4-1/2-1 1/4-3/4-1 3/4-2 1/4-hlava-nos-8-5
Maj. prémie:
5 000 Kč (BONDI)DS dr.Leimgruber-Chaloupka

Majitel: DS dr.Leimgruber-Chaloupka, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

Komise prošetřila pád koně č. 7 WIRTENA a neshledala cizí zavinění.



2. dostih, start 14:33
1074 Cena společnosti Idealfenster
Rovina II.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1000 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIT(POL), 3 57,5 ž. Jan Demele JISTĚ   3 Piruch Jozef 70
2. EL HADJI, 4 61,0 ž. Filip Minařík 2   7 Kub Ivan 90
3. ELEKT(POL), 4 61,0 ž. Jan Rája 1 3/4   9 Luka Václav, Ing. 35
4. MARIETTE, 5 60,5 ž. Ferdinand Minařík 2 1/2   12 Kub Petr 50
5. LAPTOP, 7 62,0 ž. Ilona Hronová krk   8 Bezstarosta Zdeněk 60
6. MOLEKUL, 6 63,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   10 Chaloupka Václav, Ing. 50
7. DORATORE(IRE), 3 58,5 ž. Piotr Krowicki 1 1/4   11 Vondrová Lucie 80
8. BEL CANTO(POL), 5 61,0 ž. Martin Srnec 1 1/2   2 Hanuš Pavel 70
9. ARGUN, 3 52,5 žk. Ingrid Janáčková Koplíková 6   5 Mareš Miroslav 200
10. TALCUM LADY, 6 56,5 ž. Kristýna Bezděková 1   1 Jirka Petr 300
11. SOCOSTA(POL), 4 56,5 ž. Radek Koplík 7   6 Blecha Jan 110
Nestartovali: ALANDO(GER)
Čas: 01:14,37, Mezičasy: (26,52 - 24,19 - 23,66)
Výrok: JISTĚ 2-1 3/4-1/2-krk-3/4-1 1/4-1 1/2-6-1-7
Maj. prémie:
15 000 Kč (EL HADJI)Joly
9 000 Kč (MARIETTE)Hugo-Kub
6 000 Kč (LAPTOP)Vivien - Bekrová

Majitel: Th Troubecká-Piruch, Trenér: Piruch Jozef, Chov: Rolna Grupa Inwestycyjna s.a.


3. dostih, start 15:02
1075 Cena města Litvínov a Krušnohorské polikliniky
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 500 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUICK DEVIL, 9 70,0 ž. Tomáš Hurt LEHCE   1 Neuberg Filip 40
2. AMANT GRIS(FR), 7 67,5 am. Pavel Horčička 4   13 Chaloupka Václav, Ing. 50
3. DUNKA(POL), 4 62,0 Jan Faltejsek daleko   9 Baštová Pavlína, Ing. 110
4. SUPER BLEU(FR), 7 66,5 am. Josef Váňa ml. daleko   12 Váňa st. Josef 25
5. ARCHANDĚL GABRIEL, 8 70,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 6   3 Papoušek ml. Jan 30
6. PANTOMIMA, 5 67,0 Petr Kříž daleko   5 Chaloupka Václav, Ing. 150
7. SILVER FOREST(GER), 8 68,5 Petr Syrový 5   10 Hrudka st. Jaromír 150
8. VAGABONDO(GER), 9 67,5 Linda Gahlertová daleko   11 Pátková Renata 110
Z ENTERTAINER(FR), 9 72,0 Lukáš Sloup     8 Albrecht Jürgen 90
PN ARMATOR(POL), 4 64,0 ž. Michal Köhl     4 Barbořík Jiří 120
PN KARKULKA, 5 66,5 Pavel Szikora     7 Kejzlar Přemek 200
ZN DESERT SCOUT, 5 70,0 ž. Dušan Andrés     6 Pulec Zbyněk, PhDr. 100
Nestartovali: INDIGO BLUE(POL)
Čas: 04:08,42, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4-daleko-daleko-6-daleko-5-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (QUICK DEVIL)Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek

Majitel: Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Picek M.


4. dostih, start 15:34
1076 Cena společnosti ELSEV s.r.o.
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INGUS, 3 55,5 ž. Martin Srnec JISTĚ   7 Seménka Zdeněk 90
2. STELARITA, 5 52,0 ž. Iva Miličková 3/4   5 Kantek ml. Miroslav, MVDr. 90
3. VERSALUKA, 5 58,5 ž. Filip Minařík 1 3/4   11 Pejšková Ivana, Ing. 30
4. COSMETIK, 6 62,0 ž. Jiří Chaloupka krk   4 Chaloupka Václav, Ing. 40
5. ETIENNE(IRE), 5 63,0 ž. Radek Koplík 1 1/2   12 Koplík Zdeno 80
6. PYTHIA, 4 51,0 Jiřina Andrésová nos   1 Andrés Josef 120
7. DRAGOON, 4 52,0 Jaromír Šafář 3 1/4   6 Matysík Zdeněk 100
8. SINETAS, 5 52,5 Tomáš Lukášek 1 3/4   13 Hanousek Ladislav 100
9. LOTAGEN(GER), 5 62,0 Michal Köhl 1/2   15 Blecha Jan 70
10. ALPHA MILLENNIUM(GER), 6 60,5 ž. Dušan Andrés 2 1/4   3 Vondrová Lucie 60
11. READY RISK, 3 53,0 ž. Ilona Hronová 1/2   2 Rosina Jozef, Ing. 70
12. WANAD(POL), 4 51,0 žk. Ingrid Janáčková Koplíková nos   8 Baštová Pavlína, Ing. 90
13. TERESINA(GER), 4 57,0 ž. Jan Rája 1 1/4   10 Luka Václav, Ing. 70
14. LOUDA, 5 53,0 Josef Borč krk   17 Barbořík Jiří 300
15. BEAU GERSOIS(FR), 8 52,0 Zuzana Vokálková daleko   9 Hurt Jiří 300
S OLIVIO(GER), 8 64,5 am. Irena Rosenfeld     16 Fedorowicz Vladislav 100
Nestartovali: VERY SPECIAL
Čas: 02:14,40, Mezičasy: (27.91 - 25.31 - 26.69 - 28.61 - 25.85)
Výrok: JISTĚ 3/4-1 3/4-krk-1 1/2-nos-3 1/4-1 3/4-1/2-2 1/4-1/2-nos-1 1/4-krk-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (INGUS)Inpost Uherské Hradiště
6 000 Kč (STELARITA)Kantek & sons Slavkov u Brna
4 000 Kč (VERSALUKA)Hippolit Star - Pejšková

Majitel: Inpost Uherské Hradiště, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Vanda V.

Sankce: jezdec Srnec Martin výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)



5. dostih, start 16:08
1077 Velká cena Norsip - Memoriál Dr. Frankenbergera
Rovina NL - 2000 m, cena, 3letí
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 3100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAUREAT(GER), 3 57,0 ž. Jan Rája BOJ   11 Neuberg Filip 40
2. FLORESTANO, 3 58,0 ž. Kristýna Bezděková 1/2   13 Votava Jaroslav 130
3. DZIANISZ(POL), 3 57,5 ž. Jan Demele krk   3 Piruch Jozef 100
4. SHALIMIX(FR), 3 56,0 ž. Piotr Krowicki 1 1/4   12 Vondrová Lucie 100
5. CZINDUIN(POL), 3 57,0 ž. Radek Koplík kr.hlava   7 Blecha Jan 110
6. DE DUR(POL), 3 57,0 ž. Martin Srnec krk   2 Olehla Čestmír, MVDr. 40
7. BELFORD(POL), 3 57,0 ž. Filip Minařík 3 3/4   10 Váňa st. Josef 60
8. TAGGS SHADOW(GER), 3 57,0 ž. Dušan Andrés 2 1/4   5 Koplík Zdeno 80
9. ZANUSSY, 3 57,0 ž. Jiří Chaloupka krk   4 Wolf Martin 130
10. LETNÍ DÉŠŤ, 3 57,0 ž. Ramil Děmidov 1 1/4   15 Šilhavý Ladislav 110
11. INDIAN TRAIN(GER), 3 58,0 ž. Konstantin Kobzarev 4 1/4   8 Šavujev Arslangirej 20
12. HAVANKA, 3 54,5 žk. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/4   14 Hanousek Ladislav 200
13. SECRET DEVIL, 3 56,0 ž. Iva Miličková 5   1 Tajmr Michal 300
ZN POINT BAR(FR), 3 56,0 Jaromír Šafář     6 Šatra Tomáš 110
Nestartovali: SHERENTO
Čas: 02:13,18, Mezičasy: (26.82 - 27.17 - 27.46 - 27.17 - 24.57)
Výrok: BOJ 1/2-krk-1 1/4-kr.hlava-krk-3 3/4-2 1/4-krk-1 1/4-4 1/4-2 1/4-5
Maj. prémie:
20 000 Kč (FLORESTANO)Votava-Zámecký Vrch

Majitel: Gestüt Haus Hahn-Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Gest.Haus Hahn

Komise podala proti výsledku dostihu protest EX OFFO pro pád koně č. 6 POINT BAR na začátku cílové roviny a konstatovala zavinění tísnění koněm č.2 DE DUR. Sankce: jezdec Srnec Martin odnětí licence na tři dostihové dny tj. 28.5., 3.6. a 4.6.2006 pro tísnění (DŘ §364c), jezdec Krowicki Piotr výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316), jezdec Koplík 4 Radek 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316).



6. dostih, start 16:47
1078 Jarní cena města Mostu - Memoriál V. Smolíka
Rovina NL - 2400 m, cena, 4letí a starší
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 3100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. READY FOR LIFE, 4 58,5 ž. Jan Rája BOJ   5 Váňa st. Josef 30
2. ZAMBESI(GER), 7 60,0 ž. Filip Minařík krk   8 Váňa st. Josef 50
3. SWANGOO(GER), 6 57,5 ž. Radek Koplík 2 1/2   10 Koplík Zdeno 50
4. VABECAR, 6 56,0 ž. Jaroslav Kovařík 2 1/4   7 Pejšková Ivana, Ing. 150
5. PEINTURE NAIVE(FR), 4 56,0 Tomáš Lukášek hlava   9 Vítek Roman, MVDr. 80
6. EVRON, 4 56,0 ž. Iva Miličková 1/2   2 Šilhavý Ladislav 80
7. NOLAN(POL), 6 60,0 ž. Dušan Andrés krk   3 Horáková Lenka 35
8. RADBEC, 6 57,5 ž. Ilona Hronová 1 1/4   1 Mareš Miroslav 110
Nestartovali: DEDARINA(POL), KETTY SHARP
Čas: 02:41,35, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-2 1/2-2 1/4-hlava-1/2-krk-1 1/4
Maj. prémie:
20 000 Kč (READY FOR LIFE)Buc-Film
12 000 Kč (VABECAR)Fano-Noskovi

Majitel: Buc-Film, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: BUC-Film Bouček J.

Sankce: jezdec Rája Jan 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c).



7. dostih, start 17:19
1079 Cena FRROD a International Power Opatovice
Steeplechase III.kat. - 3800 m, cena, 5letí a starší
55000 Kč (27500 - 12650 - 8250 - 3850 - 2750) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 550 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RHAPSODY, 6 62,0 Jan Faltejsek BOJ   9 Baštová Pavlína, Ing. 80
2. TAMERLAN(GB), 6 70,0 ž. Michal Köhl krk   6 Blecha Jan 60
3. HOFRAT(POL), 7 69,5 ž. Václav Luka 2, Ing. 1/2   5 Luka Václav, Ing. 50
4. HARRY THE BEAVER(IRE), 7 67,5 am. Pavel Horčička 2 1/4   3 Chaloupka Václav, Ing. 60
5. VOČKO, 5 67,5 ž. Dušan Andrés 1 1/2   1 Horáková Lenka 70
6. WINDIGO, 8 65,5 Lukáš Sloup 10   8 Veselý Milan, MVDr. 100
7. LUNARET, 5 67,0 ž. Tomáš Hurt 1/2   11 Hanuš Pavel 130
8. VIKI HARLOW, 7 66,0 am. Pavel Syrový daleko   2 Hrudka st. Jaromír 150
Z LABRADOR, 7 67,5 Luboš Urbánek     7 Špelda Lubomír 80
ZN SORBONNA, 5 62,5 am. Josef Váňa ml.     4 Váňa st. Josef 30
Nestartovali: LAKREG
Čas: 04:52,51, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-1/2-2 1/4-1 1/2-10-1/2-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (RHAPSODY)Buc-Film
6 000 Kč (VOČKO)DC Zámrsk MUDr. Bruna

Majitel: Buc-Film, Trenér: Baštová Pavlína, Ing., Chov: BUC-Film Bouček J.

Kůň č. 10 LAKREG ztratil před dostihem jezdce, nebyl v moci startéra, v dostihu nestartoval. Sankce: jezdec Horčička Pavel 500 Kč za nevhodné použití bičíku (DŘ §316)




Dostihová komise: