home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 29.04.2006 - Radslavice
stav dráhy: 5.4 (měkká / Soft)
1. dostih, start 13:30
1033 CENA KAZETA PŘEROV
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí
25000 Kč (12500 - 5700 - 3800 - 1700 - 1300) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 350 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEBULA, 3 60,0 Vendula Korečková BOJ   10 Hanuš Pavel  
2. FAJF(POL), 3 65,0 ž. Dušan Andrés hlava   12 Bielík Pavel  
3. ROYAL ABLE, 3 63,0 ž. Josef Bartoš 1/2   2 Váňa st. Josef  
4. ARIETE, 3 60,0 Pavol Mišún 3/4   5 Piruch Jozef  
5. TEVIOT, 3 61,5 Martina Havelková 4   3 Holčák František  
6. LE BLANC, 3 62,5 Marcel Novák 5   7 Vinklárek Vladimír  
7. MILÁNO, 3 59,5 žk. Ladislav Hudec 6   8 Novák Antonín  
8. RUBINI, 3 60,5 Štěpánka Sedláčková 3/4   1 Růžičková Martina  
9. MIKEILA, 3 61,0 žk. Rostislav Benš 1/2   11 Popelka Stanislav  
10. GAPER, 3 63,5 Jiří Paulina 4   6 Zobal František  
11. SALVEO, 3 60,0 Petra Výtisková 5   4 Míček Milan  
12. PARABELLA, 3 62,0 Jan Derych 3   9 Složil Pavel  
Nestartovali: GALAN
Čas: 03:01,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ hlava-1/2-3/4-4-5-6-3/4-1/2-4-5-3
Maj. prémie:
5 000 Kč (NEBULA)Stáj Hanuš

Majitel: Stáj Hanuš, Trenér: Hanuš Pavel, Chov: Král Jan

2. dostih, start 14:01
1034 CENA HANÁCKÉ KYSELKY
Rovina III.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 550 + 650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BANDYTA, 5 65,0 ž. Dušan Andrés BOJ   6 Bielík Pavel  
2. CANDELARIA, 5 61,0 žk. Rostislav Benš 1/2   2 Popelka Stanislav  
3. RUBÍN, 4 60,5 Štěpánka Sedláčková 3   3 Růžičková Martina  
4. VORDONA, 8 59,0 Linda Gahlertová 6   9 Zajíček Jaroslav  
5. ESKORTA, 5 58,0 žk. Milan Zatloukal 5   4 Héč Karel  
6. LONGAR, 8 62,5 Marek Stromský 4   8 Matysík Zdeněk  
7. SINA, 5 62,0 Marcel Novák 2   1 Složil Pavel  
8. CARLITA, 4 62,5 ž. Josef Bartoš 7   5 Kašný Pavel  
9. SAGA, 6 64,5 am. Jiří Štencel 10   10 Míček Milan  
10. HAPPY STONE, 4 59,5 žk. Barbora Málková 2 1/2   11 Ministr Antonín  
DD LONGBECCA, 6 59,0 Jan Derych     12 Okleštěk Miloslav  
DD RATI ROSE, 6 59,0 Pavel Boček     7 Foukal Milan  
Nestartovali: HELINKA, SHARON, TESERA
Čas: 03:36,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-3-6-5-4-2-7-10-2 1/2

Majitel: Václav Kovářík, Trenér: Bielík Pavel, Ing., Chov: Extra Beton Plus s.r.o.

Koně č. 12 a 7 nebyli na distanci, když vítězný kůň probíhal cílem (DŘ §366). Poplatky: stáj Kantek & sons Slavkov u Brna 1000 Kč za pozdní hlášení změn.


3. dostih, start 14:31
1035 CENA FIRMY ALBO
Rovina III.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 550 + 650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHARCAN, 4 61,5 Pavol Mišún LEHCE   6 Piruch Jozef  
2. ANNY SUGAR, 6 63,0 Marcel Novák 10   1 Nováková Gabriela  
3. TERKA, 5 62,0 am. Radim Petřík 15   12 Vinklárek Antonín  
4. LEKORKA, 4 62,5 ž. Josef Bartoš 6   8 Vraj Radek  
5. LOUDA, 5 60,5 Josef Borč 3   4 Barbořík Jiří  
6. CORNEA, 5 59,0 Petr Tůma 1/2   3 Tůma Petr  
7. VIENTO, 6 59,5 žk. Milan Zatloukal 6   2 Mocek Květoslav  
8. VAILA, 8 64,5 am. Jiří Štencel 10   11 Míček Milan  
9. IBISA, 5 60,0 am. Leona Hloužková 3/4   10 Vymazal Josef  
10. LOGISTIKA, 5 58,0 žk. Miroslav Korenek 2   9 Kantek Miroslav  
11. FINITA, 6 60,0 Štěpánka Sedláčková 3   5 Zajíček Miloslav  
Z ZAKIRA, 6 59,0 Jan Derych     7 Složil Pavel  
Nestartovali: DRAGOON, KOHIMA, NATÁLKA
Čas: 03:40,00, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 10-15-6-3-1/2-6-10-3/4-2-3

Majitel: Delos CZ, Trenér: Piruch Jozef, Chov: Conet plus

Kůň č. 7 byl zadržen v průběhu dostihu pro zranění.


4. dostih, start 15:01
1036 CENA PRECHEZA a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, handicap, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAN O DESERT(FR), 6 69,0 ž. Josef Bartoš ZADRŽENĚ   2 Váňa st. Josef  
2. VIKI HARLOW, 7 64,5 am. Pavel Syrový 5   6 Hrudka st. Jaromír  
3. SIR TIROL(IRE), 13 62,0 žk. Barbora Málková 5   7 Ministr Antonín  
4. MINORITA, 5 62,0 ž. Michal Köhl hlava   5 Novák Antonín  
5. SILVER FOREST(GER), 8 67,0 Petr Syrový 10   3 Hrudka st. Jaromír  
6. HAPPY HORSE, 6 70,5 am. Lukáš Neuvirt 15   1 Uhl Jiří  
Z CETONYA, 8 65,0 am. Kamil Manderla     4 Míček Milan  
Čas: 04:56,00, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 5-5-hlava-10-15

Majitel: Hexion-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: SNC Lagardere Elevage

Kůň č. 4 byl v průběhu dostihu zadržen.


5. dostih, start 15:36
1037 CENA PIVOVARU ZUBR
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JACUZZI(POL), 4 66,0 ž. Dušan Andrés JISTĚ   2 Blecha Jan  
2. ALL HAIL(GB), 4 66,0 ž. Radek Havelka 3   1 Holčák František  
3. WATERFALL, 4 66,0 ž. Michal Köhl 2   5 Složil Pavel  
4. MIRACOL, 4 64,0 Ladislav Kocián 1/2   10 Novák Antonín  
5. BEAUTIFUL QUEEN, 4 64,0 ž. Josef Bartoš 4   3 Váňa st. Josef  
6. SOTIRA, 4 64,0 Marcel Novák 8   8 Složil Pavel  
7. CHRISAD, 4 67,0 am. Jiří Štencel 4   9 Uhl Jiří  
8. EASTER EGG, 4 64,0 Jiří Paulina 7   11 Foukal Milan  
ZN HÁDANKA, 4 66,0 am. Lukáš Neuvirt     4 Uhl Jiří  
SN LUCKY FOR LIFE, 4 63,5 žk. Rostislav Benš     6 Pindur Evžen  
Z GRÉMIUM, 4 63,0 am. Radim Petřík     12 Vinklárek Antonín  
Z RISING ROCK, 4 64,0 Bohuslav Mátl     7 Popelka Stanislav  
Čas: 05:02,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3-2-1/2-4-8-4-7

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Blecha Jan, Chov: PKI S.A.

6. dostih, start 16:11
1038 CENA FIRMY ASTRON
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3900 m, handicap, 5letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 500 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VULKÁN(SLO), 6 66,0 ž. Josef Bartoš ZADRŽENĚ   3 Složil Pavel  
2. MOON JAGUAR(IRE), 6 62,5 Marcel Novák 5   5 Vinklárek Vladimír  
3. KINGS LATA, 7 64,0 Bohuslav Mátl 10   1 Vymazal Josef  
ZN GINSANA, 8 63,0 ž. Michal Köhl     2 Novák Antonín  
ZN MONTGOMERY, 6 62,0 Štěpánka Sedláčková     4 Sousedík Pavel  
ZN LUNARET, 5 62,0 ž. Dušan Andrés     6 Hanuš Pavel  
Čas: 05:36,00, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 5-10
Maj. prémie:
10 000 Kč (KINGS LATA)TJ Brno Dvorska

Majitel: Kentia Racing, Trenér: Složil Pavel, Chov: Žrebčín Motešice

7. dostih, start 16:46
1039 CENA MĚSTA PŘEROV
Steeplechase crosscountry II.kat. - 4400 m, cena, 5letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TROUBADOUR(GER), 8 66,0 Lukáš Sloup JISTĚ   8 Ministr Antonín  
2. POLÁRNÍK, 7 67,0 ž. Josef Bartoš 3   5 Složil Pavel  
3. MONAGUA, 10 67,0 ž. Dušan Andrés 6   7 Popelka Stanislav  
4. CELZOR, 7 66,0 Bohuslav Mátl 4   2 Vymazal Josef  
5. SHOW MUST GO ON, 6 66,5 am. Radim Petřík 3   3 Vinklárek Antonín  
6. SARIUSZ(POL), 8 66,5 ž. Jan Havlíček 15   4 Havlíčková Zdena  
PN GERONNA, 5 64,0 ž. Michal Köhl     1 Barbořík Jiří  
ZN BETTLE(HUN), 5 64,5 ž. Radek Havelka     6 Papp István  
Čas: 06:43,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3-6-4-3-15
Maj. prémie:
15 000 Kč (POLÁRNÍK)Pulec Hř.Mimoň
9 000 Kč (MONAGUA)Orelio-Ohrada-Popelka
6 000 Kč (CELZOR)TJ Brno Dvorska

Majitel: DS Dreamer, Trenér: Ministr Antonín, Chov: Frau Meyer W.

8. dostih, start 17:20
1040 CENA TVCK RADSLAVICE
Steeplechase crosscountry V.kat. - 3900 m, cena, 5letí a starší
25000 Kč (12500 - 5800 - 3700 - 1800 - 1200)
Zápisné: 250 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KORINKA, 5 67,0 ž. Dušan Andrés BOJ   9 Poles Pavel  
2. LICIUS, 8 68,0 Jaromír Hrudka 2 krk   8 Hrudka st. Jaromír  
3. DORETTA, 10 62,0 Štěpánka Sedláčková 10   1 Zajíček Miloslav  
4. EMANUEL(GER*), 6 63,5 Marcel Novák 3   2 Vítek Roman  
5. LUCERNA, 13 62,0 Linda Gahlertová 4   7 Zajíček Jaroslav  
6. LEOŠ, 10 68,0 ž. Michal Köhl 2 1/2   5 Složil Pavel  
PN MONETO(GER), 5 67,0 ž. Josef Bartoš     3 Váňa st. Josef  
ZN CHERUBÍN, 9 63,0 am. Radim Petřík     6 Vinklárek Antonín  
Nestartovali: ERÁKLIE
Čas: 06:03,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-10-3-4-2 1/2

Majitel: Poles-Stáj Olešnice, Trenér: Poles Pavel, Chov: Popelka S.,Ing.


Dostihová komise: