home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 29.04.2006 - Karlovy Vary
stav dráhy: 5.5 (měkká / Soft)
1. dostih, start 10:16
1027 Dostih Karlovarského kraje
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SATANA(GER), 4 60,5 ž. Iva Miličková BOJ   4 Minařík 2 Ferdinand 60
2. LATWING, 6 63,5 am. Marek Šimák nos   7 Pejšková Ivana 70
3. SIDE STAR(GER), 5 55,5 žk. Ingrid Koplíková 2   1 Koplík Zdeno 70
4. RACONA, 4 55,5 ž. Jaroslav Kovařík krk   6 Hulínský Václav 60
5. SAS, 5 61,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2 3/4   8 Minařík 2 Ferdinand 35
6. DISÓ, 5 55,5 Jakub Pavlíček 2 3/4   5 Maršíčková Miroslava 30
7. CATTLEYA(GB), 7 51,5 ž. Václav Janáček 2   3 Kotáb Eduard 80
8. IDEALIST(POL), 4 57,0 am. Josef Váňa ml. 5   9 Kotáb Eduard 50
9. PALDOX(FR), 4 62,0 Martina Cachová 3   2 Vondrová Lucie 60
Čas: 02:22,70, Mezičasy: (28,10 - 28,41 - 27,27 - 30,14 - 28,87)
Výrok: BOJ nos-2-krk-2 3/4-2 3/4-2-5-3

Majitel: Racing club Finiš,o.s., Trenér: Minařík 2 Ferdinand, Chov: Hess M.u.frau Stüber L.,Dr.

Sankce: jezdec Janáček Václav odnětí licence na 2 dny tj. 13-14.5.2006 za tísnění v cílové rovině, které mělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c), jezdec Šimák Marek 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ 364c)


2. dostih, start 10:51
1028 Stollbert - dostih architektů
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 700 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GIRO, 6 54,0 ž. Ilona Hronová BOJ   10 Nováková Gabriela 110
2. ROZKOŠNÁ(IRE*), 6 52,5 ž. Iva Miličková 1   12 Horáková Lenka 25
3. NEW TIGER(GER), 4 57,0 ž. Jan Rája 1 3/4   7 Luka Václav 50
4. COLLEGE CLASSIC(IRE), 7 56,5 Jiřina Andrésová 1   2 Koplík Zdeno 35
5. CARNATION, 4 60,0 ž. Romana Neslerová 13   9 Váňa Tomáš 60
6. KORENBLOEM, 5 52,0 Natalie Arendsen 6   4 Bartoš st. Josef 120
7. AQUAREL, 4 53,5 Zuzana Vokálková 7   11 Chaloupka Václav 150
8. DZIALON(POL), 6 58,0 ž. Martin Srnec 1 3/4   5 Baštová Pavlína 120
9. HAPPYMENA, 5 56,5 ž. Jaroslav Kovařík 1/2   8 Drlík Jaroslav 100
10. GIGO, 8 54,0 ž. Kristýna Bezděková 2 1/4   6 Jirka Petr 120
11. ZYPRESSE(GER), 4 51,0 Kateřina Palupčíková 2 1/4   3 Váňa st. Josef 80
12. PECOS, 4 54,0 ž. Václav Janáček 6   1 Růžičková Martina 150
Čas: 02:20,80, Mezičasy: (27,36 - 28,61 - 28,32 - 29,09 - 27,44)
Výrok: BOJ 1-1 3/4-1-13-6-7-1 3/4-1/2-2 1/4-2 1/4-6
Maj. prémie:
10 000 Kč (GIRO)Final s.r.o.Příšovice
6 000 Kč (ROZKOŠNÁ(IRE*))DC Zámrsk MUDr. Bruna
4 000 Kč (CARNATION)Stáj Jana a spol.

Majitel: Final s.r.o.Příšovice, Trenér: Nováková Gabriela, Chov: Škréta Č.

Poplatky: stáj Final s.r.o.Příšovice 200 Kč za změnu barvy čapky (DU 15/3).


3. dostih, start 11:15
1029 Cena Dr. Emanuela a Karin von Kienlin
Rovina II.kat. - 1200 m, handicap, 4letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ACOSS, 4 61,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   2 Vondrová Lucie 40
2. LAPTOP, 7 53,0 ž. Ilona Hronová 1   3 Bezstarosta Zdeněk 80
3. MARIETTE, 5 56,0 ž. Václav Janáček 6   4 Kub Petr 50
4. MIX, 9 52,0 ž. Jaroslav Kovařík 3/4   5 Vítek František 70
5. BEL CANTO(POL), 5 57,0 ž. Jan Rája 1/2   1 Hanuš Pavel 60
6. BRIZANCE, 5 51,0 ž. Iva Miličková 4   6 Maršíčková Miroslava 100
7. PARISIEN SIR, 4 58,5 Šárka Pulpánová 3/4   7 Fedorowicz Vladislav 60
Čas: 01:20,40, Mezičasy: (27,10 - 26,21 - 27,13)
Výrok: JISTĚ 1-6-3/4-1/2-4-3/4
Maj. prémie:
15 000 Kč (ACOSS)Hrubý
9 000 Kč (LAPTOP)Vivien - Bekrová
6 000 Kč (MARIETTE)Hugo-Kub

Majitel: Hrubý, Trenér: Vondrová Lucie, Chov: Hrubý F.,Ing.

4. dostih, start 11:45
1030 Schega a Nagel Cup
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DEL SOLE(POL), 4 58,0 ž. Jan Rája LEHCE   1 Váňa st. Josef 25
2. HERETIC, 5 60,0 ž. Martin Srnec 7   6 Drlík Jaroslav 50
3. LE VENT(GER), 4 61,0 ž. Radek Koplík krk   7 Koplík Zdeno 30
4. ELEKT(POL), 4 57,0 ž. Ramil Děmidov 3/4   3 Luka Václav 100
5. SHARANA, 5 57,5 ž. Kristýna Bezděková 1 3/4   4 Váňa Tomáš 100
6. ARYMAN(POL), 4 62,0 Adam Pekarovič 4 1/2   5 Seménka Zdeněk 100
7. KICOS, 4 57,0 ž. Jiří Chaloupka 3   2 Vondrová Lucie 40
8. SILNAR(GB), 9 62,0 ž. Jaroslav Donoval 2   8 Kinský Pavel 100
Čas: 01:53,30, Mezičasy: (31,02 - 28,61 - 27,94 - 25,80)
Výrok: LEHCE 7-krk-3/4-1 3/4-4 1/2-3-2
Maj. prémie:
15 000 Kč (HERETIC)Görgl`s Farm
9 000 Kč (SHARANA)Martina Poláková

Majitel: Javor, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Kaluba D.,Strójwas B.

5. dostih, start 12:43
1031 Cena Junior International Club
Steeplechase IV.kat. - 3700 m, cena, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 500 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PERGON, 5 62,0 am. Vladimír Černý JISTĚ   6 Chaloupka Václav 150
2. SORBONNA, 5 66,5 am. Josef Váňa ml. 3 1/2   3 Váňa st. Josef 60
3. HARRY THE BEAVER(IRE), 7 68,5 am. Pavel Horčička 2 3/4   7 Chaloupka Václav 50
4. TRUSTY(GER), 5 68,0 ž. Tomáš Hurt daleko   8 Neuberg Filip 20
5. CEDR, 10 70,5 Luboš Urbánek 8   4 Kub Ivan 60
6. GOTYK(POL), 9 62,5 Jan Rája 1 3/4   2 Luka Václav 50
7. MARKOT, 5 65,0 Lukáš Kasl 14   5 Lisek Michal 120
Z INDIGO BLUE(POL), 5 63,5 Jan Faltejsek     1 Baštová Pavlína 120
Čas: 05:09,30, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3 1/2-2 3/4-daleko-8-1 3/4-14
Maj. prémie:
5 000 Kč (PERGON)Ondra,Matyáš+Flash

Majitel: Ondra,Matyáš+Flash, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Statek Litobratřice s.r.o.

Sankce: jezdec Kasl Lukáš 500 Kč za nadměrné a zbytečné použití bičíku (DŘ §316)


6. dostih, start 13:17
1032 Dostih města Karlovy Vary
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONEKOR(POL), 3 59,0 ž. Jan Rája BOJ   2 Luka Václav 35
2. CHIFF, 3 55,0 ž. Václav Janáček 3/4   4 Nováková Gabriela 50
3. PARPAR, 3 55,5 Jakub Pavlíček 6   1 Maršíčková Miroslava 80
4. TORNADO LOU, 3 55,5 ž. Radek Koplík 2   6 Lisek Michal 60
5. CLUB PLAN(POL), 3 57,0 am. Josef Váňa ml. kr.hlava   7 Hanuš Pavel 60
6. DOUBLE CLUB(POL), 3 55,5 ž. Martin Srnec 5   8 Bekrová Gabriela 80
7. VINNY RISK, 3 60,5 ž. Jiří Chaloupka 10   3 Chaloupka Václav 80
8. SLAVINIKA, 3 51,0 Jiřina Andrésová daleko   5 Seménka Zdeněk 150
Čas: 01:55,80, Mezičasy: (29,72 - 27,64 - 28,71 - 29,79)
Výrok: BOJ 3/4-6-2-kr.hlava-5-10-daleko

Majitel: Bunty Team, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Polska Korp.Iwestycyjna S.A.


Dostihová komise: