home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 23.04.2006 - Praha
stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:02
1019 PICK 5 JACKPOT HANDICAP
Rovina III.kat. - 2410 m, handicap, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VODORYS, 4 58,0 ž. Václav Janáček ZADRŽENĚ   9 Neuberg Filip 25
2. MAÁDID, 4 54,5 Josef Sovka 4   5 Koplík Zdeno 100
3. LETNÍ DUHA, 4 59,0 Linda Gahlertová 1/2   7 Šilhavý Ladislav 40
4. KORENBLOEM, 5 51,0 Natalie Arendsen 2 1/2   1 Bartoš st. Josef 100
5. SIXTEEN(FR), 6 56,5 am. Josef Váňa ml. 2   3 Váňa st. Josef 35
6. VERSALUKA, 5 57,0 am. Helena Pejšková, Ing. 4   2 Pejšková Ivana 80
7. LISMORE(GER), 6 52,0 ž. Iva Miličková 2 1/2   8 Bezstarosta Zdeněk 70
8. LATWING, 6 55,5 Hana Havránková krk   4 Pejšková Ivana 80
Nestartovali: CROMWEL
Čas: 02:40,81, Mezičasy: (29.45 - 26.59 - 27.26 - 25.63 - 25.92 - 25.95)
Výrok: ZADRŽENĚ 4-1/2-2 1/2-2-4-2 1/2-krk
Maj. prémie:
10 000 Kč (VODORYS)Orling
6 000 Kč (MAÁDID)Clint-Racing
4 000 Kč (LETNÍ DUHA)MHM

Majitel: Orling, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Hřebčín Napajedla

2. dostih, start 14:31
1020 CENA FACTORINGU ČESKÉ SPOŘITELNY a.s. (hdcp)
Rovina II.kat. - 2410 m, handicap, 4letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KADRA(POL), 6 60,0 ž. Jan Rája TUHÝ BOJ   6 Váňa st. Josef 25
2. BACCARAT, 4 57,0 ž. Dušan Andrés krk   1 Kabelková Hana 60
3. HARRY THE BEAVER(IRE), 7 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   4 Chaloupka Václav 50
4. DEDARINA(POL), 4 62,0 ž. Radek Koplík 1 1/4   2 Blecha Jan 70
5. ARCUM, 6 55,0 ž. Václav Janáček 1   3 Koplík Zdeno 40
6. LOKALI, 4 51,0 ž. Iva Miličková 3 1/4   5 Kotáb Eduard 80
7. WERENA, 5 55,5 Jaromír Šafář 11   7 Horová Oliva 80
Čas: 02:41,41, Mezičasy: (30.46 - 27.17 - 26.50 - 26.01 - 25.06 - 26.21)
Výrok: TUHÝ BOJ krk-1 1/4-1 1/4-1-3 1/4-11
Maj. prémie:
15 000 Kč (BACCARAT)MB Transport
9 000 Kč (ARCUM)Václav Slovák

Majitel: Polar-Sportovní služby-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Baraniecki Z.

Kůň č. 6 KADRA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

3. dostih, start 15:04
1021 CENA ČMKS HOLDING a.s.
Rovina IV.kat. - 1310 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HAVANKA, 3 51,0 žk. Ingrid Koplíková JISTĚ   14 Hanousek Ladislav 100
2. MOŘSKÁ PANNA, 3 52,0 Adéla Klepetková 1   4 Petrlík Allan 100
3. NORMON, 3 53,5 Jaromír Šafář 1/2   8 Pejšková Ivana 100
4. TELLEYRAND(POL), 3 60,0 ž. Dušan Andrés hlava   9 Horáková Lenka 20
5. BENAFI, 3 53,5 ž. Iva Miličková krk   11 Kroutilík Jaroslav 130
6. MYŠKA, 3 54,5 ž. Jaroslav Kovařík 1 1/4   13 Michal Jiří 100
7. HIERONYMUS, 3 57,0 ž. Václav Janáček krk   10 Pejšková Ivana 30
8. GREEN LAND(POL), 3 57,0 ž. Jan Rája 4 1/4   2 Luka Václav 60
8. MIDERISK, 3 57,0 ž. Martin Pišl současně   7 Fedorowicz Vladislav 60
10. SWEET CAROLINE, 3 54,0 ž. Ilona Hronová 3/4   6 Faltová Oliva 80
11. SABINNE, 3 56,0 Vendula Korečková 4   5 Hanuš Pavel 100
12. JIMMY JACK, 3 53,5 žk. Miroslav Korenek 1/2   12 Bekrová Gabriela 100
13. SWEET DREAMS, 3 55,5 Helena Blažková 1 1/4   3 Kinský Pavel 100
14. WILD CAT, 3 51,0 Jiřina Andrésová 10   1 Bořánek Václav 130
Nestartovali: IMÁGO, LLOMBARDS
Čas: 01:24,58, Mezičasy: (32.14 - 24.96 - 27.48)
Výrok: JISTĚ 1-1/2-hlava-krk-1 1/4-krk-současně-4 1/4-3/4-4-1/2-1 1/4-10
Maj. prémie:
5 000 Kč (HAVANKA)Stáj Pavlíny Vítů

Majitel: Stáj Pavlíny Vítů, Trenér: Hanousek Ladislav, Chov: Vítů-Mohuřice

4. dostih, start 15:32
1022 CENA SPECIAL TURBO a.s.
Rovina III.kat. - 1310 m, cena, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHERI RULES, 4 58,0 ž. Jan Rája V. LEHCE   9 Vraj Radek 80
2. RADOVAN, 8 55,5 Radka Hovadová 3 1/2   7 Mimra Zdeněk 60
3. MERITAMON(GB), 4 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1   12 Chaloupka Václav 20
4. SHIRON, 4 58,0 ž. Václav Janáček 1 1/4   6 Bartoš st. Josef 60
5. FREE DANCER, 5 55,5 Jiřina Andrésová hlava   5 Pátková Renata 60
6. VIKTOMA, 4 56,5 ž. Ferdinand Minařík 2 kr.hlava   1 Chaloupka st. Jiří 120
7. ORION(SLO), 4 56,0 Jakub Pavlíček 4 1/4   2 Vraj Radek 100
8. LETOUN, 4 55,0 žk. Milan Zatloukal 1 1/2   14 Horová Oliva 150
9. LASCAR, 10 63,0 ž. Kristýna Bezděková 1/2   11 Váňa Tomáš 60
10. JAKUBANY(GER), 5 57,0 ž. Martin Pišl nos   16 Fedorowicz Vladislav 180
11. AQUAREL, 4 52,5 Šárka Pulpánová hlava   8 Chaloupka Václav 150
12. OLIVETTA, 4 53,0 žk. Radek Man 3 1/2   10 Chaloupka Václav 180
13. MOVING HARL, 5 53,5 ž. Blanka Šarinová 2 1/2   3 Maršíčková Miroslava 120
14. THE BIG EASY(GER), 4 54,5 Josef Sovka 4   13 Koplík Zdeno 80
Nestartovali: BEAUTY STAR, VADEMECUM, VANÁT
Čas: 01:22,31, Mezičasy: (08.06 - 22-46 - 24.38 - 27.41)
Výrok: VELMI LEHCE 3 1/2-1-1 1/4-hlava-kr.hlava-4 1/4-1 1/2-1/2-nos-hlava-3 1/2-2 1/2-4
Maj. prémie:
10 000 Kč (CHERI RULES)Chanci-Valašsko
6 000 Kč (RADOVAN)Zábavné učení - Mimra
4 000 Kč (SHIRON)Špaček Xaverov-Bartoš

Majitel: Chanci-Valašsko, Trenér: Vraj Radek, Ing., Chov: Hovadík D.Ing.

Sankce: jezdec Zatloukal Milan výstraha za zbytečné použití bičíku (DŘ §316).


5. dostih, start 16:04
1023 VELKÁ CENA BECK INTERNATIONAL (32. MEMORIÁL RUDOLFA DEYLA)
Rovina NL - 1410 m, cena, 3letí - klisny
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2550 + 2550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VANESSIA, 3 57,0 Jakub Pavlíček LEHCE   4 Maršíčková Miroslava 50
2. HIGH RESERVATION(IRE), 3 59,0 ž. Jan Korpas 2 1/4   6 Vítek Roman 30
3. CHEERS FOR CHIARA, 3 56,0 ž. Ilona Hronová 3/4   5 Růžičková Martina 80
4. MARACUDA, 3 57,0 ž. Radek Koplík 2   9 Zobal František 100
5. SAPORA, 3 57,0 ž. Dušan Andrés 1/2   8 Lisek Michal 80
6. VIOLET MOON, 3 56,0 ž. Iva Miličková 1 1/4   12 Maršíčková Miroslava 100
7. VARINETA, 3 56,0 ž. Václav Janáček 3/4   2 Demele Jan 50
8. AMARETTO, 3 57,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2   1 Chaloupka Václav 150
9. CHENNAI(POL), 3 59,0 ž. Jan Rája 1/2   7 Luka Václav 35
10. HA HA, 3 56,0 Jaromír Šafář 2   10 Drlík Jaroslav 180
11. SANTA ANNA MARIE, 3 57,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2 3/4   13 Vinklárek Vladimír 180
12. THUNDER FLOWER(GER), 3 57,0 ž. Jaroslav Donoval 5   3 Kinský Pavel 100
13. GÓRSKA RZEKA(POL), 3 57,0 ž. Martin Pišl 3/4   14 Hanousek Ladislav 120
ZN DYNASTIA(POL), 3 56,0 ž. Martin Srnec     11 Váňa st. Josef 100
Nestartovali: TITITAKA
Čas: 01:28,10, Mezičasy: (13.23 - 23.42 - 25.34 - 26.11)
Výrok: LEHCE 2 1/4-3/4-2-1/2-1 1/4-3/4-1/2-1/2-2-2 3/4-5-3/4
Maj. prémie:
20 000 Kč (VANESSIA)Trucks & Trailers
12 000 Kč (CHEERS FOR CHIARA)Kis-vodomery.cz
8 000 Kč (MARACUDA)Quartis

Majitel: Trucks & Trailers, Trenér: Maršíčková Miroslava, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č. 4 VANESSIA byl vybrán k antidopingové kontrole. Kůň č. 11 DYNASTIA ztratil v okamžiku startu svého jezdce, byl v moci startéra.

video

6. dostih, start 16:34
1024 CENA HIC & SERVICES
Rovina IV.kat. - 1810 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHODUS, 3 55,5 Jiřina Andrésová BOJ   6 Vinklárek Vladimír 50
2. DIKTYS, 3 58,0 ž. Martin Srnec hlava   2 Olehla Čestmír 30
3. VISPAGIA, 3 54,0 žk. Ingrid Koplíková 1   5 Héč Karel 120
4. LA MAGIC FOR LIFE, 3 56,5 ž. Václav Janáček 1 1/4   10 Neuberg Filip 25
5. AMARILA, 3 57,5 ž. Jiří Chaloupka 3/4   8 Chaloupka Václav 120
6. LAGRET, 3 58,0 ž. Ilona Hronová 3 1/2   14 Faltová Oliva 150
7. NACRE, 3 55,0 Jaromír Šafář 14   12 Pejšková Ivana 110
8. VADESTA, 3 56,5 ž. Ferdinand Minařík 2 3   13 Minařík 2 Ferdinand 70
9. SIBILA, 3 56,5 ž. Jaroslav Kovařík 3/4   1 Vavroušek Josef 100
10. SHARP HOUSE, 3 58,0 ž. Dušan Andrés 3 1/2   15 Kub Ivan 70
S ACHERON, 3 54,5 žk. Radek Man     11 Vašina Josef 180
S INDIAN MOON, 3 56,5 Adéla Klepetková     7 Petrlík Allan 60
DD CHA CHA, 3 54,5 žk. Jana Trňáková     4 Kantek Miroslav 150
Nestartovali: LISBOA, LOROWAY, PIGO, REDUL
Čas: 01:58,43, Mezičasy: (14.45 - 25.63 - 25.15 - 27.07 - 26.13)
Výrok: BOJ hlava-1-1 1/4-3/4-3 1/2-14-3-3/4-3 1/2
Maj. prémie:
5 000 Kč (SHODUS)Stáj Kmoníček

Majitel: Stáj Kmoníček, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Hřebčín Napajedla

Koně č. 7 INDIAN MOOM a č. 11 ACHERON neodstartovali, byli v moci startéra.


7. dostih, start 17:07
1025 CENA ALLAN RODGERA
Rovina III.kat. - 1610 m, cena, 3letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAUREAT(GER), 3 60,0 ž. Václav Janáček LEHCE   11 Neuberg Filip 20
2. ZANDRO(GER), 3 56,5 am. Josef Váňa ml. 1 1/2   8 Váňa st. Josef 35
3. MOONRAIN, 3 57,0 ž. Radek Koplík 1   13 Lisek Michal 50
4. NORD OUEST, 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka krk   4 Chaloupka Václav 100
5. SHAMROCK ZIPPORA(BEL), 3 58,5 ž. Jan Rája 2 1/4   9 Blecha Jan 60
6. PULNECCA, 3 53,5 ž. Kristýna Bezděková krk   2 Jelínek Zbyněk 150
7. ANDULKA ŠAFÁŘOVA, 3 57,5 ž. Martin Pišl 3   3 Fedorowicz Vladislav 100
8. NEVER BLUE(GER), 3 56,5 ž. Jaroslav Kovařík 1 1/4   10 Vítek František 60
9. DENNÍ BOUŘE, 3 57,0 ž. Ramil Děmidov 3 1/2   12 Hurt Jiří 180
10. MARWIN, 3 52,5 Jiřina Andrésová 2   5 Zobal František 120
11. WORLD OF GLORY(GER), 3 51,0 Šárka Pulpánová 2 1/4   6 Fedorowicz Vladislav 150
12. LUCKY LUCIANO, 3 55,0 ž. Iva Miličková 3   7 Šatra Tomáš 60
S KORAL CZERWONY(POL), 3 55,0 ž. Martin Srnec     1 Demele Jan 120
Čas: 01:42,80, Mezičasy: (25.63 - 23.04 - 26.31 - 27.83)
Výrok: LEHCE 1 1/2-1-krk-2 1/4-krk-3-1 1/4-3 1/2-2-2 1/4-3
Maj. prémie:
10 000 Kč (MOONRAIN)CK Martin Tour
6 000 Kč (NORD OUEST)Saller

Majitel: Gestüt Haus Hahn-Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Gest.Haus Hahn

Kůň č. 1 KORAL CZERWONY neodstartoval, byl v moci startéra. Sankce: jezdec Rája Jan 200 Kč za nekázeň na startu (DŘ §337).


8. dostih, start 17:33
1026 CENA SUN SHINE CLARE
Rovina IV.kat. - 1610 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COSMETIK, 6 61,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   7 Chaloupka Václav 30
2. MONTE CARLO, 9 52,5 žk. Radek Man 1   10 Chaloupka Václav 60
3. WILDFIRE, 4 58,5 am. Josef Váňa ml. 2 3/4   4 Růžičková Martina 110
4. DIPLOMATKA, 4 59,5 ž. Ramil Děmidov hlava   12 Vítek Pavel 110
5. RACING, 7 55,0 Dagmar Jeníková, Mgr. 1 1/2   1 Hanousek Ladislav 70
6. RENESH, 4 56,0 Jakub Pavlíček krk   6 Jelínek Zbyněk 110
7. TAMMYJOOM, 5 61,0 Jiřina Andrésová hlava   14 Vrba Pavel 100
8. LHOTSE SHAR, 5 58,0 ž. Dušan Andrés 2 3/4   3 Kub Ivan 50
9. FIMFÁRUM, 5 57,0 ž. Radek Koplík 1   2 Bekrová Gabriela 80
10. SAN JOSE, 5 54,5 Natalie Arendsen kr.hlava   8 Bartoš st. Josef 150
11. ARROWS PEPE, 5 63,0 ž. Martin Srnec 1 1/2   5 Bezstarosta Zdeněk 35
12. SANTORI(GB), 6 55,5 Radka Hovadová 1 3/4   11 Mimra Zdeněk 110
13. MODUL, 8 61,0 ž. Iva Miličková 3   9 Chaloupka st. Jiří 110
14. LADY DOT, 5 55,5 ž. Ilona Hronová 5   13 Faltová Oliva 150
Nestartovali: GREND, SEA PLANE, VIKONKA
Čas: 01:42,76, Mezičasy: (25.80 - 24.28 - 25.34 - 27.34)
Výrok: JISTĚ 1-2 3/4-hlava-1 1/2-krk-hlava-2 3/4-1-kr.hlava-1 1/2-1 3/4-3-5
Maj. prémie:
5 000 Kč (COSMETIK)Ondra,Matyáš+Flash

Majitel: Ondra,Matyáš+Flash, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Pšurný Josef

Sankce: trenér Jelínek Zbyněk 200 Kč za pozdní příchod koně č. 6 RENESH do padocku (DŘ §332)



Dostihová komise: