home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 09.04.2006 - Praha
stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:05
1001 CENA ŠAMPIONÁTU JEZDCŮ CK MARTIN TOUR (hdcp)
Rovina IV.kat. - 1300 m, handicap, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FREE DANCER, 5 51,0 Jiřina Andrésová JISTĚ   8 Pátková Renata 120
2. TAMMYJOOM, 5 57,0 ž. Iva Miličková 1/2   1 Vrba Pavel 110
3. SHIRON, 4 57,0 ž. Václav Janáček 3/4   14 Bartoš st. Josef 60
4. LHOTSE SHAR, 5 62,0 ž. Dušan Andrés 2   11 Kub Ivan 100
5. WILDFIRE, 4 58,5 Tomáš Lukášek 1 1/2   7 Růžičková Martina 110
6. VIKTOMA, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1   6 Chaloupka st. Jiří 110
7. INCHIBAR(GB), 4 58,0 ž. Jan Demele 1 1/2   3 Petrlík Allan 23
8. VÝRAZ, 4 56,0 Dagmar Jeníková, Mgr. 1   5 Hanousek Ladislav 100
9. CHADARA, 5 51,5 žk. Ingrid Koplíková 2 1/2   10 Váňa Tomáš 150
10. RACONA, 4 56,5 ž. Jaroslav Kovařík krk   4 Hulínský Václav 120
11. NEUTRON, 9 51,5 ž. Kristýna Bezděková 1/2   2 Faltová Oliva 110
12. PORTO, 4 52,0 žk. Radek Man 2 3/4   9 Chaloupka Václav 130
13. BRIGIT, 4 57,5 Jaromír Šafář 2 1/2   13 Havlíčková Zdena 110
14. LEOPOLDA, 4 52,5 Šárka Pulpánová 2 3/4   12 Fedorowicz Vladislav 100
Nestartovali: GREND, TALCUM LADY
Čas: 01:22,02, Mezičasy: (7.87 - 22.12- 25.11 - 26.92)
Výrok: JISTĚ 1/2-3/4-2-1 1/2-1-1 1/2-1-2 1/2-krk-1/2-2 3/4-2 1/2-2 3/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (FREE DANCER)Filipův kůň

Majitel: Filipův kůň, Trenér: Pátková Renata, Ing., Chov: Pátková R.

2. dostih, start 14:36
1002 CENA AGROFRUCT a.s.
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAMAR, 3 52,5 žk. Ingrid Koplíková BOJ   2 Bekrová Gabriela 180
2. CHEERS FOR CHIARA, 3 57,0 Tomáš Lukášek 1/2   3 Růžičková Martina 35
3. HIERONYMUS, 3 56,0 ž. Václav Janáček nos   13 Pejšková Ivana 50
4. AMARETTO, 3 51,0 Šárka Pulpánová 2 3/4   7 Chaloupka Václav 35
5. JADEED, 3 52,0 Jiřina Andrésová 2   1 Hanousek Ladislav 120
6. TORNADO LOU, 3 52,0 Jaromír Šafář krk   9 Lisek Michal 120
7. TITITAKA, 3 53,5 ž. Jaroslav Kovařík 1 1/4   6 Michal Jiří 70
8. ROYAL ABLE, 3 52,5 Kateřina Palupčíková 1 1/2   12 Váňa st. Josef 45
9. APANELLA, 3 55,0 Linda Gahlertová 3/4   5 Váňa Tomáš 180
10. LIBERAIN, 3 56,0 žk. Milan Zatloukal 3 1/4   14 Hrudka st. Jaromír 120
11. LESLEY LADY, 3 55,5 ž. Martin Srnec 7   10 Bezstarosta Zdeněk 200
12. TAMMYRULES, 3 55,0 ž. Jaroslav Donoval 1 1/4   8 Vrba Pavel 110
13. CAYMAN SOUL, 3 56,0 Jakub Pavlíček krk   11 Maršíčková Miroslava 100
S MYŠKA, 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2     4 Michal Jiří 120
Nestartovali: EROL, PURBECCA, SHODUS
Čas: 01:29,15, Mezičasy: (13,63 - 22,81 - 25,58 - 27,14)
Výrok: BOJ 1/2-nos-2 3/4-2-krk-1 1/4-1 1/2-3/4-3 1/4-7-1 1/4-krk
Maj. prémie:
5 000 Kč (RAMAR)Elektroprof - Bekrová

Majitel: Elektroprof - Bekrová, Trenér: Bekrová Gabriela, Chov: Pospíšilová M.

Kůň č. 4 MYŠKA neodstartoval, byl v moci startéra. Sankce: jezdec Koplíková Ingrid 1000 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c).


3. dostih, start 15:02
1003 CENA MYDLÁŘKY BENEŠOV a.s. (hdcp)
Rovina II.kat. - 1400 m, handicap, 4letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHADOW DAY, 4 65,5 ž. Dušan Andrés JISTĚ   4 Tichá Dana 50
2. LUCKY RAIN(HOL), 6 61,5 ž. Radek Koplík 1 3/4   1 Pejšková Ivana 60
3. ARYMAN(POL), 4 60,5 Adam Pekarovič 1/2   6 Seménka Zdeněk 80
4. MARIETTE, 5 57,0 ž. Václav Janáček krk   2 Kub Petr 60
5. MERITAMON(GB), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka hlava   3 Chaloupka Václav 40
6. IMPOSANT SHADDAD, 5 54,0 ž. Iva Miličková 3/4   7 Vrba Pavel 70
7. QUEEN`S GLORY(IRE), 4 52,0 Jaromír Šafář 1 3/4   5 Havlíčková Zdena 60
8. MAMBO DANCER(FR), 8 51,0 Jiřina Andrésová 3   8 Koplík Zdeno 80
Čas: 01:27,35, Mezičasy: (13,83 - 22,20 - 25,19 - 26,14)
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1/2-krk-hlava-3/4-1 3/4-3
Maj. prémie:
15 000 Kč (SHADOW DAY)Losenický tiskárna-Tichá
9 000 Kč (MARIETTE)Hugo-Kub

Majitel: Losenický tiskárna-Tichá, Trenér: Tichá Dana, Chov: Holovská E.,Mgr.

Sankce: trenér Koplík 2 Zdeno 400 Kč za nenahlášené sedlání mimo sedliště koně č.8 MAMBO DANCER (DŘ §330)


4. dostih, start 15:33
1004 CENA AGROEFECT s.r.o.
Rovina V.kat. - 2200 m, cena, 4letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LARMON, 4 57,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   9 Neuberg Filip 50
2. RAGLÁN, 4 58,0 ž. Ilona Hronová 1 3/4   5 Růžičková Martina 100
3. MINI GOLF, 7 61,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   2 Chaloupka Václav 40
4. VIKTORINA, 4 55,0 Tomáš Lukášek krk   10 Růžičková Martina 80
5. SHAKIRA, 4 54,5 Miroslava Přibylová nos   3 Jelen Jaroslav 100
6. FRAJERKA, 4 53,0 Jaromír Šafář 1 3/4   1 Pátková Renata 80
7. VIDEON, 6 56,0 Jakub Pavlíček 1/2   7 Maršíčková Miroslava 50
8. FABULIT, 5 54,0 am. Veronika Marková 1 1/4   6 Pejšková Ivana 160
9. VALUNKA, 6 52,5 Šárka Pulpánová 6   8 Drlík Jaroslav 100
10. BRONX, 5 60,5 žk. Adéla Dvořáková nos   4 Votava Jaroslav 40
Čas: 02:26,62, Mezičasy: (15,57 - 25,26 - 25,88 - 24,81 - 27,34 - 26,78)
Výrok: JISTĚ 1 3/4-3/4-krk-nos-1 3/4-1/2-1 1/4-6-nos

Majitel: Orling, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Hlačík L.,MVDr.

5. dostih, start 16:03
1005 CENA JATEK ČESKÝ BROD a.s. (I. odd.)
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZANDRO(GER), 3 55,5 ž. Martin Srnec JISTĚ   10 Váňa st. Josef 30
2. NERO KRVAVÝ BÁSNÍK, 3 59,0 ž. Ramil Děmidov 2 1/4   9 Šilhavý Ladislav 40
3. LATINIRA, 3 56,5 ž. Ilona Hronová 3   5 Růžičková Martina 50
4. NORD OUEST, 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2   8 Chaloupka Václav 50
5. SEXY RHEINBERG(GER), 3 53,5 ž. Jaroslav Kovařík 1/2   4 Kinský Pavel 80
6. LEMES HOFFNUNG(GER), 3 53,5 Helena Blažková 3 3/4   6 Kinský Pavel 70
7. ALPHA GUMP(GER), 3 56,0 Jakub Pavlíček 4 1/2   7 Maršíčková Miroslava 100
8. LUXUS(POL), 3 53,5 Jaromír Šafář 1/2   2 Zobal František 100
9. BOLD RUL, 3 56,0 žk. Milan Zatloukal 9   11 Hrudka st. Jaromír 150
10. CONQUISTA(GER), 3 53,5 ž. Jaroslav Donoval 10   3 Kinský Pavel 100
11. KORAL CZERWONY(POL), 3 55,0 ž. Václav Janáček krk   1 Demele Jan 80
Nestartovali: ESRISK
Čas: 01:43,40, Mezičasy: (27,67 - 25,19 - 25,34 - 25,20)
Výrok: JISTĚ 2 1/4-3-1/2-1/2-3 3/4-4 1/2-1/2-9-10-krk
Maj. prémie:
10 000 Kč (NERO KRVAVÝ BÁSNÍK)Stáj Radimovice-Šilhavý
6 000 Kč (LATINIRA)Conseq
4 000 Kč (NORD OUEST)Saller

Majitel: Jasna, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Hof Ittlingen

Sankce: trenér Votava Jaroslav výstraha za nepřipravenost koně do dostihu (DŘ §411f), trenér Kinský Pavel 400 Kč za změnu barvy čapky (DŘ §105)


6. dostih, start 16:38
1006 CENA "U STRÝČKA SAMA" RESTAURANT MUSIC & SPORT BAR (II. odd.)
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
50000 Kč (25000 - 15000 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAUREAT(GER), 3 55,0 ž. Václav Janáček BOJ   4 Neuberg Filip 25
2. LIMAN(POL), 3 59,0 Pavol Mišún krk   9 Piruch Jozef 25
3. ANDULKA ŠAFÁŘOVA, 3 57,5 ž. Martin Pišl 2 1/4   3 Fedorowicz Vladislav 100
4. VIOLET MOON, 3 53,5 ž. Iva Miličková krk   10 Maršíčková Miroslava 100
5. STAR GATE, 3 52,0 Natalie Arendsen 6   5 Bartoš st. Josef 150
6. ASPIRANT(POL), 3 52,5 Jiřina Andrésová 2   8 Zobal František 150
7. NONAO(GER), 3 56,0 Helena Blažková 4 1/2   12 Kinský Pavel 70
8. DYNASTIA(POL), 3 51,0 Kateřina Palupčíková 2 1/2   2 Váňa st. Josef 80
9. ORTOGRAFIA(POL), 3 55,0 žk. Adéla Dvořáková 3   7 Votava Jaroslav 120
10. FERRIER(GER), 3 59,0 ž. Jaroslav Donoval 4   1 Kinský Pavel 35
11. ONE TOUCH MORE(GER), 3 55,0 Josef Sovka 8   11 Kinský Pavel 150
12. JERMAK(GER), 3 55,0 ž. Jaroslav Kovařík 2 1/2   6 Kinský Pavel 80
Čas: 01:42,77, Mezičasy: (25,53 - 22,96 - 25,95 - 28,32)
Výrok: BOJ krk-2 1/4-krk-6-2-4 1/2-2 1/2-3-4-8-2 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (ANDULKA ŠAFÁŘOVA)KUFR-Fedorowicz
6 000 Kč (VIOLET MOON)Hřebčín Křenek
4 000 Kč (STAR GATE)Stáj Bartoš

Majitel: Gestüt Haus Hahn-Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Gest.Haus Hahn

Sankce: jezdec Donovalová Helena 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316), jezdec Mišún Pavol 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316), trenér Váňa 2 Josef 500 Kč za nesprávné nasedlání koně do dostihu (DŘ §411d)


7. dostih, start 17:07
1007 49. VELKÁ DUBNOVÁ CENA RABBIT CZ a.s.
Rovina NL - 1800 m, cena, 4letí a starší
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2550 + 2550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TORLUS(GER), 5 61,5 ž. Jiří Chaloupka BOJ   6 Koplík Zdeno 30
2. MASTMAN(IRE), 4 59,0 ž. Martin Srnec 1/2   7 Váňa st. Josef 40
3. SWANGOO(GER), 6 59,0 ž. Radek Koplík 2 1/2   1 Koplík Zdeno 80
4. EVRON, 4 58,0 ž. Iva Miličková 1 1/2   4 Šilhavý Ladislav 140
5. READY FOR LIFE, 4 60,0 ž. Jan Rája 1 1/4   9 Váňa st. Josef 40
6. ARRINAO(GER), 4 61,5 ž. Jaroslav Donoval 2 1/4   2 Kinský Pavel 80
7. DEL SOLE(POL), 4 56,0 ž. Václav Janáček 1 1/2   5 Váňa st. Josef 60
8. ZAMBESI(GER), 7 61,5 ž. Jan Demele 4   10 Váňa st. Josef 55
9. RADBEC, 6 59,0 ž. Ilona Hronová 7   8 Mareš Miroslav 120
10. KICOS, 4 56,0 Jaromír Šafář 4 1/2   3 Vondrová Lucie 140
Čas: 01:53,90, Mezičasy: (14,37 - 24,12 - 24,34 - 25, 19 - 25,89)
Výrok: BOJ 1/2-2 1/2-1 1/2-1 1/4-2 1/4-1 1/2-4-7-4 1/2
Maj. prémie:
20 000 Kč (EVRON)MHM
12 000 Kč (READY FOR LIFE)Buc-Film

Majitel: Ereka -Kaucký, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Laakmann K.

Sankce: trenér Váňa 2 Josef 400 Kč za změnu barvy čapky (DŘ §105), trenér Koplík 2 Zdeno 500 Kč za nevhodný oděv při předání čestných cen (VU čl. 12 l), jezdec Miličková Iva 1000 Kč za nebezpečnou jízdu v průběhu dostihu (DŘ §364)

video

8. dostih, start 17:42
1008 CENA SPEDITION ZAVŘEL s.r.o.
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COLLEGE CLASSIC(IRE), 7 52,5 Jiřina Andrésová BOJ   8 Koplík Zdeno 25
2. COSMETIK, 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2   6 Chaloupka Václav 70
3. ARROWS PEPE, 5 58,0 ž. Martin Srnec 1 1/4   14 Bezstarosta Zdeněk 35
4. ALPHA MILLENNIUM(GER), 6 61,0 ž. Jan Rája 3 1/4   7 Vondrová Lucie 60
5. PALDOX(FR), 4 53,5 Jaromír Šafář 2 1/4   12 Vondrová Lucie 50
6. ZYPRESSE(GER), 4 51,0 Kateřina Palupčíková 8   9 Váňa st. Josef 100
7. JAKUBANY(GER), 5 57,0 ž. Martin Pišl 1/2   2 Fedorowicz Vladislav 300
8. NAWARACH(POL), 4 55,0 ž. Václav Janáček 8   5 Demele Jan 100
9. MOVING HARL, 5 53,5 ž. Blanka Šarinová 1 1/2   11 Maršíčková Miroslava 200
10. VALLETTA(GER), 4 53,5 Helena Blažková 1 1/2   13 Kinský Pavel 100
11. CAREY JAMES, 4 54,5 Miroslava Přibylová 1 1/4   3 Jelen Jaroslav 300
12. DOBRY PLAN(POL), 4 52,5 Šárka Pulpánová 1 1/2   10 Drlík Jaroslav 480
13. OLIVETTA, 4 53,5 ž. Jaroslav Kovařík 2   15 Chaloupka Václav 150
14. HIGHGROVE(GER), 4 53,5 ž. Jaroslav Donoval 16   1 Kinský Pavel 120
Nestartovali: LETOUN, VAMPERIAL
Čas: 01:54,59, Mezičasy: (14,37 - 22,80 - 23,73 - 26,11 - 27,57)
Výrok: BOJ 1/2-1 1/4-3 1/4-2 1/4-8-1/2-8-1 1/2-1 1/2-1 1/4-1 1/2-2-16
Maj. prémie:
10 000 Kč (COSMETIK)Ondra,Matyáš+Flash
6 000 Kč (ARROWS PEPE)Stáj Brett

Majitel: Clint-Racing, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Enniskillen College of Aaric

Sankce: jezdec Pulpánová Šárka výstraha za zbytečné použití bičíku (DŘ §316). Poplatky: trenér Kinský Pavel 200 Kč za změnu barvy čapky (DU 15/3)


9. dostih, start 18:10
1009 CENA VYDAVATELSTVÍ KUFR
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PHENIX FOR LIFE, 3 55,5 ž. Martin Srnec JISTĚ   10 Váňa st. Josef 23
2. LATMON, 3 56,0 žk. Milan Zatloukal 3/4   6 Neuberg Filip 35
D MOONRAIN, 3 53,5 Jaromír Šafář 3/4   14 Lisek Michal 100
3. ARIETE, 3 53,5 ž. Iva Miličková 8   8 Piruch Jozef 60
4. CLUB PLAN(POL), 3 60,0 ž. Dušan Andrés kr.hlava   1 Hanuš Pavel 60
5. SABIR, 3 52,5 žk. Ingrid Koplíková 5   7 Koplík Zdeno 70
6. DOUBLE CLUB(POL), 3 57,0 ž. Radek Koplík 1 3/4   13 Bekrová Gabriela 100
7. MIDERISK, 3 57,0 ž. Martin Pišl krk   4 Fedorowicz Vladislav 70
8. KAREY, 3 51,5 žk. Jana Trňáková 5   2 Sýkorová Marcela 180
9. NEERA(GER), 3 54,5 ž. Jaroslav Donoval 3   9 Kinský Pavel 80
10. PARPAR, 3 56,0 Jakub Pavlíček 10   11 Maršíčková Miroslava 50
Nestartovali: BUMBINA, RUBINI, WINKY TINKY
Čas: 01:57,10, Mezičasy: (15,44 - 24,50 - 24,35 - 25,65 - 27,16)
Výrok: JISTĚ 3/4-3/4-8-kr.hlava-5-1 3/4-krk-5-3-10
Maj. prémie:
5 000 Kč (PHENIX FOR LIFE)Nicole TJ Monty UH

Majitel: Nicole TJ Monty UH, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Valentová Nicole

Kůň č. 14 MOONRAIN byl diskvalifikován za nižší zjištěnou hmotnost jezdce po dostihu. Sankce: jezdec Šafář2 Jaromír 1000 Kč za nižší zjištěnou hmotnost po dostihu o 1 kg (DŘ §383d)



Dostihová komise: