home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 05.11.2006 - Praha
stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 12:03
1513 CENA SPOLEČNOSTI VOBOSYSTÉM, s.r.o.
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZESSIO(GB), 2 58,0 ž. Jan Rája JISTĚ   1 Vondrová Lucie 40
2. ESKAMOTÉR, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 2 1/4   7 Koplík Zdeno 40
3. GOLDEN RAIN(HOL), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   14 Horová Oliva 30
4. LATIBELA, 2 57,0 ž. René Koplík 2   6 Chaloupka Václav 120
5. REX, 2 58,0 ž. Radek Koplík krk   8 Bekrová Gabriela 130
6. TRAVIATA, 2 53,0 Jiřina Andrésová 2 1/2   4 Andrés Josef 150
7. DOUAUMONT(POL), 2 55,0 Jaromír Šafář 3/4   9 Kabelková Hana 300
8. ČIKY GOOD, 2 58,0 ž. Václav Janáček 9   12 Neuberg Filip 50
9. CALISTEGIA(FR), 2 53,0 Ingrid Koplíková 1 1/4   13 Koplík Zdeno 150
10. LIBRE AMERIQUE(FR), 2 55,5 Martina Cachová krk   17 Vondrová Lucie 200
11. BOUQET, 2 58,0 ž. Iva Miličková 1 1/2   2 Růžičková Martina 270
12. CARIBIK, 2 56,5 ž. Jaroslav Kovařík 16   5 Kašný Pavel 250
PN GRACE MOON(IRE), 2 53,0 Zuzana Vokálková     11 Chaloupka Václav 300
Nestartovali: CED FOR LIFE, CELENTANO(SLO), NOIR AL, VERDON
Čas: 01:31,34, Mezičasy: (15.73 - 23.73 - 23.72 - 28.15)
Výrok: JISTĚ 2 1/4-2 1/4-2-krk-2 1/2-3/4-9-1 1/4-krk-1 1/2-16
Maj. prémie:
10 000 Kč (ESKAMOTÉR)Clint-Racing
6 000 Kč (LATIBELA)GM Electronic
4 000 Kč (REX)Bejana-Bekrová

Majitel: Hrubý, Trenér: Vondrová Lucie, Chov: Mrs Pease R.

Kůň č.13 CALISTEGIA ztratil na startu asi 10 délek. DK prošetřila pád koně č.11 GRACE MOON a nezjistila cizí zavinění.


2. dostih, start 12:35
1514 CENA GENERÁLNÍHO ŘEDITELE EŽ PRAHA (stch - živé ploty)
Steeplechase IV.kat. - 4000 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAGIC BLADE(GER), 4 65,0 ž. Jaroslav Myška LEHCE   1 Růžičková Martina 20
2. IBERIA, 4 64,0 Martin Liška 7   4 Hanousek Ladislav 30
3. AQUAREL, 4 62,0 Marcel Novák 1 3/4   2 Chaloupka Václav 70
4. BLUEERIK(GER), 6 68,5 ž. Dušan Andrés 13   3 Koplík Zdeno 40
5. NONETO, 4 67,0 Petr Kříž daleko   6 Kubátová Jana 100
Nestartovali: JAMAL(POL)
Čas: 05:11,87, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 7-1 3/4-13-daleko

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Růžičková Martina, Chov: Gest.Etzean

3. dostih, start 13:03
1515 CENA RESTAURANTU MARILYN MONROE (hdcp)
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VADESTA, 3 51,5 ž. Václav Janáček JISTĚ   14 Minařík 2 Ferdinand 25
2. LAST APPLE(FR), 6 58,5 am. Lucie Dítková 2 1/2   5 Kučera Karel 120
3. REDUL, 3 57,0 ž. Martin Pišl 2   2 Fedorowicz Vladislav 120
4. CENSIO, 6 63,5 Jaromír Šafář 3/4   9 Havlíčková Zdena 60
5. GREEN LAND(POL), 3 51,0 ž. Iva Miličková kr.hlava   8 Luka Václav 150
6. SALANGA, 4 58,0 ž. Jan Rája 2 1/4   12 Drlík Jaroslav 35
7. DENNÍ BOUŘE, 3 57,0 ž. Jaroslav Kovařík 1/2   7 Hurt Jiří 120
8. RECURITA, 4 53,0 am. Helena Pejšková, Ing. 1 1/2   10 Pejšková Ivana 70
9. QUEENBACK, 5 54,0 Miroslava Přibylová 4 3/4   13 Jelen Jaroslav 100
10. MUMMY`S MINSTRA, 3 51,0 Ingrid Koplíková nos   11 Hurt Jiří 150
11. VARNAS, 10 51,0 am. Markéta Pátková krk   6 Pátková Renata 150
12. LHOTSE SHAR, 5 61,5 am. Veronika Poláková krk   3 Kub Ivan 100
13. LOREO(GER), 4 66,5 am. Ivo Polouček 3/4   1 Chaloupka st. Jiří 180
14. MIRABELKA, 3 51,0 Jiřina Andrésová 4 3/4   4 Kotáb Eduard 150
Nestartovali: CHARMANT LILLY, PECOS
Čas: 01:30,65, Mezičasy: (16.23 - 24.19 - 23.50 - 26.73)
Výrok: JISTĚ 2 1/2-2-3/4-kr.hlava-2 1/4-1/2-1 1/2-4 3/4-nos-krk-krk-3/4-4 3/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (VADESTA)Sieza

Majitel: Sieza, Trenér: Minařík 2 Ferdinand, Chov: Hřebčín Napajedla

4. dostih, start 13:34
1516 VELKÁ CENA ELEKTRIZACE ŽELEZNIC PRAHA, a.s. (stch živé ploty)
Steeplechase I.kat. - 5200 m, cena, 5letí a starší
160000 Kč (80000 - 36800 - 24000 - 11200 - 8000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2400 + 2400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BLIZZARD, 6 68,5 ž. Václav Luka 2, Ing. BOJ   6 Luka Václav 60
2. NER(POL), 9 70,0 ž. Josef Bartoš krk   1 Váňa st. Josef 17
3. TREVISO(POL), 6 68,0 ž. Jan Faltejsek 6   7 Olehla Čestmír 40
4. SENEGAL(POL), 8 67,0 Štěpánka Sedláčková 5   8 Horák František 180
5. SHIRLEY(POL), 5 66,0 ž. Radek Havelka 4   5 Holčák Radek 60
6. VAJGARA, 7 65,0 ž. Tomáš Hurt 5   2 Koplík Zdeno 180
7. LIGRETA, 6 67,5 ž. Dušan Andrés 1 1/2   9 Hrbáček Vít 80
8. PERGON, 5 67,5 Marcel Novák 8   3 Chaloupka Václav 200
Z SPRING JUNIOR(FR), 5 70,0 ž. Jaroslav Myška     4 Růžičková Martina 100
Čas: 06:42,96, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-6-5-4-5-1 1/2-8
Maj. prémie:
20 000 Kč (BLIZZARD)ZZN Polabí-Luka

Majitel: ZZN Polabí-Luka, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Jantar Bruntál

5. dostih, start 14:04
1517 CENA YOKO CZ
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NAKURU(GER), 2 58,0 ž. Dušan Andrés BOJ   12 Koplík Zdeno 50
2. WONDER HORSE(IRE), 2 58,0 ž. René Koplík 1/2   6 Koplík Zdeno 22
3. DEMINA, 2 57,0 ž. Radek Koplík hlava   5 Szikora Pavel 100
4. CENTAU, 2 53,5 Ingrid Koplíková 3/4   9 Sýkorová Marcela 250
5. ADORACJA(POL), 2 57,0 ž. Iva Miličková 1/2   1 Růžičková Martina 150
6. SOREPPO, 2 58,0 ž. Jan Rája 1/2   2 Votava Jaroslav 40
7. CORNELIE, 2 54,5 Jiřina Andrésová 1/2   13 Andrés Josef 100
8. PENSA COLA, 2 54,5 Vendula Korečková hlava   3 Hanuš Pavel 60
9. ILYA(GER*), 2 56,0 ž. Jaroslav Kovařík 1 1/2   14 Michal Jiří 150
10. WALKER, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1   11 Pátková Renata 150
11. HAMILLPOND, 2 57,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2   16 Váňa st. Josef 120
12. DI ANNA SEKT, 2 54,5 Jaromír Šafář 7   7 Mimra Zdeněk 250
13. LIMETKA, 2 54,5 Kateřina Palupčíková daleko   8 Luka Václav 250
Nestartovali: COMEDY KING, CHARLENE, MONCHA(FR), TERRACON(GER)
Čas: 02:03,77, Mezičasy: (15.14 - 29.34 - 27.88 - 25.19 - 26.23)
Výrok: BOJ 1/2-hlava-3/4-1/2-1/2-1/2-hlava-1 1/2-1-2-7-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (DEMINA)Elstar
6 000 Kč (CENTAU)SŠ dostihového sportu

Majitel: Clint-Racing, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Gest.Am Schlossgarten

6. dostih, start 14:37
1518 CENA MPL TRADING a DOTAČNÍHO FONDU JC ČR (hdcp) I.oddělení
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARONDE, 4 59,5 ž. Václav Janáček LEHCE   5 Janda Jiří 40
2. FERRIER(GER), 3 62,0 žk. Michal Kubík 3   2 Kinský Pavel 80
3. LÁLÁ, 3 53,5 Natalie Arendsen 2 3/4   6 Neuberg Filip 30
4. SARGASY, 3 54,5 Dagmar Jeníková, Mgr. 1 1/4   9 Hanousek Ladislav 110
5. CHIPPENDALE, 4 60,0 ž. Radek Koplík 1 1/2   1 Hurt Jiří 180
6. BRIGIT, 4 54,0 Jaromír Šafář 9   4 Havlíčková Zdena 60
7. MISS SECRET, 3 60,0 Milan Zatloukal 1 1/4   10 Drlík Jaroslav 120
8. LAC D`ORIENT, 3 51,0 Ingrid Koplíková 2 1/2   7 Minařík 2 Ferdinand 70
9. LADY GLEN, 4 51,0 am. Linda Fedorowiczová 11   3 Kotáb Eduard 160
S KAREY, 3 54,5 ž. Iva Miličková     8 Sýkorová Marcela 70
Čas: 02:00,04, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 3-2 3/4-1 1/4-1 1/2-9-1 1/4-2 1/2-11
Maj. prémie:
5 000 Kč (ARONDE)Sunnyfarm

Majitel: Sunnyfarm, Trenér: Janda Jiří, MVDr., Chov: Jandovi N.a J.

Sankce: jezdec Kubík Michal výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316).


7. dostih, start 15:02
1519 CENA ŠAMPIONÁTU CK MARTIN TOUR (hdcp) II.oddělení
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WILDFIRE, 4 52,5 am. Ondřej Velek TUHÝ BOJ   4 Růžičková Martina 130
2. HAPPYMENA, 5 59,0 ž. Jan Rája 1/2   9 Drlík Jaroslav 40
3. SAS, 5 60,5 am. Helena Pejšková, Ing. 4 3/4   10 Minařík 2 Ferdinand 60
4. MAFIRA, 7 51,0 žk. Jana Trňáková hlava   5 Sýkorová Marcela 120
5. MIDERISK, 3 56,0 ž. Martin Pišl 1 1/4   2 Fedorowicz Vladislav 80
6. CSÁRDÁS, 4 55,0 ž. Václav Janáček 1 1/4   7 Kútnik Ján 100
7. LAROSSO(GER), 3 58,5 Milan Zatloukal 3/4   6 Kotáb Eduard 30
8. LEKORKA, 4 51,0 Jiřina Andrésová 7   1 Vraj Radek 60
9. AMARILA, 3 59,5 ž. Jiří Chaloupka 7   8 Chaloupka Václav 80
10. LISBOA, 3 53,0 Jaromír Šafář 11   3 Šatra Tomáš 180
Čas: 02:00,07, Mezičasy: (15.54 - 28.42 - 26.26 - 24.58 - 26.27)
Výrok: TUHÝ BOJ 1/2-4 3/4-hlava-1 1/4-1 1/4-3/4-7-7-11
Maj. prémie:
5 000 Kč (WILDFIRE)Orling

Majitel: Orling, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Skulina Z.,Ing.

Sankce: jezdec Pišl Martin 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c).



Dostihová komise: