home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 30.10.2005 - Praha
stav dráhy: 3.7 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:03
1480 CENA HOTELU MERAN
Rovina II.kat. - 2210 m, cena, 3letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SUPER BLEU(FR), 6 57,0 ž. Jan Rája LEHCE   12 Váňa st. Josef 25
2. TAVBECCA, 4 59,5 ž. Jiří Chaloupka 2 3/4   9 Kabelková Hana 50
3. SPRINGBOARD(GB), 3 54,0 Tomáš Lukášek 1   10 Luka Václav 90
4. BARBORKA(USA), 5 57,5 ž. Ferdinand Minařík 2 1/2   7 Minařík 2 Ferdinand 160
5. NAMOLELLA, 4 54,5 ž. Václav Janáček krk   2 Pejšková Ivana 100
6. ARCUM, 5 59,0 ž. Dušan Andrés 3 1/4   3 Koplík Zdeno 120
7. ROZKOŠNÁ(IRE*), 5 54,5 ž. Kristýna Bezděková 2 3/4   8 Horáková Lenka 50
8. NEW TIGER(GER), 3 54,5 ž. Ilona Hronová krk   4 Luka Václav 150
9. VERSALUKA, 4 58,5 ž. Radek Koplík krk   6 Pejšková Ivana 150
10. VALBIG(GER), 3 55,5 Kateřina Palupčíková krk   1 Váňa st. Josef 70
11. PALDOX(FR), 3 53,5 Jaromír Šafář 1/2   13 Vondrová Lucie 100
12. BOLD VICTORY, 3 53,5 ž. Iva Miličková 2 1/2   14 Koplík Zdeno 180
13. MISTER WILLIAM, 3 55,5 ž. Martin Srnec nos   5 Vinklárek Vladimír 300
14. WHISKY JACK, 4 59,0 ž. Jaroslav Kovařík 3 1/4   11 Michal Jiří 80
Nestartovali: BONTE, DUKÁTEK, VALDERAMO
Čas: 02:23,26, Mezičasy: (15.42 - 25.50 - 25.04 - 24.96 - 26.11 - 26.23)
Výrok: LEHCE 2 3/4-1-1/2-krk-3 1/4-2 3/4-krk-krk-krk-1/2-2 1/2-nos-3 1/4
Maj. prémie:
15 000 Kč (TAVBECCA)DS Kabelkovi
9 000 Kč (NAMOLELLA)Eurokoberce s.r.o.

Majitel: Stall Dream-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Vielsaecker Paul
video

2. dostih, start 13:31
1481 VELKÁ CENA UMĚLCŮ BOSSTIMER (stch)
Steeplechase I.kat. - 5200 m, cena, 5letí a starší
450000 Kč (225000 - 103500 - 67500 - 31500 - 22500) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 4500 + 9000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TYCJAN(POL), 6 67,0 ž. Tomáš Hurt JISTĚ   6 Váňa st. Josef 100
2. SIXTEEN(FR), 5 66,0 ž. Josef Bartoš 2   5 Váňa st. Josef 60
3. SANDER(POL), 5 69,0 Joanna Patejuk 5   1 Wroblewski Grzegorz 60
4. LIGRETA, 5 67,0 ž. Dušan Andrés 2 3/4   7 Hrbáček Vít 70
5. CIESZYMIR(POL), 7 70,0 ž. Radek Havelka 1/2   3 Holčák Radek 17
6. HONOR(POL), 5 67,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 1   4 Luka Václav 50
Nestartovali: TREVISO(POL)
Čas: 06:54,39, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-5-2 3/4-1/2-1
Maj. prémie:
20 000 Kč (LIGRETA)Farma Santov Hrbáček

Majitel: Stajnia Semata-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: SK Jaroszówka

Sankce: stáj Maximex 400 Kč za nenahlášené sedlání mimo sedliště (DŘ §330)


3. dostih, start 14:08
1482 CENA RIGIPS (hdcp)
Rovina IV.kat. - 2410 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BANDYTA, 4 56,5 ž. Václav Janáček LEHCE   13 Bielík Pavel 100
2. CIN, 6 59,5 žk. Ingrid Koplíková 3 1/4   8 Minařík 2 Ferdinand 80
3. MAÁDID, 3 61,5 Josef Sovka 2   7 Koplík Zdeno 100
4. CIMELIO, 4 57,0 ž. Jan Rája 1 1/2   10 Vraj Radek 50
5. THESEUS(SLO), 3 54,0 am. Josef Váňa ml. nos   4 Váňa st. Josef 80
6. PORTAGE, 4 58,0 Tomáš Lukášek 3/4   9 Hulínský Václav 60
7. PERON(GER), 3 61,5 Kateřina Palupčíková 2   16 Váňa st. Josef 100
8. INCHIBAR(GB), 3 60,5 Adéla Klepetková 3 1/2   11 Petrlík Allan 30
9. PANTOMIMA, 4 57,0 ž. Jiří Chaloupka hlava   14 Chaloupka Václav 100
10. VIKTORINA, 3 54,0 ž. Ilona Hronová 2 3/4   12 Růžičková Martina 80
11. KELVIN, 4 60,5 Lenka Navrátilová 1   2 Navrátilová Lenka 200
12. CATTLEYA(GB), 6 51,5 ž. Kristýna Bezděková 1 1/2   5 Kotáb Eduard 150
13. NOTORIO(POL), 3 58,0 ž. Dušan Andrés 3 3/4   1 Koplík Zdeno 130
14. PURE RHEINBERG(GER), 3 63,0 Libor Šimůnek 6   6 Kinský Pavel 120
Nestartovali: BRUTUS, VALUNKA, VODORYS
Čas: 02:39,86, Mezičasy: (28.03 - 25.42 - 26.04 - 25.65 - 28.42 - 26.31)
Výrok: LEHCE 3 1/4-2-1 1/2-nos-3/4-2-3 1/2-hlava-2 3/4-1-1 1/2-3 3/4-6
Maj. prémie:
5 000 Kč (BANDYTA)Václav Kovářík

Majitel: Václav Kovářík, Trenér: Bielík Pavel, Ing., Chov: Extra Beton Plus s.r.o.

Sankce: jezdec Bezděková Kristýna 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c), jezdec Váňa 3 Josef 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c), trenér Váňa 2 Josef 400 Kč za nenahlášené sedlání mimo sedliště koně č. 4 THESEUS (DŘ § 330).


4. dostih, start 14:37
1483 CENA ELEKTRIZACE ŽELEZNIC PRAHA a.s. ve spolupráci s ČT (pp)
Proutky II.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1700 + 3400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LARK, 4 64,0 ž. Marek Stromský ZADRŽENĚ   5 Olehla Čestmír 17
2. LOTO(GER*), 7 64,0 Libor Šimůnek 18   6 Kotáb Eduard 120
3. MEGA HIT(POL), 5 66,0 ž. Dušan Andrés kr.hlava   2 Zobal František 70
4. JAZZ POWER(POL), 6 66,0 ž. Radek Havelka 20   1 Holčák Radek 80
5. HARRY THE BEAVER(IRE), 6 67,5 am. Pavel Horčička krk   4 Chaloupka Václav 80
6. LINBOR(GER), 8 68,0 ž. Josef Bartoš krk   8 Váňa st. Josef 40
7. HOFRAT(POL), 6 66,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 3   3 Luka Václav 50
Z NUMERO DUE(POL), 4 64,5 ž. Tomáš Hurt     7 Holčák Radek 110
Čas: 03:45,89, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 18-kr.hlava-20-krk-krk-3
Maj. prémie:
15 000 Kč (LARK)Wrbna Racing
9 000 Kč (LOTO(GER*))DS Kameňák

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: trenér Zobal František 400 Kč za nenahlášené sedlání mimo sedliště koně č. 2 MEGA HIT (DŘ §330), trenér Zobal František 400 Kč za pozdní příchod do paddocku (DŘ §332)


5. dostih, start 15:15
1484 86. CENA PREZIDENTA REPUBLIKY OPERA PERONICA
Rovina NL - 3220 m, cena, 3letí a starší
400000 Kč (200000 - 92000 - 60000 - 28000 - 20000) Maj. prémie: 12000 Kč (12000 - 0 - 0)
Zápisné: 4000 + 8000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KETTY SHARP, 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka BOJ   5 Vinklárek Vladimír 40
2. ROYAL MOUGINS(GB), 3 56,0 ž. Jaroslav Kovařík 1/2   4 Holčák František 35
3. EVRON, 3 53,0 ž. Iva Miličková 3 1/4   11 Šilhavý Ladislav 100
4. DOBROŇ(POL), 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   3 Váňa st. Josef 100
5. WHISPER, 6 58,5 ž. Dušan Andrés 1/2   10 Horáková Lenka 60
6. RADBEC, 5 59,5 ž. Ilona Hronová 3   7 Mareš Miroslav 80
7. POLLY FOR LIFE, 4 55,0 ž. Václav Janáček 1 1/2   6 Neuberg Filip 100
8. LUANDA, 4 57,0 ž. Jan Rája 1 1/4   9 Luka Václav 120
9. QUALITY, 7 57,0 Natalie Arendsen 2 1/2   2 Bartoš st. Josef 200
10. VABECAR, 5 58,5 ž. Radek Koplík 4 1/2   8 Pejšková Ivana 150
Z TANKRED(POL), 5 61,5 ž. Martin Srnec     12 Olehla Čestmír 27
Nestartovali: TOURELLE(GER)
Čas: 03:36,59, Mezičasy: (16.47 - 27.55 - 42.81 - 28.80 - 26.11 - 24.29 - 24.10 - 16.46)
Výrok: BOJ 1/2-3 1/4-krk-1/2-3-1 1/2-1 1/4-2 1/2-4 1/2
Maj. prémie:
12 000 Kč (RADBEC)Mareš-Tachlovice

Majitel: Kovářství Buchta, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Software PC Translator

Poplatky: stáj Stáj Fano-Noskovi 2500 Kč za nezdůvodněnou změnu jezdce na koni č. 8 VABECAR (DU 15/1). Kůň č. 12 TANKRED byl zadržen z důvodu zranění. DK prošetřila důvod zadržení koně č. 12 TANKRED a neshledala cizí zavinění.

video

6. dostih, start 15:47
1485 CENA HIC & SERVICES s.r.o.
Rovina II.kat. - 1210 m, cena, 2letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GERMAN MALT(IRE), 4 61,0 Martina Havelková JISTĚ   8 Holčák František 50
2. ELEKT(POL), 3 62,0 ž. Jan Rája 2 1/2   6 Luka Václav 25
3. LYCUM, 5 61,5 ž. Martin Srnec 3   4 Drlík Jaroslav 35
4. MARIETTE, 4 63,5 ž. Václav Janáček 1/2   9 Kub Petr 40
5. MADAMON, 3 61,0 ž. Ilona Hronová 1 1/2   7 Demele Jan 100
6. FANTASY STORM(IRE), 3 58,5 ž. Jaroslav Kovařík 1   10 Michal Jiří 100
7. SINA, 4 62,5 Marcel Novák 2   5 Složil Pavel 100
8. LOUSKÁČEK, 2 54,0 Tomáš Lukášek daleko   2 Koplík st. Zdeněk 130
Nestartovali: DASMIRETTA(POL), LALIQUE SAINT MAR(GER)
Čas: 01:14,18, Mezičasy: (23.59 - 24.67 - 25.92)
Výrok: JISTĚ 2 1/2-3-1/2-1 1/2-1-2-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (LYCUM)RWE-Transgas-Drlík
9 000 Kč (MARIETTE)Hugo-Kub
6 000 Kč (MADAMON)Stáj M&D Racing-Bičová

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Holčák František, Chov: Hennessy J.
video

7. dostih, start 16:21
1486 CENA C.P.S. s.r.o
Rovina III.kat. - 1310 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. THUNDER FLOWER(GER), 2 55,5 ž. Kristýna Bezděková JISTĚ   1 Kinský Pavel 100
2. TORNADO CARNIVAL(GER), 2 57,0 ž. Ferdinand Minařík 2 3 3/4   5 Minařík 2 Ferdinand 17
3. VARINETA, 2 57,0 ž. Jiří Chaloupka 2   9 Demele Jan 30
4. CLUB PLAN(POL), 2 58,0 ž. Dušan Andrés 6   11 Hurt Jiří 60
5. APPLAUSE(POL*), 2 56,0 Jakub Pavlíček 3 3/4   15 Petrlík Allan 70
6. ELEGANT HEST, 2 56,5 ž. Václav Janáček krk   10 Pejšková Ivana 120
7. HAVANKA, 2 54,5 Linda Gahlertová 1 1/2   3 Hanousek Ladislav 100
8. GALXIE, 2 55,5 ž. Jaroslav Kovařík 3   6 Michal Jiří 150
9. WENDY`S GIRL, 2 52,0 Natalie Arendsen 1 3/4   7 Hulínský Václav 150
10. JUREA(POL), 2 57,0 ž. Radek Koplík 1   8 Kutnar Pavel 110
11. MUMMY`S MINSTRA, 2 54,5 Jaromír Šafář daleko   2 Hurt Jiří 210
S LOTERUS, 2 55,0 Tomáš Lukášek     4 Kotáb Eduard 120
Z TEVIOT, 2 55,5 Josef Sovka     12 Jelen Jaroslav 180
Nestartovali: ARGUN, COMINGO NOBLE, ELEFANTYNA(POL), INDIAN MOON
Čas: 01:22,64, Mezičasy: (31.18 - 27.17 - 24.29)
Výrok: JISTĚ 3 3/4-2-6-3 3/4-krk-1 1/2-3-1 3/4-1-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (VARINETA)Bellaboy Hostišová
6 000 Kč (APPLAUSE(POL*))Viceník

Majitel: Blue Blue Sky, Trenér: Kinský Pavel, Chov: Scheidegger W.

Kůň č. 12 TEVIOT ztratil na startu asi 6 délek. Kůň č. 2 MUMMYS MINSTRA ztratil na startu asi 6 délek. DK prošetřila důvod zadržení koně č. 12 TEVIOT a vysvětlení jezdce vzala na vědomí.


8. dostih, start 16:48
1487 CENA ŠAMPIONÁTU CK MARTIN TOUR
Rovina IV.kat. - 1410 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARROWS PEPE, 4 59,0 ž. Martin Srnec JISTĚ   4 Bezstarosta Zdeněk 80
2. CHRISTIA, 7 55,0 Dagmar Jeníková, Mgr. 3 1/2   2 Hanousek Ladislav 70
3. VADEMECUM, 5 61,0 ž. Jan Rája 3/4   13 Horáková Lenka 18
4. LHOTSE SHAR, 4 59,0 ž. Dušan Andrés kr.hlava   10 Kub Ivan 130
5. SECCARI, 3 59,5 ž. Jiří Chaloupka hlava   8 Chaloupka Václav 120
6. CHERI RULES, 3 57,0 žk. Ingrid Koplíková 1 1/2   5 Vraj Radek 120
7. VLTAVAN, 6 55,5 Zuzana Vokálková 3   6 Špelda Lubomír 300
8. SAN JOSE, 4 54,5 am. Josef Váňa ml. krk   7 Bartoš st. Josef 220
9. YOKOMON, 9 58,0 ž. Iva Miličková 2   1 Demele Jan 70
10. NORELLO(GER), 8 61,0 ž. Romana Neslerová 3/4   3 Vítek František 70
11. TELEPHOTO(IRE), 4 60,5 ž. Václav Janáček 4   12 Luka Václav 50
12. PETROPOLIS(GER), 5 56,0 am. Tereza Kučerová 1/2   9 Vítek František 120
13. ESTYK, 6 58,5 Jaromír Šafář 1/2   14 Chaloupka Václav 200
14. RABAT, 7 56,0 ž. Jaroslav Kovařík 12   11 Hurt Jiří 350
Nestartovali: CHADARA, MAREF, TURF SURFER(IRE)
Čas: 01:27,39, Mezičasy: (13.37 - 21.79 - 25.83 - 26.41)
Výrok: JISTĚ 3 1/2-3/4-kr.hlava-hlava-1 1/2-3-krk-2-3/4-4-1/2-1/2-12
Maj. prémie:
5 000 Kč (ARROWS PEPE)Stáj Brett

Majitel: Stáj Brett, Trenér: Bezstarosta Zdeněk, Chov: Pšurný Josef


Dostihová komise: